Reklama

neděle 4. října 2015

Hlavní média ve službách Nového světového řádu: Bilderberg migrační vlnu schválil a odmávnul. Kalousek a Schwarzenberg jdou proto s vládou. Budeme se bránit? Jak mocné jsou Sorosovy měšce?

Michal Semín
4. 10. 2015

MICHAL SEMÍN komentuje nedávné výroky dvou předních globalistů, používajících řízenou masovou migraci ke zničení evropských národů a ptá se, jak dokážeme u nás zareagovat

Počet migrantů mířících do Evropy neklesá, ale naopak den ode dne dál stoupá. V zasažených zemích narůstají počty konfliktů s „domorodci“, krvavé bitky v utečeneckých táborech i vlastenecky zaměřené demonstrace a další projevy občanského odporu. "Kupodivu" se však o tom z mediálního mainstreamu dozvídáme stále méně. Až na malé výjimky se o čím dál tím dramatičtějším vývoji na migrační scéně cudně mlčí. „Uprchlické“ téma se pomalu ale neodvratně přesouvá z pozice „otvíráku“ na méně důležitá místa. Proč?

Koukejte si zvyknout

Jednoduše proto, že dle mínění výrobců veřejného mínění, respektive těch, kdo je řídí, na přílivu statisíců cizinců, převážně muslimů, vlastně už nic tak dramatického není. Sdělují nám tím, že si na novou realitu musíme zvyknout, že se stává neodmyslitelnou součástí našich každodenních životů. A že na ní již nemůžeme nic zásadního změnit.Má v tom prsty Bilderberg?

Už nejednou jsme přinesli hodnověrné doklady o tom, že migrační povodeň nemá spontánní průběh, že byla vyvolána a je pečlivě řízena a financována silami, jimž slouží jako prostředek ke globální proměně světa. Pochybuje snad ještě někdo rozumný o tom, že o probíhajícím stěhování národů jednala v Rakousku za důkladně zavřenými dveřmi – jen pár týdnů před výstřelem z "migrační Aurory" – mocensky vlivná skupina Bilderberg? Další důkaz o provázanosti globálních konspirátorů s fenoménem masové migrace přinesl v posledních dnech význačný člen vedení Bilderbergu a současně i čestný předseda takzvané Trilaterální komise Peter Sutherland.
Vláda nás podvádí, předstírá souboj s bruselskými loutkami Sorosů a Sutherlandů, ale ve skutečnosti s nimi kooperuje

Tento do června úřadující předseda Goldman Sachs International (jejich zájmy u nás reprezentuje další spiklenec z Trilaterální komise Vladimír Dlouhý, jenž jako šéf Hospodářské komory chystaný masový příliv cizinců na náš pracovní trh přivítal) už mluví naprosto otevřeně. V projevu v britské Sněmovně lordů prohlásil, že migrace z kulturně odlišných zemí je vítanou příležitostí, jak „narušit homogenitu evropských národů“. Sutherland dlouhodobě zastává názor – jakkoli je to v rozporu s dostupnými fakty - že imigrace přispívá k hospodářskému růstu hostitelských zemí. Ale i kdyby to byla pravda, je třeba vědět, že Sutherlandovi a jemu podobným o hospodářský rozvoj samozřejmě vůbec nejde. To, o co ve skutečnosti usilují, není nic menšího, než definitivní zánik historické Evropy a její nahrazení syntetickou masou vykořeněných a tedy i snadno ovladatelných "nových Evropanů".Vize hraběte z Poběžovic se začíná naplňovat

Nezapomeňme v této souvislosti ani na to, že Sutherland, nikoli náhodou zvláštní zmocněnec OSN pro migraci, patří po desetiletí do první ligy eurokratů, usilujících o co největší centralizaci EU. Jak sdělil britským lordům, je to právě Evropská unie, jež má aktivně narušovat vše, co přispívá k „homogenitě evropských národů a jejich pocitu odlišnosti“.

A co nezvládne Evropská komise sama, k tomu využije miliónů „běženců“ z Afriky a Blízkého východu. Dá-li Alláh, tak se již brzy naplní představa zakladatele Panevropské unie Coudenhova von Calergiho, že na praporu sjednocené Evropy zavlaje i muslimský půlměsíc. Samozřejmě vedle kříže, menory a zednářského kružítka, jak si žádá "pluralitní" multikulti diktatura.

