Reklama

sobota 10. října 2015

Hydepark – propaganda ČT24


Téměř každý režim má svoji hlásnou troubu, která vydává lži za jedinou možnou pravdu, která jde „na ruku“ majitelům jediné možné pravdy. V našem případě si tuto instituci přivlastnila redakce zpravodajství ČT24, mimo jiné i pořadem Hydepark. Do tohoto pořadu jsou poslední dobou zváni pouze „prověření“ lidé, u kterých nehrozí, že by mohli mít jiný než oficiální názor. Tedy ten Šámalův, kavárenský … , který „velkého bratra“ potěší i v předklonu.

Takže jsou zváni lidé, o jejichž morálním charakteru si nelze dělat iluze.  Tuto přehlídku bavičů analytiků a geografů opakovaně doplňuje i pan Vladimír Votápek. Strýček Sam ho musí určitě pochválit za jeho zdůvodnění legálnosti podpory povstaleckým syrským skupinám – zde (přibližně 41 minuta pořadu, sledujte pečlivě výrazy tváří obou diskutujících). Za shlédnutí a vyslechnutí si názorů, hlavně seznámení s dotazy diváků v horní liště (ty radikálnější dotazy se tam ale neobjevují, jelikož jsou cenzurovány), stojí celý pořad.

Zpravodajská redakce ČT24 nepracuje v zájmu lidí České republiky, kteří ji ale za tuto službu celkem dobře a povinně platí. Soustřeďuje se pouze na propagandu, manipulaci, pomluvy, zesměšňování. Není snad jednoho vysílání, kdy by se neotřela o prezidenta Zemana, kdy by nemanipulovala s fakty o dění o všem, co se děje východně od Kavčích hor, kdy by nezamlčovala protesty v západních zemích. Přejímání zpráv západní propagandy bez prověření zdroje je opravdu úsměvné, účel přece světí prostředky.

Navrhuji naprosto vážně řediteli Dvořákovi, jeho poradnímu sboru, šéfovi zpravodajství Šámalovi a většině redaktorů ČT24 – odejděte, založte si svoji vlastní komerční „Fištejnvizi“. A Radě České televize navrhuji, aby buď plnila svoji úlohu a zabývala se jednostranným hodnocením událostí a propagandou ve veřejnoprávním médiu – nebo rezignovala.

A navrhuji zadat průzkum veřejného mínění na pravdivost podávaných informací redakcí ČT24. Pokud se zjistí, že diváci podávaným informacím nevěří, potom je tedy zbytečná a škodlivá – a bude důvod pro rozpuštění této skupiny manipulátorů (včetně těch zahraničních – Pazderky, Karase, Řezníčka, …), která si Českou televizi přivlastnila.

Už není prostě společensky, lidsky a morálně udržitelné, aby nám tvrdili z veřejnoprávní televize (a nejen komentátoři, ale i mnozí politici), že černá je bílá, že bílá je černá, … když máme spoustu prostředků, jak si pravdu zjistit. Jsme v situaci, kdy vrazi dostávají vyznamenání, kdy lidé, kteří nahlásí zlodějinu, jsou nakonec nejvíce postiženi a zloději jsou dále nedotknutelní, kdy se z politiky stal pouze kšeft a nahrávky sponzorům.

Jenže – lhaní se stalo běžnou normou v komerčních firmách (viz. Volkswagen, složení potravin, …) i celé Evropské unii (kvoty imigrantů). Zvláště nebezpečné je ale v případě vojenské aliance NATO, která spíše připomíná spolek psychopatů (řízený dalšími psychopaty americké administrativy), která nás chce zatáhnout do konfliktu s Ruskem, Čínou a dalšími „nepohodlnými“ zeměmi.

Podávání pravdivých informací veřejnoprávním médiem je základním předpokladem potřebných změn. Tedy nepomohou demonstrace a pokřikování na Václaváku nebo před Strakovkou, začít se musí na Kavčích horách.

