Reklama

pátek 11. září 2015

V Řecku bylo v kontejneru pro humanitární pomoc objeveno množství zbraní a munice

10. 9. 2015    zdroj
Doplněno!   AENews
Proč o tom nikdo neinformuje?

Už je to tady? Za uprchlíky do Evropy následuje hned po nich i jejich nádobíčko? Řecká pobřežní stráž zadržela před několika dny loď se syrskou a egyptskou posádkou plující pod bolívijskou vlajkou, která obsah nákladu své lodi deklarovala jako humanitární pomoc pro uprchlíky, což bylo v rozporu s dokumentací nákladu, která uváděla nábytek a stavební materiál, což není typické pro humanitární pomoc. Celníci tak pojali podezření a při kontrole kontejnerů se nestačili divit. Našli v nich kromě nábytku a stavebního materiálu i 5,000 brokovnic policejního a military typu různých verzí s dlouhou, ale i se zkrácenou hlavní (tzv. karabiny, zřejmě americké Remington Anti-Riot a Military verze, ale takhle z videa to nelze přesně určit), dále půl milionu 9mm nábojů americké značky Yavex a další neupřesněný kontraband [1].


Guns-seized-hellenic-coast-guard-4.jpg

 Americké 9mm náboje nalezené v kontejneru

Náklad celé lodi nyní budou zkoumat celníci, práce jim potrvá až dva týdny, než zkontrolují všechny kontejnery na lodi. Posádka lodi byla vzata do vazby. Loď vyplula z Turecka a mířila podle vyšetřovatelů do válkou zmítané Libye, ovšem podle řeckých médií to není jisté a loď mohl mířit i na některý z řeckých ostrovů anebo do Itálie, protože loď byla zadržena nedaleko Kréty a posádka nyní mění verze příběhu vyšetřovatelům. Turecko pro změnu tvrdí, že zbraně byly určeny pro policejní složky v Súdánu.

Loď ale současně vezla i stavební materiál do Libye a také nábytek a Řekové pojali podezření, že by zbraně mohly skončit v Libyi a ne v Súdánu [2]. Zbraně totiž byly ukryty na dně kontejnerů pod nábytkem a není jasné, proč Turecko k zásilce do Súdánu najalo loď s podivnou minulostí a mnoha zákazy v Evropě kvůli nezpůsobilosti k plavbě ve vodách EU, která navíc vezla stavební materiál a nábytek nejprve do Libye. Dovoz zbraní do Libye zakazuje mezinárodní embargo, ale vzhledem k tomu, že loď vyplula z Turecka s americkými zbraněmi a municí, není jasné, kdo za vysláním lodě doopravdy stojí.

greece-weapons-cargo-libya-isis.jpg
                            Vojenské brokovnice schované pod nábytkem

Toto není první přešlap Erdoganovy turecké vlády. Kurdové dlouhodobě obviňují Ankaru, že dodává americké zbraně Islámskému státu a frontě Al-Nusrá (odnož Al Kajdy) nejn v Sýrii, ale i v Libyi a řecká média spekulují, že dodávka měla skončit u odnože ISILu v Libyi v okolí Sirty, která si říká „Libya Dawn“ (Úsvit Libye). Humanitární pomoc je to tedy vskutku zajímavá. Mimochodem, 5 tisíc brokovnic, to je přesně tolik, kolik uprchlíků má nově přijmout Česko podle těch nových povinných kvót na přijímání uprchlíků. 2,000 dobrovolně a 3,000 nově podle povinných kvót. Možná s těmi brokovnicemi chtěli střílet i do českých policistů a občanů. Jedno je ale jisté, americké zbrojovky jedou na plné obrátky, dolary se točí a dokud budou trvat války a konflikty, firmy jako Yavex nebo Remington budou mít o kšefty postaráno.
 29 komentářů :

 1. TO JE V P*DELI !!!
  Kolik se toho asi nenašlo a ani nenajde ???!!!
  Co můžeme očekávat ???!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. USA je v neoficiální válce proti Evropě.

   Smazat
  2. Jest velmi rychle nutné vyhlásit v Řecku stanné právo, neb jde o pokus vzniku teroristických akcí a banditské války v daném státě, potažmo v Evropě a počínat si v represích dle pravidel stanných soudů. Tedy všechny podezřelé soustředit do vazebních věznic a táborů s přísnou policejní a vojenskou stráží, soudní jednání se pak vede bez obhájce ve zkráceném termínu a rozsudek se vynáší okamžitě Prvních několik (cca 10) rozsudků jsou rozsudky smrti, ostatní pak minimálně na 5-10 let těžkého žaláře!!! Jiné cesty není. Zde jest podán pčesvědčivý důkaz - o co vlastně a vpravdě oněm "úprdlíků," jde a kdo, za jakým cílem ke vyslal. Ony slabé ženštiny a dětičky jsou jen krycí a matoucí manévr, tzv."živé štíty" pro tyto banditské bestie, divoké primitivní zrůdy, které nejsou lidmi a tudíž je nutné postavit je do posice "mimo zákon"- tedy každý má právo při jakémkoliv náznaku útoku- je zabíti- okamžitě!!! Jiné cesty k záchraně není!!!

