Reklama

sobota 12. září 2015

Zpátky do středověku, aneb nepřítel už opět stojí před branami!

Ladislav Kašuka
12.9.2015   blog idnes
Kolo dějin se začalo poprvé v historii otáčet pozpátku! Začalo to pádem sociálně spravedlivějšího systému, návratem dravého koloniálního imperialismu a končí to náboženskou válkou s Islámským státem, jako ve středověku!

Na obranu muslimů a islámských zemí musím říci, že se dlouhou dobu snažili starat sami o sebe a nový nárůst islámského extremismu mají na svědomí některé evropské země a především Američané, kteří se po dlouhá desetiletí vměšovali do vnitřních záležitostí těchto zemí, organizovali v nich různé převraty a revoluce, nebo přímo vojensky zasahovali, aby se v nich k moci dostal někdo, kdo bezvýhradně poslouchal jejich příkazy a místo o svůj lid se staral o to, aby z toho měla Amerika a její spojenci pořádný zisk.

Tato západní, dravá imperialistická geopolitika měla nakonec za následek nebývalý nárůst extremismu v těchto po celé generace nespravedlivě vykořisťovaných zemích a velká část jejich obyvatelstva se odvrátila od západem proklamované morálky a hodnot a vrátila se zpět k rasové a náboženské nesnášenlivosti, která mezi islámským a křesťanským světem panovala v dávné historii.

Není náhodou, že zemí, kterou 99% všech islámských radikálů nazývá vtělením samotného satana je právě USA, která je ovšem díky své imperiální politice za nárůst počtu extremistů, kteří Ameriku tolik nenávidí přímo zodpovědná! Společně s bývalými koloniálními velmocemi z Evropy, jako jsou Britové, Francouzi, nebo Němci, z nichž někteří se nadále chovají v těchto zemích jako “slon v porcelánu” je Amerika přímo zodpovědná za současný imigrační exodus i za zoufalý současný stav většiny afrických zemí, kde díky jejich vměšování většinou panuje bezvládí, chaos a zmar!

Jako by všechno to zlo, které západ v Africe a v Asii napáchal nestačilo, NATO se nadále snaží o ještě větší destabilizaci tohoto světového regionu a podporuje ve válce v Sýrii, kde na jedné straně bojuje armáda legitimně zvoleného prezidenta země zastupujícího umírněné muslimy, kteří chtějí žít s křesťany a ostatními zeměmi v míru a na druhé straně celá řada teroristických a extremistických islámských organizací tu špatnou stranu, tedy ty extremisty a snaží se spojencům Sýrie, jako je Rusko zabránit v možnosti pomoci pravidelné syrské armádě v boji s bandity!

Dnes už každý rozumný člověk s mozkem nevygumovaným západní mediální propagandou musí vidět, že pokud konečně nepřestaneme v rámci NATO společně s Američany ubližovat druhým, tak se pomyslný bumerang odplaty za naše hanebné činy brzy vrátí a Evropa nakonec skončí úplně stejně jako Afrika – vydrancovaná a v plamenech!

38 komentářů :

 1. Tady mate zrudneho stalinistu Kasuku trochu podrobneji:
  http://halonoviny.com/clen-kscm-se-samopalem-v-ruce/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:02- soudruhu, něco nového by nebylo?

   Smazat
  2. 23:02 Ty bezčárovej a bezháčkovej blbečku, ty jsi nám tady scházel. Už jsem si myslel že jsi třeba dostal rozum, ale ne, provokace a fízlování , to je tvoje parketa.

   Smazat
  3. Programové vybavení pc robotům dodává Pindostán a tam diakritice právě neholdují. Také mají tak trochu problémy s luštěním zpráv v češtině a slovenštině. Nepište ROBOTÚM dopisy a odpovědi, je to marný, je to marný, ...je to marný!
   Martin

   Smazat
 2. Kdyby stál před branami. Bylo by to fajn. Jenže kolonizátoři pod ochranou EU dávno proudí do EU. Někdo říká okupanti. Merkelová je láká, USA je verbuje na rovníku....a dováží...

