Reklama

sobota 17. října 2015

Demonstrace v Drážďanech 12.10.2015

17.10.2015  Občanská iniciativa Český ráj a internet


Evropské protesty, o kterých námi placená ČT nereferuje:
A pro němčináře 3x inerview s demonstranty:


16 komentářů :

 1. Kdo podporuje uprchlíky, podporuje terorismus

  http://www.white-media.info/kdo_podporuje_uprchliky_podporuje_terorizmus.html

  OdpovědětSmazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To zatím u nás se snaží každou takovou aktivitu pošpinit,zesměšnit,hlavně ať se občané nesjednotí.Utečenecká vlna neustává,takže nás to stejně nemine,pak bude pozdě mudrovat.Zásadní věc,nepřijímat utečence,už se jich nezbavíme.
   zemedelec.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Pro 18.16• nejsou to zadni utecenci,v tom je zasadni rozdila na novinkach je jsou "kvalitni diskuse"??to je mi tedy "Novinka"!!!

   Smazat
 3. ČT to nemohla ukázat, protože tam nemá ani techniku pro tak špatné osvětlení (:-), ale hlavně tam nemá ty dva osvědčené osvětlovače událostí, jakými je třeba dvojice Pazderka s Karasem.

  OdpovědětSmazat
 4. Přímá zkušenost Němců s imigranty je nezastupitelná jak vidno. U nás pitomci manifestují pro zastání migrace. Nevím na co si pod ochranou policie, která nás neochrání, stejně jako ta v Německu Němce, na co si v sebezničující hlouposti hrají. Asi na laskavé lidumily. Žel ohrožují nás ostatní, stejně jako sebe a své děti. Koledují si o násilí proti sobě a vykoledují si jej. Nevyhnutelně. Z té demonstrace pro multikulti lze usuzovat, že jako národ si zasloužíme neexistenci, o kterou ti humanisté tolik usilují.Když tomu tupému, debilně sebezáhubnému úsilí nedokáží ostatní zabránit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lidí proti migraci tam bylo mnohem více než zastánců. A co vy?

   Smazat
  2. Byl jsme na Václaváku u muzea a odešel jsem předčasně pryč. Dobře mluvil Okamura a jeho poslanec (Fiala?), dobře mluvil pan Pavel Matějka. Brychta se pokoušel mluvit a byl děsně trapný a na 100% ožralý, podobně písničkář Nos. Paní, co protestovala proti únoisu kluků Michalákových unavovala sáhodlouhým referátem, který na demonstrace nepatří, lidem mrzly nohy. Nejhorší ale byla "přestávka s hudebním doprovodem" , kdy docela dobrý text byl přednášen "uměleckou formou" (asi Landa) - prostě skoro 6 minut na nás řval nějaký 'umělec' a celého řevu na nás ještě s věší intenzitou vyřval fráze. Jestli má být 'tábor lidu' v rukou organizačních amatérů, kteří nemají ani kulturu řeči (příšerné pražské vokály, které vadí snad úplně celému zbytku republiky), ani si neuvědomí, co je kontraproduktivní - jako třeba některé rasistické výpady pana Nose - tak už tam chodit nebudu a nebudu je ani podporovat. Pro mne tito lidé nejsou zárukou dobré cesty k dobrému cíli. Marek

   Smazat
 5. Možná si ti kreténi po Václavem namlouvají, že až budou kvičet, že manifestovali pro arabáky a muslimy, že najdou u nich jako nevěřící psi zastání. Ti se budou divit ještě daleko víc, než se dnes diví klíčoví zvoníci - co všechno si to dokázali vyzvonit..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. U koně byli mladí sluníčkáři, alternativní muzika a kráva Šiklová. Mrzí mne, že jsem tam zahlédl i pana Kavana, kterého si jinak velmi vážím. Ti mladí jsou plní ideálů, humanismu, ale nemají ani životní zkušenost, ani odpovědnost před vlastní rodinou a podle toho jejich postoje vypadají. Čas je z jejich hlouposti vyléčí. Zatím je odpor proti euro-svinstu na starších a zodpovědných. Marek

   Smazat
 6. Dal jsem dnes odkaz na novinky.cz a byl jsem po zásluze hned zablokován. Evidentně se jim pravda nehodí do krámu a mají strach z nasr.... lidí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 7. ČESKOSLOVENSKÉ POVSTÁNÍ 2015
  Informace :
  energieupramene.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 8. Pane Dvořáku,má se ,,levice" a občanská společnost v ČR inspirovat ultrapravicovým hnutím v Německu ?

  Jan Gruber eskA2látor 2.
  Na nedávném sjezdu v Norimberku si bavorská zemská xenofobní strana Alternativa pro Německo zvolila nového předsedu. Stal se jím potomek českých emigrantů „osmašedesátníků“ Petr Bystroň. České republice se tak po­­­vedl další husarský kousek – vyvézt trochu místní xenofobie a fašismu za hranice. Navázali jsme tak na své předchozí úspěchy v oblasti distribuce desítek kilogramů pervitinu do Bavorska a Saska, která již několik let znepokojuje spolkovou vládu. Za připomenutí stojí i skutečnost, že cinknutý systém Volkswagenu vymysleli v pobočce firmy Bosch v Českých Budějovicích. Zkrátka renomé „mostu mezi Východem a Západem“ stoupá. Ve Spolkové republice Německo mají jistě ze svého malého souseda radost.

  OdpovědětSmazat
 9. Drážďanská Pegida pohledem českého účastníka

  http://narodnidemokracie.cz/drazdanska-pegida-pohledem-ceskeho-ucastnika/

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.