Reklama

sobota 31. října 2015

Co nevíme a je zamlčováno o historii islámu

31. 10. 2015  video s českými titulky
Věnujte hodinu fascinujícím faktům a pak si myslete co chcete...
Dr. Bill Warner


22 komentářů :

 1. Perfektní přednáška z historie. Panu Dr.Billu Warnerovi tleskám. Škoda, že si z toho nevzali ponaučení mocní Evropy a neplikovali to na migranty.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zřejmě se mýlíte, ta přednáška je sice také o historii, ale její "poselství" je k dnešku .... Ponaučení z ní by si měli vzít nejenom "mocní Evropy", ale my všichni !
   Prof. Warner říká, že přednáší ne o Islámu, ale o nás ....

   Smazat
 2. Měli byste vědět. Česká média často citují Syrskou observatoř pro lidská práva. Co to vůbec je a kdo za ní stojí?

  (Každý muslim může a v rámci džihádu ( šíření islámu ) i musí jinověrcům a bezvěrcům lhát.)

  http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/14771-meli-byste-vedet-ceska-media-casto-cituji-syrskou-observator-pro-lidska-prava-co-to-vubec-je-a-kdo-za-ni-stoji-.aspx

  OdpovědětSmazat
 3. Muslimové tedy vedli s křesťany 526 bitev. Ještě by bylo záhodno doplnit, kolik bitev vedli křesťané s muslimy. Nebo to číslo 526 obsahuje obojí a jde tudíž o bitvy mezi muslimy a křesťany?
  USA proválčily ze své zhruba 240leté historie více než 90 % let, asi 220 let. Neabsolvovaly jen 220 bitev, válčily 220 let - kolik to asi bylo bitev?
  Škoda, že pan profesor nehovořil o slavnostním vítání křesťanů v Africe, Severní a Jižní Americe, v Asii a v Austrálii. Pro domorodce to byl tak úžasně silný zážitek, že jich to pár milionů ani nepřežilo. A ty dvě světové války byly určitě intrikou muslimů, hinduistů, budhistů, taoistů či kdovíjakých pohanů, jen nikoli křesťanů.
  Islám určitě není jen mírumilovné náboženství, ale není jím ani křesťanství. Proč islamisté řádí na Blízkém východě a ne v Indonésii, kde žije nejvíce muslimů, nebo v dalších zemích (Čína, Bangladéš, Indie aj.)? K takovému vzepětí islamistů totiž nestačí jen být muslim, k tomu je ještě třeba něco dalšího. To je to, co je třeba hledat. Stejně jako všichni křesťané také nejsou hned křižáky. Hledejme proto to, co je toho spouštěcím mechanismem, jak je zneužita ta která idea, ideologie. Je třeba jít pod povrch jevu, k podstatě, zasazovat fakta do mozaiky kontextu, nikoli vzhlížet k jednotlivým střípkům. Obrana proti informační manipulaci je mj. v tom, že rozmýšlím nejen nad tím, co jsem slyšel či viděl, ale i nad tím, co a proč jsem neviděl, neslyšel, nečetl.
  KR

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:22 Zřejmě jste tu přednášku neposlouchal pozorně. Je tam i kolik bitev (křižácké výpravy) vedli křesťané s muslimy, neporovnával křesťanství s islámem a dozvěděl, že není třeba žádný "spouštěcí mechanismus" pro pronikání Islámu.

   Smazat
  2. Těch bitev křesťanů s muslimy , "křížových výprav" , bylo okolo 10 , v tom videu je to graficky znázorněné .

   Smazat
  3. Anonymní1. listopadu 2015 8:22.
   oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
   Velice moudrá poznámka !!!!
   K.S.

   Smazat
  4. Z čeho jste tak usoudil ? Vždyť ten KR si tu přednášku zřejmě ani nevyslechl ? O Vás ani nemluvě ...

   Smazat
  5. Výprava není jedna bitva. Válka také není jedna bitva. Křesťané a muslimové si ohledně vzájemných bitev nemají moc co vzájemně vyčítat, ale dobyvačných a koloniálních bitev, výprav a válek mají křesťané na triku nejvíce ze všech náboženství. Vedle 1. a 2. světové války, průmyslového vraždění ve vyhlazovacích táborech, nasazení atomových pum - to vše je produkt křesťanů - je islamistický teror amatérismus. Rozhodně ho není třeba zlehčovat, ale ani ne zveličovat a zamlčovat přitom své zločiny.
   Ohledně zmíněného spouštěcího mechanismu nejde o šíření islámu, nýbrž o přeměnu muslima v islamistu, křesťana v křižáka apod. Každé z náboženství a ideologií mají své lidské hrdiny, vzory, zásady - proto jsou masová, s velkou podporou běžných lidí. A pak mají také dostatek darebáků, které působivé ideje zneužili. A čím vyšší, vznešenější ideje, tím větší zločiny jejich zneužitím můžete spáchat.
   KR

   Smazat
  6. Jsi vedle jak jedle, nepochopil jsi výklad .... poslouchej pozorně a odpovíš si na své otázky.

   Smazat
  7. Když někdo napadne mě, znamená to, že on napadl mě a já se bráním. Fakta jsou fakta. Pro mě je z celé té hodiny pro dnešek nejdůležitější, že imigrace = džihád.

