Reklama

sobota 12. září 2015

Vzestup nelidí

Paul Craig Roberts
12.9. 2015   Zvědavec
Policejní stát
Z jedovatého amerického prostředí arogance, přílišného sebevědomí a paranoie vyvstaly nové druhy
Propad Ameriky do totalitního násilí se zrychluje. Stejně jako Bushův režim i Obamův režim má zálibu odměňovat představitele ministerstva spravedlnosti (sic!), kteří dupají po americké ústavě. Vloni první americký černý prezident nominoval Davida Barrona soudcem prvního oblastního odvolacího soudu v Bostonu.

Barron je zodpovědný za zprávu ministerstva spravedlnosti, která poskytla právní souhlas s Obamovou vraždou občana raketou odpálenou z bezpilotního letounu. K popravě došlo bez obvinění předložených soudu, bez procesu a usvědčení. Cílem byl nábožný muž, o jehož mších paranoidní Obamův věřil, že vybízí k džihádismu. Evidentně Obamovi nebo ministerstvu spravedlnosti nikdy nedošlo, že masové vraždění a vyhánění milionů muslimů v sedmi zemích Washingtonem bylo vše, čeho bylo třeba, aby se vybudil džihádismus. Mše by byly zbytečné a byly by sotva něčím víc, než morálním pohoršením po letech masového vraždění Washingtonem ve snaze o ovládnutí Středního východu.

Barronovo potvrzení do úřadu se setkalo s nesouhlasem několika republikánů, některých demokratů, a Americké unie občanských svobod, ale americký senát Barrona potvrdil v květnu 2014 v poměru 53:45. Jen si představte, že byste mohli být souzeni v „Americe svobody a demokracie“ přítelem, který legalizoval mimosoudní vraždu.

Při čekání na svoji odměnu měl Barron místo na právnické fakultě Harvardské univerzity, což říká vše, co potřebujete o právnických školách vědět. Jeho žena kandidovala na guvernérku Massachusetts. Elity mají napilno u nahrazování práva mocí.

Amerika má nyní odvolacího soudce, nepochybně předurčeného pro Nejvyšší soud, který stanovil precedent v americkém právu, že bez ohledu na ústavu mohou být američtí občané popraveni bez soudu.

Namítaly něco právnické školy? Určitě ne profesor práva na Georgetownu David Cole, který nový právní princip popravy bez soudu nadšeně podporoval. Profesor Cole se sám napsal na seznam ministerstva spravedlnosti jako možný kandidát na federálního soudce tím, že vyjádřil svoji podporu Barronovi, kterého popsal jako „pečlivého, rozvážného, objektivního a vynikajícího“.

Jakmile se země propadne do hlubin zla, již se nikdy nevynoří. Precedentem pro Obamovo jmenování Barrona bylo jmenování Jay Scotta Bybee do amerického odvolacího soudu pro devátý obvod Georgem W. Bushem. Bybee byl kolegou Johna Yoo z ministerstva spravedlnosti, který byl spoluautorem „právních“ zpráv ospravedlňujících mučení, navzdory americkému federálnímu veřejnému právu a mezinárodnímu právu zakazujícímu mučení. Všichni věděli, že mučení je ilegální, včetně těch, kteří ho prováděli, ale tito dva zloduchové poskytli mučitelům legální odpustek. Ani Pinochet v Chile nezašel tak daleko.

Bybee a Yoo se zbavili mučení tím, že ho nazvali „vyspělé vyslýchací techniky“. Jak uvádí Wikipedie, tyto techniky jsou považovány za mučení Amnesty International, Human Rights Watch, lékařskými experty, kteří léčí oběti mučení, představiteli rozvědky, americkými spojenci a dokonce i ministerstvem spravedlnosti.

Dalšími, kteří byli proti odpustku u mučení Bybeeho a Yoo, byli ministr zahraničí Colin Powell, generální právní zástupce amerického námořnictva Alberto Mora a dokonce i Philip Zelikow, který zorganizoval ututlávání 9/11 vyšetřovací komisí pro Bushův režim.

Po pěti letech úmyslného otálení došel Úřad ministerstva spravedlnosti pro profesionální zodpovědnost k tomu, že Bybee a jeho zástupce John Yoo se dopustili „profesionálního prohřešku“ tím, že poskytli právní radu, která porušovala mezinárodní a federální zákony. Tento Úřad doporučil, aby byli Bybee a Yoo předáni advokátním komorám států, kde měli licenci, k dalšímu disciplinárnímu řízení a možnému vyloučení.

Ale Bybee a Yoo byli zachráněni režimním slouhou z ministerstva spravedlnosti, Davidem Margolisem, který rozhodl, že Bybee a Yoo použili „chabý úsudek“, ale neposkytli špatnou právní radu.

Takže dnes místo aby byli vyloučení z komory, sedí Bybee ve federálním soudu, hned pod Nejvyšším soudem, a John Yoo vyučuje právo na kalifornské univerzitě v Berkeley, na právnické fakultě Boalt Hall.

Zkuste si představit, co se stalo Americe, když profesoři práva Harvardu a Berkeley vytvořili právní ospravedlnění pro mučení a mimosoudní vraždy, a když se američtí prezidenti těchto odporných zločinů dopouští. Amerika je evidentně vyjímečnou ve své nemorálnosti, nedostatku lidského soucitu a nerespektování práva a jeho základního dokumentu.

Hitler a Stalin by žasli, jak snadno napochodovala totalita do amerických institucí. Nyní máme profesora práva na West Point, který vyučuje americké ozbrojené síly ospravedlňování vraždění amerických kritiků války a policejní stát. (Viz také zde a profesorův článek zde).