  OdpovědětSmazat
 3. Trvalá svoboda, vybombardování severu Afriky a Blízkého východu USA a NATO, již přináší své ovoce v podobě masívní, ničím a nikým nezastavitelné migrace, která přinese rozklad a chaos do evropských zemí.Tak to je a tak to bude.Němcům gratuluji, že mají matku všech imigrantů, kteří obohatí evropskou kulturu a v zaměstnání všem Němcům ukáží, jak se má pořádně makat.Frau Merkel z Německa udělá ohnisko zmaru a konfliktu.Tam to začne nejdříve.Švédsko bude následovat.

  OdpovědětSmazat
 4. Pokud nemám k dispozici přiměřené prostředky obrany, se kterými mohu reagovat přiměřeně na útok vedený proti mně, pak reaguji extrémně. Co je na tom divného a překvapivého???
  Jen debil může tvrdit nebo se divit, že příčinou extrémního nárůstu extremismu v chudých zemích nejsou USA, které svojí neoimperiální politikou a vojenskou silou tyto země léta nemilosrdně válcují a drancují.
  Nechutně sprostý a hladový finanční kapitál, který drží USA v područí, rodí dnes již po milionech své hrobaře, kteří zaútočí extrémně - tj. rasisticky, s náboženskou nesnášenlivostí a brutálně. Kdo seje vítr, sklidí bouři. Vlezdoprdelisté jako první, protože jsou slabší svého velkého bratra - strůjce toho všeho, kterému do té jeho prdele lezou. A tak se nedivme!!! Nic jiného nezasluhujeme!!! Velký bratr se svojí velkou prdelí - radostným to domovem pro naše malé české vlezdoprdelisty v našem čele, přijde na řadu sice až po nás, ale určitě také.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. PS1:
   Ještě bych rád dodal, že přesnější název článku by zněl: "Mstitel stojí před branami."
   PS2:
   Nemyslete si, že mě nemrzí, že to odseru také. Ale tak už to bohužel chodí.
   PS3: I teď mě mrzí, že jsem stále demokrat a že jsem na ty zmetky v našem čele ještě nevzal posranou železnou tyč.

   Smazat
  2. A já jsme ještě k tomu nástup tohoto havlo usáckého systému tenkrát podporoval, fuj, každý den mám chut´ si dát pár přes držku. Abych s tímto temným svědomím mohl žít, tak se ted´alespoń snažím dělat proti tomuto režimu, co se dá. Chodím na každou demonstraci, at´ je to s kým koliv komunisti - Vandas, jinak bych si musel dát mašli, že za tu rozbombardovanou Syrii, za každou bombu, kterou tam na civilisty USA hodí, nesu já svoji přímou zodpovědnost. Mezi jakou zvěř jsme se to proboha dostali? Francouzi a Britové hrají historicky svou roli ve vyvraždování kolonií, my jsme ji neměli, my ji prozatím nemáme danou v našem dědičném kódu, a to je ten problém.

   Smazat
 5. Já chápu, že nás Čechy příslušníci islámského náboženství nenávídí, mají na to právo a asi by bylo spíše dívné, kdyby po těch milionech obětí, na kterých jsme se jako Češi spolupodíleli, nás měli rádi. Jen jedna námitka, my se tohoto humanitárního zabíjení v jejich zemích zatím účastníme jen cca 25 let, ti praví viníci, jsou v USA, Francii, V. Británii, Itálii a Německo, tam je potřeba, aby si tito imigranti šli prvně srovnat svoje účty a k nám samozřejmě až ve druhém kole. Němci chtějí, abychom i my byli první na ráně, to je nespravedlivé.
  Já proti islámu ani proti imigrantům nic nemám, jen mě k smrti uráží, když fucking USA si myslí, že my budeme doplácet na jejich hru na vojáčky, a potom se podělíme, oni ropu a my vůči nám nenávístné imigranty. Ano, příšlušníci islámu, máte právo nám řezat hlavy, ublížili jsme vám velice, jsem si vědom naší viny, ale pěkně popořadě.