45 komentářů :

 1. Já už na to nekoukám a mám pokoj. Votápek je jenom jedna z těch nejhorších postav v dějinách televize. Nějaký bývalý konzul v Petěrburgu je dlouhodobě největší žijící expert na Ukrajinu a Rusko mezi našimi diplomaty. Zajímavé je, že už zmizela na googlu jeho CV, takže nemůžu psát, jak dlouho tento subalterní úředník působil na diplomatickém poli, ale vzhledem k tomu, že teď se prezentuje především jako poradce přes snad technické a účetní vědy, tak asi to s jeho odborností na MZV nebylo slavné. Je to projev zoufalství, co se v ČT vydává za odborníky, mladí doktoranti na UK a potom různí dobrovolníci z jakékoli branže, hlavně aby dovedli plyně kvákat proti Putinovi.

  OdpovědětVymazat
 2. JAK SE ZDÁ NEEXISTUJE DOST OBČANSKÝCH WEBŮ

  ale ty ,které jsou pomalu,ale jistě začinají konkrétně sbírat myšlenky JAK NA TO a je možné,že právě na OIČR najdete ty pravé návody na kterých už občané voliči začinají SAMI pracovat,když politická třida křiváků nemá nic na práci než vyrábět vadné zákony...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Občanských webů existuje hafo, ale mají jednu nevýhodu. Jsou roztříštěné a zpravidla se na téma ČT objeví sem tam nějaký článek. Tyto weby jsou ČT označovány jako proruské, xenofóbní, komunistické atd. atd,. Ještě nikdo však nepřišel na to, aby byl založen speciální web, který by se týkal jen ČT. Kdysi existoval Antiklub TV Nova, kde přispěvatelé mohli reagovat na lži tehdejšího ředitele Železného, kterými obšťastňoval diváky v pořadu volejte řediteli, a kde mohli lidé diskutovat o úrovni pořadů vysílaných touto televizí. Vzhledem k tomu, že ČT zrušila diskuzní fóra už u všech zpravodajských a publicistických pořadů (od letoška i u 168 hodin a Máte slovo), není kde možnost diskutovat o úrovni těchto pořadů a reagovat na lži. Leda tak v lampárně, protože i když divák odešle příslušnému oddělení mail, tak na něj stejně nikdo nereaguje nebo odpoví nějakou nicneříkající frází. Myslím si, že lidé, kteří dnes chodí demonstrovat před Kavčí hory kvůli neobjektivitě ČT, by měli nějaký takový web založit, aby na to mohli reagovat lidé v celé republice. Lidé ze vzdálenějších míst do Prahy na demonstraci proti ČT nepojedou, ale diskutovat může každý, kdo má přístup na internet. Myslím si, že takové stránky by mohly být časem i komerčně úspěšné.

   Vymazat
  2. 19.34 OSV DĚKUJE ZA PŘISPĚVEK K VĚCI A VÍ TO

   proto se připravují možnosti kterými by občané-voliči doplnili NOVOU REPUBLIKU i NOVOU POLITIKOU.Bylo zjištěno,že je nutný komplexní postup a to nejen ve směru ČT.Vidíme všichni,že ČT propaganda ztrácí smysl a došlo to tak daleko,že jako za komoušů ji už nikdo nevěři i kdyby najednou vyrukovali s pravdou.

   Píšete,že víte o občanských webech.Rozumíme tady tomu tak,že tyto weby se podobají NR mají dostatečně fundované stránky a pod nimi i diskuzní rubriky.Cílem OSV bylo je,aby vedení polit.stran otevřelo diskuzní rubriky na svých stranických webech,které jim platí občané,aby došlo k odpovědnému přistupu a kontaktu s voliči i v mezidobí voleb.Této odpovědnosti se však polit třida zoufale brání a domnívají se ,že by to byl jejich konec.Když jsme to vyžadovali po poslancích zjistilo se,že ani oni nejsou schopni požadovat po vedeních svých stran otevření záměrně zablokovaných diskuzních rubrik a odkazují na aparát stran A PRÁVĚ TENTO TO ZABLOKOVAL.Takže teprve nyní je jasné,že od revoluce se nic nezměnilo. Betonové hlavy ve vedení stran nahradily hlavy dubové.SYSTÉM ZŮSTAL STEJNÝ.

