Reklama

pondělí 7. září 2015

Všude ruští agenti a chapadla Kremlu


Petr Ďoubalík
7. 9. 2015 
O neuvěřitelných objevech, které učinila BIS: ruští agenti jsou všude a víme, pro koho pracují. A co zjistila BIS o Alexandrovcích? Nebudete věřit: "Rusko vytváří v Evropě ideologickou strukturu, která by mohla být vnímána celým evropským politickým spektrem - od extrémních levicových sil přes populisty ke krajně pravicovým silám, což může být považováno za návrat ke konceptu Kominterny, která byl vytvořena a vedena Sovětským svazem" - předkládají RIA "Novosti "text zprávy České kontrarozvědky (BIS).


Zejména v České republice, podle kontrarozvědky, Moskva dlouhou dobu vytváří strukturu vlivu a propagandy, jejímž účelem je podpora ruských politických a ekonomických zájmů na úkor České republiky, Evropské unie a NATO.

Na ukrajinské krizi se lépe vyjevila existence těchto struktur v zemi, a jejich dopad na místní komunitu.
Značný vliv na obyvatelstvo země měly a mají prorusky orientované české organizace a jednotlivci, uvádí se ve zprávě BIS.

Strašné je, že mají takové internetové projekty, které jsou schopny podsunout místnímu obyvatelstvu názory a argumenty Moskvy, s použitím metod kruhové propagandy, kdy si lidé myslí, že to nejsou ruské myšlenky, ale spíše postoje a názory českých spoluobčanů, zdůrazňuje se v materiálu kontrarozvědky.

Rusové v České republice - jsou, samozřejmě, agenti Ruské federace. Ruské speciální služby působící v České republice se i nadále zaměřují na práci s rusky mluvící komunitou jako celkem a s jejími jednotlivými reprezentanty, snaží se využít sílu jejich vlivu na sociální situaci v zemi, píše se ve zprávě.

"V shromažďování informací (v ČR) se ruské orgány a bezpečnostní služby v uplynulém roce zaměřily na českou energetiku a její další rozvoj, jakož i obecně na vědu a technologickou sféru" - věří v BIS.
Český mírový atom také nedá pokoj Rusům. Podle zprávy jsou potvrzené informace, že "Rusko nepovažuje za prohraný boj o českou jadernou energetiku." Zároveň roste zájem Ruska o celý koncept nové energetické politiky ČR a její hlavní aktéry. Ve stejné době, podle BIS, česká jaderná energetika v Moskvě je stále více vidět v kontextu vývoje energetiky v celkovém rozsahu střední Evropy.
Kromě toho, píše se ve zprávě, je stále v ruské sféře zájmu účast českých firem na mezinárodních vědeckých projektech, souvisejících s možností proniknout do finančních prostředků z českých a evropských grantů, které mohou být realizovány s pomocí českých zprostředkovatelů spolupracujících s ruskou stranou.

Pozn. NR: připojujeme ještě dva trefné komentáře, které byly v diskusi pod článkem:
-Musí být všude (ruské speciální služby)! A kdyby nebyly, pak by nadarmo projídaly náš společný chleba.
-Bylo by divné, kdyby Rusko pracovalo v České republice na cizích a ne svých zájmech.

Doplnění NR:
BIS určitě započala s vyšetřováním toho, jak se mohlo stát, že v říjnu budou v ČR koncertovat Alexandrovci. Jestli mají dobré informátory, možná odhalí i něco z připravovaného programu souboru. Ta zjištění mohou být podobně neuvěřitelná.
22 komentářů :

 1. Vedení BIS jsou evidentně duševně nemocní lidé. Je možno to nazvat i jinak , přiléhavěji : BLBCI

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. a co by jinak měli psát ? píšou jenom o tom, co je jim dovoleno. přece nechcete, aby v Česku dublovali práci západních agentů, ti jsou přece nepostižitelní

   Smazat
  2. Žádní blbci. Schapiro, či jak se ten vikuk na USSA ambasádě jmenuje, to splodil při velké potřebě a poslal jim to jako zaručenou informaci. A protože o rozkazu se nepochybuje, poslali to dál.

   Smazat
 2. Ne BLBCI - ale vygumovaní idioti. Evidentně je jasné kdo kontroluje BIS od 89 ....

  Možná by BIS měla vysvětlit lidem jak vybouchli Věrbetice a dokonce i po té co pyrotechnici po měsíčním vybílením celého místa došlo znovu a znovu k výbuchům a lidem bylo řečeno že to jsou změny teploty .....

  S pravdou ven vy parchanti uplatkářští - BUDOU LUSTRACE - a po nich oprátka

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vlastimile, jako vždy musíme dělit na organizaci a vedení. My jako voliči jsme odpovědni za výběr politiků a stav v ČR.V BIS se nevolí-jmenuje.Nejsem expert, jen vím že naši agenti vždy měli dobrý zvuk.Za tuhle mizerii jsme vinni my voliči-a nevoliči.

   Smazat
  2. Doplňuji jen-i pro níže 17:02- BIS nekolaboruje,jen vláda a politická reprezentace. Proto je to naše zodpovědnost!

   Smazat
  3. I BIS kolaboruje, pokud zveřejňuje lživé informace. Nevím, proč by měli patřit do jiného ranku než naši presstituti a komedianti.

   Smazat
 3. :-))))))))))))
  "já jsem agent cíajej, jsem nebezpečnej a jsem zlej"
  Zdrávys ti z bis?
  :-)))))))))))

  OdpovědětSmazat
 4. No nějak musí tu masovou podporu Ruským postojům, zejména v Ukrajinské krizi vysvětlit;)

  Jenom ne tím, že si lid masově spočítal, že 2+2=4;)

  Jenom ne tím, žo to prostě je dnes Rusko kdo otevřeně komunikuje, trpělivě vysvětluje a chová se mírotvorně.

