Reklama

úterý 8. září 2015

Všechno je jinak: Mediální propaganda se neštítí ničeho. Aranžovaná mrtvolka dítěte. Německý prezident: Jazyk, barva kůže, víra – vše musí být změněno. Poslední dny národů?

Petr Hájek
8. 9. 2015   ProtiProud
PETR HÁJEK komentuje zvedající se vlnu mediální propagandy, která nás má připravit na skutečné záměry organizátorů „stěhování národů“, německého sociálního experimentu, jenž má precedens jen v dobách Hitlerových.

Atmosféra rychle houstne. Nápadně se začíná podobat své sestřenici z dob německého protektorátu, respektive „heydrichiády“. Vyjádřit se odmítavě k přistěhovalcům, nebo dokonce „schvalovat atentát“ (například na imigranty z dodávky v Rakousku), znamená okamžitý mediální, profesní a politický lynč. Pokud nesouhlasíš, lépe je mlčet. Platí už opět mantra z dob totality: Nic si nemysli. Pokud myslíš, nic neříkej. Pokud mluvíš, nic nepiš. Pokud napíšeš, nepodepisuj se. Pokud se podepíšeš – tak se pak nediv.


Roň slzy

Někdejší hit Yvonny Přenosilové dostal nový obsah: Kdo neroní slzy nad utopeným „chlapečkem z pláže“ Ajlanem Kurdim a současně nevolá „Vítejte, uprchlíci!“, je odsunut na okraj společnosti – zatím „jen“ mediálně, brzy, jak ukazují mnohé příklady, také justičně.

Pokud se nyní nedáme slyšet a vidět, pokud se nyní dáme zastrašit a zmanipulovat, pak odbíjejí poslední měsíce, hodiny a dny naší národní existence, jak jsme ji po staletí znali

Proto už není v Evropě politik, který by v jakémkoli vyjádření nejdříve nezamáčkl neupřímnou povinnou slzu nad tou (inscenovanou) „hrůzou“. Proč neupřímnou? Jednak každý z nich ví, jak to s tímto "zlomovým případem" ve skutečnosti je. Ale především – vraždy stovek a tisíců dětí v rozbombardovaných a rozvrácených zemích Američany, Francouzi a dalšími „spojenci“, jim nestojí ani za slovo. Pokrytectví se definitivně stalo základní normou přechodu do nové reality.

Atmosféra houstne stejně rychle, jak se zvyšuje tempo, v němž je nutno dostat do prostoru Evropské unie co největší počet „imigrantů“ – a současně zabránit tomu, aby si veřejnost stačila uvědomit, o co se tady doopravdy hraje. Kdo se ozve s varovným hlasem, musí být okamžitě zlikvidován.


Morální kýč jako metoda

Propaganda se rozjela na plné obrátky. Angelu Merkelovou zbožňují a vzývají německá média stejně, jako arabské politické elity. Pionýři (tentokrát bez rudých šátků) vítají před kamerami „uprchlíky“ na německých nádražích zpěvem pokrokových písní, květinami a milými hračkami. Občas se stane nedopatření, třeba když muslimským dětem rozdávají plyšová prasátka. Spraví to rychlý střih. Božská Angela si při tom asi dojatě vzpomíná i na svou pionýrskou minulost z NDR – aneb, co se v mládí naučíš...

Jenže i „vítačská lež“ dostává občas trhliny. Bavorsko, kam hlavní proud „báječných uprchlíků“ směřuje nyní především, při tom již temně duní hrůzou a nespokojeností. Oznamuje, že nestíhá imigranty ani registrovat, takže tito se na vlastní pěst vydávají do dalších německých spolkových zemí. Najednou je strach z islámského terorismu, který byl určující pro vytváření zákonů omezujících občanské svobody, (mediálně) ten tam: Vsaďme se, že dokud bude vlna „utečenců“ pokračovat, k žádnému islamistickému útoku v Evropě už nedojde. Ten z vlaku ve Francii (sám o sobě dosti podivný) byl na dlouhou dobu poslední.

Zázrak? Nebo by se to jen nyní do propagandistické mašinérie nehodilo a „soudruzi“ z Islámského státu dostali patřičné instrukce, či sami „pochopili“? Tajné služby přitom (velmi potichu) připouštějí, že infiltraci nejsou schopny v této fázi již ani podchytit.