   ZAČÍNÁ SE HLEDAT JAK UDĚLAT ZATÁČKU .

   OSV si dovoluje vás zeptat,které občanské weby znáte a nebylo by od věci uvést tady jejich adresy,aby SE PRÁVĚ TAM,KDE UŽ JSOU HOTOVÉ PŘEDPOKLADY začalo s obcházenim blokády polit.stan,které si už uvědomily,že mohou mít brzy pěkně zdecimovanou hodnotu.Ono totiž OSV už vyhrála TŘETÍ volby. .

   Vymazat
  3. Možná, že jsem se špatně vyjádřil, těmi občanskými weby jsem myslel všechny weby, které přináší alternativní zprávy a na mnoho z nich je na těchto stránkách i odkaz. Všechny tyto weby čas od času přinesou něco na téma propagandy ČT. Pokud mám na mysli web, který by se věnoval pouze propagandě ČT, pak si nepředstavuji něco, co je proti ČT, ale něco, co má ČT vrátit z rukou pravdoláskařů a sluníčkářů do rukou široké veřejnosti, která očekává plnění jejího poslání. Zejména se jedná o vyvážené zpravodajství a uplatňování různých názorů širokého spektra nejen politického, ale i občanského. Pokud vzniknou stránky "Za skutečně veřejnoprávní ČT," kde lidé budou moci diskutovat nad tím, jak zase Moravec lhal v OVM, jaké lži se objevily v Událostech komentářích, co zatajili v Interwiew ČT 24, proč konečně nepozvou do Hydeparku taky toho a toho a přistupují k němu jako ke svým oblíbencům, apod. Věřte tomu, že takové stránky budou mít velkou návštěvnost, a to do té doby, co se bude na ČT dělat bezostyšná propaganda.

   Vymazat
  4. ŠKODA,ŽE ZDE NEDÁTE ŽÁDNÝ Z HAFO WEBŮ

   s konkrétními adresami.Abychom nahrazovali ČT,která za naše peníze neplní svoje zadání,by bylo zbytečné.Na nwoo.org už existuje svobodná TV i když vysílá jen sporadicky,rovněž jsou tam i dalši zpravodajské záležitosti na př PJAKIN a dalši.
   TO,ŽE NÁMI ZVOLENÍ PODVODNÍCI Z POLIT.TŘIDY ZABLOKOVALI TV A ÚMYSLNĚ TERORIZUJÍ SVÉ VOLIČE,zejména tím že jim nemají zájem otevřit pod svými články na svých webech diskuzní rubriky bude muset být řešeno jinak.

   Vymazat
  5. Nejde o to nahrazovat ČT. Čeho se každý nejvíce bojí, je to, když existuje web, který se zabývá jeho kritikou. Pokud si lidé vygooglí ČT a najednou tam vedle oficiálních stránek bude diskuzní fórum, který se bude zabývat zpravodajskými a publicistickými pořady ČT (možná i jinými), pak to může znamenat zásadní posun.

   Vymazat
 3. já na to nekoukám taky , moje zdraví je mi přednější . Ale i u vypnuté televize mne čerti berou , jak za naše peníze ,povinně odváděné ČT - bedně horší než za totáče -největší zaprodanci rozsévají nenávist , lež .Všichni lidi nemají internet a jediné , kam čučí , je ČT .A jsou i tací , kteří to mají za slovo boží .To jsme to dopracovali lidičky .Na blití . . . .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Doporučuji klídek. Právě jsem četl článek, že exekutoři sebrali mentálně postižené 11ti leté holčině 6 tisíc ze stavebního spoření. Nereagovala na výzvy MěÚ Česká Lípa ve věci dluhu za svoz odpadu, takže dluh vzrostl ze stovek na 6 tisíc. Stavební spoření ji založili její pěstouni. Pro nás, co jsme zažili dobu totalitního útlaku, se dějí - kdysi absolutně neuvěřitelné, neslýchané, naprosto nemožné věci, které by někdejší nesvoboda nikdy, nikdy nepřipustila.

