Reklama

čtvrtek 15. října 2015

Další provokace americké ambasády: Pátá kolona kádruje na území cizí mocnosti české politiky. Udavačka ze Stasi pracuje pro Merkelovou. Inspiroval se u ní Šimon Pánek?

Další provokace americké ambasády: Pátá kolona kádruje na území cizí mocnosti české politiky. Udavačka ze Stasi pracuje pro Merkelovou. Inspiroval se u ní Šimon Pánek?Michal Semín
15. 10. 2015 ProtiProud
Michal Semín si všímá dvou aktuálních skandálů z prostředí místního „neziskového sektoru“ a zjišťuje, že i přes svou obludnost mohou být nakonec společensky užitečné

Nemylme se: Rekonstrukce státu (RS) není jen název jedné vlivné „neziskovky“, údajně bojující proti korupci. Ve skutečnosti jde o krycí název pro nespočet aktivit, soukromých i veřejných, mediálních i zpravodajských, bezprostředně ovlivňujících politické klima v zemi. A co je neméně důležité – ve prospěch cizích zájmů. Prostě dobře placení "důstojníci" Páté kolony.
 
 
Americká hra na boj s korupcí

Jak jinak hodnotit to, co se v úterý odehrálo na půdě velvyslanectví USA? Nevládní organizace s výše uvedeným názvem si právě sem předvolala představitele politických stran, aby se jí za přítomnosti amerického velvyslance zodpovídali z toho, jak vzdorují údajnému klientelismu a korupčnímu jednání. Šokující? Slabé slovo. I když popravdě řečeno, můžeme ji být za to nakonec vděčni.

Proč? Prostě proto, že tím odkryla karty, s nimiž od začátku hraje. Takzvaný boj s korupcí v podání Schapirova "zastupitelského úřadu" a na něj napojených státních zástupců, policistů, politiků či „protikorupčních neziskovek“ nemá ve skutečnosti za cíl nic jiného, než je prosazování amerických zájmů v českém politickém i podnikatelském prostředí. Žádný boj dobra se zlem, jak se nám snaží namluvit neziskoví vyděrači.
 
 
Tajná jednání o veřejnosti neznámém obsahu obchodních smluv

Zatím nevíme, kdo se k výslechům pečlivě monitorovaným CIA do ulice na Tržnici nakonec dostavil. Korporátní média o tom neinformují, politické strany také mlčí a na webu Rekonstrukce státu dokonce nenajdeme ani zmínku o tom, že se tato akce konala. Prostě hotová "Transparency International".

Čím silněji budou „neziskovky“ tlačit na pilu, tím zjevnější bude jejich pravý charakter

Není ale divu. Jde-li o prosazování amerických obchodních a politických zájmů v zahraničí, je otevřenost to poslední, s čím můžeme počítat. Podívejme se jen na to, jak se v USA a dalších zemích, jichž se to týká, informuje o projednávají přelomové obchodní smlouvy s Tichomořím (TPP) a Evropou (TTIP). Jejich obsah je znám jen malé skupině „expertů“, ti ostatní, včetně těch, kdo o nich mají hlasovat, o ní vědí ještě méně, než Tomáš Halík o islámu.
 
 
I „vítači konvoje“ se chytají za hlavu

Kartáč u Schapirů je však prospěšný i z jiného důvodu: přivádí do nepříjemných rozpaků jinak vždy spolehlivé nosiče severoatlantické vody a příležitostné vítače amerických konvojů, jakou jsou Bohumil Doležal (viz zde) či Pavel Šafr.

Zoufale lomí rukama: Co nám to ten nešťastný Schapiro provedl? S dočasným pobytem bratrských vojsk na našem území samozřejmě souhlasíme, kdykoli napíšeme pro americkou armádu i zvací dopis, ale takhle neomaleně prozrazovat, kdo je tady ve skutečnosti pánem? Zbláznil se? Jak teď vypadáme? Jako obyčejní kolaboranti! Především nám však na naši bolševickou propagandu manipulovaní lidé příště už neskočí!
 
 
Jak Sorosova „otevřená společnost“ řeší lidskou tíseň

O „dekonstrukci státu“ se tu však po dlouhou dobu pokoušejí i jiné „neziskovky“. Tou asi nejznámější – alespoň mediálně - je Člověk v tísni. S výše zmíněnou RS ji pojí také to, že ji spolufinancuje nechvalně známý miliardář, spoluautor mnoha barevných revolucí, George Soros. Jeho pojetí „otevřené společnosti“, jíž se snaží zavádět všude, kam své nadace na vývoz kulturní revoluce nastrčí, se od společností totalitních liší snad jen tím, že její represivní povaha není každému tak zřejmá.