   Smazat
 4. Manipulátor, jež si udělal ze strašení islámem kšeft a založil si ústav, jehož je sám ředitelem. Zásadně necituje zdroje, v mnoha věcech hrubě manipuluje. Radikalismus a extremismus a současná náplava tzv. běženců, mezi nimiž jsou ideologové a buňky islámského státu, je pro Evropu obrovské nebezpečí a pokud Evropa nezačne konat ve svém zájmu, bude tojejí konec, ale podobní demagogové hrající na emoce jsou úplně stejně nebezpeční.
  Sledujeme scénář rozděl a panuj, na jedné straně sluníčkáři, na druhé hnědí demagogové, občan má na výběr ze dvou lží.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lžete, že pan profesor necituje ve své přednášce zdroje ! Zřejmě jste si ji ani nepustil, neboť by jste pak nepsal takové bláboly ...
   Chce si také něco přečíst o tzv. "Frankfurtské škole" a budete se na "sluníčkáře" pravděpodobně dívat trochu jinak. Zjistíte, že Václav Havel byl v podstatě "neomarxista" ...

   Smazat
  2. FAKTA : https://www.facebook.com/178997738971478/videos/409759059228677/
   Tak to začíná .....

   Smazat
  3. http://leva-net.webnode.cz/products/bill-warner-o-islamu-cui-bono/

   Smazat
  4. Ani za totáče na Prvního máje se to tak nehrotilo.

   Smazat
 5. Je třeba ten problém správně uchopit- furt nám vtloukají lži- prý syrští uprchlíci- možná část, ale většina odjinud a jde za penězma.
  Neutíká před válkou.
  Migrant? Když někdo někam uteče, měl by se přizpůsobit- a o tohle tu jde- oni sem přijdou a chtěli by si zachovat své standarty a zvyklosti- z nichž velmi velká část je neslučitelná s našimi hodnotami.
  Proč v takovém případě neuprchnou do jiných, a taky bohatých islámských zemí?Turecko, Saudská Arábie, SAE, Indonésie....
  Kde berou peníze na cestu? Jak to, že jdou v takových davech a takto koordinovaně?
  Proč na tohleto média neupozorňují?
  Poslouchám úplně neuvěřitelné zážitky lidí, kteří chodí na úřady pro podpory, a to co se děje například v Ostravě, nebo havířově...to si říkám-- ti lidi si musí vymýšlet, toto není možné, jak úřednicee jsou hnusné na obyčejné lidi a jak musí, a podlézají cigošům- naprosto nerovný přístup, ten bych chtěl- a ono se diskriminuje člověk, který se nějak snaží a pracuje, pak žádá o pomoc, a ono ne!!!A pak se tu ještě najdou paka, kteří tu dávají moudra sami si za to můžete makejte podnikejte sakra.
  Ale ono vše zlé má být k něčemu dobré- máme zapomenout na sváry a v případě ohrožení se semknout a držet při sobě, společně čelit hrozbám.
  a lidi, obecně si svou pasivitou za to můžeme sami, tady se nabízí šance jak vyjít do ulic, dát najevo nespokojenost, když nepomůže, svrhnout vládu, nebo zařídit, aby konali ne jako připosraní vlastizrádci, ale ku prospěchu našeho národa, a nás, kteří tady žijeme- jen otázka co udělat s těmi odpornými kreaturami kteří pracují v CTK, českételevizi a podobně.
  Zastanu se tu 8:22. Ano jeho poznámka je k věci.
  Křesťané mají ruce od krve po ramena, vykořenili národy v honbě za mamonem, zlatem, potlačovali jakoukoliv opozici, a mají moc, a vždy měli, ze které tyjí dodnes, takže zneužít se dá jakákoliv víra.
  Házet do jednoho pytle všechny cigoše, rusy, čechy, američany je hloupost.Všude najdete hodné a dobré lidi, i lidi špatné. A platí to i o bohatých/ chudých, mladých/ starých, mužích/ ženách.
  Takhle jednoduše paušalizovat to nejde.
  A všímejte si tu snahu médií ten národ rozkmotřovat- tu volbou prezidenta, tu články o důchodcích, tu štvát lidi z měst proti těm na vesnicích, a mnoho z nás jim to žere, jim na tu hru rádo přistupuje.
  Jsem pro to, abychom se jim na ta pravidla vykašlali, abychom jim řekli, my pojedeme podle nových not!!!!Orchestr máme slušný, ale potřebujeme dirigenta.
  Uf.
  Tak tolik bych chtěl povědět.
  Dirigent by ale měl být nový- jestli si někdo myslí, že takový Klaus, po jeho rozdání republiky , amnestii, restitucím přijde, a řekne EU je špatná pojďme to změnit, tak za ním já nepůjdu- nepůjdu za člověkem, s kterým sice můžu v něčem souhlasit, ale o kterém si myslím, že by měl být souzen za vlastizradu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Epfe. Skvělý a souhlas, jěště tak najít nové neposkrvněné lidi, kteří by měli kredibilitu a nějakou práci pro lidi za sebou! (y)

   Smazat
  2. Jsou mezi náma. Obrtel, Keller, a další, samozřejmě i ženy, ale jména si teď nevybavím. A nakonec, proč by to nemohl být někdo nový, neprofláknutý, třeba starosta nějaké menší obce, ředitel školy, nebo paní od vedle. Důležitý je ten čistý úmysl.

   Smazat
 6. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 7. Doplněk ... od poloviny je to o islámu...
  http://www.czechfreepress.cz/uvadime-videa/petr-chobot-informace-ze-kterych-az-mrazi-prvni-dil.html

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.