Že se to neobjeví ve zpravodajských relacích? Tam se toho neobjeví! Pokrytecký morální kýč cynicky manipuluje cennými lidskými pojmy jako „solidarita“ či „soucit“. Ale třeba sdělení, že i v onom nejpříkladnějším z nejpříkladnějších – Německu – jen pouhá pětina občanů patří k „vítačům“, zatímco zastrašená většina se proměnila v „mlčící“, se nanejvýš jen formálně mihne televizí, překryto uvítacími sbory „pionýrů“.Lidovci se nemění

Pročpak se asi stalo, že také rakouská vláda se náhle přidala „k říši“ stejně spontánně jako kdysi za jiného německého kancléře, když pro „integraci s Německem“ hlasovalo devadesát pět procent Rakušanů? Pročpak nám rakouská ministryně vnitra vyhrožuje „evropskými sankcemi“, pokud nepřijmeme povinné „kvóty“? Proč rakouský premiér opakuje včera stejnou mantru při jednání se svým slovenským a českým protějškem?

Důvod je poučný: Blíží se volby a rakouští lidovci mají problémy. Jejich preference klesají, tuší, že s veřejností (její mlčenlivou většinou) je tomu podobně jako v „říši“ – a ta může ve volbách anonymně promluvit a spočítat jim to. Proto se orientují na jinou voličskou skupinu. Vídeň, která bude pro výsledek voleb tamních rozhodující, mezitím hlásí, že zdejší „imigrantská strana“ je už dostatečně silná, aby volební klání rozhodla. Přistěhovalci prostě Vídeň zcela demokraticky "převezmou".

Opravdu je to tak. Rakousko už v minulosti nabralo tolik „imigrantů“ – a ti mají nyní volební právo – že zdejší volby patrně rozhodnou. A lidovci – jak je jejich tradicí v celém středoevropském prostoru – půjdou s každým, kdo jim umožní alespoň si ve vládě „líznout“. Tak se nyní lísají k mohamedánům a spol. Obraz toho, co nás také brzy čeká, pokud dáme příležitost „proimigrantskému“ Bělobrádkovi a jeho druhům z KDU-ČSL, kteří nyní surfují na vlně mediální propagandy jako vzory pokroku, solidarity a lidskosti.Zuby

Propagandisté jsou v rauši. Jed a krev z jejich výkonů jen kape. Jakže to bylo s mrtvými z dodávky na rakouské silnici, která jako první zvedla „vlnu solidarity“? Jedna z našich podnikatelek, která používá stejný vůz nás upozornila na malý detail: Jakmile se nákladový prostor uzavřel, museli se v něm ti lidé udusit do patnácti dvaceti minut. Prostě plánovaná vražda, atentát. K čemu asi měl posloužit? Příliš to ale nevyšlo – pokud vynecháme lidoveckého politika, který dostatečně nelkal – a byl vzápětí exemplárně popraven. Ostatně všimli jste si, jaké je kolem tohoto atentátu už ticho?

Jak by ne? Skvěle ho nahradil nešťastný chlapeček Ajlan Kurdi. Svět obletěla jeho fotografie na pláži. Pak ale přišly další – ty se již do hlavních médií kupodivu nedostaly. Nyní již víme, že s mrtvolkou dítěte bylo manipulováno. Tato bestialita – ve snaze vytvořit patřičně jímavý obrázek – vypovídá o charakteru a mravních „hodnotách“ těch, jimž jsme právě vystaveni na milost a nemilost – více než snímek sám.

Najít mrtvé dítě

Přenést mrtvolku na fotogeničtější místo

Správně naaranžovat.....
Snímek který "probudí srdce Evropanů" už může obletět svět


Podobně jako legenda: Nešlo o uprchlíky. Na svém facebooku o tom píše jeden z mála nezkorumpovaných novinářů, Ivan Brezina:

„S nešťastným utopeným tříletým Ajlanem Kurdim nám bohužel někdo neřekl celou pravdu. Jeho rodina podnikala riskantní plavbu do Evropy proto, aby si tam otec mohl nechat udělat nové zuby. V Turecku, kde měli práci a bydlení, by totiž ty zuby byly moc drahé. (...) Viz zdroje zde, především video na YTB, kde Ajlanova teta vysvětluje zuby jako primární důvod plavby do Evropy:
Syrský chlapec se utopil, neboť jeho otec chtěl nové zuby
 

Krása nechtěného

Jsme konfrontováni s největším útokem na evropskou civilizaci v moderních dějinách. Nejde o žádné spontánní a autentické „stěhování národů“ jako v minulosti, jak se nám snaží namluvit propagandistický mainstream. Tento proces je naplánovaný a řízený. Má svůj jasný cíl. Konspirační teorie? Mohla by být, jenže, jak to tak už bývá, občas se někdo krásou nechtěného podřekne.