   Vymazat
  2. K tomu stavebnímu spoření. Lidem to už začíná docházet, že peníze v bance nejsou jejich, ale banky a veškerých dalších pivavic jako jsou třeba exekutoři. Bohužel to všem ještě nedošlo. Ale počet spoření se už začal rapidně propadat. Ty poručníky ale nechápu, při dnešních úrocích a výši státního příspěvku v kombinaci s nemožností výběru bez souhlasu soudu, je i toto spoření nevýhodné. Česko potřebuje stejnou výchovnou lekci jako Kypr v r. 2013 (akcie bank místo vkladů). Banky mají v rukávu už jenom jedno eso - zrušení hotovosti.

   Vymazat
 4. No jo no, co k tomu pořadu napsat a neurazit žumpu. ČT lze srovnat pouze s ČT. Ta je sama o sobě etalonem kreténství. Omlouvám se kreténům.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nebýt takové míry onoho kreténství, možná by mnoho, mnoho lidí vůbec neprohlédlo.

   Vymazat
  2. To 17:25
   Souhlasím, je to tak dementní propaganda, že to snad už ani není propaganda, ale blbost. Rus si snad v tomto směru nemohl přát nic víc. Kdyby ty blby řídil, tak by to takhle geniálně nezmáknul.

   Vymazat
 5. Mediálnísra.komety začaly fungovat i na německých státních a zemských programech a je k popukání, jak vybraní a aktivní účastníci dříve kritických diskusí meti stranami a nositeli různých názorů, nyní sedí jako vycpané nehybné figuriny. Jsou nyní svědky politických trapných tirád, které jsme slyšeli padesát let, nu ať si chudáci také užijí. Nyní na zimu ušetříme na elektrickém proudu, ještě že nemáme ze zákona povinné koncesionářské poplatky za rozhlas a TV jako tam v tom jejich fabiánském socialismu. Odvážím antény, rádio a televizi na skládku elektroodpadu...

  OdpovědětVymazat
 6. Včera jsem náhodně pustila tento pořad, kde exiboval slavný létající profesor Švejnar. poslouchala jsem to asi 15 minut a musela jsem se od vaření zvednout a přepnout jinam. ten člověk udělal za poslední desetiletí opravdu úžasný veletoč. když kandidoval proti Klausovi, tak jsem mu držela i palce, dneska bych si o něj neutřela ani boty. Servilní až běda, vlezprdelka, který nemá obdoby.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. rok 1989: To je ono, utvorte koridor. To bola hanba civilizácie a hnus do neba volajúci

   Vymazat
 7. Demokracie v České televizi prostě není. Jen zkreslené jednostranné a lživé popisování událostí. Nikdy bych nevěřila, že se to stane. Prostě hrůza. Styděla bych se tam pracovat!!!

  OdpovědětVymazat
 8. Frekvencím, na kterých vysílá TV se říká kanály.
  Může snad kanál smrdět jinak, než po sračkách?

  OdpovědětVymazat
 9. Český národ musí postupně ocenit nenahraditelnou práci veřejnoprávní TV. Vždyť tato televize ve skutečnosti švejkuje a nutí lidi, aby si její lhaní a manipulace ověřovali z jiných zdrojů, třeba na Internetu. ČT by měla dostat medaili za výchovu českého obyvatelstva v předmětu "výchova jedince v samostatném hledání pravdy". V tom osobně vidím největší přínos TV velikánů typu Tvarůžková, Borek, Karas, Pazderka, Moravec atd. O tom, že se jim práce daří, o tom přece jasně svědčí poslední volba prezidenta, kde i díky ČT byl výsledek zcela opačný, než-li bylo původní masmediální zadání. Už jim přece většina národa nevěří. To je přece ohromný úspěch ! Bravo ČT, jen tak dál !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No jo, ale za to nucení vyhledávat pravdivé informace jinde, by měla ČT platit nám, a ne my jí :-)