Na prahu totalitní „otevřené společnosti“

Hovoří-li Sutherland před britskými politiky o potřebě „otevřených států“, navazuje tím na vizi „otevřené společnosti“, prosazované Středoevropanům známějším „filantropem“ Georgem Sorosem. Také on vnímá současnou migrační patálii jako příležitost k hlubokým společenským změnám. O jaký typ změn mu jde lze vyčíst z toho, jaké projekty jeho nechvalně známé bohaté fondy dlouhodobě financují: legalizaci drog či prostituce, radikální feminismus, homosexualizaci společnosti či multikulturalismus. S mesianistickým zápalem židovského kosmopolity, jehož vyvoleným národem je ona „otevřená společnost“, systematicky ničí vše, co jeho vizím stojí v cestě. A ještě si mazaně pohlídá, aby na tom vydělal.
Chaos jako metoda

V šestibodovém plánu na řešení uprchlické krize Soros konstatuje, že EU musí v blízké budoucnosti přijmout každoročně alespoň milión cizinců a přerozdělit je členským státům podle povinných kvót. „V prvních dvou letech by od EU žadatelé dostali po 15 000 eurech, což by jim pomohlo pokrýt náklady na bydlení, zdravotní péči a vzdělávání“, suše konstatuje Soros. Stejně jako Sutherland, ani Soros neskrývá, že je třeba přistoupit k mnohem důslednější centralizaci Evropské unie. Odlišnosti osmadvaceti azylových systémů prý nefungují: „Je to drahé, neefektivní a ve výsledku vládne jen chaos“.

Zbývá mu jen dodat – což se v tomto případě samozřejmě nestane - že onen chaos není ničím nezamýšleným. Je tomu přesně naopak: Poskytuje přeci jedinečnou příležitost k nastolení pořádku. Udrží-li planetární sociální inženýři chaos ještě pár let, vyžádají si nastolení „nového řádu“ nakonec samotní do krajnosti vystresovaní občané.

Nebylo by to ostatně v novodobých dějinách poprvé, co si "lid demokraticky" vyžádá totalitu. Necháme to zajít až tak daleko? Mohou si být Sutherland či Soros opravdu jisti tím, že se vlastenecky smýšlející příslušníci historických národů Evropy jejich totalitním plánům včas a hlavně účinně nevzepřou?
Ticho nás má ukolébat

Stavitelé celosvětové tyranie, jaká zde ještě nebyla, mají vcelku oprávněně dojem, že se jim dílo daří, a tak začínají vylézat ze svých úkrytů a kážou nastolení Nového světového řádu již v podstatě otevřeně. Veřejnost v mnoha zemích se už sice také začíná probouzet z "blahobytné letargie", ale k sjednocenému organizovanému odporu to má ještě daleko.

I to je důvod, proč hlavní média začínají "migrantskou ságu" velmi rychle tlumit. Doufají, že se jim tak podaří zatím jednoznačný a rozhodný postoj české veřejnosti erodovat a rozložit. Vláda nás podvádí, předstírá souboj s bruselskými loutkami Sorosů a Sutherlandů, ale ve skutečnosti s nimi kooperuje. Parlament sice dlouhé hodiny "diskutuje", ale nakone vládní strany s pomocí "opoziční" Schwarzenbergovy a Kalouskovy TOP 09 přijmou kapitulantskou deklaraci, která toto zrádné jednání legalizuje.

Je tedy stále více zjevné, že o naší budoucnosti rozhodne především to, jak silný a jednotný protiproud dokážeme "zdola" vytvořit. Může být složený jak ze zbytků skutečné parlamentní opozice, tak i z mimoparlamentních subjektů oddaných životním českým zájmům. Na různice a vzájemné kádrování teď není čas.

Je taková jednota jenom iluze? Sorosové a Sutherlandové s tím počítají.