  OdpovědětSmazat
 6. Omyl, pane Kašuko. Nepřítel nestojí před branami. Ten již dávno sedí za branou - v Bruseli, v ECB, v NATO. Byl to on, který "osvobodil a zdemokratizoval" země, odkud prchají před dovezenou "svobodou a demokracií" statisíce (a brzy jich budou miliony) lidí. Cílem nepřítele není obohatit Evropu, chraňbůh. Jeho cílem je přivést veškeré okolí Ruska do násilí a chaosu a poštvat Evropu proti Rusku, aby zlikvidoval své konkurenty, oživil své krachující finanční letadlo a dominanci, přisvojil a zotročil si celý svět, mohl si futrovat kapsy a mocensky profitovat z války jako při poslední velké válce. Ovšem má velkou smůlu. Stále víc lidí vidí do jeho karet a v Rusku nejsou u moci žádní blbci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano,autor se poněkud mýlí...nepřítel není "před branami",je to "Trojský kůň" se vším všudy už uvnitř,nebo spíš "vetřelec" v těle a už notně kope a brzy té staré,hloupé,vyžilé štětce Evropě roztrhá střeva a vyskočí z břicha a jak tu začne řádit mezi těmi impotentními,užvaněnými liberály s hubou plnou demokracie a buzerantských práv,nezůstane z ní nic než "planeta opic",jak v tom filmu.....Vzpomněl jsem si na jeden kreslený vtip:klečí chlápek u špalku na štípání dřeva,v jedný ruce sekerku a druhou položenou na tom špalku a ptá se starý..:"Božka,nevíš která ruka to tenkrát byla a zvonila těma klíčema...?!"

   Smazat
 7. Trochu na jiné téma. Když jsem se dneska probudil a podíval se z okna, myslel jsem že mě klepne. Kdo jste z východních Čech , z Pardubicka, viděli jste tu spoustu čar na nebi, viděli jste ten chemtrails? Ty svině fašistický z USA nás chtějí zničit za každou cenu. Takovou hustotu vypuštěného svinstva , to tu ještě nebylo a stále létají nová letadla. Prostě Evropa musí být zničena stůj, co stůj, ať již přívalem snědých vetřelců, nebo jedy z oblohy. Je to neskutečná, hrozná doba co prožíváme. Dle bible je to období satana. Bohužel proti tomu nic nezmůžeme, jediné, že se můžeme modlit. Doufám, že bůh je spravedlivý a že ty zmetky co usilují o naši zkázu řádně potrestá.

  OdpovědětSmazat
 8. Hodne smutny pohled pod poklicku tzv."zapadni demokracie". Brr

  OdpovědětSmazat
 9. Napadl mě americký film z dávných dob pod názvem "Brooklinský klub vrahů", tak to je "naše NATO se Stropnickým.

  OdpovědětSmazat
 10. ..."Té loutně struny chybí, a stvůra bez tváře, spár dravce, tlama rybí, si hýká z oltáře".....takhle to zpíval nesmrtelný K.Kryl. Zpívali jsme to s ním, i když to bylo zakázané, a i když jsme si neuměli představit, jak taková stvůra vypadá - byla tehdy tak krásně abstraktní. Teď jsme moudřejší.Už víme, jak vypadá - teď už má stvůra tvář - je krásně konkretní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chudáčku,vy to máte jó pomotané s tím Krylem.Nevím kolik je vás,když píšete už víme...,ale že by jste zmoudřel???

   Smazat
 11. Pan Kašuka se mýlí, že "Kolo dějin se začalo poprvé v historii otáčet pozpátku! ". Stalo se tak už několikrát, neznámějšími událostmi historie je zánik Západořímské a Východořímské říše. I na to mohou být ovšem různé pohledy - co pro jednoho znamená "pohromu", pro druhého "rozvoj" a naopak. Vytlačení Maurů, s vyspělou společností, z Iberijského poloostrova "předpotopními" Katolickými veličenstvy je toho důkazem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Že vy jste ve škole při občanské nauce nedával pozor, když se probíral vývoj po spirále? Připomenu: Vývoj probíhá po spirále a postupně se vrací do výchozího bodu. Mění se pouze vnější, především technické podmínky, protože morální pokrok, který by to mohl zvrátit, je minimální! Proto právě prožíváme rozpad naší říše Evropy stejně, jak ho prožívali dávní obyvatelé říše Římské.