William C. Bradford, profesor vyučující naše budoucí armádní důstojníky, aby považovali morální Američany za hrozbu pro národní bezpečnost, obviňuje Waltera Cronkita za neúspěch při ofenzivě Tet ve vietnamské válce, neboť prý informoval o této ofenzivě jako o americké porážce. Tet byla americkou porážkou v tom smyslu, že tato ofenziva dokázala, že „poražený“ nepřítel je schopen masivního útoku na americké síly. Ofenziva uspěla v tom smyslu, že demonstrovala Američanům, že válka ani zdaleka neskončila. Významem Bradfordova argumentu je, že Cronkite by měl být za svá vysílání, která přidala na pochybách o americkém úspěchu, zabit.

Profesor tvrdí, že má seznam 40 lidí říkajících pravdu, kteří musí být vyhlazeni, nebo je naše země ztracena. Zde máme tedy úplné doznání, že agenda Washingtonu nemůže přežít pravdu.

Nevím o žádné zprávě, že by tento profesor byl kvůli svému nerespektování ústavou chráněného práva svobody projevu cenzurován nebo vykopnut. Nicméně viděl jsem zprávy o profesorech, kteří byli zničeni za to, že kritizovali válečné zločiny Izraele, nebo použili slovo či výraz zakázaný politickou korektností, nebo nedostatečně velebili privilegia „preferovaných menšin“. To nám říká, že morálka byla vytlačena do ústraní a slouží prospěchářství, zatímco zlo převálcovalo morálku společnosti.

Vítejte v dnešní Americe. V zemi, ve které byla fakta předefinována na nepřátelskou propagandu, zemi, kde právem chránění alarmisté byli předefinováni na „pátou kolonu“ nebo kde jsou zahraniční agenti vyhlazováni, v zemi, ve které se Amerika nesmí kritizovat a všechny zločiny jsou svalovány na ty, kterým Washington hodlá vládnout.

Barron, Bybee, Yoo a Bradford jsou příslušníky nového druhu – nelidí – který vzešel z jedovatého amerického prostředí arogance, nadměrného sebevědomí a paranoie.

6 komentářů :

 1. NA TY KTEŘI TADY DAJÍ AMERICE NEPŘÁTELSKÉ PŘISPĚVKY

  je připraveno 800 koncentračních táborů pod krycím názvem FEMA.Takže ne pro vybombardovance ale vy mizerové pro vás jsme je připravili.
  Vaši boháči z NWO.USA,kteři maji OBAMU ve vleku,takže se všichni připravte,že půjdete do plynu a konečně bude klid.
  ČTĚTE http://narodnidemokracie.cz/tristni-stav-nasi-spolecnosti7

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. degenerovane a retardovane USA.

   uz sa tesim do FEMA, ako Obamovi odtrhnem gule )

   Smazat
 2. Jestliže pravda znamená tak málo, pak v bezpečí není nikdo. Lucille Desmoulins.

  https://www.youtube.com/watch?v=pcDB6OZgqzo

  OdpovědětSmazat
 3. Tak bohužel bývalí lídři reaganovské Ameriky typu P.C. Robertse jsou dnes prakticky v disentu - tj. někde na úrovni Noama Chomského nebo Howarda Zinna, kteří tam byl vždycky. To má samozřejmě hluboké příčiny v tom, co provedli s Amerikou neokonzervativci po svém nástupu k moci v 21. století.

  K tomu jako tip doporučuji k zhlédnutí nový 20-ti minutový dokument Igora Chauna, který se výstižně dotýká některých momentů tohoto procesu...
  11. září 2001 - 14 let poté - Igor Chaun
  https://www.youtube.com/watch?v=KWCBKdzh5ng

  OdpovědětSmazat
 4. Ale od Ameriky nelze očekávat nic jiného. Vznikla ze svozu nelidí z celého světa - vyvrhelů a kurev.Mají to pořád v genech. Ale kde se vzali nelidi v mentálně slušné a vyspělé Evropě a u nás v ČR? Nelidi jednají podle těchto zásad:
  - všechny problémy zavinil někdo jiný
  - není třeba je řešit, stačí najít někoho, na koho je možné je svést
  - všechny nedostatky a chyby lze zakrýt maskou hrubosti. Čím více c
  chyb napáchají,tím hulvátštěji se chovají
  - všechna pravidla mohou být porušena, jestliže je potřebují porušit oni
  - jestliže dojdou použitelná pravidla, vymyslí se nová

  Darebáctví,zmetkovitost,nezodpovědnost, chamtivost a arogance jsou choroby, které napadají hodnotový systém nelidí a umožňuje jim fungovat bez svědomí a bez schopnosti pocítit vinu nebo stud.Je to nový lidský druh, který si může dělat co se mu zachce, a cítí se nuceni otravovat život a ubližovat všem okolo sebe. Ve světě byznysu se vždy derou na nejvyšší pozice, a jakmile tam jsou, neotráví denně život stovce lidí, ale tisícům lidí, a i kdyby si náhodou takový mutant své chování uvědomil, svede své pohnutky na někoho jiného.Kritikou vnějších symptomů hrubosti a agresivity nelidí se vyšlechťuje ještě rafinovanější a schopnější generace darebáků, bez zábran a s imunitou vůči jakékoliv kritice. Za pětadvacet let našeho života po výměně stranických kádrů v listopadu 1989 lze uvést tisíce příkladů podobného chování čelních představitelů ČR na všech postech.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Odkud asi ti tzv. nelidé do Ameriky přijeli? Přijeli dobrovolně, či byli přivezeni? Odkud jich bylo nejvíce? "Slušná a vyspělá Evropa" nepatří do "celého světa"? Kdy byla Evropa "slušnou a vyspělou"?
   Bože, do čeho jsi tu duši dal?
   KR

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.