Kdo zná Člověka v tísni pouze z České televize, pak se nejspíš domnívá, že působí výlučně v zahraničí a to jen tam, kde zemi pustoší přírodní katastrofy či válečný konflikt. A že těmi, kdo mají prospěch z jeho služeb, jsou ti, kdo strádají absencí domova a prostředků k obživě. Omyl. Nemalou část svých aktivit směřuje vůči lidem, kterým podmínky k důstojnému životu nechybí. V jakém ohrožení jsou naše školou povinné děti, žijící ve spořádaným rodinách a se střechou nad hlavou, jež tato organizace „humanitárně bombarduje“ výukovými programy o genderové rovnosti a zlu homofobie? Jeden z filmů, jež „školákům v tísni“ uvědoměle promítají, se jmenuje Putinovy „Děti 404“. S jakým cílem?

1. seznámit je se situací utlačované LGBT menšiny v nedemokratickém režimu,
2. otevřít téma lidských práv souvisejících se sexuální orientací,
3. pochopit, že homofobie je nebezpečný jev, který rozdmychává ve společnosti nenávist.

Pěkně děkujeme. Díky organizacím tohoto typu budou již brzy v tísni tak akorát ti, kteří se podobné indoktrinaci – na níž přispívají kromě Sorose prostřednictvím našich daní i evropské fondy a náš stát – chtějí aktivně bránit. Zdá se, že k tomu bude již velmi brzy stačit docela málo. 

 
Šimon Pánek vyhrožuje českým politikům  
 
Dlouholetý ředitel ČvT Šimon Pánek teď navíc přišel na to, že má-li být sorosovská společnost co nejotevřenější, musí se zavést dobře propracovaný systém udávání a ideologické kontroly v prostoru, v němž je aktivní i „vnitřní nepřítel“. A tak před pár dny spustil projekt Faktus, v jehož rámci chce cíleně vyhledávat, zveřejňovat a "na pravou míru" uvádět výroky veřejně činných osob, především z řad politiků, jež jeho „multikulti“ cenzurní úřad shledá jako „nenávistné, rasistické či xenofobní“.

Jedním z adresátů dopisu, jímž Pánek politiky před případnými politicky nekorektními výroky varuje, byl i nestranický senátor Jozef Regec, zvolený za ČSSD. Senátor se výhrůžného tónu Pánkova dopisu nezalekl a svoji odpověď prostřednictvím Parlamentních listů zveřejnil.

 
Za ostřejší kritiku „Operace Migrant“ hrozí v Německu tvrdé postihy
 
Kdo ví – možná se Šimon Pánek inspiroval v Německu, kde podobnou službu poskytuje „Síť proti nacismu“, vedená Anettou Kahane, bývalou dlouholetou pracovnicí komunistické tajné policie Stasi. Zpráva, zveřejněná v deníku Bild, uvádí, že součástí jejich práce je i důkladné monitorování Facebooku a to kvůli čím dál tím častějším „sžíravým poznámkám vůči uprchlíkům.“ Těm, kdo budou shledáni vinnými "zločinem xenofobie“, hrozí pokuty do výše 5000 € nebo vězení se sazbou až 120 dnů. Jak kdysi kdesi napsal Ladislav Jakl – "koukej bejt tolerantní, nebo dostaneš po hubě".

Stejně jako vlastiprodejná aktivita Rekonstrukce státu, tak i denunciační agentura Člověka v tísni se přes všechnu svoji odpornost však může nakonec ukázat jako společensky užitečná. Čím silněji budou vlivnými kruhy protežované „neziskovky“ tlačit na pilu, tím zjevnější bude jejich pravý charakter. A pravda – jak známo – osvobozuje.

V totalitě dvojnásob.
 
 

10 komentářů :

 1. Stále zřetelněji se ukazuje, že skutečně bude životně důležité a potřebné, aby na určitý čas odložili různě politicky orientovaní občané své spory, a spojili se v zájmu záchrany demokracie. V zájmu záchrany země a národa. Tato "nezisková" verbež, placená kdo ví kým, je schopná a připravená zahubit vlastní národ. Nejsme kolonie ani USA, ani Ruska. Do EU jsme vstupovali v naivní představě, že tam funguje "volnost rovnost bratrství".
  Hovno, kdyby nám řekli, že máme právo držet hubu, a vykonávat rozkazy, tak nás tam nikdo nedostal. Tak nás teď zkouší klasicky zblbnout fingovaným bojem proti klientelismu, korupci a rozkrádání. A jak vidno, metody udavačství, nátlaku, dehonestace osob jim není cizí. Je třeba to mít na paměti, až nám budou doporučovat své favority. A to budou, na to si můžeme vsadit. J.B.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bohužel ,cesta z toho vede jen přes 3.sv.válku !!

