Reklama

čtvrtek 8. října 2015

Česká televize: Rusko si v Sýrii chce vynahradit nezdar na Ukrajině...

Lubomír Man
8. 10. 2015
Horizont ČT 24 je pro stěhování národů. Myslím pro právě probíhající stěhování národů Středního východu a severní Afriky do Evropy. Prokázal to jeho večerní středeční program, ostře odsuzující ruskou účast v boji proti Islamskému státu v Sýriii, který – jak je dobře známo a dokonce i všemi uznáváno – je tohoto novodobého stěhování národů hned po USA nejbezprostřednější příčinou. 

Dal by se tedy od Evropanů, včetně těch, kteří pracují na Kavčích horách, čekat opačný postoj, možná i dík Rusku za to, že svým vstupem do boje proti Islámskému státu prokazuje ochotu tahat kaštany z ohně za nás za Evropany a hlavně pak za EU a za NATO, když ty si dodneška nedokázaly s hrůzou, jež se na nás valí poradit. Ale to neznáte zpravodajce ČT. I kdyby to, co Rusko provede, bylo ze zlata, a i kdyby se mu jeho vojenskými akcemi skutečně podařilo Islámský stát porazit a tím invazi milionů lidí ze Středního východu i severní Afriky do Evropy zarazit, bude to špatně, protože to bude dílo Rusů. A to, co od Rusů je, to od ďábla je, to je špatně a je proti tomu třeba vytáhnout nejtěžšími mediálními zbraněmi.

Tentokrát se jimi stali - ostatně jako vždy – ostražitě vybraní experti na Rusko: mladičký politik či redaktor Svoboda, a redaktor Práva Mitrofanov. A oba – jako by se na tom v předsálí studia domluvili – vyrukovali do debaty se stejnou: Že prý totiž Rusko vstoupilo do Sýrie proto, že jeho předchozí vstup na Ukrajinu, nedopadl tak, jak si snad při onom vstupu představovalo. Takže prý v Sýrii chce získat to, co se mu na Ukrajině získat nepodařilo.

Člověk poslouchal a vlastním uším nevěřil. Cožpak to Rusko roztočilo na Ukrajině vír, který skončil válkou Ukrajinců s Ukrajinci? Cožpak Rusko zorganizovalo Majdan? Cožpak to nebyl Washington, který ve spolupráci s EU začal na Ukrajině intervenovat a s pomocí pěti miliard dolarů na tzv. demokratickou obnovu Ukrajiny rozložil legální Janukovyčovu vládu? S cílem vybudovat ve východních oblastech Ukrajiny a co nejblíže Moskvě americké odpaliště raket a současně vystrnadit z Krymu ruskou námořní základnu a namísto ní zde – tisíce a tisíce kilometrú od svého pobřeží - vybudovat námořní základnu svoji?

To se naštěstí nepodařilo. A nepodařilo se to nikoliv Rusům, pane Svobodo a Mitrofanove, ale nepodařilo se to Američanům.

Škoda, že vám moderátor Černohorský tenhle nepatrný rozdíl nepřipomenul, ale zřejmě je to v ČT už tak zařízeno, že když se soptí proti Rusku, mají moderátoři příkaz ani hlásku otázky či nesouhlasu ze sebe nevydat. Zato v případě opačném...

Ale to už všichni známe a s úděsem z lidského pokrytectví čteme v tzv.preambuli etického Kodexu ČT tyto věty: ČT poskytuje nestranné a nezávislé zpravodajství, informace a komentáře a představuje fórum pro veřejnou diskuzi, v níž je možno vyjadřovat nejširší možné spektrum názorů a hledisek.

Houby s octem, řekl by můj nezapomenutelný děda z Vysočiny.

83 komentářů :

 1. T. Spencerová: http://www.literarky.cz/blogy/komentae/20692-obama-si-a-putin-aneb-usa-proti-zbytku-svta


  Barack Obama přednesl v pravdě „americký“ projev, přinejmenším z hlediska mnohoslovnosti a počtu vzletných frází, opakování a doplňování dotčených témat, přičemž se ale místy stával lehce neuchopitelným – zkritizoval kupříkladu padesát let amerických sankcí proti Kubě, ale západní sankce proti Rusku označil za správné, přičemž však vyloučil, že by to byl návrat ke studené válce. Připustil, že se USA v Iráku zničením státních struktur dopustily chyb, ale trval na odchodu „vraha dětí“ Bašára Asada z čela Sýrie, připustil kompromis, když nevyloučil spolupráci s Ruskem a Íránem na řešení syrského konfliktu, ale není jasné, co tím v praxi myslel, neboť vzápětí zdůraznil, že se Sýrie „po takovém krveprolití“ nemůže vrátit k „předválečnému statu quo“. Možná to ale v praxi neznamená vůbec nic, protože přísně logicky vzato, žádná země po válce už nikdy není taková jako předtím… Že by tedy jen silná slova, která mají uklidnit neokonzervativce v době, kdy Obama nebombarduje přímo Asada, Írán ani žádný další nový dosud nebombardovaný stát? Vždyť třeba pro Johna McCaina je zradou Ameriky už jen to, že se Obama s Putinem vůbec sejde.