Německý prezident Gauck před týdnem pronesl na téma imigrace významná slova:

"Ještě více lidí než dosud se odpoutá od obrazu národa, který je homogenní, ve kterém je mateřskou řečí skoro všech němčina, ve kterém převažuje křesťanství a světlá barva kůže... Musíme národ nově definovat jako společenství různých."

Mohli bychom si říci – ať si Němci dělají, co chtějí. My si svoji řeč, tradice či víru ubráníme. Naše vláda přece jasně dala najevo, že žádné „povinné kvóty“ nepřijme, žádná masívní vlna se přes nás zatím nevalí. I ten Václav Klaus se svojí Výzvou vládě asi jen „vlamuje do otevřených dveří“, jak mu nyní předhazují média společně se soudruhem Bělobrádkem a Sobotkou.
 

Všechno je jinak

Není větší omyl. Až dojde za pár týdnů v Bruselu na lámání chleba, nebude se již primárně hovořit o kvótách – a naši hrdinové přijmou „společnou azylovou politiku EU“. To zní přece docela nevinně. Až na to, že už dnes víme, že její součástí budou také „stejné podmínky pro azylanty“. Jinými slovy – budeme povinni vytvořit pro ně stejné „materiální zázemí“ (peníze, ubytování, oblečení atd.) jaké nyní dostávají v Německu. V té chvíli se všechno změní. Už pro ně nebudeme „tranzitní“ – ale cílovou zemí.

Velet bude kdo jiný, než vůdce - posvátná kancléřka Merkelová. A mediální propaganda, která si právě natřásá svaly a trénuje, to brzy učiní jedinou přijatelnou normou – o níž se nediskutuje. Tedy pokud nechcete ztratit zaměstnání, společenský status či nedostat děti na školu. Všechno už tu bylo. Také u nás se vzápětí vytvoří pětina těch, kteří budou „vítači“ – už se ostatně pod dohledem pokrokových primátorů Brna a Prahy (za ANO) formuje. A také u nás už bude opět definitivně mlčet většina, vystrašená z mediálních pogromů a lynčů na ty, kdo se odvážili nesouhlasit.
 

Nesmysl?

Přečtěme si ještě jednou „prorocká“ slova soudruha německého prezidenta. Vyplývá z nich jediné: Pokud se nyní nedáme slyšet a vidět, pokud se nyní dáme zastrašit a zmanipulovat, pak odbíjejí poslední měsíce, hodiny a dny naší národní existence, jak jsme ji po staletí znali. Nebo už se stalo? Těžko říct. Jasné je pouze jedno:

Všechno je jinak.


Související z ProtiProudu:


Už se s námi nepářou: Burani z východu! Úzkosti a naděje ilegálních migrantů jsou víc, než ty vaše! Hordy neskončí. Bijme ty hlavy při padání!

Magické záhady kolem "nešťastných běženců": Jak mohou přežít bez podpůrného týmu? Nijak! Lžou nám ráno, lžou nám v poledne, lžou nám večer. Proč Kocáb nedemonstruje?
Metoda, jak ovládnout Evropu i nás: Uprchlíci jako zbraň ve speciální "barevné revoluci". Demonstranti před ČT: Lžete za naše peníze! Oba prezidenti mluví jasně. Informace z temného příšeří amerických zájmů

Vlna imigrace: Součást plánu na zničení evropské civilizace. Nic nového pod sluncem. Idea sjednocené Evropy za pomoci džihádu. Poslední totalita dějin. Odvážný hlas jezuity

Roboti a hackeři útočí na Klausovu výzvu: Hlas veřejnosti nesmí být slyšen. Utonulý chlapeček dojímá svět. Tisíce brutálně zavražděných dětí jsou nic. Evropa zahyne – a my s ní

Václav Klaus to vzal do rukou: Výzva občanů České republiky proti plánům Německa a Bruselu. Migranti k nám nesmějí! Váhavá vláda musí konečně konat. Nedejme se. Jde o všechno


19 komentářů :