   Vymazat
  2. to máte stejné jako s bankou, ze které vám zavolá milá dívenka a přesvědčuje vás přejít na jenom na elektronické výpisy (banka ušetří dopisní papír, obálku a poštovné) - když se jí zeptáte, jak se bude banka podílet na spolufinancování vašeho HW a SW, tak se zdvořile odporoučí

   Vymazat
  3. Já myslím, že by je měl ocenit i Putin. Díky jejich úúúžasným zprávám mu věří čím dál tím víc lidí...

   Vymazat
 10. Já vím, že to je k na.rání, ale nakonec vždy dojde na známé české přísloví, "Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne." To platí i pro takzvanou ČT. Dojde na Šámala, Dvořáka a celý ten zrádný, servilní, proradný ansámbl.

  OdpovědětVymazat
 11. Před časem vystupoval někdo z vedení ČT a odpovídal na dotaz diváka, proč v jejich bedně vidíme stále stejné komentující, hostující "odborníky", specialisty na všechno (byl bych hrubější, napsal bych stále stejné okoukané kretény, u kterých dopředu víte, co z nich bude vypadávat). Jeho odpověď mě uzemnila. Ti, co se tam objevují se totiž vyznačují tím, že zvedají TV redaktorům telefon ve kteroukoliv denní a noční hodinu a jsou velice ochotní se téměř vzápětí dostavit do TV studia sdělit své moudro ovčanům. Což v případě fundovanějších osob prý není možné, ti jsou natolik vytíženi svým povoláním, že na TV výstupy nemají ochotu a čas a zpravidla jim nezvednou ani ten telefon. Takže musíme poslouchat jenom pampersáky nebo vypínat bednu.

  OdpovědětVymazat
 12. Dobrý článek popisující skutečný současný stav a činnost ČT v oblasti zpravodajství a publicistiky. Dovolil bych si ale částečně nesouhlasit s výrokem v závěru článku.
  Současné vedení NATO pouze nepřipomíná spolek psychopatů.Jsou to skuteční psychopati a zločinci , kteří přímo ohrožují svým jednáním
  další existenci života na naší planetě.

  OdpovědětVymazat
 13. Koukám na Interview ČT 24 a zírám, je ten Daniel Kroupa tak blbej, nebo je taky navedenej ?

  OdpovědětVymazat
 14. Včera byla osvobozena Al-Bachsa. Je to mrtvé město. Prázdné ulice.
  Před 2 měsící ji útokem obsadili protivládní rebelové (umírnění islamisté). Dodnes leží v domech i přímo na ulicích mrtvá těla zajatců SAA i obyčejných civilistů. Charakteristický detail: svázané ruce a kulka v hlavě. “Umírnění islamisté zabíjeli jen tak, bez nijaké příčiny, muže i ženy. Oni nepotřebují důvod, aby zbavili člověka života. To nejsou lidé, pro ně není nic svaté” říká navrátivší se obyvatelka města . https://www.youtube.com/watch?t=6&v=YSvlBrgqo1U
  Toto na ČT určitě neuvidíte