  K tématu ukrajinské krize pak Obama prohlásil, že USA „nemohou stát stranou, když se narušuje územní svrchovanost“ nějaké země, poznamenal, že „ukrajinský lid se nyní chce připojit k Evropě a nikoli Rusku“, přičemž ukrajinská média si všímají hlavně jeho věty, v níž slíbil, že je Obama „připraven v případě nutnosti použít armádu USA, nejsilnější na světě, aby ochránila USA a jejich spojence“, byť není zcela jasné, zda se tento „závazek“ opravdu vztahuje i na Ukrajinu.

  OdpovědětSmazat
 2. Totalita ve které již žijeme a i ta která po nás jde, je velmi sofistikovaná a téměř nedefinovatelná.
  Nezbývá nám nic jiného než poznat svého nepřítele, pokud možno rychle.

  Je velmi výkonná (moderní totalita) a mnoho, ve své podstatě slušných a dobrých lidí v ní neustále chce vidět svou budoucnost i když je přece zřejmé, že platí!!!

  2+2=4

  A je jedno, kdo to říká!!!

  Ten kdo Vám nikdy neodpoví na Vaši otázku, ani poté co mu nabídnete reciprocitu, je vždy lhářem.

  A dnes, není lhářem ani Rusko ani Čína ani Írán, dnes jsme lháři my.

  My (západ), neodpovídáme na otázky východu a zásadně reagujeme jen další hysterií a falešným obviňováním.

  Ze strany Ruska bylo vzneseno tolik konkrétních otázek a z naší strany nezazněla ani jedna konkrétní odpověď:( jenom hate speach!!!

  Strašně mě mrzí, že jsem ( jako občan své vlasti ) součástí osy zla a prozatím s tím neumím nic udělat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Každé slovo jakoby mi šlo z hlouby duše. Krásně řečeno!

   Smazat
 3. Se vám divím, že to platíte a posloucháte, Goebelsovu troubu. Tedy televizi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pan Man je stará škola a nedá si pokoj a nedá, až ho z toho klepne pepka!
   Základní pravidlo číslo jedna pro zachování duševní rovnováhy praví:
   "Nekoukej na ČT, nekoukej na ČT, nekoukej na ČT, nebo se z toho zblázníš, ale je to marný, je to marný, je to marný."

   Smazat
  2. "Stará škola" myslíš komouš?

   Smazat
  3. Nesouhlasím se znění základního pravidla. Správné zní následovně:"Neplať koncesionářské poplatky ČT, neplať koncesionářské poplatky ČT, neplať koncesionářské poplatky ČT. Bez peněz se z toho v ČT zblázní". Je pro mne nepochopitelné, co lidí platí koncesionářské poplatky, za něž se pak nechají oblbovat. Žijte bez televizí, jde to!

   Smazat
  4. 23:03 musíme znát jak nepřítel postupuje a jak myslí,kdo má silné srdce a dobré nervy ať kouká a informuje.

   Smazat
  5. No právě, chce to silný žaludek a pevné nervy. Už jsm to vzdal, dozvím se to, co tam plácali zhuštěné na jiných serverech a ušetřím i čas. A takových je mnoho, všimněte si, že už se nerozebírá, kdo byl včera u Tvarůžkové, kdo byl v 20.00 v debatě, kdo mluvil ve 22. Prostě ti, co je zajímá politika, tak už na ČT nepáchnou protože tam se dělá propaganda. A už to dávno není: ....a o čem se zítra bude mluvit? O tom, co bylo v ČT rozhodně ne. Ledaže by Tvarůžkové vyklouzlo prso a dostalo se to na youtube.

   Smazat
  6. Já se hned spolehlivě pobleju, jak uvidím náhodně někde v židobedně třeba ošklivou brebentivou Augustovou, židobednu leta nemám a poplatky neplatím, mě to svinstvo nesmí přes práh

   Smazat
 4. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Uprchlici-nikomu-napadenim-nevyhrozuji-Mam-strach-spise-z-vnitrnich-nepratel-statu-odpovidal-Karel-Schwarzenberg-ctenarum-402666

  Žeby demokraD Kárl Bilderberg byl stalinistou? Jestli on sám nebude nepřítelem českého státu, vždyť jej chtěl celý zprivatizovat (rozuměj spolu s Kalouskem Bakalou a podobnými výtečníky vytunelovat)?

  OdpovědětSmazat
 5. Tak to je tedy fakt diagnoza: grandiozni krach uSSacke akce na Ukrajine prezentovat jako neco co nuti Rusko si neco "nahrazovat". To je tak surrealni ze to snad ani neni mozne komentovat. No nevadi, jedno ale uSSaci preci jenom dosahly - znatelne oslabily EU a nadelali mnoho problemu Rusku. Problem je jenom ten, ze JENOM takovy vysledek se za ty naklady VUBEC NEVYPLATIL a to jeste Rusum VNUTILI zasah na Krymu! A ted jeste uSSaci darovali Rusum blizky vychod! Obama je asi na vyplatne listine KGB, jinak se to vysvetlit snad ani neda.

  OdpovědětSmazat
 6. Já myslím, že je dobré tyto lidi si pamatovat, např. toho namyšleného hejska Svobodu a toho zkrachovalého Ukrajince, či Rusa Mitrofanova, stejně jako další. Až přijde čas.

