Reklama

pondělí 28. září 2015

V Praze se demonstrovalo proti uprchlíkům, kvótám i NATO

28. 9. 2015   Novinky
Svátek sv. Václava v pondělí využily stovky lidí v hlavním městě k demonstracím. Na Václavském náměstí se konala akce za vystoupení Česka z NATO, Na Jungmannově náměstí lidé protestovali proti kvótám a na Hradčanském náměstí Tomio Okamura sliboval, že podnikne kroky k vyslovení nedůvěry vládě.

Demonstrace na pražském Václavském náměstí, kde lidé požadovali vystoupení Česka z NATO.
Sraz za vystoupení ze Severoatlantické aliance svolala iniciativa Ne základnám, sešlo se na něm zhruba přes sto lidí. Řečníci označovali NATO za zločineckou organizaci, vyzývali k ukončení účasti české armády v útočných zahraničních misích. O některých českých politicích, kteří členství v NATO prosazovali, se hovořilo jako o vlastizrádcích.
"Zrušme NATO!" prohlásila před demonstranty pražská komunistická poslankyně Marta Semelová. Za poslanecký klub KSČM slíbila, že bude stále odmítat vstup do NATO a že vystoupení z NATO bude jeho programem. „Jako válečnický zločinný pakt chceme zrušit NATO, protože nemá na tomto světě své místo," řekla. Kam po boku NATO vstoupili žoldáci, tam podle ní rozsévali smrt a násilí.
„Odmítáme diktaturu pánů (Václava) Havla, (Alexandra)Vondry, (Václava) Klause a dalších zaprodanců, kteří nás tehdy zatáhli do Severoatlantické aliance," prohlásil aktivista Jan Korál z organizace proti novému světovému řádu. Vyjmenoval také řadu českých ministrů obrany počínaje Miloslavem Výborným a konče nynějším ministremMartinem Stropnickým, kteří by podle něj měli být souzení za vlastizradu
.
Dvě stovky lidí na protestu proti kvótám
Na Jungmannově náměstí se sešlo přes 200 lidí na protestní akci, která odmítla povinné kvóty pro přerozdělování uprchlíků, jež byly nedávno schváleny v EU. Demonstraci svolala Strana svobodných občanů. Kvóty podle řečníků z jejích řad potlačují suverenitu Česka. Chtějí prosadit vystoupení země z Evropské unie.

Protestující zaplnili Jungmannovo náměstí. Lidé v rukou drželi transparenty s nápisy "Eurokvóty nechceme", "Referendum o EU", "Nenechejme se vydírat EU" nebo "Strčte si dotace za klobouk". Mávali také národními vlajkami, několikrát křičeli protiunijní hesla. Na protest dohlíželi policisté, obešel se bez incidentů.


Několik stovek lidí přišlo odpoledne na pražské Hradčanské náměstí na demonstraci proti imigraci a proti vládě, kterou svolal šéf hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomio Okamura. 
Ten mimo jiné vyzval vládu k demisi a prohlásil, že v úterý ve Sněmovně podnikne kroky k vyhlášení nedůvěry vládě.

"Žádáme demisi této vlády a nové volby," řekl. Vláda je podle Okamury zločinná a zradila národ. Řešení migrační krize vidí v důsledném vracení migrantů přes hranice a okamžitém uzavření hranic. Koaliční vláda premiéraBohuslava Sobotky (ČSSD) už přečkala pokus o vyslovení nedůvěry v květnu, kdy proti ní hlasovalo 47 poslanců TOP 09 a Starostů, ODS a Úsvitu. Ke svržení vlády by bylo nutných o 54 hlasů víc.

Přítomní na Hadčanském náměstí skandovali opakovaně "Hanba vládě", řada demonstrantů nesla české vlajky, byla vidět i vlajka slovenská nebo červeně přeškrtnutá vlajka EU. V petičním stánku mohli podepisovat dopis prezidentu Miloši Zemanovi s výzvou, aby odvolal nynější vládu a jmenoval úřednický kabinet, který by zemi dovedl k předčasným volbám.