   Smazat
 12. Velmi dobrý článek pravdivě popisující příčiny vzniku současné apokalypsy.USA- tato novodobá říše zla společně s jejich vazaly ve vedoucích státních funkcích ve Francii , Anglii, Itálii totálně rozvrátili a rozbombardovali do té doby funkční státy , jejichž představitelé se provinili tím,že nechtěli své země přivést do novodobého koloniálního otroctví.Vždyť např.Libye byl prosperující stát s vysokou mírou sociálního zabezpečení občanů , se školstvím a zdravotní péčí zdarma.
  Bez viny ale nejsou ani ostatní země EU včetně nás.K těmto barbarským zločinům jsme buď mlčky přihlíželi a nebo jsme je dokonce schvalovali.Vždy dle pokynů a doporučení USA.
  V současné době se vyznamenává zejména Frau Merkelová , která se stala prodlouženou rukou USA v Evropě a okamžitě aportuje a plní každé přání, které Obama vysloví . Tato dáma již zřejmě úplně pozbyla zdravého rozumu.Nevím, co má za to slíbeno ale zřejmě se rozhodla Evropu obětovat.

  OdpovědětSmazat
 13. A co ti vadí anonyme 12.17 na Krylovi? Pomotaného nemám nic, všechny jeho písničky znám.Žádný starý skřet mi nemusí nadávat do chudáčků. Za chudáčky já považuju lidi, kteří jsou nalepeni na počítač od rána do večera a lezou z jednoho článku do druhýho, ty články jsou v podstatě pořád stejný, pořád o migrantech, a ty diskuzní bláboly k nim jsou taky pořád stejný. Blábolí pořád stejní lidi a žvatlají pořád stejný věci- jak může tohle někoho zabavit, to nechápu, a už vůbec nechápu, proč si myslíte, že těma článkama a diskuzníma blábolama k tomu se něco vyřeší nebo někam posune. To slouží jen k tomu, aby se pár desítek důchodců zabavilo. Důchodkyň tady moc není, ženy naštěstí mají jinou práci a víc se zajímají o rodiny a vnoučata, ale dědků diskutuje fůra a furt jen žvaní. Vyjde to levněji než dřepět v hospodě a žvanit a žvanit jako to bylo dřív, jenže se k tomu muselo vyhrabat se z baráku a něco konzumovat. Dnes každej páprda může dřepět doma, konzumovat nemusí nic, a požvaní si s počítačem. Občas něco zblajzne a pak někdy jde chrápat. A druhej den znovu a třetí den to samý a furt dokola - takže - chudáček jsi ty. Napsal jsem kus písničky K.Kryla, a žádnej dědek mě nemusí kvůli tomu urážet a nadávat. Podívej se na svoje verbální splašky a mně vlez na záda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak dnes vidno, byly to dost nadčasové písně. Správně uvedená část písně v kontextu s dobou. Není divu, že dnes už to má pomotané kde kdo a svádí to na druhé.

   Smazat
  2. 14:08- V něčem se přece jen mýlíte.Ten co Vás napadl je troll Vašeho věku-nikoliv důchodce. Zdejší důchodci mají počítačovou závislost ale není to naopak úžasné? Kontakt se světem větším než hospoda. Mohou sdělit, jak jako mladí se scházeli na rynku,zpívali.Kult mládí a životního stylu jim kolikrát to nedovolí sdělit ani v kruhu rodiny. Závislost na PC jejich vnoučat je nebezpečná-ne jejich.

   Smazat
 14. Ladislave Kašuko, mám rád tvé příspěvky, přestože občas nelze souhlasit s každým tvým slovem. Kolo dějin se nezačalo poprvé v historii otáčet pozpátku! Kolo dějin dle jiné teorie stoupá po spirále, což v našem případě, kdy vyspělejší společenský řád se vrací do fáze předchozího, vesměs zaostalejšího řádu, vyvolává pouze dojem ohledně opačného směru. Pravda, může nastat místo kýženého vzestupu po spirále, takový sešup až na samotné dno civilizace, jaký už nic a nikdo nezastaví. Nastíněná teorie ovšem nezahrnuje možnost existence takového zla, viz USA, které ze zla povstaly, mají jej zakotveno v samotné podstatě své existence - a které raději zničí absolutně všechno, včetně sebe sama, než aby upustily od diktátu zla.