   Smazat
 2. Jasné sdělení o tom, která bije i o tom, proč Putin přišlápl neziskovky v Rusku. Jiný velice vypovídající článek, je ze setkání prezidenta s občany ve Slavičíně. Další srozumitelně sdělující článek je zde na NR, pod názvem „Válka na Ukrajině jako měřítko mravnosti“. V souvislosti s tímto článkem se velice omlouvám, že jsem hloupě naskočil na provokaci ohledně téma „levičáctví“. Mojí hloupostí byla odvedena diskuze od podstaty věci, kterou je sjednocení všech, kdo cítí vážné nebezpečí plynoucí z netečnosti k hrozbám, které sebou přináší imigrace, respektive příchod islámských migrantů s dramaticky odlišnou kulturu, kdy už v Británii, ve Francii nebo v Německu bylo více než dostatečně prokázáno, že se příchozí asimilovat nedokáží. Zásluhou toho, že jsem skočil na provokační špek, skončila diskuze pod výborným článkem u plytkých výměn názorů - stručně shrnuto, kdo je prospěšnější a kdo více škodí - levičáci nebo pravičáci. Ano, je evidentní, že v daném problému nejvíce škodí a nás ohrožuje, v první řadě současná vláda. V řadě druhé pak, kdy je nezbytné, aby co nejvíce lidí si uvědomilo krajní nebezpečí plynoucí z migračního exodu pro nás všechny, hlavně s poznáním, že s tímto nebezpečím musíme proti němu začít společně, něco viditelného dělat a konat, nesmíme se nechat vtahovat do plytkých diskuzí o pravičáctví a levičáctví, do plytkých diskuzí, nevedoucích nikam. Nikam jinam než k odvrácení pozornosti od podstatného, zásadního úkolu, jehož plnění dlužíme našim dětem. Sjednotit se k jasnému, zřetelnému a razantnímu odporu proti přijímání imigrantů a také proti přijetí Smlouvy CETA a TTIP, kterážto svinstva mohou se sebou velice úzce souviset.
  L.Prokop

  OdpovědětSmazat
 3. No můj příspěvek nesouvisí přímo s článkem, ale chtěl bych jen ukázat, KDO platí ty neziskovky u nás. Platíme je my z našich daní. Na webu www.desitka.org jsem publikoval článek o dotacích některým českým neziskovkám pro pomoc imigrantům. Jsou to zajímavá čísla. Pokusím se něco zkopírovat:

  Tak se podívejte a divte se, jak se "vydělává":
  (Uvedené sumy jsou v CZK).

  Organizace pro pomoc uprchlíkům (OPU)...........46,786.527
  Sdružení pro integraci a migraci (SIMI)................30,079.876
  Poradna pro integraci (PPI).................................22,973.418
  InBáze.................................................................10,565.144
  Multikulturní centrum Praha (MKC Praha)...........23,611.803
  Člověk v tísni, o.p.s...........................................249,628.650
  Sdružení občanů zabývajících se emigranty (SOZE) .7,016.246
  META, o.p.s. - Sdružení pro příležitosti mladých migrantů..21,042.731
  Centrum pro integraci cizinců, z.s. (CIC)..............25,969.612
  Evropská kontaktní skupina o.s. (EKS)................31,227.714
  MOST PRO, o.p.s...................................................6,004.237
  Charita Česká republika (nepřehledné)..desítky až stovky milionů
  Lačhe Čhave (LČ) (pozorovatel)......nedohledáno
  Slovo 21, z.s.........................................................25,148.073
  AMIGA, z.s. (pozorovatel)..............................nedohledáno
  La Strada CR, o.p.s. (pozorovatel).........................1,169.596
  Poradna pro občanství, občanská a lidská práva. 50,547.441

  Nevládní sdružení obdržela tedy nejméně částku přesahující přes půl miliardy korun. A to tady ještě téměř žádní uprchlíci nejsou. Dovedete si představit, kolik peněz z našich daní poteče do peněženek těch lidumilů a pravdoláskařů, kteří se již těší - až to skutečně nastane ???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak zatím to vypadá, že na každého doposud uplacírovaného imigranta naše vláda vynaložila tak 5 milionu, takže jestli jich sem dodají 20 tisíc, tak můžou důchodci začít počítat se zkrouhnutím důchodů. A protože ti bohatí důchodci nesmějí být omezování ve svých právech, tak to bude jenom do výše průměrného důchodu, větší sumy zůstanou zachovány.

   Smazat
 4. Pan Pánek by mněl lézt kanálama. Nikdy v životě pořádně nepracoval a parazituje na naší společnosti z peněz daňových poplatníků, jako by mu nestačilo, že je financuje USA !Tito lidé se neštítí zradit svůj lid za mrzký,krví nasátý peníz! Měl by jste se stydět! Jedinou možností je tvrdé přehodnocení těchto spolků! Vždy nám stačil Červený kříž a po revoluci se havlisté činili k obrazu jaký je!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takhle se nám zvrhla ta opěvovaná občanská společnost.

   Smazat
 5. Kdy už konečně dá někdo pořádně na prdel USA velvyslanci s chováním darebáka.Koho je potřeba humanitárně zbombardovat a vylískat,tak jedině USA,anebo rovnou hodit atomovku na Yellowston,že pane Schapiro.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tuto otázku jsem si taky pokládal...Kdy už konečně dostane schapiro přes držku?Velké"S" by bylo,kdybych si ho vážil.....

   Smazat
  2. Jenom ho prosím Vás Vy,co bydlíte v Praze nenechte utéct,bude to asi pěkná sranda až bude vysvětlovat,co vlastně chtěl......buzerant jeden.....

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.