Demonstranty přijela podpořit i parta motorkářů. Podle Okamury jich bylo až 200. Na shromáždění dohlíželi policisté, podle jejichž odhadu bylo účastníků demonstrace dohromady zhruba 600.

84 komentářů :

 1. Třeba co nejdřív vyměnit vládu, vystoupit z EU a NATO, vyhlásit neutralitu, upevnit státní suverenitu, zvýšit ostrahu hranic, volně se přidružit k BRICS a ekon. spolupracovat především s Ruskem a Čínou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Krásná je to představa, ale realizace téměř nemožná. Pro západ jsme studenoválečnou kořistí a dnes mu sloužíme jako klasická kolonie s levnou pracovní silou. Blahobyt západu je závislý na vysávání svých kolonií a tak pochybuji, že by nás západ jen tak nechal volně odejít z NATO a EU a ještě k tomu se volně přidružit k BRICS. Spíš bychom se dočkali napřed těžkých hospodářských sankcí a dost možná i vojenské invaze ze západu pod záminkou ohrožení demokracie nebo ochrany investic západních firem. Nám by pomohl k bezúhonnému výstupu z EU jen totální kolaps celé EU, v opačném případě tu bychom měli v ulicích tanky NATO.

   Smazat
  2. Kolaps je s politikou eu+nato nevyhnutelný.

   Smazat
  3. 21:05 Tak to je. Neni sance, aby zeme jako nase byla iniciatorem rozpadu, popripade aby si sama delala, co chce. Musime jeste vydrzet a cekat to odjinud nebo se to zacne sypat vlivem udalosti cele najednou. Podle ruznych prognoz a rozboru je to nejmene na 5-10 let a tentokrat to nebude "revoluce", ale spis pozvolna zmena.

   Smazat
  4. Bylo nás tam 3000 a motorkářů bylo 200 ne podle borce Okamury ale podle motorkářů samých.Pak šli jediní skutečný vlastenci před Ambasády Maďarska a Slovenska poděkovat.Lidi z Ostravy Brna a Bratislavy se tam domluvili na říjnovo-listopadové nepokoje koordinované,ale to by verbež jako vy museli vyjít do ulic.Nečekal jsem zde tak zcenzurovany článek,vadí vám Okamura?že se bije za národ a ČSSD ne.Chtěl bych tímto poděkovat invalidům kteří tam byli v hojném počtu narozdíl od zdravých kteténů kteří čekají jak ovce na porážku.Sám jsem invalida a vám jaké to je ,že dva dny po demonstraci lezu po čtyřech a nemám sílu... Děkuji všem Moravákum aSlovákum co vážili tak dlouhou cestu.Každej kdo tam nebyl je hlupák-vzdáte li se svobody ve prospěch majetku přijdete o obojí.

   Smazat
  5. Anonyme 20:21
   Je pozdě . O neutralitě se mělo rozhodovat a uskutečnit to hned po sametu 89" .

   Smazat
  6. Na změnu politiky není nikdy pozdě, srabe!

   Smazat
  7. Anonymovi 4.14: Tato zpráva není psaná pro NR - jen je převzatá z Novinek, které o demonstracích informovaly tak, jak informovaly. To však neznamená, že se s tím NR ztotožňuje - jen jí dala rychle pro info. Nemusíte se tedy na redakci + nás - zdejší čtenáře - zlobit.
   Zde je vše o onferenci proti NATO
   http://www.nwoo.org/2015/09/28/projev-jana-korala-na-demonstraci-proti-setrvani-cr-v-nato-28-9-2015-praha/

   Smazat
 2. od přímého účastníka-minimálně ke dvoum tisícům lidí, žádných 600! Hmm
  Viz i záběry v TV, letmé.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ve zprávách na nově ani ťuk o demonstracích.

