Reklama

středa 7. října 2015

Dnes ráno udeřilo Rusko i křídlatými raketami z Kaspiku


7. 10. 2015   TV Zvězda

Lodě Kaspické flotily ruského námořnictva se podílejí na operacích proti ozbrojencům v Ruské federaci zakázané teroristické skupiny "Islámský stát" (ISIL). To řekl na setkání s ruským prezidentem Vladimirem Putinem ruský ministr obrany Sergej Šojgu, oznámil to TASS.

"Za poslední dva dny intenzivní práce různých druhů rozvědky bylo zjištěno velké množství různých objektů ISIL. Byla to velící centra, muniční sklady, vojenská vybavení, výcvikové tábory bojovníků. K jejich zničení vedle leteckých úderů se dnes ráno přidaly i lodě Kaspického flotily.

Čtyři raketové lodě realizovali 26 odpalů křídlatých řízených střel na 11 cílů. Po provedení objektivní kontroly je potvrzeno, že všechny cíle byly zničeny, žádné civilní objekty nebyly poškozeny, " oznámil Šojgu.


Složení úderné skupiny lodí zahrnovalo raketovou loď "Dagestánu", malé raketové lodi "Město Svijažsk", "Uglič" a "Velký Ustjug." Rakety překonaly více než tisíc kilometrů nad pustým terénem a úspěšně zasáhly všechny stanovené cíle.

"Odpálení bylo provedeno z vymezené oblasti Kaspického moře z lodí vysoce přesnými zbraněmi 'Kalibr NK'," oznámila ruská armádní stanice TV Zvězda.('Kalibr NK' je obdoba amerických tomahawků - pozn.překlad.)

Mezitím Vzdušné a kosmické síly Ruské federace za posledních 24 hodin uskutečnily 20 vzletů, během kterých provedly 12 náletů na sklady, velitelská centra, výcvikovým táborům a základnám teroristů. To zničil dvě velitelství, na výcvikový tábor povstalců a munice továrny poblíž Damašku. Byly nzičeny dva velitelské štáby, výcvikový tábor teroristů a jejich výrobnu munice v okolí Damašku.

Teroristé usilovně přemisťují své síly a převážejí techniky do obytných čtvrtí jimi okupovaných obcí v Sýrii, schovávají je do mešit. Využívají toho, že ruské bombardéry nebudou tato místa napadat. Ve skutečnosti militanti ISIL se schovávají za civilisty a používají je jako „lidské štíty“.

Dnes vyšly najevo i podrobnosti z nedávného setkání Vladimira Putina s francouzským prezidentem v Paříži, kde francouzský prezident Francois Hollande navrhl sjednotit úsilí syrské vládní armády s opoziční tzv. Svobodnou syrskou armádou v boji proti teroristické skupině "islámského státu".Překlad vd

34 komentářů :

 1. https://www.youtube.com/watch?v=ceTo-EyLWck

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. CheChe, tohle je dobrý:D

   http://vetvicka.blog.idnes.cz/c/479161/chybicky-ceske-propagandy.html

   Vymazat
  2. Divné. Odpal zmáčkli o poledni, výstřel vyšel v noci. %Ze oni Rusi to mají na páru a museli roztopit uhelnej kotel ?

   Vymazat
  3. 22:26 - Jsi fakt vtipný, ostatně jako celá tvoje vypečená rodinka.

   Vymazat
 2. přeji rusům 200% úspěch a taky aby byli ve střehu a hlídali ty usácký podvraťáky kteří budou vymýšlet proti RA podrazy blíží se doba odplaty za zníčený svět usáckými hajzly a jsou na řadě hned po isil / první akce vyhnat je z evropy i s bruselskými šašky !!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 3. Vlastenka  Vypadá to, že Evropu bude zase zachraňovat Rusko.
  Obrovská blamáž pro USA.


  Tenhle článek souvisí okrajově, ale stojí za přečtení.


  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Trestni-oznameni-na-Merkelovou-za-pripravu-masakru-Evropanu-burcoval-spisovatel-Kuras-na-akci-Tu-ukoncila-hadka-s-Fistejnem-kvuli-Putinovi-402472/diskuse

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rusko se na Evropu z vysoka vys.re. V druhý světový přišel SSSR o 27 000 000 a byl vypálen skoro do základů, utrpení které s etam dočkaly lide z rukou německa se nedá s ničím do té doby srovnat, snad jen s plynovmi komorami které postavilo německo tzv. západní civilizační okruh, jak s erádi na západě titulují. Dnes není nic co by mohli v evropě chtít. A po 70 letech na ně evropa plive a špiní je jako kus hadru. Ze západu nikdy nic dobrýho nepřišlo, to si pamatujte. Jen 2 respektive 4 světový války (30 letá, Napoleon, 1.sv, 2.sv), kolonialismus, otrokářství, rasismus a vyhlazování národů (jižní amerika - španělsko, sverní ameriky - Británie, Austrálie - Británie, Afrika - Británie + Arabové, ničení států pomocí narkotik Čína 19století opiová válka a další a další zvěrstva.
   A rusko to nemá zapotřebí, věřm že když na to přijde tak se lépe domluví s Islamizovanou evropou než s touhle západní svoločí který jsme bohužel oběti.

