Reklama

středa 9. září 2015

Ukrajina a USA chtějí stěnou rozdělit Azovské moře9. 9. 2015   zdroj a zdroj
Západní stratégové se rozhodli zahrnout "nezávislou" Ukrajinu do globálního bezpečnostního systému NATO. Ukrajinská pohraniční stráž obdrží od americké společnosti Aerocraft radarové systémy, které se chystá instalovat na pobřeží Azovského moře. Obdobné zařízení dodává Pentagon do všech členských zemí NATO.


O zahrnutí hranic Ukrajiny do globálního bezpečnostního systému NATO informoval v pondělí první náměstek hlavy ukrajinské státní pohraniční služby Vasilij Servaťuk.

Přidal tomu trochu romantiky: ukrajinskými inženýry byl s využitím amerických technologií vynalezen systém "Mořská stěna". Umožní čelit jakémukoliv ohrožení na Azovském moři a má chránit Ukrajinu před "případnou agresí" na hranici s Ruskem.

Ukrajinský armádní rezort upřesnil, že radarový komplex Aerocraft vidí na vzdálenost 40 kilometrů ve vzduchu, ve vodě i na souši a je schopen zaznamenat současně až 200 cílů.

Pro Novou republiku  vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

9 komentářů :

 1. Stará Blažková měla pro jistotu -tři klíče od záchodu . a stejně se posra...a.

  OdpovědětSmazat
 2. Sice nemáte na chleba a na oblečení, ale musíte zbrojit, zbrojit a zase zbrojit. My, zbrojařské koncerny, si na své peníze přece přijít musíme! A za každou cenu! A problémy na Ukrajině nás vůbec, ale vůbec nezajímají. Je vám to všem jasné?

  OdpovědětSmazat
 3. Ano je to pokračování zločinů USA:http://euserver.parlamentnilisty.cz/Articles/1099-200-let-terorismu-usa-prehledny-seznam-vsech-americkych-valecnych-zlocinu-teroru-a-valek.aspx., prostě obchodníci se smrtí

  OdpovědětSmazat
 4. Čím více budou vyhazovat za kvéry a pitomosti, tím méně jim zbude na sociální výdaje. Tím dříve dojde běžným lidem trpělivost, tím dříve dostanou rozum. Pak dojde k synergickému efektu - nespokojení lidé popadnou kvéry a začne hon na pitomce.
  KR

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu.Proto bych si rád přečetl zde - Jak zachránit ekonomiku a neb "zpátky do SSSRů od poradce V.V.Putina pana S.Glazova. To kdyby vybrala a přeložila z téhož zdroje p. Grlichova a vystavil p.David.... jenže tady se bojuje se sociálním marasmem a odpovědností,

   Smazat
 5. No já nevím, chránit si svoje hranice - to přece není nic proti ničemu, ne? Petr

  OdpovědětSmazat
 6. Už by si konečně měli postavit hodně vysokou stěnu (aspoň 10m) kolem celé Ukrajiny a byl by klid. Nemuseli by se obávat, že se jim Ukrajina úplně vylidní, protože Ukrajinci zatím utíkají jak a kudy mohou!!!!!!!!!! Dagmar

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.