  Jenom ne tím, že miliony lidí, kteří nenáviděli CCCP a Rusko, tak jako já, změnili díky otevřené informační politice Ruska a našim lžím své názory.

  Jenom ne tím, že prostě miliony lidí již nevěří v EU, NATO a SSA;)

  Vlastně já jsem zapomněl nás nejsou miliony jenom asi 10 pomatenců na NR a proto budíme na BIS takový rozruch, že můj milovaný korporátní fašounku;)

  Sice by náš prezident opět jednoznačně vyhrál volby, ale co, to se taky nějak okecá, že;)

  Slunce v duši, přátelé agenti;)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dalších mnoho lidí kteří nenáviděli CCCP a Rusko, tak jako já, změnili názor díky naší maninstreamové propagandě a zásluhou porovnání politiky vměšování, strkání rypáků do cizích zemí, zásluhou humanitárního bombardování, zásluhou sankcí s podporou ukrafašistů, zásluhou rozšiřování základen zločinecké organizace NATO, atd, atd, atd.

   Smazat
 5. Mne by zajímalo, jak často byla BIS úkolována vládou a prezidentem-jde-li to odděleně.Jde to zjistit někde? Nepředpokládám konkrétními úkoly, jen početností úkolů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. BIS by měla především hájit naše zájmy a pohlídat si možnou infiltraci fanatiků z IS mezi tzv. "uprchlíky", ale vlastně to ani není potřeba i tito ekonomičtí paraziti dokáží svou agresivitou, arogancí a roztahovačností zlikvidovat náš stát. Ale ano, celé Rusko jistě nemůže spát s pomyšlením na jednu trapnou nedostavěnou jadernou elektrárnu v ČR, když v Saúdské Arábii uzavírá kontrakty za milióny. Je velmi těžké v dnešní době udržet si svou hrdost a nestydět se za českou národnost, obzvláště ve vztahu k Rusům. Na Alexandrovce se těším a na BIS to nahlásím dobrovolně, ať chlapci nemají tolik práci a mohou se více věnovat ruským konspiracím.

   Smazat
  2. 18:38

   Na případu Ukrajinské SBU, mě děsí to, že lidé zaměstnaní v tajných službách obecně, prostě splní rozkaz který dostanou.

   A pokud dostanou rozkaz umožnit infiltraci bojovníku ISIS u nás tak to prostě udělají.

   Nikdy nebudou vědět jestli to je tajná operace na zjištění vazeb mezi jednotlivci v ISIS či akce SSA na přípravu teroristického útoku jejich tajné armády proti cílům v Evropě.

   Jo jo, konspirační teorie o Rusku se nám množí jako houby po děšti :)

   Smazat
  3. To je výborný nápad. Všichni bychom měli na BIS hlásit svoje aktivity, rozhovory, setkání, atd. Zahlťme BIS hlášeními. 10 milionů občanů dobrovolně vše hlásí "své" zpravodajské službě. Není to úžasné???

   Smazat
  4. 22:19
   Jééééééééééééééééééééééé :):):):):):):):):):)

   Ale když jsem žil v Anglii, jednoho za to zatkli a soudili, tak dlouho jim každý den mnohokrát hlásil co dělají mladí muslimští a černoušští šmejdi nezákonného v jeho okolí až mu to soudně zakázali :) bo kluci Bobyovští nedělali nic jiného než řešili jeho objektivní a oprávněná hlášení:)

   Smazat
 6. BIS jsou kolaboranti jedou podle pokynů amíků ale za naše peníze.Mě by zajímalo jestli si ty hovada uvědomují že až se to tady posere tak že to odnesou jejich matky,manželky,dcery a vnučky?stejně jako ty naše.Nebo jsou úplně imbecilní a myslí si že se o ně amerikáni postarají. Amerika vždy potopila ty co pro ní kolaborovali.Protože každý kdo využívá kolaboranty si jich neváží a nevěří jim.A to platí i pro hnůj z ČTa denního tisku.

  OdpovědětSmazat
 7. Tak by se měly začít psát další Cibulkovi Seznamy.Pane Cibulko,můžete začít STB a BIS jedno jest !A myslíte,že místo houslí budou mít Alexandrivci pistolky?U nás je to odezdi ke zdi a jedna ubohost za druhou!Fuj stydím se za vás!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi mám binec ve zkratkách. Pokud je BIS nová STB,uznávám omyl. Já mluvím o zahraniční rozvědce ne o tajných policajtech.O těch zahraničních platí vše co jsem napsal.Lépe by to asi vysvětlil býv.zpravodajec p.Polreich.

   Smazat
 8. :-) lidi z BIS se musí smát, až se za břicho popadají ... :-)
  Petr

  OdpovědětSmazat
 9. Tak si říkám, že když je tu tolik agentů Kremlu což znamená, že rozvrací ve spojení s cizí mocí naši zemi (VLASTIZRADA) jakto, že zatím na nikoho z nich nemají důkazy a nesoudí ho ;)

  OdpovědětSmazat
 10. No pane jo... Tady se to tajtrlíkama jen hemží... Tak lidé z BIS jsou podle vás duševně nemocní, jo? Přemýšleli jste někdy o sobě vy kašpaři? Vy jste předvoj kremlu. Je jedno jestli bolševici či náckové. Chystáte půdu, své vlastní země, pro necivilizované asiaty.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.