Na ProtiProudu dále psali: 

17 komentářů :

 1. Přesně vystižená realita současného konání Eurobruselských kolaborantů, magorů, a islám prosazujících evropských ničitelů historických hodnot, tradic, národních kultur států Evropy. Tihle gauneři počítají s tím, že ovčané budou donekonečna mlčet. Lidi proberte se, nebuďte v naivním klidu, choďte na demonstrace a požadujte vystoupení z toho zednářského euro bruselského spolku sebevrahů, i demisi české, kolaborující servilní vlády pod vedením neschopného Sobotky. Jde o naši budoucnost, i o budoucnost našich dětí, má-li být ještě vůbec nějaká?!?! Jde totiž o jasně řízenou islamizaci Evropy a postupné zavádění muslimského práva šaríja v EU. Naši předkové z křesťanské Evropy v minulých staletích již dokázali zastavit rozpínavost a invazi muslimů. Musíme navázat na jejich odkaz a dokázat to i ve 21.století!!!! Není jiná možnost. Všem těm Sorosům a Sunderlandům je třeba dát pádnou odpověď na jejich světovládné choutky, které si naplánovali uskutečnit v Evropě přes její islamizaci !!!! Bylo toho dost !!!!!

  OdpovědětVymazat
 2. Vlastenka  Doporučuju tento článek od Haase o TTIP.
  Zarážející je, jak ať už politici z ODS, ČSSD, lidovců nebo Topky marginalizují nebezpečí této podivné smlouvy.  http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/14363-supertajny-rezim-cenzura-jako-za-komunismu-listina-prav-pro-bohate-a-mocne-tuto-smlouvu-vyhodnou-pro-usa-a-nevyhodnou-pro-nas-prosazuji-politici-ods.aspx

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už delší dobu na těchto stránkách upozorňuji na spolehlivé rozložení EU imigrací a americkou TTIP, ta ukončí i ekonomickou hegemonii EU, totálně pohřbí obchodování a spolupráci s Ruskem.Zničí veškerou evropskou ekonomiku, nejcitlivěji zasáhne do zemědělství a potravinářství, malé a střední podniky nadvládou US korporací.

   Vymazat
 3. nic lepšího neznáme jako globalozovaný svět,nebudú aspon válki kde se sjednotíme ze Spojeními Státi Americkími a vitvoříme jednu rasu jeden multi etnickí náro jedene svět a jeden celosvietoví pořádek.Budeme hrdí kdiž budeme součastí velkích Spojeních Státu Americkích.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vidím, že už také zavádíte globalizovaný jazyk. Pěkné.

   Vymazat
 4. Vzdávame hold našemu vúdci Andrewu Schapirovi velikánovi českeho národa.

  OdpovědětVymazat
 5. Dneska nad ránem se mi přisnilo že Americká ambasáda sídlila na Hradčanech a nad Pražskím hradem vláli hviezdy a pruhi a že sem kráčel po václaváku a svaí václav mnel na hlaviě kowbojskí klobouk,to bil piekní sen,Falmer.

  OdpovědětVymazat
 6. Palmere, a čo tak íst' na vyšetrenie ku MUDr.Chocholúškovi? Ty bys potreboval poriadnú gumoléčbu na svoj chorý mozok, ty si ozaj najvätší podpindosnícky somár,akého sme tu mali možnost' pozerat'.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. K Chocholouškovi s Palmerem by měla jít celá vláda v čele se Sobotkou !

   Vymazat
  2. Vidíte, a tohle, co se stalo s palmerem(někdy možná člověkem) se stane s každým, kdo sleduje ČT a všechny presstituty. Vláda už to má za sebou.

   Vymazat
 7. I Česko má svoji elitu konvertující k novému světovému řádu. Doporučuji shlédnout až do konce. Mnozí budou namítat, mnozí budou znechuceni agresí predátorů, nicméně predátoři jsou připraveni nebo se tajně připravují ulovit svou kořist. Nic nového pod vše spalujícím sluncem.
  https://www.youtube.com/watch?v=pa0G6hj0_h4 - nový světový řád

  OdpovědětVymazat
 8. NIc jiného než pokračování v USA v zločinech, které páchají více jak 200 let:http://euserver.parlamentnilisty.cz/Articles/1099-200-let-terorismu-usa-prehledny-seznam-vsech-americkych-valecnych-zlocinu-teroru-a-valek.aspx