  OdpovědětVymazat
 15. Dnes vypustily sdělovací prostředky další propagandu, která ve své podstatě je naprostá (promiňte mi ty výrazy) pitomina a chujovina. Např. článek na Novinkách.cz měl název Ruské rakety létají pod civilními letadly, varují odborníci. Pojednává o tom, že Evropská agentura pro bezpečnost letectví vydala informační bezpečnostní bulletin pro aerolinky, ve kterém upozornila, že střely mířící do Sýrie musejí nutně proletět vzdušným prostorem nad Kaspickým mořem, Íránem a Irákem. Tyto střely se ale pohybují pod letovými trasami, které oficiálně používají komerční letadla, dodala EASA. Takové bububu, protože zatímco dopravní letadla létají ve výšce cca 10 km, ruské rakety s plochou dráhou letu letí ve výšce cca 100 - 200 m. A přesně taková je úroveň veškerého zpravodajství ČT - zblbnout lidi, převzít jakoukoliv (i neověřenou) informaci proti Rusku a zatajit vše, co by mohlo poškodit USA a jeho spojence.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Třeba si připravují půdu pro zprávy, že ruské rakety se trefili do civilního letadla. Kdo neví nic o letových hladinách, zase jim to sežere, jako fake o 4 raketách, které spadly v Íránu. Neví někdo, co se vlastně stalo s 2 bombardéry, které se před nedávnem ztratily na Ukrajině?

   Vymazat
 16. Sejdou se dva pánové a navzájem si přikyvují. Petr Žantovský žasne, čemu se dnes na ČT říká debata. Ovšem vrcholné číslo týdne předvedl Jaromír Štětina..
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Sejdou-se-dva-panove-a-navzajem-si-prikyvuji-Petr-Zantovsky-zasne-cemu-se-dnes-na-CT-rika-debata-Ovsem-vrcholne-cislo-tydne-predvedl-Jaromir-Stetina-402857

  OdpovědětVymazat
 17. Propaganda je vidět i na netu. Novinky -nálety i tam kde žádní islamisté téměř nejsou. Aktuálně cz nálety i tam kde se žádní islamisté nenacházejí.
  Přičemž aktuálně nepřipouští diskuzi. ZB

  OdpovědětVymazat
 18. Na Hydepark se dívám, když je tam nějaké zajímavé téma a často tam přispěji i nějakou otázkou. Některé otázky cenzurním sítem projdou, jiné ne. Je však zajímavé, že mnoho otázek, které nejsou zcenzurovány, se týkají věcí, o kterých se běžný občan sledující či studující pouze ČT, Novu, Primu, Právo, Mladou frontu, Lidovky nebo Hospodářské noviny, prakticky nesetká. Pro ty redaktory to musí být svým způsobem frustrující. Jak to, že lidé kladou otázky na události či fakta, o kterých by vlastně neměli ani vědět? Dělat redaktora Hydeparku, tak na to musí být holt silnej žaludek! A to zřejmě bez finanční motivace ani nejde!

  OdpovědětVymazat
 19. Informovanost ČT.

  Mezi důležité atributy ČT je informovanost, protože jen správně podaná informace přispívá k uvědomění mas lidu. Prvotním úkolem redaktorů je správný výběr informací. Následuje jejich jazyková a stylizační úprava, aby tato informace byla podána správně a v souladu s vnitřními zásadami pravdy a lásky. Některé informace, jako jsou např. zprávy o protivládních demonstracích v EU nebo o skutečných důsledcích přívalu imigrantů do Evropy je třeba podat tak, aby lidé nebyli zbytečně vyděšeni a mohli úspěšně budovat rozvinutou kapitalistickou společnost. U zpráv z demonstrací proti oficiálním dogmatům je třeba postupovat vždy tak, aby se divák ČT nedozvěděl nic o tom, o čem to bylo, ale aby se na tom našlo vždy něco, co udělá z demonstrujících protistátní živly, fašisty, rasisty nebo xenofoby. Pokud se někde konají dvě protichůdné demonstrace, dohlížející veřejnoprávní inkvizitor ČT nejprve určí, která z nich je ta správná a která z nich je ta špatná. Poté se ve zpravodajství postupuje podle Henychova vzorce, kdy je počet účastníků té správné demonstrace vynásoben koeficientem 2,5 až 16,2, přičemž výše koeficientu je určena odbory ČT. Počet účastníků té špatné demonstrace je stanoven podle té kamery ČT, která jich snímá nejméně. V případě, že se nepodaří ututlat, že některá informace podaná ČT je nepravdivá či zavádějící, je nutno ji opakovat tolikrát a tak dlouho, až se z ní stane pravda.