  OdpovědětSmazat
 7. Já myslím, že je dobré tyto lidi si pamatovat, např. toho namyšleného hejska Svobodu a toho zkrachovalého Ukrajince, či Rusa Mitrofanova, stejně jako další. Až přijde čas.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, já bych si je nechtěl pamatovat, spíše na ně zapomenout, nejsem přítelem násilí. Jen chci připomenout, že kdysi byl Mitrofanof(ale i Hekrdla) čitelní, ale dnes už jsou naprosto zblblí režimem, jemuž oddaně posluhují. Stali
   se součástí naší novinářské žumpy. M.Radikowski

   Smazat
  2. Hekrdla odešel z Práva do Týdne, když pro Právo začal bý moc levicový, na Týdnu byl v té době docela dobrý spolek, ale změnil se majitel a zase ty levicovější vymetl. Teďka má na dobrý web Altpress, ale je agresivně proimigrantský, ale dají se tam číst i dobré články. Mitrofanov je zoufalec, který byl velice zadobře se Zemanem, ten ho pak ale urazil ve své knize a od té doby je jeho zavilý nepřítel. O tom, že je se svatou trojkou Romancov, Fištej, Mitrofanov poturčenec horší Turka je obecně známo.

   Smazat
 8. Čt si neuvědomuje že ďíki její jednostranné politiki se začínáme otáčet k Rusku . Putin je pán plitik . Merkelová ,Lulán , Obama strácí každý den respekt . A to má čt super experta na všeechny neduhy světa : pana Kalouška .

  OdpovědětSmazat
 9. Je zajímavé,že tito mediální odborníci jsou tak omezení,že si myslí, že my, diváci jsme stejně tupí jako oni. Celý svět po posledním týdnu ví, že kdyby Rusové chtěli vojensky porazit Ukrajinu, tak to s těmi ukrajinskými kašpary zvládnou během jednoho dne. ale proč by to dělali? Politického cíle dosáhli - nepustili Američany do Sevastopolu a o zkázu Ukrajiny se postarají sami Ukrajinci. Putinovi stačí jen počkat do jara.Divím se jen, že tito novináři a odborníci jsou ochotni za pár šupek dělat ze sebe úplné pitomce a ještě se tvářit,že to myslí vážně.
  Pepan

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak Pepane . Tito mediální odborníci je hnusný odpad této společnosti , kteří za 30 stříbrných zradí kohokoliv . K té Ukrajině asi tolik . Proč by si Rusové uvazovali na krk tento balvan . Západ se postaral o totální destrukci Ukrů a Rusové by to měli všechno zaplatit ? Putin není blbý . Tak si Evropo s tímto bordelem poraď sama . A když to nedokážeš tak si Ukrové poradí s tebou . Budou Evropu do nekonečna vydírat a může se stát ,že budeme v zimě bez plynu , protože plyn pro Evropu prostě Ukrové ukradnou .

   Smazat
 10. fakt nechápu proč někteří jedinci chtějí být popraveni arabskými přistěhovalci. co vede některé lidi se nechat dobrovolně zatáhnout do občanské války? nebo, myslí někdo že se ti islamisti v tomhle množství budou dát ovládat? tomu říkám dobrovolně strčit hlavu do oprátky.

  OdpovědětSmazat
 11. Dokud je ČT námi placená , tak ta mrcha americká , nakažená jejich krvežíznivostí musí dělat zprávy pro lid této země a ne pro USA vrahy , imperialisty , diktátory a satanisty !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ČT24 je humus a odpad, zabudla som na grc:

   Smazat
 12. Co zase mektáte, blbečci? V HD byl dnes Bašta!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sám jsi blbeček. Copak nevidíš, že jeden trochu kritický hlas (BAšta) v té mimořádně rozsáhlé mediální kampani vedené od rána do večera proti všem a všemu, co vadí havloidům, je jen plivnutí do oceánu. Myslím, že lidé jsou naštvaní čím dál tím víc a že se blíží doba, kdy se bude na Kavkách vyhazovat. Ne z pracovního poměru, ale z té výškové budovy a rovnou na beton. Marek P.

   Smazat
  2. Co je to HD?

   Smazat
  3. HD = hloupý darebáček

   Smazat
 13. Dnes je základem politiky ovládnutí medií. Jakýmkoliv způsobem, jsem ochoten se vsadit, že ČTV je řízeno americkým vyslanectvím a že je tam vůbec najvyšší koncentrace agentů CIA.

  OdpovědětSmazat
 14. O propagandě:

  http://prehravac.rozhlas.cz/audio/397647
  http://vetvicka.blog.idnes.cz/c/479161/chybicky-ceske-propagandy.html


  https://www.youtube.com/watch?v=CuZDFYoKoVM

  OdpovědětSmazat
 15. nejkrásnější na tom je, že ať už rusko vyhraje nebo ne v evropě bude válka tak nebo tak. alespoň nás může hřát že jsme platformou pro rusko-americkou konfrontaci, nebo občanskými válkami mezi evropany a islamisty. já jsem spokojen. :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. http://www.rozhlas.cz/dvojka/kupredudominulosti/_zprava/vim-ze-se-dostavame-do-pocatku-smrtelne-faze-rika-benjamin-kuras--1540697

   Smazat
  2. to je ironie. pochopitelně. já jen že jsme nepoučitelní.