  OdpovědětSmazat
 15. Německo, prakticky řídící EU, sehrálo s uprchlíky podivnou roli. Za porušení mezinárodních smluv o azylu a schengenských pravidel prakticky pozvalo k sobě kohokoliv odkudkoliv a denně to jsou tisíce a desetitisíce, kteří tomuto pozvání vyhověli. Doplatilo na to již Řecko, Itálie, Srbsko, Makedonie a Maďarsko a přes tyto těžce zkoušené země se ty masy přelévají do Německa. I podle posledního prohlášení Merkelové, pro to neexistuje žádná horní hranice a tak se na pochod chystají i ti, kteří o tom dosud neuvažovali. Ale najednou se spolkové země ozývají, že jsou na hranici svých možností, že to s nimi kancléřka nekonzultovala, otevřeně na ni již útočí i koaliční partner CSU, že to byla chyba. I to nadšení obyvatelstva, i v Rakousku již slábne a s přibývajícími nezvládnutelnými masami bude terčem kritiky Merkelová, která na to možná politicky doplatí. A tak Německo přes Evropskou komisi nalezlo řešení - namísto obrany hranic Evropy po vzoru Maďarska, i za cenu námořní blokády ve Středomoří rozdělit ty masy diktátem mezi 28 zemí, ať ty země chtějí nebo nechtějí, a běžence tam přesunout, ať chtějí nebo nechtějí. Vypadá to, že Německo se přičiní o zánik Evropy, jak se dva tisíce let až dosud vyvíjela.

  OdpovědětSmazat
 16. Samozřejmě, že invaze immigrantů není žádná náhoda, je dobře plánovaná. Němci si představují, že muslimové budou pěkně pracovat na jejich důchody, protože jejich populační úbytek (největší v EU) je katastrofální. Proto Makrelová zve všechny uprchlíky do Němec. Ostatně to už před časem naplánoval Thomas P. M. Barnett. Viz
  http://e-republika.cz/article3257-Thomas-P-M-Barnett-a-jeho-americky-Mein-Kampf . Má to ovšem háček- immigranti pracovat nebudou a začnou prosazovat islamizaci Evropy. A nová, světle hnědá rasa s IQ 90 USA v dobytí světa nepomůže, Čína s IQ 106 je smázne levou zadní. Jen budeme muset emigovat my, nejspíš na Sibiř, takže Hitlerovy plány se vyplní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Barnettův "Mein Kampff" je dostatečnou výpovědí o plánech sionistů,chystajících "endlózung" s cílem zmocnit se světa,ale na doplnění a rozptýlení zbytku pochyb o tom,co nás v nejbližší budoucnosti čeká,je dobré najít si a vyposlechnout video s neobyčejně bystrým "ýbrmenšem" George Friedmanem z pochybného spolku s názvem Stratfor,které bylo natočeno na jakémsi chicagském koncilu profesionálních politických zločinců....Je tam vše i pro ty méně chápající až úplně zblblé,naivní "sluníčkáře" s dredy,módním tetován a pírsingem v pišťourech nahoře i dole,kteří přible se tváříce,postávají po náměstích s kartony od spotřební elektroniky,popsaných idiociemi,jako "welcome refugees" atd.....

   Smazat
  2. Slunce a pravdy milovník

   Já fakt nechápu ani dnešní dobu ani sebe a už vůbec, mé názorové, nikoliv kotrmelce nýbrž mnohonásobná salta s nepopsatelnými vruty a úhly o:O

   Já mnohodesítkolettý Amerikanofilní kokotoid, pro kterého byla Coca Cola a hamburgr symbolem svobody, podporuji veřejně Rusáky, souhlasím s Putinem, kterého často i prakticky "obdivuji" a tleskám prakticky každému veřejnému projevu ministra zahraničí Ruské federace.

