Reklama

neděle 27. září 2015

Válečný deník Igora Korotčenka: CIA netuší, co má Putin v Sýrii v plánu

27. 9. 2015    zdroj
Celý svět dnes - a je tomu tak bez nadsázky! - čeká na projev prezidenta Vladimíra Putina v OSN. Ne na Obamův, ale právě na Putinův! To je to, co se nazývá velkou mocností.


Několik myšlenek nahlas:
1. Obama nemá žádné informace o přesném akčním plánu Putina v Sýrii, proto je Washington nervózní, když je v neurčitosti.
2. Nejsilnějším trumfem Ruska je možnost vytvoření vojenské letecké a námořní základny v Latakii a Tartousu. USA jsou nervózní!
3. Potvrzený úmysl Obamy setkat se s Putinem svědčí o silné vyjednávací pozici Ruska ohledně Sýrie.
4. CIA Obamovi oznámila, že americké tajné služby nemají přesné údaje o tom, jak bude RF postupovat proti ISIL, pouze možné varianty.
5. Mimochodem, v posledních týdnech je zvýšená aktivita pracovníků CIA, avšak ne diplomatická, ale s tzv. "hlubokým krytím".
6. Co je lepší: bojovat s ISIL na Blízkém východě, nebo čekat, až přijdou do Ruska?
7. Nebudu překvapen, když na straně Asada uvidím hochy od Ramzana.
8. Lidé, kteří s pasy Ruské federace bojují na straně ISIL, se k nám nesmí vrátit zpátky - na toto budou absolutně všechny prostředky dobré.
9. Pro Porošenka kopanec do zadku: na setkání Putina a Obamy se bude diskutovat o Sýrii, a "v případě, že zůstane čas - tak také o Ukrajině". Odhodili Petro!

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

9 komentářů :

 1. Ušáci jdou pomalu a jistě od válu !!!
  Převratné události se valí jak uragan a Fashington s Černým otcem z Bílé chaloupky už ani nestačí reagovat. Globální elity převzaly z rukou amerických "elit" formálně moc, kterou Ušáci předali do rukou představitele euroasijského křídla globalizátorů papeže Franciska. Další ránou Ušácké nadutosti je přistání čínské letadlové lodě u břehů Sýrie v přístavu Tartus. Naše média lživě tvrdí, že SSA nabídly Rusku účast na koalici proti ISULu. Samozřejmě lež !!!! Skutečně funkční koalici vytvořilo Rusko. Ta je tvořena Sýrií, Ruskem, Iránem, přidal se i Irak (po americkém "sovobození) a nejnověji se účastníkem stala Čína ! Vše jde tedy podle ruského plánu. A to nejpodstatnější : Rusko, Irán a Čína daly jednoznačně a veřejně najevo : Na Blízkém s středním východě uděláme pořádek a tuto oblast přebíráme do svých rukou ! Jinak řečeno země Euroasie důrazně řekly, že do záležitostí jejich území a oblastí vlivu si nenechají už od nikoho kecat a Ušáci, ať si dají odchod !!! A to je jen začátek. Další události přesně naplánované a postupně realizované ruským šachovým velmistrem jsou za dveřmi. A Ušáci se svým tupým pokrem mohou jít ta akorát do prdele !

  OdpovědětSmazat
 2. Putin postupně vyhrává na plné čáře!!! Je to skutečný státník a ne jenom politik.

  OdpovědětSmazat
 3. Ušáci v hrůze zjistili, že jejich voj. technika je příšerně zaostalá proti novým zbraním Ruska a Číny. Voj. experti USA veřejně přiznali, že na ruské stíhačky nemají. Rusko, kryté systémy S500 je pro USA bezletová zóna. Chlouba USA, letadlové lodi, je už jen vzpomínka na zašlou slávu. Pro Čínu by byly jen jako terče na střelnici. Proti novým ruským raketám nemá šanci jejich obrana ani náhodou. A peníze nejsou. Jsou v prdeli. A Putin to ví a sere na ně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to do puntíku tak, jako pracovník vojenské rozvědky, chvíli i v Rusku, to musím potvrdit.

   Smazat
 4. Tak Fašington ? Černý otec ? Bílá chaloupka ? Pěknýýýýýýýýý . A jinak USSA jsou hajzlové a doufám, že brzy zdechnou

  OdpovědětSmazat
 5. objevuje se zvýšená aktivita CIA - už jsem si všiml, že Stropnický je hodně čilý v poslední době, braneckým zákonem nás chtěl Slovany poslat bojovat na Ukrajinu - fuj. Pouze ten druhý agent CIA -Vondra, je od dob, kdy mu klepli přes prsty kvůli ProMoPro jako by přešlý mrazem - je potřeba ho rozpohybovat.

  OdpovědětSmazat
 6. To by Regan čumel ako uzbrojil rusko.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.