   Smazat
  2. Byl jsme na obou demonstracích - Václavské náměstí i Hradčanské náměstí. Na první mluvili především představitelé nestranických organizací a iniciativ a bylo tam minimálně 200 účastníků - a pak několik desítek procházejících zahraničích turistů. Mluvila i Lenka Procházková - text jsem dal právě na Novou republiku. Další projevy budou uveřejněny na NWOO - Jan Koral nejen mluvil, ale i natáčel. Na Hradčanském náměstí bylo minimálně 2400-2800 lidí plus motorkáři. Bohužel zpráva z Novinek se silně zmanipulovaná. Např. na Hradčanském náměstí se volalo také po vystoupení z NATO a EU, takže to není jen úpožadavek komunistů a la Semelová, ale i Národní demokracie, Republikánů, Okamurovců a dalších, kteří tam byli a mluvili. Za redakci se omlouvám, že jednomu naší editorce 'ulítla ruka' a přetiskla tu zmanipulovanou slátaninu z Novinek.

   Smazat
 3. Píši, co by nespokojený občan z východních Čech a účastník dnešních demonstrací. Kdy začnou Pražáci používat konečně hlavu a začnou chodit na demonstrace? Kdy? Až jim budou bomby padat na jejich domy, až jim začnou vetřelci ničit majetek a znásilňovat ženy a dívky? To už ale bude milí Pražáci pozdě. Zatím děláte, že se vás to netýká. ale nemylte se , týká a sakra týká. Je vaší ostudou, že účast na demonstracích tvoří velká část lidí, kteří nejsou líní a přijedou třeba vlakem, nebo autobusem z dálky. A co miliónová Praha? Nerozumím tomu. Je to asi stát ve státě. Děkuji proto těm Pražákům, hlavně starším ročníkům, kteří vědí o co se jedná a nelení podpořit dobrou věc, která se životně týká nás všech. Díky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neuvědomují si, že největší města jsou nejčastějším terčem ter.útoků,

   Smazat
  2. Nezapoměň, že Praha už není jen pražáků, ale naplavenin.
   A většinou je jim méně než 40, takže proč by někam chodili, ono je to nezajímá.......

   Smazat
  3. Ano je to ostuda, ale lidé už vědí, že na demonstrace elity kašlou. A potom ta roztříštěnost. 3 demonstrace, to myslíte vážně? Co takhle volit lépe a petice. Ale o to horší jsou ty statisíce Moraváků na dnech NATO v Ostravě. Jakoby říkali, dobře to po světě děláte hoši.

   Smazat
  4. Pražáci se vraceli z víkendu v hojném počtu /od Prahy po Mladou Boleslav plná dálnice/. Jak v gulášovém sociku!

   Smazat
  5. 21:17 milý pane, Pražáci jsou v pohodě a na demonstrace chodí. Včetně mně. Ale bohužel v Praze je tolik náplavek hlavně z Moraví, že jezdí na weekendy domů a potom po dálnici zpět. Jedou si zkontrolovat, jestli mají pod strožokem dostatečné množství sádla a dobře ukryté peníze, někteří i nepoctivě nabyté. K těm demonstracím: měli by se pořadatelé těch akcí sjednotit na jednom velkém shromáždění a upustit od svého ega, že jen oni jsou ti, kteří rozhýbou politiku. Pak by bylo na jednom náměstí aspoň 6000 lidí. Tady jde o všechny a na jejich politické body seru.

   Smazat
 4. 600 náhodných kolemjdoucích, kteří se zastavili aby se podívali, jak vypadá politická troska.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:38- máte úplně stejný slovník jako prominentní "komunisté" před 89 o disidentech.Potomek prominenta nebo přímo modrý, bývale rudý?!? Možná tedy i víte, že napřed je pramen, až potom řeka.

   Smazat
  2. 21:38 To myslíš dědka knížete?

