Reklama

úterý 8. září 2015

vlk je blázen a jen nesoudní jedinci čtou Kosu!!!!


napsal život a JAN ČULÍK z Britských listů 
8.9.2015   Kosa zostra čili a https://vlkovobloguje.wordpress.com/

Jeden z kosířů si dovolil upozornit na můj včerejší článek
Bílek to prostřednictvím Karla Dolejšího vytmavil vlkovi….

A následně mi přeposlal celou mailovou korespondenci s Janem Čulíkem, takto vydavatelem Britských listů. Nesmím vás o ni ochudit. Protože se dozvíte trpkou pravdu o sobě.


On 09/07/2015 11:02 AM, .az@seznam.cz wrote:

Dobrý den.
Začátkem roku 2011 na Blistech publikoval nick Petr Vlk s poměrně velkým ohlasem celkem 16 článků. Až do doby, kdy na něj „prasklo“, že je to vlastně pseudonym (odporuje to zásadám publikování na Vašem webu).
Vlk se nakonec takříkajíc udělal pro sebe a má svůj vlastní webový blog.
https://vlkovobloguje.wordpress.com/
Na tomto blogu, kromě jiného, již publikoval dosud celkem 13 článků k problematice uprchlíků.
Posílám Vám, pro Vaši informaci, odkaz na polemický článek s Tomášem Bílkem (potažmo Karlem Dolejším) právě na tuto uprchlickou problematiku.
https://vlkovobloguje.wordpress.com/2015/09/07/bilek-to-prostrednictvim-karla-dolejsiho-vytmavil-vlkovi/

S pozdravem

JM

———- Původní zpráva ———-
Od: Jan Culik <culik@blisty.cz>
Komu: marek.az@seznam.cz
Datum: 7. 9. 2015 11:17:44
Předmět: Re: Uprchlíci – pro info

Vážený pane,
v civilizované společnosti se anonymové neberou vážně. Anonym Vlk je blázen a jen nesoudní jedinci ten server čtou.
az@seznam.cz
Re: Uprchlíci – pro info
Dnes 7. 9. 2015, 12:53:18

Komu: Jan Culik

Milý pane Čulíku,
velmi dlouho jsem Vás považoval za bytostného demokrata a člověka až úzkostlivě korektního.
Jenže doba se mění a lidé s nimi.
Až budete mít trochu času, vemte prosím Vašeho kolegu pana Karla Dolejšího za ruku, podívejte se spolu do zrcadla a k tomu si přečtěte tenhle článek (můžete k tomu přizvat např. i kolegu Mitrofanova z Práva).
http://literarky.cz/tema/87-tema-na-tento-tyden/18529-udo-ulfkotte-koupeni-novinai

S pozdravem

JM

Takže tak, vážení nesoudní jedinci! Pokládám za svou povinnost vás varovat před vlkem a Kosou. Na rozdíl od Britských listů byste se tam mohli třeba dozvědět, jak je to vlastně s tím Schengem. Tím vás rozhodně ani Jan Čulík natož Karel Dolejší obtěžovat nebudou. Ti vám sdělí, že jste zakomplexovaný xenofobní národ. Tedy pokud náhodou nesdílíte pohled na svět obou zmíněných pánů! Což by se vám určitě mohlo stát tehdy, kdyby vaše pracovní místo například záviselo od grantu nadace Madeleine Albrightové. Detaily, pokud jste snad nečetli, zde:

Financování studií Madeleine Albrightové a jedna vyjasněná záhada

Velmi jsem si dával pozor, abych ve svém včerejším článku uváděl zásadně jen fakta a dokládal je pečlivě zdroji. Zdroji, které nelze zpochybnit. Ovšem zdá se, že právě fakta Jana Čulíka, Karla Dolejšího a Britské listy drahný čas nezajímají. Ale to opravdu není můj problém. Já cítil potřebu vás upozornit, že mohu být blázen a způsobit to, že se stanete nesoudnými jedinci. Když to tvrdí majitel Britských listů…. Vlastně má pravdu a to hned 2x!

1- není sám kdo si myslí, že jasná a průkazná fakta místo propagandistických blábolů vedou k nesoudnosti těch, jimž jsou předkládána,

2- není sám, kdo soudí, že ti, co si dovolí předložit jasná a průkazná fakta patří prohlásit za blázny a zavřít je do blázince. V Sovětském svazu tohle úspěšně provozovali desítky let.

Jen jsem netušil, že právě Janu Čulíkovi se po něčem takovém zasteskne.

Hauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!

17 komentářů :

 1. Dobrá práce Vlku. To je to, co je přesně potřeba a dokáže to málokdo. Přesně argumentovat na základě konkrétních dokumentů. Ta pocitová rovina, v které se neustále vedou diskuse je již únavná a vždy druhou stranou podobným způsobem neutralizovaná. Na takto precizní a podloženou argumentaci obvykle druhá strana reaguje pouze tichem, aby se to příliš nerozmazalo.

  OdpovědětSmazat
 2. Pokud je zmíněné médium sponzorované a tím přímo závislé na nadaci krvavé báby, nemůže jejich slova brát vážně nikdo, kdo používá zdravý selský rozum a jelikož doba těchto hlupáků s teplými místy končí a veřejnost je přestává brát vážně, kopou kolem sebe. Místo aby makali a tvořili hodnoty, flákají se a papouškují názory svých chlebodárců. To nejsou žádní novináři a jejich místo by zastala i cvičená opice.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane,ten Čulík je plcenej sice z nadace "Krvavý Madly",ale ta se po ní jen jmenuje a dělá z ní tak mecenášku za peníze,které tam posílá z rozpočtu ČR Sralbotkovic vláda,nebo-li z našich a to je v této kombinaci naprosto skandální,nemyslíte...!?!?