 1. http://www.czechfreepress.cz/evropa/media-do-evropy-pronikly-jako-uprchlici-pres-4-tisice-bojovniku-is.html

  , Sunday Express: „Jen počkejte…! Islámský stát propašoval do Evropy tisíce extremistů“..Více než čtyři tisíce ozbrojenců radikálního Islámského státu se tajně infiltrovalo do západních zemí jako uprchlíci. Informuje o tom britský Sunday Express, který cituje nejmenovaného agenta IS. Na Č.Republiku je uvalena – Fatwa. Mujahedíni se k nám vracejí ze Sýrie, mstít se !

  http://www.ovkscmfm.estranky.cz/clanky/zpravodajstvi/na-c.republiku-je-uvalena-----fatwa.--mujahedini-se-k-nam-vraceji-ze-syrie--mstit-se--.html

  OdpovědětSmazat
 2. Prezident má pravdu- je to žumpa- tady i tam !

  OdpovědětSmazat
 3. Průměrný obyvatel západu je průměrný imbecil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Promiňte, Jste si jist, že průměrný? :)
   KR

   Smazat
 4. Sobotka to je zoufalej pucflek! Ten Fico alespoň dělá kravál, Orbánovi nadávaj do diktátorů, což je v téhle situaci pochvala, ale se Sobotkou si vytřou zadek a ještě si u toho budou číst knížku.

  OdpovědětSmazat
 5. Německo je nepoučitelné - v čele s Merkelovou už po třetí vyvolalo svět. válku!!!

  OdpovědětSmazat
 6. Také nechápu proč se přestěhování velké části národa do Evropy nazývá pomoc uprchlíkům. Útěk z Turecka, státu NATO, se považuje za útěk z válkou zasažené země? Ale hlavně humanitární pomoc uprchlíkům, třeba ze Sýrie, by měli poskytnout především ti, co uprchlíky vytvořili, a to nebyla celá Evropa, navíc to byly hlavně USA. Tak kde jsou teď lodě z USA s pomocí uprchlíkům, které vytvořily.

  OdpovědětSmazat
 7. poslyšte, jen k okrajovosti, k těm fotkám - na první má dítě červené podrážky a není vidět, o jaké dítě jde; druhá fotka může dost dobře časově následovat focení, ne mu předcházet; na dalších už má dítě podrážky slabě oranžové... tak co myslíte: to ho jako přezuli, anebo jde o manipulaci ze strany "bojovníků proti manipulaci soucitem"? Z obou stran se ta manipulace stupňuje...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mýlíte se, botičky jsou stále stejné, i podrážky. Podívejte se prosím znovu. Jde o jasnou manipulaci fotografa, aby měl želízko v ohni pro Word Press Foto.

   Smazat
  2. Jak ví fotografové, kteří si fotografie vyvolávali v temné komoře je barva iluze, závislá na teplotě chromatičnosti, kontrastu a pozadí a sytosti. Fotka mezi útesy a na pláži vypadá (může vypadat) barevně dost odlišně. Martin von Brünn

   Smazat
 8. Za vším je třeba vidět propagandu. Rozesmála mě například zpráva, že muslimové houfně konvertují na křesťanství. Sdělovacími prostředky manipulují lidi, co dobře vědí, že stokrát opakovaná lež, či polopravda se stává v podvědomí lidí uznávanou pravdou. Dnes se vede válka úplně jinými prostředky, to by si měli ti nejistí z nás uvědomit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taky jsem zaznamenal informaci o tom konvertování. Tu mne napadlo, jestli ten chlapeček náhodou nebyl pokřtěn, aby se dostal do nebe. Tam už ale bude asi taky pořádný chaos a mazec. Konvertování křesťanů je osvědčená praktika.

   Smazat
 9. http://neviditelnypes.lidovky.cz/evropa-rozhoduje-se-o-kvotach-d27-/p_zahranici.aspx?c=A150907_232310_p_zahranici_wag

  OdpovědětSmazat
 10. EU již není demokratická instituce , O všem rozhoduje právo silnějšího
  takže nemáme šanci se ubránit sebevražedným příkazům Bruselu, které de fakto přicházejí od Merkelové.Když to nepůjde po dobrém,donutí nás ,Slováky a Maďary k poslušnosti pomocí stupňujících se výhrůžek.
  Pro nás je jediná šance,že Německým občanům dojde trpělivost a tuto šílenou ženu zbaví vlády.Doufám ,že k tomu dojde dřív,než bude už pozdě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:18 Je opravdu "smutné", že spoléháte na to "že Německým občanům dojde trpělivost a tuto šílenou ženu zbaví vlády". Obecně platí - nespoléhej, že někdo za Tebe něco udělá. Málokdy se se to "vyplatí" ...