   Smazat
 2. Kdo je odesilatel této zakázky?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Islamisté si to zaplatili a podmazali miliony dolarů Eurokomisaře, aby Evropany odzbrojili.Hlavně myslivce, ti mají pušky taky a dovedou střílet. Jenže Eurokomisařům nedochází, že jako boháči půjdou pod islámský meč první.

   Smazat
 3. Je to pěkně připravený a režírovaný divadlo z USA, kterak zatočit s Evropou. A to se ještě najdou lidé co jim lezou do zadku a chodí jim mávat fanglema k silnicím. A ta evropská , podplacená vládní svoloč, ta má jistě už v případě konfliktů v podobě lokálních, občanských válek, přichystaná teplá místečka za Atlantikem. O nic jiného tu nejde, nežli o likvidaci evropských hodnot, tradic a potažmo i států. "Thank you friends from the USA"!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 4. No tak to už musí být druhá zachycená zásilka zbraní pro tzv. uprchlíky co se sem valí. Protože už před několika týdny jsem v češtině zachytil zprávičku, že byla zadržena loď se zbraněmi do Evropy. Dalo se to čekat že za jednotlivými vlnami tzv. uprchlíků začnu postupně proudit zbraně na lodích, v kamionech apod. Tak jak se nedaří zadržet nápor invazistů, protože oni nic jiného nejsou, tak se ani nepodaří odhalit všechny zbraně, proudící do Evropy. Myslím že ty zbraně jsou a budou primárně určeny pro těch asi 4 tis. bojovníků/velitelů IS, kteří už tu jsou. Zbraně a náboje jsou made in USA. Jedná se až o 1 mil. nábojů a několik tisíc brokovnic, zatím ... Prostě je to příprava na občanskou válku v Evropě ala Sýrie ale ve větším formátu. Válku na Ukrajině se Američanům a možná určitým kruhům v Bruselu nepodařilo rozpoutat, tak to musí začít v Evropě. I s těmito lehkými zbraněmi se dá v Evropě udělat peklo. Pamatujete na Rwandu někdy v devadesátých letech ? Tam bylo zabito snad během třech měsíců přes milion lidí, kde naprostá většina z nich byla zabita mačetami a noži. Jen minimum lidí mělo střelné zbraně. V tomto případě pár brokovnic udělá ještě větší peklo. Raději ani nedomýšlet. Jak praví Prof. Oskar Krejčí: otázka už nezní zda boj ano či ne, ale jestli se bude odehrávat spíše na vnějších hranicích EU nebo uvnitř EU.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:45-dobrá úvaha,navrhuji začlenit i novou zprávu, že USA přijmou min. 10 tisíc syrských imigrantů. Moji fabulaci mám-někde poblíž-nejsem IT-sorry.

   Smazat
  2. Ze ty jsi spadl v mladi na hlavicku ?

   Smazat
  3. A tebe ještě do tý tvý palice po pádu kopali,viď genitále?!

   Smazat
 5. Je to nesmysl ! - zdroj -http://www.securitymagazin.cz/zpravy/kontejner-s-pomoci-pro-uprchliky-byl-plny-zbrani-a-streliva-aneb-jak-vytvorit-hoax-1404047381.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nesmysl je pouze v nadpisu, že je to "pomoc uprchlíkům".

   Ze zprávy, která není hoax: "Celkem sedm námořníků z Egypta, Indie a Sýrie bylo za přísných bezpečnostních opatření postaveno před vyšetřujícího soudce a jsou stíháni za zločin pašování zbraní. "...
   "Zatím je otázkou, kde byly zbraně a střelivo naloženy na loď. Podle odborníků se tak stalo pravděpodobně ve Famagustě na východě Kypru, které patří pod tureckou správu. Nákladní loď zde zastavila na pět dní při cestě z Iskenderunu v Turecku."
   "Existuje podezření, že džihádisté operující na okupovaném Kypru mohou být tímto způsobem vyzbrojováni."

   Ale v Evropě je údajně mezi uprchlíky už cca 4000 radikálních islamistů!
   Jak/kým jsou/budou vyzbrojováni?

   Smazat
  2. Bingo! Hned mi bylo jasné že je to lež, výmysl, hodně upravená realita.

   Smazat
  3. No jasně, že vám to je jasné 9:06.
   Zbraně jsou určeny výhradně k humanitárním účelům (jako bylo např. humanitární bombardování Iráku), že?

   Smazat
  4. 5:59 a 9:06: Tito přispěvatelé jsou jedna a táž osoba, pokročilá stařecká demence, nezlobte se na něj...:-)

   Smazat
 6. Až se usadí v Evropě,pak dojde k vyzbrojování utečenců.
  Vůbec se neví,kolik je mezi utečenci,už znalých bojových operací i když se se můžeme domnívat,že většina je odchována válkou.Jestliže je Merkelová nadšena z utečenců,tak už ví,na co budou využiti.
  zemedelec.