   Vymazat
  2. Naprostý souhlas s Vámi pane Musile .Jsem taky přesvědčen o tom , že Rusové už po těch špatných zkušenostech Západu nevěří a to plným právem , protože ze strany Západu se doposud dočkali jenom válek a utrpení . Teď dělají pořádek v Sýrii a vypadá to tak , že se na ně s prosbou o pomoc obrátí i další země do kterých USA instalovaly demokracii . Přejme jim úspěch . Zase se potvrzuje skutečnost ,že Rusové války nezačínají , ale je ukončují a to vítězně . A tak tomu bude i tentokrát navzdory všem Rusobijcům v čele se šíleným Štětinou .

   Vymazat
  3. Bohužel je to tak kdo sledoval Putina v OSN a pak vyjádření pana V.K na aeronetu a pak posledního Pjakina z 5.10. tak rusové evropu pouští a budou spolupracovat z asií..Evropě šlo vždy jen o zničení Ruska ..Takže dělejte si zde co chcete...

   Vymazat
  4. Souhlas s vámi oběma.

   Vymazat
 4. Jeeee, kdyby to delali Americani. To by bylo bolestneho kviceni a fotek mrtvych deti, zejo komunisti?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máš pravdu,nácku,to by opravdu bylo plno fotek mrtvých dětí a pacientů nemocnic...

   Vymazat
  2. Za pozornost stojí, že se islamisté začali přesouvat k civilním objektům až nyní. Takže buď na ně Američani útočili jenom řečmi a nebo to v případě útoků USA bylo jedno, protože to nejsou žádní troškaři. Voják nebo civil to je jedno.

   Vymazat
  3. 18:55 kvičí blbosti, nezmůže se na nic kloudného. Panika v pražské lumpenkavárně! Velmi pěkný a povznášející pocit, když jim jde z tlustých do tenkých. Pavel P.

   Vymazat
  4. Hele ty fašounku, dokud Ušáci takzvaně bombardovali ISIL, tak jim nikdo taky nic nevyčítal. Dnes, kdy to dělá RF tak takový blbci a pitomci jako jsi ty kvičí jak o závod. Tak zkus přemýšlet zdali máš čím ale hlavně hodně dlouho a snad Ti to dojde. Ale popravdě moc tomu nevěřím.

   Vymazat
  5. 18:55 že ty jsi výplod incestu? Hned je to poznat, že se takto oslovujete doma.

   Vymazat
 5. Anonymní7. října 2015 19:07
  +++

  OdpovědětVymazat
 6. Tak těžko si lze představit, že by ruský ministr obrany hlásil svému prezidentovi něco jiného.

  OdpovědětVymazat
 7. Pro USA to byla ledová sprcha. Stále si myslely, že jsou nejsilnější s nejlepšími zbraněmi. A najednou to není pravda. Ten zaostalý Rus má mnohem lepší a přesnější zbraně. USA štít si mohou zabalit. Proti lodím nesvede nic. NATO se stává terči na Ruské střelnici. Lodě z Baltu zlikvidují NATO za pár minut. USA mohou tak akorát sbalit kufry a táhnout za oceán. Už je načase.