   Smazat
  3. 0:01 ano, budeme to mít alespoň brzy za sebou

   Smazat
 16. Situaciu v mediach perfektne opisal svajcarsky odbornik na NATO dr,Daniele Ganser na konferencii v Berline,,Prisli za mnou z televizie ARD s otazkou,aby som vysvetlil,preco vznikol ukrajinsky konflikt s obcianskou vojnou.Vysvetlil som,ze okrem ineho,pricinou je v prvom rade rozsirovanie NATO k Ruskym hraniciam a geopoliticke zaujmy Ameriky,Na druhy den mal
  byt rozhovor uvedeny,ale oznamili mi,mame dölezitejsie spravy.Pochopil som.Keby som nadaval na Rusko na rusku politiku,tak dostanem pol hodiny v najlepsom vysielacom case,,

  OdpovědětSmazat
 17. Mně už to připadá, že ČT vede válku s obyvateli Česka, kdo bude vydávat informace a jaké.
  Vzpomínám si na schůze, či sjezdy Nejvyššího sovětu, kde každý proslov byl odměňován potleskem a vestoje. Když něco podobného svolá komise EU, je to totéž. Diskuse se vede jen v zákulisí.
  V maší zemi je tolik kritických hlasů vůči EU a v České televizi vidíme jen ty správné. Projev slovenského presidenta Kisky byl taky správný. Chudák, celý se z toho zpotil.
  Reakce NaATO je věc sama pro sebe. Navebované síly, které dělají USA jen stafáž pro obyvatele Evropy, bez peněz, bez chuti a zápachu s jedinou možnou ideologií, která musí být v souladu s plány americké administrativy. Vždyť je to nesmysl, v době jederných zbraní je česká armáda jen postrachem pro místní obyvatelsvo.

  OdpovědětSmazat
 18. Přátelé uvědomte si, že většina těch řídících co to lhaní nařizují-ne ti lháři na ČT na obrazovce Železný a spol. jsou staré kádry před rokem 1989 a ti jsou takto vycvičeni za bývalého režimu. Ti prostí to jsou prostě jen figurky a nic jiného neumí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 6,11 Jo, to určitě. Šámal, Železný, Dvořák, Šmejc etc. Kdy už tě přestanou bavit ty nesmyslné odrhovačky?

   Smazat
  2. 6:11 - to je hloupost, co píšete. Naopak to jsou vylízané makovice z dnešního havlovského režimu, ke kterém vládnou lži, krádeže a přetvářky. Pavel P.

   Smazat
  3. Omlouvám se a souhlasím s vaším názorem 6:11 - to je hloupost, co píšete

   Smazat
 19. 25 rokov po "revolúcii" a staré kádre - naopak, uvoľnila sa cesta podliakom a zradcom, bez boja, a vediac, že nemajú nad sebou žiadnu kontrolu a moc hraje s nimi, hovoria k sebe, nie k nám, jednoducho len utvrdzujú verných - aj tunajších trollov - že svet patrí nateraz im, vieme sa v tom už orientovať, ale nemáme prostriedky upriamiť štát a jeho organizácie na správnu cestu - aby chránil svoje obyvateľstvo - pozerám sem tam, na ČT 24 alebo ČT2 - a porovnávam s naším STV1 či STV2 - je tu istý rozdiel, ľudia typu Mitrofanov - u nás Mesežnikov - sa z obrazoviek stratili, ani v ostatných médiách sa neobjavujú, kvôli nenávistným reakciám na ich myšlienkový pochod, prečo to nefunguje v Česku ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Protože tady má televize svoje jisté, politikům je taky fuk, co se tam děje, pokud jejich partaj dostane dost prostoru a neuveřejňují na ně moc velké kauzy. Platí to občané, u vás to jde přes státní rozpočet, tuším. A navíc, my jsme tady byli vždycky mnohem víc připosraní, než Slováci. Tady se politici televize bojí.

   Smazat
 20. Video pro ty co vládnou ruským jazykem: těžká nakládačka obhájce amerického přístupu v Sýrii. https://www.youtube.com/watch?v=FYPVpRRrm2c

  OdpovědětSmazat
 21. Nacistická televize ČT24 je hrůzostrašné monstrum co má neomezené možnosti lhát a dezinformovat.ČT24 podporuje banderovce co bombardují a vraždí raketometama,dělostřelectvem,letectvem civilní sídliště v Donbasu,Luhansku,Doněcku atd.Nestydí se vraždit plošně civilisty i děti samozřejmě zalezlé ve sklepech paneláků bez vody,WC,elektřiny,plynu,topení!!Tohle podporuje zrůdná ČT24!!Jednou je potrestáme za propagandu nacismu,genocidy a z civilistů v panelácích dělají teroristy!!!Jedině Rusko díky dobrovolníkům z řad jejich armády,z řad civilistů a z řad východních ukrajinců co jsou v utečeneckých táborech v Rusku se z formoval odpor proti Kyjevským banderovcům!Východní Ukrajinci se nennechali střílet jak králici od těchto banderovských bataliónů!Čemu se diví ČT24,že se lidi z paneláků brání vraždění proboha!!Naši polici podporují stranu Svobody a Pravého sektoru a další!Jsou to extrémní strany,které obdivují Banderu,Sucheviče,Hitlera a další vrahy!!Stydím se za naši vládu,že našimi partnery je tato zvěř,kterou pokládáme za demokratickou a humánní!Přitom tam plošně vraždí po celé Ukrajině své odpůrce co napíši a řeknou něco jiného než Jaceňuk s Porošenkem!!Tohle si předešlá svržená vládá nedovolila do takové míry,ikdyž byla také zkorumpovaná,ale neválčila a nevraždila vlastní lidi a neoslavovala nacisty a banderovce jako tato vláda dosazení americkou C.I.A.!!Není divu,že lidé začínají podporovat Rusko,ikdyž tohle nikdo nechtěl.Ale jsme nuceni fabndit a podporovat Rusko díky obrovským lžím našich politiků,lžím EU,lžím a útočnému chování paktu NATO!!!Tohle šílenství co předvádí západní svět nikdo nečekal!!NATO nebo tedy spíše Protiislámská koalice začala evakuovat přes Katar a jiné země své teroristy z ISIS/ISIL proti,kterým bojuje papírově ze Sýrie pryč do Lýbie což je neuvěřitelné a šílené!!C.I.A. si stvořila ISIL a teď je zachraňují před Ruskýma raketama a bombardérama!!Je vidět,že to Rusko vzalo efektivně účelně od podlahy!!Proto jim začínají fandit lidé!Naši politici strachy mlčí zajo Zadolárek nebo ustrašený srab Sobota!!Hrozné,hrozné co máme za řiťolezce!Bohužel.Tohle mě mrzí co jsme zač!Stydím se!!Nemáme žádnou čest!!To tvrdí i samotní čeští vojáci,že jsme bez cti,když vidí chování našich politiků!A politici jsou najednou zděšeni chováním a názaroma našich vojáků,když udělají průzkum!Vždyť tady žijí a vidí to!Proč by měl mít voják jiný názor než běžný občanm,když se vrátí večer z práce do svého paneláku na sídlišti mezi civilisty a jejich problémy a nálady!!!Naši politici jsou ulhaní US-patolízalové proboha!!