   Stydím se za to, že jsem kdy obdivoval Havla, souhlasím s Klausem a Zemanem!!!!!!!!!!!!

   Co se to kurva s tím světem stalo, jak to, že jsme to my kdo je pro tuto planetu ZLEM a Rusko poslední šancí Evropské civilizace.

   Kdy se to stalo a co jsem proboha dělal já když se to dělo???


   Odpovědět


   Anonymní

   Pro milovníka Slunce a pravdy : Občas na sebe reagujeme, udělám to i teď. Před 20-30 lety, jsem byl na tom totiž podobně. Měl jsem docela pozitívní vztah k USA a západnímu světu, které jsem pokládal za svobodné a umožňující rozvoj každého člověka. Bud' jsem se tenkrát tak strašně mýlil, nebo se mezitím změnila ( podstatně znásobila a zintenzívnila) chuť a touha po moci, po ještě větším majetku, po tom, ovládat všechno, všechny a všude na Zemi u té pochybné, a pro lidskou civilizaci zhoubné siobankstersko-vojensko průmyslové lobby, působící v USA. Pro tu samozvanou "satanskou elitu", tvořenou cca 258 nejbohatšími rodinnými klany, vedenými Rockefellery, Rotschildy, atd.., které si prostřednictvím svých dosazených politických loutek (nejen v USA, ale i v západní Evropě, SA, Kataru a dalších zemích),v současné době umínily urychlit plnění svého smrtonosného cíle. Ano, smrtonosného, protože tito nadlidé, prosazující doktrínu Nového světového řádu, chtějí získat svou větší moc intenzívními rozvraty, válkami, vražděním a redukcí obyvatel Země. Kdo jim dal na to právo? NIKDO !!! Oni sami si jej uzurpují. Jsou to nepřátelé života na planetě i nepřátelé všech lidí !!! Jejich struktury a chapadla jsou viditelná přes všechny ty pochybné a velmi nebezpečné sekty a zednářské spolky, jako je např. : Bilderberg, Trilaterální komise, Rada pro mezinárodná vztahy, Římský club, atd... Rusko je v současnosti opravdu v Evropě jediná země, která hájí podstatu a základy evropské kultury, civilizace, i samotného života. Proto tahle banda nadlidí neustále vymýšlí lži, sankce a nekonečný tok nesmyslných výmyslů a obvinění proti Ruské Federaci, na jejich politické reprezentanty, jako je prezident Putin, nebo ministr Lavrov, protože právě v Rusku se jich nebojí a ví, co jsou tito, touhou po absolutní světové moci posedlí nadlidé zač. A kdy se to všechno stalo?? Ono to doutnalo pod povrchem dlouhou dobu, desítky let, a do fáze viditelného hoření to prorostlo před 14 lety, kdy se tito zločinci dali do díla, odstartovali a zinscenovali 11.září 2001, a pod falešnou vlajkou zahájili plán o napadení a destabilizaci celého Blízkého a Středního východu. Současná migrační invaze je jejich dílem, jejich plánem, a jejich úkolem. Zničit konkurenční vyspělé národy Evropy ekonomicky, nábožensky, národnostně, rozdrobit, oslabit a podněcovat neustále nepokoje budoucími občanskými válkami a etnicko-náboženskými boji. Chtějí k tomu použít nenávistí, a náboženským islámským fanatismem posedlé primitivní hordy arabských muslimů, aby Evropu postupně ovládli a obsadili. Proto je tady taky tak masívně importují. Idioti, jako je Juncker, Tusk, Merkelová, Hollande, Fayman a další, jsou zaprodanci, kolaboranti, ničitelé Evropy a šířitelé zla. Tito lidi páchají v rámci EU velké zlo, a je třeba je odstranit z jejich funkcí, jinak to se starou, dobrou Evropou skončí opravdu bídně.