   Smazat
 5. Tohle je spolek naprostých pomatenců!
  Díky Bohu, že naše česká země je plnohodnotným členem Evropské unie a Severoatlantické aliance NATO!
  Jednak si zdejší mafiáni nemohou dovolovat až tolik, jako by si jinak dovolovali, a hlavně Evropská unie a NATO plně zajišťuje, že se do naší země už NIKDY nevrátí stalinistický sovětský bolševismus a jemu poplatný československý komunisticko-estébácký režim!
  A účast stalinisticko gottwaldovské soudružky komunistky, nesmírně škaredé ženštiny se zlým obličejem a šklebem místo úsměvu, Marty Gottwaldovny Semelové je jenom k trapnému smíchu!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:42 Ty seš jenom takovej ubohej s.áč, co nedokáže nic jiného, než zesměšňovat lidi. Hlavně že máš jasno v tom, co je EU a NATO za mírotvůrce a jakou skvělou politiku vedou. Budeš asi taky jeden z těch Pražáčků, co zaspali 25 let vývoje a Havla mají jako svojí modlu. Prosím, už se probuď a začni používat hlavu, doba je už někde jinde.

   Smazat
  2. Připustit, aby na demonstraci občanských iniciativ mluvili zástupci politické strany je hloupost, zvlášť když jde o stalinistku Semelovou. To je naprostá diskreditace nezávislosti iniciativ. Příště vám tam lidi zase nepřijdou. Jinak na Václavském náměstí zazněly stejné požadavky jako na hradčanském náměstí - chceme odchod z NATO a EU. Jsou to dvě spojená chapadla stejné chobotnice.

   Smazat
  3. 9:30- zástupci politických stran, jejich postoje-přidávají či ubírají body straně. Na tom je založena politická demokracie a odpovědnost. Nálepkování zástupců je zoufalá reakce oponenta, kterému dojdou argumenty. Pokud ovšem poslední věta-"Jsou to dvě spojená chapadla stejné chobotnice."je Váš názor na NATO a EU,je jednak správný a potom nechápu aversi k pí Semelové, která je téhož názoru.

   Smazat
  4. Anonyme 21:42 Marta Semelová je statečná a rozhodně o 100% moudřejší než ty, idiote. Anonyme 9:30 ty jsi velký vůl, jestliže ti vadí, když je proti NATO a EU členka komunistické strany - jsi ztracený. Petr Beneš

   Smazat
  5. Pane Beneši, pak je ztracená celá Nová republika. Komunisté předvedli co předvedli, ztratili kredit už před listopadem 1989. Paní Semelová je třetihorní usazenina z dávného diluvia, která slaví Gottwalda a vůbec jí nevadí, že nechal vraždit své politické odpůrce, stejně jako své kamarády a soudruhy. Semelová jen svými vystoupeními diskredituje občanské iniciativy a znamená, že se od nich lidé odtahují a nechodí jim na demonstrace. Jak k tomu přijde paní Lenka Procházková nebo docent Valenčík, když v zápětí po nich jde řečnit Semelová.

   Smazat
  6. 15:59- jak Vy to děláte, že Vás poznám mezi tisíci paní X ? K věci: i demonstace jsou řízeny organizátory. Máte-li něco proti, obraťte se na ně nebo přímo na paní Semelovou ať tam nechodí, neb Vám to vadí. Nebo obráceně na pani Procházkovou a docenta Valenčíka. Z Vašeho trollení jsem málem nabyl dojmu, že fandíte Nové republice a názory výše dvou jmenovaných jsou Vám blízké.P.S.-víte, že nová republika po 89.ztratila kredit po 5ti letech?

   Smazat
  7. 21:42 já nevím, ale i když takovýhle óbrvůl má právo volit, tak se nedivím, že jsme tam, kde jsme. Předpokládám, že buď vám je 17 let, a nebo vás pustili z Bohnic na propustku, idiote.

   Smazat
 6. To bys chtěl po Pražácích až příliš, ti mají hodně dlouhé vedení. Stačí připomenout jak dlouho Pražákům trvalo než pochopili co je zač jejich oblíbená ODS. V jiných regionech kmotrovská ODS už dávno ztrácela podporu ve velkém a v Praze i přes hromadící se skandály byli Pražáci podle průzkumů furt ochotni ji volit ještě několik let.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Platilo pro 21:17

   Smazat
  2. Už prokázal soudruh Palas z ČSSD, kde získal majetek? Kdo prodal Bakalovi byty horníků? Kdo ... kašlu na to, voličům ODS to došlo, voličům ČSSD doposud ne.