  OdpovědětSmazat
 22. http://teplickykuryr.info/news.php?extend.10594.3

  OBAMA ODMÍTL PŘEVZÍT TĚLA AMERICKÝCH VOJÁKŮ ZABITÝCH PŘI RUSKÝCH NÁLETECH V SÝRII

  Strohá zpráva ruského Ministerstva obrany (MO) pro vnitřní potřeby Kremlu dnes informuje, že Obamův režim odmítl repatriovat těla nejméně tří vojáků, o nichž je domnění, že patřili k Americkým speciálním silám/CIA , a kteří byli zabiti při ničivém náletu ruských Vzdušných a vesmírných sil na velitelské a řídící centrum Al-Kajdy v syrské vesnici al-Latamneh. Tam zahynulo více než 134 teroristů, a dalších nejméně 3 000 členů těchto nepřátelských sil bylo poté nuceno prchnout do Jordánska.

  Podle této zprávy, a jak jsme již dříve informovali, se ruští bojoví velitelé v Sýrii obávají ztrát amerických vojsk z důvodu bombardování teroristických základen leteckými silami Ruska, protože na těchto základnách ve válečné zóně operují ilegálně vojáci amerických Speciálních sil, kterým bylo Obamovým režimem nařízeno, aby nosili na svých uniformách bojové označení, které je téměř identické jako označení bojovníků ISIS/ISIL.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro 9:09: Vypada to tak, ze bez ujmy na vseobecnosti muzeme prestat pouzivat ty ruzne nazvy jako ISIL, ISIS, FSA, CIA, Al-Nusra, umirneni, neumirneni a buhvi jaky jeste teroriste. Staci pouze jeden nazev: Jednotky verne Obamovi.

   Smazat
  2. Obávám se, že v Americe je to zařízené tak, že ani prezident neví, co mu za zády vyvádějí tajné služby. Je to tak zařízené zejména proto, aby mohl zcela bez uzardění lhát i před diváky barevných televizí. Ačkoliv možná proto mají pro jistotu Obamu. U něho by ani detailní záběr kamery nezachytil zčervenání pokožky.

   Smazat
  3. Tomu je fuk, co tajné služby. Dalšího černouška, muslima a strýčka Toma, hledat již ani nebudou. Pokrytecká zástěrka zafungovala pouze na začátku, tak to zkusili ještě raz. Nyní je na řadě prezidentka žena nebo homosexuál.Ať je světu jasné, že tam mají tu správnou svobodu a demokracii.

   Smazat
 23. Vlastenka  Masivní protiruská kampaň vrcholí.

  Včera brojil ten blb z NATO proti Rusku, z čehož usuzuji, že Amíkům dost teče v Sýrii do bot.

  Co je dovoleno Bohovi není zřejmě dovoleno volovi.
  Američané jsou v Sýrii zcela nezákonně (prý je pozvala "opozice" - ti "umírnění teroristi"), Rusko zde operuje na základě pozvání legitimně zvolené syrské vády, která s převahou vyhrála volby.
  Dost by mě zajímalo, proč tedy USA tak kritizují Rusko za to, že pomáhá jiné umírněné opozice na východě Ukrajiny.

  Není toho pokrytectví a lhaní už přes míru?
  Probouzet ze své amerikanofilie se už začínají i skalní pravičáci.
  Propaganda podle mého soudu už mele z posledního.

  I projev Makrely s Hollandem v eurosvazu připomínal památeční proslov Milouše Jakeše z Červeného Hrádku.
  Ještě více Evropy, která nefunguje, jak pravil Nigel Farage.

  Jeho psaný projev (v češtině) vřele doporučuju.
  Na video stojí za to se podívat už jen proto, jak se Makrela tváří.

  http://pravyprostor.cz/evropskou-unii-zahubila-hniloba/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takže jistě nebude problém, když si legitimně zvolený ukrajinský prezident a vláda pozvou na své území USA nebo vojska NATO aby z východu Ukrajiny vypráskali teroristy.