   Smazat
  3. Představitelé současného světového zla jsou tedy zřejmí : majitelé bankovních a vojensko průmyslových korporací USA, neokonzervativní fašisticko-nacionální us válečníci, jejich kolaboranti, zaprodanci a páté kolony z EU, kteří, jako jejich pěšáci, přetavují tyto zhoubné plány do praxe. Co tedy bude za 10 let? Bude ještě existovat svět v současné podobě? Mám obavu, že nejspíše ne. Geopolitický chaos je na vzestupu, a jako přetopený kotel bude asi brzy explodovat.

   Smazat
  4. No,"kostky jsou vrženy..".Slyšel jsem předsedu toho z většiny debilního spolku líných trubců,zvaného honosně "Evropský parlament",Schulze,který vyhrožuje zemím vých.Evropy,že budou k přijímání imigrantské many nebeské přinuceny třeba mocí.....holt,hned se pozná,že jeho dědek sloužil fírerovi a říši....Můžeme čekat anšlus,nebo něco podobného.Sobotkovi,jenž jen o fous zatím unikl udělení "ceny Emanuala Moravce" by z toho určitě slezly vlasy,kdyby nějaký ještě měl(hergot,jak ten mi toho Moravce jen připomíná..,to asi nebude jen tou pleší...)...No a přitom dnes ze říše zaopičila po tolik Bruselí proklínaném Orbánovi a uzavřela hranice a pozastavila Schengen....Nějak Andule Merkel dochází ten německej štědře-vítací cukrkandl a její milý úsměv se mění ve škleb,který ji naposled v Gesichtě vyloudila Sahra Wagenknecht von Die Linke,při valné hromadě Bundestagu...Jsem zvědav,kdo to odsere,neboť setrvačností se sem navalí spousta té imigr.biomasy,ale o ReichStaatGrenze se zastaví....

   Smazat
  5. Souhlas s 16:48, 18:22, 19:04, 19:06, 19:54 - raději jmenovitě, aby mi to zatím nezkazil nějaký "Amerikanofilní kokotoid". Jsem rád, že jsem prožil kus života v socialismu, kdy nám nemohla být přisuzována spoluodpovědnost za války, vedené NATO ve jménu prosazování demokracie jako zdůvodnění povinnosti přijímat neomezený(?) počet uprchlíků z vybombovaných zemí. Je mi líto nastupující generace.

   Smazat
  6. hrabě Kocharowski13. září 2015 22:21

   Je mi líto nastupující generace.
   xxxxxxxxxxxxxxxx
   I mě.

   Smazat
 17. Nevím proč jim na tom sejde - ale je zřejmé, že potřebují zmáknout většinové myšlení a dávají si záležet s těmi jejich médii. Mnohdy vysoce, až debilně trapně. Tomu nerozumím, vždyť na nás totálně serou, tak co jim ještě záleží na našem mínění. Snad aby měli jistotu, že se jim to neposere, jako v Rusku 1917, nebo u nás v únoru 48? Vyrábějí nepřítele, Rusko, Čínu, cikány, imigranty a nedaří se dle jejich představ. I když imigranti - to je fakt na pováženou. To by se mohlo zadařit, když je sem nahánějí v takových kvantech i s teroristy které vycvičili. Žádné medy nás nečekají, ani trolly, ani sluníčkáře, ani diskutéry fandy zla. NIKOHO z nás.

  OdpovědětSmazat
 18. Týýý vole, kam sme to dospěli.
  Jak kdybych čet třicet let starý Rudý právo.
  Ono se říká, že svět je naruby, Židi válčej a Němci kšeftujou, ale
  tááákhle ?
  Bolševici nám lhali taky, ale tyhle současný vládcové to dělaj ještě líp.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lžou stejně debilně, ne-li víc. Nedělají to líp ale v daleko větším množství.

   Smazat
 19. Zastánci a tvůrci NWO chtějí zredukovat populaci na zemi na 1 miliardu, takže mela, která má přijít, bude skutečně obrovská.Na rozvrácení Evropy postačí několik milionů migrantů, tak do 5 let a americká TTIP.Na tu se všichni zaprodanci těší již teď.Sladké sny, Evropo!!!

  OdpovědětSmazat
 20. Pro mne je jasným důkazem návratu do středověku již to, že vracíme i ten majetek katolické církvi, který jí vzal sám císař pán.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.