Reklama

úterý 6. října 2015

Desítky saúdských islámských činitelů vyzvaly k džihádu proti Rusku

6. 10. 2015     zdroj
Podle náboženských činitelů vede koalice Ruska, Íránu a syrské vlády "reálnou válku proti sunnitům a jejich zemím". Více než 50 muslimských náboženských činitelů Saúdské Arábie vyzvalo islámské země k válce proti Rusku, Íránu a také proti syrské vládě. Oslovili muslimy na celém světě s žádostí, aby "poskytli morální, hmotnou, politickou a vojenskou podporu" džihádu, informovala v pondělí internetová stránka izraelského deníku Haaretz s odvoláním se na agenturu Reuters.

Jak je uvedeno v prohlášení náboženských činitelů, koalice Ruska, Íránu a syrské vlády "vede reálnou válka proti sunnitům a jejich zemím."

"Svatí vojáci Sýrie brání celý islámský svět. Důvěřujte jim a podporujte je," vyzývají autoři dokumentu.

Jak noviny uvádějí, Saúdská Arábie podporuje opozici, bojující proti syrskému prezidentovi Bašáru Asadovi, který je zase podporován Ruskem a Íránem.

Již dříve vyjádřili vedoucí Duchovní správy muslimů RF Ravil Gainutdin a Ústřední duchovní správy muslimů Ruska Talgat Tajžuddin podporu rozhodnutí o vojenské účasti Ruska v boji proti terorismu v Sýrii.

Ve výzvě k muslimů vyzval Gaynutdin souvěrce, aby nepodléhali provokacím a "nepolitizovali složitou problematiku boje proti teroristickým hrozbám, které vyvstaly před Sýrií, Ruskem a mnoha dalšími státy a aby nepřenášeli problém do roviny rozporů uvnitř islámu."

Jak zdůraznil, akce teroristické organizace "Islámský stát" (IS, v Rusku zakázaném), jsou zaměřeny na zničení i muslimů i příslušníků jiných náboženství, a také způsobují újmu autoritě islámu, "protože mohou v jiných budit pocit odporu a nenávisti vůči našemu svatému náboženství a vůči naší skutečné víře."

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

27 komentářů :

 1. Za tím stojí CIA a Mossad - řekl bych na sto procent, tím bych ale poškodil pověst CIA - PROTO JSEM NUCEN říct na 200%

  OdpovědětSmazat
 2. Izolovat všechny muslimáče z Evroy na Arabský poloostrov . Jen tak se možná udržíme v klidu . Jinak boj o naše rodiny , kulturu a vlast .

  OdpovědětSmazat
 3. To se dalo čekat. Saudové se svých plánů na plynovody a ropovody přes Sýrii nevzdají. A USA také ne. Ale mají smůlu. Rusko se podplatit nedalo.

  OdpovědětSmazat
 4. EU již podporu džihádu poskytuje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Povedztě,či si představujetě pod takým slovom džihád.

   Smazat
 5. Hoši too je v pr---deli, pokud je to pravda, a ono to vypadá že to pravda je .... bohužel v angličtině ... shrnu to v pár větách ....


  http://www.zerohedge.com/news/2015-10-06/did-obama-bomb-doctors-without-borders-opposing-tpp

  1: Doktoři Bez Hranic - DBH, - nemocnice vyčištěná ÚSÁKAMA v Afghanistánu v Kunduzu - mrtví, ohořelí atd .... celá nemocnice vybombardovaná

  2: USA dostalo mandát od OSN to vyšetřit bez jakéhokoliv nezavislého třetího pozorovatele - tak jako Ukrajina vyšetřuje sama sebe ze sestřelení MH 17 - což smrdí na hony....

  3: DBH byli jednohlasně a velmi vokálně proti PTT - díky tomu že pharmceutické korporace budou kontrolovat 100% odbyt léků a jakých léků - patenty na léky - jakékoliv intelektuální patenty kolem líků vše bude pod kontrolou pharmaceutického koncernového průmyslu - ceny atd .... totální ekonomický fašismus ...

  DBH na to veřejně upozorňovali a kritizovali PTT - tzn PTT je jenom o tom že korporace si smlouvami zajistí PROFIT - ZISK. Pokud zisk klesne - stát to musí doplatit. Pokud např. Česko bude v PTT a Big Pharma nebude mít zisk z prodeje léků na rakovinu pak to česká vláda musí doplatit a nebo udělat vše proto aby bylo dostatek pacientů RAKOVINY ...

  DBH - to kritizovali a vypadá to na to že dostali VAROVÁNÍ - tak jako muniční sklady ve Verběticích či na jiných dalšich místec v čechách nebo v Evropě atd ....

  USA - styl ve velkém

  DBH tam mají svůj krátký video klip o PTT - podívejte se na to pokud ovládáte anglicky ....

  Tragédie

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo zapoměl jsem dodat -

   Co se týká načasování toho útoku v Kunduzu -

   Tak to udělali tak aby zprávy v zápaních médií o ruské čistce teroristů zaclonily tento teror v Kunduzu - VYPADÁ TO ŽE, ZÁPADNÍ MÉDIA dělají vše pro to aby POZORNOST byla věnována osočování Ruska kolem čistky vrahů .....

   (sorry pokud udělám občas nějaký překlep na klávesnici - nemám ji českou na většině svých mašin..)

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Děkuji za ten odkaz. Asi budu vypadat jako paranoik, ale od prvního okamžiku jsem přemýšlel nad tím, proč zrovna Lékaři bez hranic. Čím šlápli strýčku Samovi na kuří oko. Tohle zapadá do celkové skládanky, jakkoli děsivé to ovšem je.
   L.C.