   Smazat
 7. Dokud bude v ČR vítězit ve volbách ČSSD v čele se Sobotkou, Zaorálkem a Dientsbierem, tak je naprosto zbytečné chodit na demonstrace. Pokud padne vláda, tak nastoupí protektor Kalousek a bude mnohem hůře. Kolik z těch dnešních demonstrantů mávalo nedávno kartičkami na Miloše Zemana? Okamura je nevolitelný, koukněte se, jaký sajrajt dostal do parlamentu a udělá to znovu a je jedno, že je to podle mě rovný a statečný člověk. Jestli ČSSD dostane v přístích volbach 10%, tak budu souhlasit s tím, že hlupáci nepotřebují vlastní stát.

  OdpovědětSmazat
 8. Za koho tam nějaká soudružka drčí?Jestli chce vystoupit ať vystopí,ale z vlaku a za jízdy. Mě se po Varšavské smlouvě nestýská.Možná tak milicionáři dvořákovi a dalším soudruhům.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Možná že právě to je chyba. Demonstrace smrdí Majdanem, ale takhle přijít s četou milicionářů do Strakovky a optat se pana Sobotky, jak to myslel s kvotami, že by to pomohlo. Ale tím nechci propagovat hnutí potlačující práva občanů, myslel jsem že by se pana Sobotky optali, zda na něj nebyl činěn nátlak a zda nepotřebuje pomoc.

   Smazat
  2. proč by se kapitulantovi a kolaborantovi mělo stýskat?
   blbej na tvrzení - vlk se nažral koza zůstala celá - je dost.

   Smazat
 9. troll úpí vzteky, to je moooc dobře, tak přidáme:

  PRYČ Z NATO + PRYČ Z EU!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jojo, když Klaus nechtěl podepsat lisabonský diktát a nechtěl společnou měnu, to bylo všude chytrejch lidí, kteří mu nadávali.

   Smazat
  2. On Klaus tehdy jen pózoval. Pak stejně srazil paty a podepsal. Jeho osobní skutky páchané z jeho vlastní vůle jsou daleko horší. Například amnestie kmotrů a zlodějů! Tak nám tu otce zpackaného režimu moc neglorifikujte. Víme co je zač.

   Smazat
 10. Zastánkyně největšího zla na světě,komunistka Semelová,nazývá NATO zločineckým paktem...ironie nebo smutné připomenutí toho,že v demokracií i takováhle sebranka má místo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na tebe se už těší soukmenovci z Islámskýho státu.......

   Smazat
  2. 22:21 To máš pravdu. V demokratickém a právním státě by sebranka jako je NATO, míti místo neměla a měla by býti žalována za zločiny proti lidskosti.

   Smazat
  3. ... a s ní i podporovatelé, jako je anonym 22.21

   Smazat
 11. Jsem z toho nějaký zmetený. V televizi říkali při záběrech z Hradčanského náměstí, že je tam pár stovek lidí. Já jich viděl podstatně více a že se tam podepisuje proti NATO a EU. Zde se dočítám, že jen proti EU. Nechápu proč se demonstrovalo za stejné věci zároveň na Václaváku a Hradčanském náměstí? To se nemohou domluvit na společné akci?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemohou..........protože komouška Semelová a Tomio Okamura pocházející ze země vycházejícího slunce císaře Akihota, jsou již z principu TŘÍDNÍ NEPŘÁTELÉ !!!
   Jak jednoduché,to Vás nenapadlo?

   Smazat
  2. 22:39 Myslíš si, že seš vtipnej, ale ty seš zatím jenom blbej......