   Smazat
  2. Pro 9:44: Proc by si legitimne zvoleny Ukrajinsky prezident Janukovic mel zvat NATO na Ukrajinu? NATO na Ukrajine preci uz DAVNO JE na pozvani nelegitimniho prezidenta Porosenka. Proc je Porosenko nelegitimni snad ani neni nutne zduraznovat, ale napisu to: Volby ve kterych "zvitezil" byly nelegalni - protoze je vyhlasili puciste, kteri zorganizovali uSSacky/NATO ozbrojeny puc. Jenomze to same se v Syrii nepovedlo - proto tam zustala legitimni vlada, ktera ma samozrejme pravo pozvat si na pomoc kohokoliv.

   Smazat
  3. 9,44

   máš pravdu. Janukovyč by se měl konečně rozhodnout. Porošenko s fašistama se stejně brzy poperou a pak vyjdou do uliv lidé a provedou třetí majdan, kterého výsledkem bude deoligarchizace a denacifikace. Porošenko s fašistama se dostali k moci neústavním násilným převratem a podvodem.

   Smazat
  4. Truhlíci, musím vás upozornit, že Asadova strana BAAS se chopila moci vojenským pučem. Krom toho, ukrajinskou vládu a prezidenta uznávají všechny země na světě. Takže zkuste něco lepšího, tyhle vaše pokusy jsou dost tragické.

   Smazat
  5. Pro 9:58: Tak ted nevim, dostat se k moci pucem je dobre (Ukrajina) nebo spatne (Syrie)? Taky vladu Syrie uznavaji vsechny zeme na svete - jeji vyslaci preci sedi v OSN. Jinak uznavam, ze Syrsky rezim neni idealni - vzdyt spolupracovali s uSSakama - uSSaci meli na uzemi Syrie mucirny - vrana k vrane seda, jak pravi prislovi.

   Smazat
  6. 10:03

   Jestli je to dobré záleží jen na tom jestli se v dané zemi žije po puči líp než předtím.
   Ale to není důležité. Já se jen směji té údajné legitimitě a nelegitimitě vojsk Ruska a USA v Sýrii, přitom kdyby podle úplně stejného modelu začali USA dělat na pozvání Ukrajinské vlády nálety v tzv Novorusku, tak byste se zlostí posrali.
   Syrský režim samozřejmě není "ideální" ani ve snu, protože 12% minorita Alavitů se pokouší vládnout tvrdou rukou 75% Sunnitů. A to nikdy nemohlo a ani nemůže dobře dopadnout.

   Smazat
  7. 10,35 Přestaň si cintat pentli! S tou legitimitou nelegitimou začali SS-áci v Srbsku a pokračovali v Iráku, Libyi, na Ukrajině a nyní v Sýrii. Na Ukrajině nikdo žádné nálety, kromě ukrofašistů nedělal. Kdyby tam armáda RF dopadla, kyjevská loutkohra by sežrala kravaty a hned druhý den by vládla z Washingtonu a Tel Avivu. Na Ukrajině by po ní zbyl pouze smrad. USA dělají nálety bez mandátu a bez pozvání jakékoliv vlády. Ty zvou pouze amíky uplacení "umírnění" teroristé, kteří se poté co do děje vstoupili Rusové proměnili v tenoristy.

   Smazat
  8. 10:45

   Ty jseš ale extrémní retard. Tak poslední pokus:
   Stejně jako jedině (podle tebe) legální vláda v Syrii má právo pozvat zahraniční vojska na zničení všech "teroristů", tak stejně tak legitimní vláda Ukrajiny má právo pozvat kohokoli na zničení teroristů na východě Ukrajiny.
   Skutečnost je ale taková, že USA legitimní vládě Ukrajiny raději ani nedodávají zbraně. Na rozdíl od zbraní a útočících Rusů v Sýrii.
   Tak si to přeber. Musíš být trochu konzistentní a aspoň předstírat, že se pokoušíš měřit všem stejným metrem. Jinak vypadáš jako fanatický rusácký debil.

   Smazat
  9. 10,56 "Soudruzi" z Washingtonu bez pozvání vlády bombardovali Srbsko a zavedli praxi proušování mezinárodního práva. Pak na základě veřejného podvodu bombardovali opět bezp ozvání vlády Irák (spáchali nejtěžší mezinárodní zločin, který pokládají za chybu), zopakovali si to v Libyi - opět bez jakéhokoliv pozvání na základě podvodu s ochranou civilistů. (tito nyní umírají v Iráku i Libyi ve velkém a tlačí se do jiných zemí) Na Ukrajině i v Sýrii vedou USA hybridní válku v zastoupení (na Ukrajině rukama fašistů po zvenčí zinscenovaném násilném, neústavním, podvodném puči. Krom jiného dodnes nebyla vyšetřena a uzavřena střelba na majdanu a upalování ivilistů v Oděse. Vměšování západních států do dění na Ukrajině je doloženo na youtube.