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. USA = nejhorší, nejvražednější a nejlživější státní teroristický útvar na světě !!!! Vždyt' i ten pochybný,zlotřilý Islámský stát je jejich opečovávaným produktem.
   Tuhle militantní vražednou sebranku, co si říká U.S.goverment, která chce ovládnout všechny národy na planetě Zemi, je potřebné zastavit co nejdřív !!!!!Stejně tak je potřebné odsoudit za páchání vlastizrady všechny ty jejich pokorné lokaje a kolaboranty z jednotlivých evropských zemí. Nějací Cameroni, Hollandeoni, Merkeloni, Tuskoni, Faymanni, Sobotkoni a jiní kolaborující neokoni, musí jít od svých politických koryt.Zrazují své národy nehorázným způsobem.

   Vymazat
 9. Až ten blbej sračkomet Phulmer -dříve Palmer - bude na diskuzích sám, bude spokojenej. Jeho úkolem je odradit čtenáře, aby články četli, protože když pod tím čtou blbosti toho diskutujícího hovada, každý to vzdá. To se nedá - polemizovat s hnojem najatým na špinavou práci.

  OdpovědětVymazat
 10. O jaci hlupaci jsou lidske masy!!!! Cile vsech propagand t.zv.Zapadu zustavaji stejne jiz od minulych stoleti.Vytvorit te lidske dusevni omeznosti nepritele a tim zakryt svoje skutecne cile.Z historie vime, jak jim prekazelo vzdy Rusko jiz v dobe, kdy carove s nimi uzavirali pratelske vztahy.Jak intriky a lzi pouzivali, aby za jejich zady stvali proti nemu jine narody a jak mu omezovali pristup k teplym morim, aby jim nenarusovalo kolinialni vyboje.Bolsevismus jim pak byl hlavni zaminkou jak v te podvratne cinnosti dale pokracovat a kazda akce bolseviku, ktera v dobe bezvladi byla oznacena za vrazdy.Stale hledali proti Rusku spojence Proti Rusku meli vyhody financniho kapitalu, ktery ziskali z cernych otroku a
  a v Rusku takove moznosti nemeli - tam museli vytvaret hodnoty z
  prace chudych a z jejich zivotni urovne.Neni treba poukazovat na skutecnost, ze do USA prisli lide, kteri znali zpusoby jak rychle zbohatnout a jak rychle ovilvnit volene zastupce, kdy na prve miste bylo podplaceni i tech nejvyssich, vcetne prezidentu.
  Kazdy takovy cinitel potreboval jejich podporu a pokud se odchyloval od jejich cilu -pak skoncil -vcetne Kennedyho.
  Tech vrazd atentatu nebylo nikde tolik jako v t.zv.klasicke americke demokracii.Jak odpuzujici je, ze takove ciny se nikdy dostatecne nevysvetlily pres rozsahlou bezpecnostni sluzbu. To neni jen ostuda demokracie ale to ukazuje jaka moralka v takove spolecnosti existuje.Jejich vychvalovana demokracie se dostala do stadia, jak take rekl Obama- at lide demonstruji, chodi do ulic a nadavaji - na to maji pravo, ale nerekl - stejne se tim nic nezmeni.Miliardy a biliony rozhoduji.V tomto kontextu jiste napadne otazka - jaky je rozdil mezi komunismem a demokracii. Lide jsou sice zvoleni tajne, ale pred tim na ne ve dne v noci utoci tak silna propaganda, ze ti, co se o to snazi z druhe strany neuspeji- jejich financni moznosti, jejich media, dnes hlavne televize maji obrovskou prevahu.
  Dostali jsme se a vetsina narodu do situace, kdy zadna kritika na tyto vudce nema ucinek.
  Jejim vrcholem je to, ze zduvodnila rozbiti vsech statu blizkeho vychodu
  az do stadia, ze Evropa bude nasledovat a ubezenci k tomu poslouzi.

  OdpovědětVymazat
 11. Nový světový řád nemohou v žádném případě nastolit utajované organizace. Úspěšné zavedení Nového světového řádu nezbytně vyžaduje spolupráci oficiálních veřejných organizací, především vlád jednotlivých států. Jednu možnou cestu k nastolení Nového světového řádu popisuje Dopis všem lidem na planetě, který byl zveřejněn např. v článku: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.