   Smazat
 12. Kdyby jste se vy anonymní blbečci podepsali, tak bych s některými i diskutoval a řekl bych vám např., že KSČM je dlouhodobě třetí nejsilnější stranou /přes svou pasivitu/ a Marta Semelová je jedna z mála občanů této země, která se nebojí říct veřejně, co si myslí většina občanů a říká to svým jménem, na rozdíl od vás poseroutků - anonymů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, KSČM by měla být už volitelná. Manipulace už nefungují jako dříve.

   Smazat
  2. Vy jste se zbláznili evropská levice muže za tento bordel i s pravicí s spojili proti voličům svych národů a jedou čtvrtou říši,koukněte se co prosazuje Konečná v europarlamentu prosazuje homosexuálním deviantum děti atd.Kdo bude volit parlamentní stranu(kromě Okamury) kope masový hrob národu a to doslovně.

   Smazat
  3. Semelová neříká, co si myslí většina lidí. Ona mluví za zatrpklé stalinistické vykopávky, které zdiskreditovali levici na dlouho dobu. Glorifikuje ožralce Gottwalda, který nechal zbaběle popravovat svoje politické oponenty i kamarády. Semelová je jedna z ostud levicového hnutí u nás. Komunisty volí lidí z protestu, protože nemají jinou stranu a socdem je zrazuje!

   Smazat
 13. Kdyby jste se vy anonymní blbečci podepsali, tak bych s některými i diskutoval a řekl bych vám např., že KSČM je dlouhodobě třetí nejsilnější stranou /přes svou pasivitu/ a Marta Semelová je jedna z mála občanů této země, která se nebojí říct veřejně, co si myslí většina občanů a říká to svým jménem, na rozdíl od vás poseroutků - anonymů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zajimave komunisto ze na tu tvoji "vetsinu obcanu" vetsina obcanu zvysoka sere.

   Smazat
 14. Myslím, že by si měli všichni Češi vyslechnout to, co říkal moudrý dr. František Koukolík už v roce 2013.

  http://prehravac.rozhlas.cz/audio/2806790

  OdpovědětSmazat
 15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 16. 2:48 byl jsem proti NATO bylo jich tam pár set.Byl jsem na Hradčanském náměstí-3000,- Ty nacisti NATO tě chce poslat do války tam tě 2:48 picnou jako prvního protože když strachy brečíš nejde mířit.A za ty nacisty si tě najdu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chcete svou zemi prodat ruskym nacistum - jste naciste. Stejny hnus jako komuniste. Jste hnus.

   Smazat
  2. Hloupý anonyme 5,23. Chceme svobodnou demokratickou zemi, která se nežene do války, jak jí momentální páníček přikáže. Nechceme dnešní hru na demokracii - demokratůru. Chceme politiky s rovnou páteří, nezkorumpované a nevydíratelné, kteří plní volební sliby, kteří slouží naší zemi, našim lidem a ne cizím imperiálním zájmům. Kvůli tomu jsme cinkali klíči na náměstích. Je nás většina, zaprodané menšina nám bude muset uhnout z cesty. To je pravidlo demokracie.

   Smazat
 17. Je mě líto kvůli všem vlastenkám a vlastencum za tak zcenzurovaný článek.Ty lidi tam byli i za vás,bohužel.Váš distanc od této akce je mě záhadou,za koho kopete?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za koho demonstruje proti NATO fasisticka zber ? Za tenhle narod urcite ne.

   Smazat
  2. Anonym 5:22
   Podívej, silně omezený blbe? Kdyby ses zúčastnil té demonstrace, kde bylo skutečně mnohem více lidí, než je uváděno, věděl bys, že šlo o demonstraci proti imigraci. Na této demonstraci demonstrovali příslušníci tohoto národa, různého spektra. Ani jeden z nich tam nebyl žádný nácek nebo podobný typ. Nikomu nenadávej, omezenče, svými tupými výrazy a výkřiky a uvědom si, že teď tady hrozí jiné nebezpečí. Až tu bude moct vyjít tvoje stará, pokud něco takového máš, na ulici jen v tom černém brnění, tak už bude pozdě.