   Smazat
  10. Můžeš mi ty extrémní inteligente napsat a vysvětlit, kdo je na Ukrajině tím teroristou? Rád si počtu tvůj blábol.František

   Smazat
  11. "ATO" vedou fašisti spolu s teroristy pod vedením největšího světového teroristy - USA

   Smazat
  12. Ještě něco málo pro toho věčného diskutéra z 10:56. V Ostravě Michálkovicích je kostelík, kde se schází ukrajinští pravoslavní věřící. Zajděte mezi ně, vyposlechněte jejich životní osudy a pokud Vám v mozkovně zbylo kousek něčeho nevymytého a nenávistí ke všemu ruskému nepostiženého, možná tu nebudete psát Vaše bláboly. A pokud by jste našel tu odvahu a řekl mezi nimi, téměř všichni jsou rodilí Ukrajinci, že na Ukrajině jsou teroristi, tak přestože jsou to lidé bohabojní, asi by jste měl problém se poznat v zrcadle. František

   Smazat
  13. 11:13

   No to jsou ti kteří si na východě ukrajiny vyhlásili vlastní stát - Novorusko. Přepadali policejní stanice, rabovali vojenské sklady, vyháněli úředníky z úřadů a vyvěšovali vlastní vlajky. Ti kteří proti legální vládě vedou ozbrojený boj s 10.000 mrtvých.
   Minule tady vyšel článek, že VŠICHNI kdo bojují proti Asadovi jsou teroristi. Všichni diskutující nadšeně souhlasně hýkali. Tak si neserte do vlastních hub.

   Smazat
 24. V Siri ide predovsetkym o Europu a jej vojensky stret s Ruskom, do coho ju USA vehementne tlaci.Putin to dobre vie.Je to momentalne najvadsia postava politickeho sveta.Keby niet jeho vojna by uz bola davno.

  OdpovědětSmazat
 25. Tomu ze Rusko nerozpoutalo valku na Ukrajine aby mohlo zabrat Krym a Donecko dnes muze verit uz jen uplny komunisticky debil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10,07 ty věříš že Nulandová a Brenner jsou Rusové?

   Smazat
  2. Pro 10:12: Nezapomente na Payetta, McCaina, Klicka, Tymosenkovou, snad vsechny ministry zahranici EU na majdanu, Pravy Sektor, Svobodu. To jsou vsechno Rusti agenti kteri prokazatelne zacali valku na Ukrajine.

   Smazat
  3. vlast tě (10:07) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
 26. http://www.hlavnespravy.sk/nato-stratilo-orientaciu-co-sa-deje-v-syrii/692824

  OdpovědětSmazat
 27. Nějaký státní fanatický nacistický Troll napsal,, Anonymní9. října 2015 9:44,že by mělo NATO vypráskat všechny teroristy z východní Ukrajiny,ale ten státní troll si neuvědomuje,protože to je nacista,že ti teroristé jsou lidé,civilisté z velké části žijící v panelácích a ve sklepech těchto paneláků a žijí tam pod palbou celý rok bez vody,topení,toalety atdJsou tam z 1/3 děti v těchto odstřelovaných domech a nikoho to z EU/NATO nezajímá.Všichni jsou dle banderovského Kyjeva teroristi!!!!Hnus a zbabělost odstřelovat dělostřelectvem celá civilní sídliště!!A naše vláda to podporuje a podporuje soukromé banderovské vyvražďovací batalióny AZOV a podobné co střílí lidi jak králiky s radostí!!Partnery vlády ČR/EU/NATO/USA se stali po 70 letech od konce 2.sv.války oficiálně nacisti a banderovci!!To to západ dopracoval se spojit s čertem za každou cenu proti Rusku ať to stojí co to stojí!!Jsme jen šmejdi bez cti, nic více!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi jste špatně pochopil toho humanitárního bombardéra . Třeba myslel, že je potřeba z Donbasu vypráskat ty teroristy, co na pokyn SS embasy terorem uchmatli moc v Kyjevě a nyní provádějí na východě země podle pokynů CIA svoji teroristickou "ATO".

   Smazat
  2. V EU se buduje korporátně-fašistický systém podle amerického vzoru, proto je dobrej každej banderovec, nacista, fašista a terorista z Islámského státu.

   Smazat
  3. 11:40 to spojení ukronácků s Islámským státem nedávno nechtěně potvrdil i náměstek ministra vnitra americké kolonie s názvem Ukrajina, když mluvil o předávání ISILu fotografií a personálních dat ruského vojenského personálu nasazeného v Sýrii teroristům ze Sýrie. Tento náměstek příjmením Geraščenko je přitom zcela přímo řízen a úkolován FBI.

   Smazat
  4. K 11:15 - Rozčilovati se nad politickými kretény, je nezdravé. Možná ani nejsou za tu debilitu nijak placeni a jsou tací od narození, provokují pro vlastní potěšení - oč větší hovadinu vyplodí - o to větší ukojení jejich zvrhlosti posedlé zlem. Nepište - jsme jen šmejdi bez cti, nic více!! Pro se mezi ně počítat? Mohu-li poradit, stačí omrknout diskuze pod články na 1. stránce novinky. cz a porovnat je s diskuzemi před cca půl rokem. Ovládla je záplava oprávněné nenávisti vůči USA a sympatií k Rusku. Většina těch diskutérů proruskou propagandu nečte. K poznání bohatě stačí selský rozum, protiruská propaganda v ČT a mainstreamu. Průhledné lži a ještě průhlednější pokrytectví. Málo platné ale Lubomírové Manové (a ostatní vážení přispěvatelé) by jim i nám v tom udělali bordel a chaos. Takhle víme přesně, jak na tom a na čem, s médii a jejich ubohými nešťastnými komentátory, jak na tom s nimi jsme, že jim nelze věřit ani pozdrav.
   L.P.