   Smazat
 3. Vlastenka  Blicí listy nikdo nečte a z Čulíka mají všichni leda srandu (Čulík, Dolejší, Veselý - multi-kulti agitátoři).
  Až Krvavá Madla zjistí, že ten plátek má čtenost nižší nežli Mateřídouška, budou mít po žížalkách.)))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naopak Vlastenke. Právě proto, že Čulík zjistil, že se Blisty finančně hroutí, požádal Madlu o sponzoring. Ta je však chudobná jako kostelní myš. Proto požádala vládu ČR (Slávečka Sobotku) o cca 1,25 mlrd. kč na sponzoring fakulty vedené ve VB panem Čulíkem, aby tento mohl být sponzorován. Také tvými penězi Vlastenko. Jak říká naše babička - čert sere vždycky na tu větší hromadu. Eda

   Smazat
 4. Také vyjadřuji dík za výborné faktografické shrnutí. Opravdu dobrá práce. Z Čulíka a jeho kumpánů už ani tu srandu nelze mít. Nechat se zkorumpovat prostřednictvím peněz "krytých" jménem "balkánské řeznice" , to už chce hodně sebezapření a potlačení svědomí. A silný žaludek. Podívat se do zrcadla, jak autor v článku doporučuje těm třem "koledníkům", jim asi problém dělat nebude. Pokud se někdo jednou rozhodne, že z něj bude dobytek, už se s tím holt nějak srovná.
  Trochu mě zaráží "úloha" ČSSD v této frašce. Ale asi opravdu jen trochu. Poslední roky bych se divit a zarážet neměl. Pořád však překvapují, že lze klesnout ještě hlouběji. I když se už zdá, že to ani nejde. J.B.

  OdpovědětSmazat
 5. Blicí listy již skoo nikdo nečte. Duo deprivantů jako Čulík a Dolejší (ČUDOL), z nichž jeden je psychopat a druhý sociopat na střídačku jsou typičtí paraziti v tlupo-elitářském systému a jednou se na ně budeme chodit dívat do rezervace. Ale asi si moc nezastřílíme - budou dost plachý....

  OdpovědětSmazat
 6. Jako častý pisatel příspěvků do BL, bych uvítal, kdyby pán Čulík napsal pojednání o vlastní proměně, o posunu od někdejšího čtenářského zájmu o BL, k bezvýznamnosti potažmo k k nezájmu a o tom, jak moc je s takovým posunem, spjatým s uspokojení z výsledků práce, jak moc je spokojen. Pokud je mu to šumák, pak zřejmě dospěl, k čemuž lze jen blahopřát. Jako autor cca 70 článků v BL, jsem rovněž dospěl, pochopil "ideové" vyzrání BL a oprostil se od veškeré zvědavosti na jejich obsah. Nesoudným jedincem jsem k vlastní spokojenosti celý život. K tomu však, nejspíš blahopřát nelze.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ta Čulíkovic proměna je novorežijní klasika v těchto zeměpisných šířkách už po staletí evergreenem u pragmatických a bezpáteřních oportunistů a el.proudu-jdou cestou menšího odporu...prostě jen konečně "pochopil význam Velké listopadové homosexuální revoluce" a nechce se stavět proti tomu,co "Balkánská Řeznice" přímo zosobňuje a co slovy "pane předsedo,víte vy vůbec proti čemu se to vlastně stavíte..." vyčítal agent CIA Vondra dnešnímu min.zahr.věcí dnes téměř úplně zpitomělému Zaorálkovi,když byl ještě snesitelný předseda parlamentu,jeho odmítavý postoj proti us-radar.základně....

   Smazat
  2. 13:46 - dobrý, palec nahoru.

   Smazat
 7. Ta proměna u BL přišla tak náhle - s Majdanem - až to bylo k nevíře. Jen Bůh ví, co Madlenka (ta krvavá řeznice) pošeptala Čulíkovi do ouška. Nechtěl by se s námi o tom Čulík a Dolejší trochu podělit? Ulevili by svému svědomí, "demokrati", nyní podobní Vondrovi.

  OdpovědětSmazat
 8. Vlkova shrnutí faktů o imigrantech jsou vynikající, odkazy na tyto články přeposílám.

  OdpovědětSmazat
 9. Co to jsou Britské listy a kdo je to p. Čulík? Poradí někdo?:-)) Ale Vlkovu Kosu znám.

  OdpovědětSmazat
 10. Neschopnost uživit se rukama, hlavou a touha po slávě a uznání vede tyto ubožáky k zaprodání se jít proti svému národu.Kdyby nešlo o nebezpečnou kolaboraci bylo by mě těch zrůdiček líto.

  OdpovědětSmazat
 11. Je to tak. Ty dva psychopaty tam někdo přepnul do útočného módu.

  OdpovědětSmazat
 12. Také jsem několik let psal do BL, zlákán k tomu texty pana Kotrby. Když odešel, započal jejich zjevný úpadek. Po událostech na Ukrajině se konečně musela redakce BL, celou dobu vydržovaná z cizích zdrojů, „odkopat“ a poslušně sloužit svým sponzorům.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.