Reklama

čtvrtek 29. října 2015

Čína: Jsme připraveni tvrdě bránit svoji suverenitu!

29.10 2015   První zprávy
Pokud Spojené státy znovu pošlou lodě hlídkovat do Jihočínského moře, Čína přijme opatření na ochranu své suverenity, varoval zástupce čínského ministerstva obrany a vyzval USA, aby „nešly dál špatným směrem."


Čína přijme veškerá nezbytná opatření, aby hájila svou suverenitu v případě přesměrování amerických lodí do Jihočínského moře, prohlásil ve čtvrtek oficiální zástupcem Ministerstva obrany Číny Yang Yujun.

„Naléhavě žádáme Spojené státy, aby dále nepokračovaly v nesprávném směru. Jestli však budou v této cestě Spojené státy pokračovat, učiníme veškerá nezbytná opatření. Jsme tvrdě a rozhodně odhodláni bránit svou suverenitu a bezpečnost," zdůraznil Yang Yujun na tiskové konferenci.

Čína varuje USA: Vaše loď porušila suverenitu Číny!

Čínské ministerstvo zahraničí v úterý sdělilo, že USS Lassen bez povolení z Pekingu vstoupila do vod v Jihočínském moři poblíž sporných ostrovů Nanša, které Čína považuje za své vlastní. Ministerstvo zahraničí protestovalo vůči USA s tím, že takové akce narušují suverenitu Číny.

Pentagon potvrdil operaci v Jihočínském moři, a nevyloučil podobné operace v budoucnu. Podle ministra obrany Ashtona Cartera, operace „se budou konat v následujících týdnech a měsících". Spojené státy tvrdí, že budou hlídkovat, protože se domnívají, že je to v souladu s mezinárodním právem.

13 komentářů :

 1. Jen ať se těm ussackej hajzlům vrátí to jejich """"demokratický vměšování""""" i s úrokama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Posádku americké lodi zatknout za narušení hranic ČLR odsoudit a uvěznit v čínském vězení.

   Vymazat
 2. Podle článku na Eurozprávách USA hrozí útokem na Rusko a Irán,(podle vědmi Vangy by rok 2016 mohl být tím začátkem), proto se zřejmě obranné NATO opevňuje na východní hranici svými věrnými mopslíky.Ochrana jižních hranic proti samopalníkům z IS a nelegálním imigrantům je NATU zcela ukradené.Dokud USA pomocí evropských mopslíků nenapadne Rusko pro chtíč vydrancování nerostných surovin, tak nedají pokoj.Je na čase, aby USA někdo ve světě dostatečně umravnil a ponížil, že si nemohou ve jménu US demokracie bombardovat, rozvracet koho si zamanou a ty co nebudou poslouchat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ruský medvěd jim nedovolí drancovat bohatství ve své zemi . Jo kdyby v Kremlu seděl doposud ožralý Jelcin tak už by bylo vymalováno . Na Sibiři by vlála USácká vlajka a strýček Sam by v okolí Moskvy na své dači hrál golf .

   Vymazat
 3. Vědma Vanga,no tojo.Když se ateisté odvolávají na vědmu tak to bude pravda.Jinak dík za vědmu co vídí do zahraníční politiky,řvu smíchy a je mi fajn,poděkujte té cikánce za mě.Dík.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pouze viděla budoucnost lidstva za stavu v jakém lidstvo bylo tehdy. Pokud nechápete ani zbla o co jde, nedělejte ze sebe hlupáka. I když. dnes je móda chlubit se hloupostí, že.
   Six

   Vymazat
  2. https://cs.wikipedia.org/wiki/Baba_Vanga

   jací ateisté? Kde? Informuj mě Pepku!

   Vymazat
  3. Však on Vás ten smích brzo přejde .Už to dlouho trvat nebude . Přes 80% předpovědí této podle Vás cikánky se vyplnilo . Něco podobného předpověděla i Sibyla . Podle ní budeme všichni včetně Vás závidět těm kteří už zemřeli .

   Vymazat
 4. Netušil jsem, že Jihočínské moře omývá břehy USA.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Naivní" to člověče, všechna moře přece omývají "břehy" vojenských základen USA, našeho "nejvěrnějšího" spojence .....

   Vymazat
 5. ano Čína musí tvrdě zakročit ruské SU budou ty zmetky paralyzovat a až budou mít posraný kalhoty tak je čeká čínská věznice gou čína gou

  OdpovědětVymazat
 6. Doktor jen aby to příště nebylo "pluji,pluji" a najednou "plavu,plavu...."

  OdpovědětVymazat
 7. a ve věznici režim jak na kubánském qantanámu / snídaně vývar z kozích bobků / dopoledne 50 holý záda sukovicí / oběd vývar z kozích bobků / odpolední sport - pahorek - večeře sušený kravský lejno / před spaním 25 sukovicí / ať si ty kurvy vychutnají usáckou demokracii !!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.