  OdpovědětSmazat
 7. Silou mocou chcú rozpútať vojnu v Európe, nabudúce zhodia zbrane niekde na lúku za mestom a máme tu vyzbrojených žoldnierov rovno doma pod oknami, zobudte sa všetci zapredaný politici lebo dôjde na každého!!!!

  OdpovědětSmazat
 8. Pozor na hoax! Možná jsem se přehlédl, ale přímo na www.CreaPost.gr jsem nic podobného nenašel. Je škoda, kdyby právě NR naletěla na něco podobného. Admine ověř si to.
  Váš pravidelný čtenář.

  OdpovědětSmazat
 9. Omlouvám se. www.CretaPost.org

  ;-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Admin sem s radostí hodí jakékolo anti-ami hovno. Dobře ví, že místní obecenstvo nepohrdne nikdy ničím co je dost anti-ami.

   Smazat
  2. Jasně 11:25, zbraně jsou vždy určeny k mírotvorným ůčelům, extrémistům se přece nemůžou dostat do rukou :-)))
   Že byly zbraně zadrženy, a tedy nelegální je FAKT, že jsou v Evropě džihádisté je taky FAKT. Mrzí tě, že byly zabaveny?

   Smazat
  3. Vážený 11. září 2015 11:25
   informace je potvrzená jen s tím rozdílem, že nikde není explicitně určen příjemce. V publiku nená informace komu byla zásilka určena. Jestli to byl paš, jak uvádí řecká média, tak určitě nebyl pro oficiální silové sloýky jakékoli země. Z pašovaného množství a struktury zbraní (poloautomatické brokovnice a útočné pušky na bázi AR 15) bych soudil že jsou urřeny pro polovojenské bojůvky (např. i v EU ETA a pod.), nebo nelegální armádu (např. ISIL).
   Váš příspěvek postrádá jakoukoli informačnéí hodnotu, ale hlavně, že jste jedovatou slinou břitce plivl! Díky, nemusím dvakrát.
   Ferro

   Smazat
 10. At´je to jak chce válka v Evropě již dávno začala, jen si toho moc lidí nevšimlo

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně!Válka v Evropě už začala a někteří bloudi to pochopí,teprve až to schytají.....Včera plakal náš předseda vlády,že jedině ti inteligentní a kvalifikovaní soustružníci a frézaři konečně nakopnou naší "international-šajze-industrý" a rozeženou tu půl milionovou bandů nefachčenků evidovaných na pracáku a pak,že si neví rady,ten ktuk ušatáááá...
   PS:Ty brokovnice na demonstranty je pracovní vercajk a asi patří k těm kvalifikosům z těch hliněnejch chatrčí a tím zřejmě myslí Sobotka,že ty nezaměstnaný budou rozhánět.

   Smazat
 11. utečenci zbraně budou potřebovat, jak jinak si budou hledat obživu v EU s průměrnou nezaměstnaností 12%

  OdpovědětSmazat
 12. Nic není jak se na první pohled zdá. Vše je JIMI dopředu plánováno, nic není náhoda, nic není jen tak. ONI nás neustále sledují a kují na vás pikle a zkoušejí to neustále ze všech stran. Aby docílili JEJICH velkého, konečného plánu. Vyhlazení většiny lidstva a nastolení NWO. Jsou to psychopati kteří se nezastaví před ničím, nemají žádné zábrany. Už zblbli a uplatili i našeho dřívějšího přítele, Vlka.

  Drtivá většina lidí jsou ovce které jim všechno sežerou. Ale ONI mají smůlu, protože narazili na nás, na probuzené hledače pravdy. My, díky našim hlubokým znalostem fyziky, matematiky, chemie a mnoha dalších oborů, všechny jejich plány prohlédneme a rozklíčujeme ještě v zárodku. Na nás si jen tak nepřijdou.

  A v neposlední řadě na naší straně stojí gosudar Putin, který je také hledačem pravdy jako my. Jejich plány prokoukl a postavil se těmto psychopatům hrdinně na odpor a jedině na něm záleží jestli svět bude před NIMI spasen nebo ne. Proto se všichni postavme do jednoho šiku za pana Putina. Společnými silamy JE přemůžeme a zvítězíme.

  OdpovědětSmazat
 13. Zdá se, že ztato informace je natolik nezajímavá a nedůležitá, že se jí zabývají jen "okrajová" média. A teď nevím, zda se jedná o natolik důležitou info, že mainstream zarytě mlčí (jako již tolikrát), nebo o marginalitu, kterou NR a další vypíchly a daly jí publicitu. Asi jen čas ukáže, kde je pravda.

  Jen aby už nebylo pozdě na přípravu sebeobranných cajků.

  Ferro

  OdpovědětSmazat
 14. To je pěkné tak už našim milým uprchlíkům začínají dorážet i zavazadla z domova :D A to náhodou narazili na jednu dodávku zbraní. Kolik už asi mají čmoudi zbraní a munice u sebe ? Asi by jsme měli začít pořádně zbrojit taky :P

  OdpovědětSmazat
 15. http://www.securitymagazin.cz/zpravy/kontejner-s-pomoci-pro-uprchliky-byl-plny-zbrani-a-streliva-aneb-jak-vytvorit-hoax-1404047381.html

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.