   Smazat
  3. Ti posraní Pražáci, když jsme šli na slovenskou ambasádu, na nás koukali z hospod, kde popíjeli pivo, jako telata, bohužel, revoluce musí přijít z moravských vsí, ta Praha už je až přiliš zkourumpovaná, my jsem tam byli na demonstraci ráno i odpoledne 4.

   Smazat
 18. 5:22
  Ty ubožáku,paskvile,demonstrujeme i za tebe ty telátko;abys jste ty a tvoje děti mohli žít v míru...víš?
  jituš

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. My v míru díky Američanům a NATO žijeme.Už sem nikdy nešlápne smradlavá holínka malomongolského mužika ty komonacistická krávo.

   Smazat
  2. Pekny mir, v zadratovanem koncentraku. Proti NATO muze demonstrovat jen valkychtivy fasisticky hnup.

   Smazat
  3. 7:49 - v míru, jasně, zatím máme v evropě jenom utečence a v ulicích demonstrace. Ukrajina, s dovezenou "demokracií" tu zatím není. Věřím, že není dost zlých, jako ty.

   Smazat
  4. Chujmere ty vemeno z kachny,tobě a těm havloidním debilům nakope každej normální čech a radostí držku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Umíš jen nadávat,od rána seš nalitej,že neslezeš ani z toho nočníku,tak zavři tlamu a nauč se česky ty pokřivený knížecí hovad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
  5. Kdo podporuje alianci NATO, servisní to organizaci pro nadvládu Spojených států nad planetou, souhlasí s rozvrácením mezinárodního práva, souhlasí s agresemi proti suverénním státům, s porušováním Charty OSN, souhlasí s porušováním vlastní Charty NATO (!), souhlasí s proxy-válkami, fašizací Ukrajiny. Kdo propaguje NATO, chce, aby svět stále balancoval na hraně jaderného vyhlazení. Já takový nejsem. Proto chci, abychom z NATO co nejrychleji vystoupili. A z EU také - jsou to dvě spojité nádoby zotročení národů a států.

   Smazat
 19. Škoda,že jsem nemohl přijet.Nemám to do Prahy zase tak daleko.Ale měli jsme turnaj v mariáši.Tak příště to snad naplánujete lépe,že to nebude kolidovat s jinou akcí.Chce to aby se těch lidí sešlo víc.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. jasně kvůli tvému mariáši to příště přeplánují. discipína musí bejt.

   Smazat
 20. Trollové jděte, a pomozte té emerice konečně vyhrát v Sýrii. Už se tam plácají moc dlouho, a výsledky takové, že omylem bombují civil a is posiluje. Zachráníte tím evropu od uprchlictví a nikdo se tu už nebude s nikým hádat, všichni budou spokojení, jak jste to s pindosama vyfikli. Tedy, pokud se povede vyhrát všechny dobyvačné války a svět bude celičký konečně patřit jen a jen pindosům.

  OdpovědětSmazat
 21. Na dny NATO přišlo 150 tisíc lidí a bylo u toho pár policajtů.Tady se sešlo 600 pomatenců a bylo u toho víc policajtá než demonstrantů..Jsem naprosto v klidu.Pár skunků vyje a karavana jede dál.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tvoje karavana jde rovnou cestou do řiti. My jdeme z NATO a EU. Příští volby vyhrajeme!

   Smazat
  2. Jestli nechceš diskutovat fair play, tak prostě nediskutuj, nemužeš lidem, kteří se této demonstrace, zůčastnili takto tady lhát.

   Smazat
 22. Prislo vam 50 lidi, komunisti. Jestli priste nebudou klobasky, pivo a koralka zdarma, neprijde vubec nikdo.
  To je ten vas Putler tak chudej ze ani pohosteni komunistickym stareckum zaplatit nemuze ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chujmere,ty jsi opravdu blahoslavenej chudej duchem....knížecí potrate!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
  2. Ubohost anonyma 9.00 je zřejmá. Nebyl tam, jen čte manipulace z podobných 'pramenů' jako Novinky.cz. Jeho zmanipulovaný mozek pak produkuje tyhle jaloviny (9.00).