   Smazat
 28. Jaký ruský nezdar na Ukrajině? Snad americký nezdar. SSa dosadily pučem k moci k oligarchy a nácky, kteří nevydrží ani "do švestek". Z Kramu se jim nepovedlo Rusy vytlačit, stejně jako ze Sýrie. Jenom rozesr..i další zemi v řadě a Evropu přivedli svojí politikou v okolí jejích hranic do prekérní situace. Dokdy si to Evropané nechají líbit?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Amerika slaví na Ukrajině obrovské úspěchy zejména v ekonomice. Nemyslím ale tu ukrajinskou ekonomiku, protože je tam default, kolem kterého se musí v médiích našlapovat velmi potichu. Největší americký ekonomický úspěch na Ukrajině spočívá v tom, že už pár týdnů po majdanu v březnu 2014 dokázaly USA odvézt z Kyjeva ukrajinské měnové zlato, jehož zásoby dokázal v minulosti zvyšovat nákupem i ten zločinný Janukovyč.

   Smazat
 29. Divím se, že toho agenta provokatéra (10:07) stále ještě nadřízení nevybavili českou klávesnicí. Jaké nepředstavitelné problémy potom musí mít dutolebci s takovou Čínou :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:01 Přidaná hodnota - NULA, pracovní schopnost žádná. Takže na novou klávesnici hned tak nebude. Stačí, že jej živí rodiče z důchodu dosaženého zásluhou socialistického režimu.

   Smazat
  2. Nápodobně modrý inteligentní deviante. Potěšilo mne, že čteš mé vstupy a nenechávají tě v klidu. Nechci ti přivodit infarkt, takže neuvedu výši mé penze (renty by znělo přiléhavěji). Ta výše je hlavně zásluhou socialistického režimu a setrvačnosti. Kapitalismu já nemám za co děkovat, snad jen za 20 let flákárny za velice solidní až nezaslouženou mzdu. Jinak se snaž lépe a radostněji modrý kreténe.

   Smazat
  3. trolle 12:40, je mě velmi líto, že už tu není socialismus a nejde o materiální zabezpečení, ale spíš o to, že tehdy byli takoví přisluhovači zla jako ty, výjimkou. Tento režim je rozmnožil jako králíky a dal je do nejvyšších funkcí. To je ta skutečná tragédie.

   Smazat
  4. Jo, blbečku - zase oslňuješ hlupáctvím. A s tím tvým touženým infarktem - přej a bude ti přáno. Průběžný systém zavedli v minulém režimu. Tedy s přebytkem, který v dnešním tunelářském soudruzi kapitalisté rozjebali. Stejně jako nadělali z přebytku dvou BILIONOVÝ dluh. Jsi jen blbeček a blbečkem taky zůstaneš po celý tvůj kraťoučký život.

   Smazat
 30. Taková nelidskost! http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Sef-svetova-charitativni-organizace-navstivil-uprchliky-v-Calais-a-byl-v-soku-Tady-pomahat-nebudeme-402718

  OdpovědětSmazat
 31. Přes svoji ochotu pomáhat potřebným po celém světě se HRF rozhodla, že uprchlíky v Calais již dále podporovat nebude. Především proto, že v táboře prakticky nejsou žádní Syřané a dle zjištění šéfa HRF Tokana patří většina z nich do kategorie ekonomických migrantů. Organizace přitom posílala finanční podporu, jídlo i oblečení do tábora proto, že chtěla pomoci před válkou prchajícím občanům Sýrie. „Domníval jsem se, že ti lidé mají pádný důvod, proč sem utekli. Ale většina z nich chce jen do Velké Británie, aby tam získali peníze a zajistili si lepší život. 95 až 97 % z nich jsou přitom mladí zdraví muži. Povalovalo se tam mnoho jídla a oblečení, o které nikdo nestál,“ cituje britský deník vyjádření šokovaného Tokana.

  Tokan konstatoval, že se nyní Human Relief Foundation zaměří přímo na pomoc syrským uprchlíkům, kteří se nacházejí v táborech v Libanonu a Jordánsku. „Po této osobní zkušenosti jsem došel k závěru, že musíme hledat jiná místa, kde je třeba efektivně pomáhat. V uprchlickém táboře v Calais se nacházejí lidé, kteří tam přišli ze zemí, kde žádná válka není. V táboře mají všechno, co potřebují. Mohou dokonce pracovat. Já prostě nevím, proč tam vůbec přišli,“

  OdpovědětSmazat
 32. https://www.youtube.com/watch?t=1206&v=P-VzA-oj7sE

  OdpovědětSmazat
 33. Český národ musí postupně ocenit nenahraditelnou práci veřejnoprávní TV. Vždyť tato televize ve skutečnosti švejkuje a nutí lidi, aby si její lhaní a manipulace ověřovali z jiných zdrojů, třeba na Internetu. ČT by měla dostat medaili za výchovu českého obyvatelstva v předmětu "samostatná vývova jedince v hledání pravdy". V tom osobně vidím největší přínos TV velikánů typu Tvarůžková, Borek, Karas, Pazderka, Moravec atd. O tom, že se jim práce daří, o tom přece jasně svědčí poslední volba prezidenta, kde i díky ČT byl výsledek zcela opačný, než-li bylo původní masmediální zadání. Už jim přece většina národa nevěří. To je přece ohromný úspěch ! Bravo ČT, jen tak dál !

  OdpovědětSmazat
 34. Čt hnus , píše to co ji předloží eu koordinátor zpravodajstvi . Merkel ovo stará k.... . Pokud vypukne válka , okamžitě bojuji po boku Slovanu . Wermachtu nesloužím . Marcel .

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.