   Smazat
  4. 8:56 - šoupej nohama, když si dospělí povídají potrate.

   Smazat
 6. Stačí že ušaci mají dost islamistů doma co jim občas vystřílí nějakou školu. Oni to ale islamistum vrátí , tím že jim humanitárně srovnaji nemocnici nebo svatbu

  OdpovědětSmazat
 7. Rus náboženské činitele rychle vyléčí. Za týden bude po problému. Ave Putin. Je třeba potlačit všechny, kteří potlačují práva a svobody člověka.Všechny, co vyrobili u nás desítky tisíc bezdomovců, co hnijí za živa pod mosty.

  OdpovědětSmazat
 8. Hodit ten genetickej muslimskej šmejd divokejm prasatům!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 9. Dalo se to čekat , že muslimští teroristé teď rozpoutají peklo v Evropě svými atentáty . Kolik jich asi dorazilo do Německa s imigranty? To ale ještě není všechno . Do konce roku se tento počet utečenců odhaduje na 1,5 milionu . Samozřejmě , že mezi nimi budou další vycvičení zabijáci . Tito se spojí s těmi , kteří už v Evropě žijí a nastane mela . Ale možná že ne když jim německý ministr vnitra Maziere domluví a požádá je aby se chovali slušně .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Toto je přesně důvod proč USA organizovali immigraci - držet Evropu pod teroristickým vyhrožováním a teroristickými akcemi džihadistů ....

   Smazat
 10. Tito hajzlove se musi bez milosti likvidovat !!! Nez zacnou likvidovat oni nas,pratele !!!!!

  OdpovědětSmazat
 11. Možná ze by ti věčně vším urážení islamisti konečně padli na prdel kdyby přišlo na to jejich nejsvětější a z Meky a Mediny by byl atomový kráter.

  OdpovědětSmazat
 12. Možná ze by ti věčně vším urážení islamisti konečně padli na prdel kdyby přišlo na to jejich nejsvětější a z Meky a Mediny by byl atomový kráter.

  OdpovědětSmazat
 13. je to v suchu, to "zdravé jádro" teroristů Islámského státu je ze Sýrie úspěšně evakuováno pro další nasazení: http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/teroristy-islamskeho-statu-urychlene-prevazeji-ze-syrie-do-libye/

  OdpovědětSmazat
 14. Nejprve chci říci, že jsem proti současné mu importu muslimských bojovníků do Evropy. Měli by zde mít zavřené dveře. Pokud tomu tak není, je třeba se zlobit na naše vlády.
  Nikoliv na vše muslimské, jak plánovali organizátoři, rozvratu Evropy. Muslimové žili v Libanonu, Sýrii, Iráku i Libyi, dlouhá desetiletí, v míru s židy, i s křesťany, všech možných denominací. V zájmu geopolitických sil, však byli západními tajnými službami navzájem rozeštváni. Není to ani v zájmu muslimů, ani v našem zájmu.
  Před nějakým časem, jistý „umělec“ na své výstavě na Slovensku, umístil na podlaze českou vlajku. Bylo z toho dost zlé krve, pokud by se toho systematicky ujala některá média, byl by na dlouhé roky narušen dobrý vztah, mezi Čechy a Slováky. Takže někoho rozeštvat, není pro tajné služby velký problém.
  Nenechme, sebou manipulovat. P.K.

  OdpovědětSmazat
 15. To je velice zajímavé. Za 1 - vzniká otázka s kým tedy bojují západní země "židokřesťanské tradice", které nastartovaly války v Libyi, Iráku, Sýrii a Afghánistánu a zabily při tom stovky tisíc lidí (převážně sunnitů) a miliony vyhnaly z domovů.
  Za - 2 jestli by vzorná saudská "demokracie" taky konečně nezasdluhovala odstranit místní despoty a zavíst parlamentní systém s občanskými a lidskými právy. Proč jenom Husajn a Kaddáfí a ne saudští óbrdiktátoři?

  OdpovědětSmazat
 16. To je velice zajímavé. Za 1 - vzniká otázka s kým tedy bojují západní země "židokřesťanské tradice", které nastartovaly války v Libyi, Iráku, Sýrii a Afghánistánu a zabily při tom stovky tisíc lidí (převážně sunnitů) a miliony vyhnaly z domovů.
  Za - 2 jestli by vzorná saudská "demokracie" taky konečně nezasdluhovala odstranit místní despoty a zavíst parlamentní systém s občanskými a lidskými právy. Proč jenom Husajn a Kaddáfí a ne saudští óbrdiktátoři?

  OdpovědětSmazat
 17. Ale už naposled:
  To je velice zajímavé. Za 1 - vzniká otázka s kým tedy bojují západní země "židokřesťanské tradice", které nastartovaly války v Libyi, Iráku, Sýrii a Afghánistánu a zabily při tom stovky tisíc lidí (převážně sunnitů) a miliony vyhnaly z domovů.
  Za - 2 jestli by vzorná saudská "demokracie" taky konečně nezasdluhovala odstranit místní despoty a zavíst parlamentní systém s občanskými a lidskými právy. Proč jenom Husajn a Kaddáfí a ne saudští óbrdiktátoři?

  OdpovědětSmazat
 18. doktor ad 9.12.hod Obecně je známo ,že lékaře bez hranic kontroluje SDCE (francouzská tajná služba).Tato organizace je známá např převozy žoldnéřů v sanitkách atp. Takže asi šlápli CIA navejce

  OdpovědětSmazat
 19. doktor opravuji SDECE

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Není to náhodou dnes organizace, která se jmenuje DGSE?

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.