   Smazat
  2. My máme s těmi psychopaty své zkušenosti a jsou ve vládě pořád: Kalouska se nezbavíte, když ho nevolíte, dostane se do vlády jako PORADCE.

   Smazat
 11. Presstituti se v současné době činí jako praví Stachanovci. Tolik manipulací a lží v koncentrované podobě jsem už dlouho neslyšel, např.: budeme si mezi nimi vybírat křestaňy (pro české farnosti !?), mezi imigranty jsou lékaři, inženýři a další vzdělanci všeho druhu, stále zdůrazňují syrskou národnost, ale o ostatních záměrně mlčí (Iráčané, Afghanistánci, dokonce Kosované, Pákistánci, Bangladéšané atd.)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu zcela, jen prosím neužívejte název Kosovan. Nic takového není. Je to uměle vytvořený termín, aby se veřejnému mínění vytřel zrak a vypadalo to tak, že na Kosovo mají nárok 'Kosované' (čili jacísi původní obyvatelé, domorodci). Skutečnost je však taková, že se jedná o Albánce, kteří z Kosova a Metochie za pomoci letectva NATO vyhnali všechny neAlbánce, především Srby. Kosovští Albánci provedli s přispěním USA a jejich satelitů velkou etnickou čistku v Evropě a teď z tohoto 'svého státu' utíkají i s celými rodinami. Jak se asi budou tihle lidé chovat ve zbytku Evropy?!

   Smazat
 12. Německá partaj CDU-CSU, ale i levicová SPD, jsou prolezlé imbecilními, nebezpečnými psychopaty, fanatiky a přívrženci tvrdého multikulturalismu a neskutečnými pomatenci, zamýšlející sociální genderické mísení ras v Evropě, s cílem vytvořit tzv."nového evropana", který bude poddajný, méně inteligentní a tedy velmi dobře ovladatený elitou. Merkelová, Schauble,Steinmeier, i bývalý evangelický kazatel Gauck, (co se stal nedopatřením prezidentem), se chovají jak smyslu zbavení.Situace se po 80-ti letech v Německu opět radikálně extrémizuje, což nepovede rozhodně k ničemu dobrému. Od r.1933, kdy se k moci dostala NSDAP, tak byly tendence vytvořit nového árijského Němce, a všechny ostatní rasy odsunout za Ural, aby nepřekážely Árijcům v "jejich evropském prostoru".Extrém č. 1.Nyní, co v Německu trůní pomatená Merkelová a její CDU-CSU, velmi silně podporováni neogoebbelsovskou mainstreamovanou propagandou, je opět tendence vytváření Nového evroarabského člověka, který zapomene na tradice, hodnoty i lásku ke svým národním kořenům, ke své vlasti, která bude uměle rozbita touto debilní politikou o mísení ras. Tihle idioti nechtějí slyšet, že muslim nikdy neuzná a netoleruje žádné jiné náboženství, jiné vyznání, než to své muslimské, neuzná nic jiného než klanění se k Alláhu a Mohamedovi,a čtení jediné knihy knih - koránu. Všechny ostatní knihy i víry jsou kacířské a musí být zničeny!!! Středověk těchto muslimů je nepřehlédnutelný, a přesto se Merkelová, Juncker, Tusk a spol.Evropy chovají tak, že je nic nezajímá.Už vůbec ne to, že hrozí reálná hrozba zániku klasické evropské kultury, civilizace, křesťanství, i bílé evropské rasy. Prostě likvidace všeho, co po staletí utvářelo domov a identitu stovkám miliónů obyvatel Starého kontinentu. Je třeba zastavit ty šílence včas, i za cenu jejich násilného odstranění od jejich zneužívané moci !!!! Zůstává pro mě velkou záhadou, jak si Němci v posledních volbách mohli nechat znovu naimplementovat takovou veš do čela své země, jako je pomatená Merkelová - ta Merkelová, jež chce být synonymem likvidace nejen Německa, ale celé Evropy, aby splnila zadání svých NWO páníčků v pozadí ?!?!?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.