   Smazat
  3. Pozastavil jste se někdy, co je vlastně zač ten neustále opruzující zmrd, který místo věcné diskuse tu kdekomu nadává do komunistů? Když se podíváte na diskuse jiných zpravodajských serwrů, tak tam vždy najdete nejméně jedno individuum rýpající do ostatních diskutérů s naprosto stejným agresivním slovníkem. Většinou tyto individua píší bez diakritiky, což je jejich dalším společným znakem. Mně to připadá, jakoby všichni prošli jedním školícím střediskem, kde do nich nahustili co mají na diskusích vypisovat.

   Smazat
 23. 9:00 - oni ti nic nedali? No to je ale skandál. Na lampárně tě vyslechnou a politují.

  OdpovědětSmazat
 24. Většinu požadavků plní cíle ideového programu ČSNS přímo nebo zprostředkovaně. Nebereme Vám Vaše peníze, sloužíme Vám, poctivým, odpovědným, čestným a spravedlivým lidem! Prosíme o Vaši podporu ve všech volbách, jež jsou před námi. Rádi pak uvítáme ty z Vás, kteří se ztotožňují s programem a jsou připraveni jej uvádět v život, mezi členy naší nepolitikařící strany opírající se o ideje, nikoli o politický byznys.

  OdpovědětSmazat
 25. Díky všem z vás, kteří jste se v Praze těch demonstrací zúčastnili!!!
  Za všechny ty, kteří nemohli, ač by jinak rádi svůj názor v Praze také vyjádřili ...

  OdpovědětSmazat
 26. Pŕíště to bude ještě větší ,jenom neustàvat a hlavně se nebàt -my totiž nemáme vůbec co ztratit ,ale můźeme jenom získat!!!!!
  jituš

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už jednou jsme neměli co ztratit. A ztratili jsme smích, soudržnou vzájemnost a všeobecnou morálku. Výměnou lidé získali strach o práci a někteří i hrdost, kterou si obnovují v pochodech hrdosti.

   Smazat
 27. Prostě pár stovek lidí na náměstí, stejně jako pár stovek lidí na internetu, kteří mají nějaký názor, nemůže být dostatečně pádný argument k tak velkým změnám jako je třeba odvolání vlády nebo vystoupení z EU. Jo to musíte udělat pořádnou show se známými herci a zpěváky a pak možná těch deset možná až sto tisíc na televizi závislých Čecháčků přijde. A protože kulturní fronta je na druhé straně máte prostě smůlu. No hlavně to nevzdat, kdo ví.

  OdpovědětSmazat
 28. Vzkaz pro různé občanské iniciativy.
  Holoto, začínáte být nějak nepokojní a neklidní. Protestovat, demonstrovat by se vám zachtělo. Akorát, že nemáte žádné velení, jako v listopadu. Takže zase rozdrobeno a nic. V ČSSR a v zemích RVHP došlo k převratu koordinovanému z vnějšku, což vedlo k současnému skvělému stavu za současné nové novodobé morálky země české , ke vzniku bezdomovectví a nezaměstnanosti, k obrovskému bohatství jedinců a bídy mnoha lidí. Potřebujete k velení něco jako kdysi OF, koordinovaného a finančně podpořeného ze zahraničí. Listopadového cíle bylo dosaženo, takže už žádnou výpomoc nečekejte holoto. A bez velení a koordinace holoto, ničeho nedosáhnete. Ani v listopadu byste se pod značkou OF bez pomoci na nic nezmohli - a to vám šla ČT na ruku a ještě musel estébák Zivčák, zahrát si na mrtvého študenta. Uvědomte si čeho všeho jste sami, bez pomoci schopni a sice, přijdete na to, že vůbec ničeho a zklidněte hormony holoto.

  OdpovědětSmazat
 29. ...tahle vláda je nedůstojná a nechutná.....nejhnusnější je,že tenhle propastnej sliz,to amorfní bahno si osobuje životní funkce..ale všeho do času!!!
  j.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.