  OdpovědětVymazat
 8. Rus si jako supervelmoc hájí hlavně svoje zájmy a bezpečnost blízkého zahraničí, což vůbec není nesmyslný termín. Ukrajina je dostatečně zpacifikovaná oběma stranami, Západem vyrabovaná, Ruskem odřezaná od exportu jinde neprodejných výrobků. Střední Východ je neuralgické místo kousek od ruských hranic. Tam si to taky Rusové rozvracet už nemůžou nechat, je to pro ně opravdu nebezpečné. Tak tam prostě udělají pořádek, ať už sami nebo s podporou místních spřízněných vládců. Američani tam 20 let dělají to samé, jak to skončilo, vidíme na maďarských hranicích. Opravdu už toho mají všichni tak akorát.
  IS začíná používat stejnou taktiku jako palestinští teroristé - začínají vojenské vybavení přesouvat do civilní zástavby. Až se tam podívá nějaká ruská prskavka, samozřejmě zařve spousta lidí a to bude voda na mlejn pravdoláskařům. Ale z nedávné doby jim budeme moct omlátit o hubu rozstřílenej špitál v Afghanistánu. Za to se černý domovník z Bíleho domu obětem "omylu" omluvil, předpokládám, že tím to pro něj hasne. Myslím, že tentokrát ne.
  Ale Rusům se bohužel co nevidět povede něco podobného, třeba zasáhnou muniční sklad ve škole plné dětí. To bude sice hodně smutné, ale když tohle se povedlo Izraelcům v Gaze, tak to všichni museli pochopit. Rusům takový kiks omlátěj taky o hubu, jenže znovu zdůrazňuju, že je to mediální past na ně nachystaná. A tady se zase sluníčkáři zase budou dojímat nad zmanipulovanou fotkou nějakýho ogrilovanýho ručníkáře. Fuj, hanba sluníčkářům, mediální žumpě, pravdoláskařům a humanitárním bombardérům. válka je strašná pro všechny zúčastněné, nejen pro ty, na které ty rachejlte padají, ale i pro ty, kteří je posílají. Mají sice výcvik, alle jsou to taky jen lidi. .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máš smůlu sionácku, ten tvůj kriminálník Netenjaho voblejzá kolem Kremlu - a nic mu tam nedali a nedají. Už jste provaření, už jste v pr.eli. Už vás všude dobře znají, nikdo už vám nic nedá. NIC! Oyvay, oyvay, oyvay...

   Vymazat
  2. Na koho reaguješ 4:37, jsi při smyslech? Nedal sis větší dávku? O pejzatých kolega nad tebou nepsal ani slovo i když s tebou souhlasím.

   Vymazat
  3. Neumíš číst? Ten zionista si přihřívá polívčičku stejně jako sionističtí kohnvičkáři na odporu proti islamitismu, snaží se využít situace pro vylepšování pověsti Izraele. Jenže srovnávat sionistické bombardování Gazy a vůbec sionistický státní teror vůči Palestině a ruské nálety na tzv. ISIL je CHUCPE - to je v chazarském jidiš slovo pro židovské ultrapokrytectví. Kdopak za mnoho desetiletí soustavně rozesíral a úplně rozesral střední východ? Kdo jsou trockističtí neocons, kteří v USA toto fedrují? Najednou se "vyvolenci" chtějí ukazovat ve stejném světle jako Ruská Federace? CHUCPE!!!

   Vymazat
  4. To 4:37 a 12:11 Jak říkáme my Židi, jsi na tom se čtrením stejně jako Arab. taky blbě čteš, a konečně když dočteš, blbě chápeš. Tvoje intelektuální kapacita je na hraně reakce na světlo a tmu.

   Vymazat
 9. Děkuji představitelům Ruské federace za jejich snahu o zachování skutečných, tradičních Evropských hodnot.

  Omlouvám se za své bývalé Rusofobství.

  Slunce v duši.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A proč se necháte škatulkovat ? Musíte být černý, nebo bílý ?

   Vymazat
  2. Raduji se z Vaší proměny v rusofila! Sláva krasnoj armii! URA!
   Vodolejka

   Vymazat
  3. 22:31

   Popisuji co cítím.
   Škatulkování nechávám na těch které to baví;)

   22:31

   Dnes nemusíte být Rusofilem, stačí být objektivním pozorovatelem a nelze jinak, než Rusku fandit a být mu vděčný;)

   Tedy pochopitelně s výjimkou právě reinkarnovaných Amerických teroristických prasat a našeho Pepka Vyskočila:)

   Slunce v duši, přátelé;)

   Vymazat
  4. Fandění bych nechal na fotbal nebo hokej. A s tou vděčností Rusku to taky bude malinko pofidérní, Rusko to nedělá kvůli našim hezkým očím a už vůbec to nedělá zadarmo.

   Vymazat
  5. Kolik mu kdo platí? Pověz a pouč, ty chytrolíne.

   Vymazat
  6. Zatím jsou ale jediní, co něco proti "umírněné opozici" dělají, klidně ať je zasypou zlatem. Nebo myslíš, že pindosi udržují ten bordel 4 roky zadara?

   Vymazat
 10. Vítězství Ruska není pro Evropu výhodné. Isiláci se převlečou za uprchlíky a všichni přiběhnou k Frau Merkel, mámě fšech uprchlíků.

  Na druhou směnu. Tu si odpracují v EU.

  OdpovědětVymazat
 11. doktor Fuj,takhle nám nezůstanou žádní spřátelení teroristi.

  OdpovědětVymazat
 12. Pokud Rusko zdecimije fanatiky v Syrii , tak to bude majsterštych . Potom by mohly osvobodit Srby na Kosovu . Albánci do Albánie ! :-)

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.