  http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Česká_televize

  OdpovědětVymazat
 20. ČT 24 je televizní kanál, na kterém Česká televize vysílá zejména události, které se staly, ale i ty, které se nestaly. Důležité je, aby vše, co odvysílá, bylo v souladu s pravdou a láskou a v úhlu pohledu podle Evropské komise. Nad dodržováním těchto principů bdí Centrální mozek EU ve spolupráci s eurohujerem Lubomírem Zaorálkem. Vlastníkem ČT24 je firma Krkavčí hory, družstvo, která je sponzorována z výpalného své mateřské organizace České televize. Družstevníci se scházejí pravidelně jednou týdne v pražské kavárně u Schwarzenbergů.
  Česká televize má svůj omezený okruh spolupracovníků – tzv. „univerzálních odborníků“, kteří jsou na obrazovce pečení vaření. Jejich názor je předem znám, proto jsou zváni do všech diskuzních pořadů a do vstupů při vysílání zpráv. Aby ČT vzbudila zdání veřejnoprávnosti, zve si do některých pořadů dva univerzální odborníky, kteří si naoko oponují, ale ve skutečnosti mluví stejným jazykem a vzájemně se doplňují. A aby ČT vzbudila zdání nestrannosti a vyváženosti, pozve si čas od času i člověka s jiným názorem, ten však musí mít vždy proti sobě univerzálního odborníka ČT se správným názorem, který mu společně s redaktorem skáče do řeči, takže divák se stejně dohromady nic nedozví.
  Novináři ČT jsou se svým kanálem spokojeni, protože ČT24 má sledovanost čtyři procenta a podle nezfalšovaného průzkumu jí důvěřuje přes 80 procent diváků. To jsou zajímavá čísla. Bystrý absolvent základní školy si snadno spočte, že 80 procent ze 4 procent jsou 3,2 procenta diváků. To si ale divák, který důvěřuje ČT24, nedokáže spočítat.

  http://necyklopedie.wikia.com/wiki/ČT24

  OdpovědětVymazat
 21. Ten obrázek je naprosto vystížný. Přečtěte si projevy toho fanatika a uvidíte kde berou redaktoři ČT směrnice a postupy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento obrázek taky nemá chybu :-)))
   http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Soubor:Informovanost_musí_bejt.jpg

   Vymazat
  2. ten je fakt skvělej )))

   Vymazat
 22. Kdyby jen Hyde park. Dnes v sobotu, v 19,10 ve zprávách ČT24 reportér otevřeně ohlásil, kde je nikým nezabezpečený přechod z Rakouska do ČR. Je takový trouba, nebo je za to placený?
  Neměla by si naše slavná BIS na něj posvítit? A nejen na něho, někdo za takovou událost musí nést odpovědnost.

  OdpovědětVymazat
 23. Přece jen stojí za to se na Hydepark koukat. Ne ovšem na hosta nebo na komentátora, ale na otázky na pásku nad obrazrm. Opravdu jsem se potěšil, taková sonda do veřejného mínění je potěšující, i když tam v poslední době začli nasazovat troly.

  OdpovědětVymazat
 24. Je třeba si uvědomit, že nastupuje nová generace a všichni ti pravdoláskaři, co nalezli do různých instititucí po roce 1989 jsou už v obranném postavení a nemohou společnosti nic nabídnout. Vytváří se z nich monolit, stejně jako normalizační stuktura KSČ před rokem 1989.
  Co bude dál ,záleží právě na mladé generaci, ale jsem v tomto pesimista. Kromě touhy po penězích, šaškáren, neposlušnosti a neúctě k zavedeným strukturám, se nic nenaučila. Ona sama tápe.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mladá generace je už tam, kde měla být a k čemuž posloužilo devastované, kdysi na vysoké úrovni, školství. Dnešní střední a vysoké školství generuje debilizované majitele různých diplomů z různých škol, pseudoškol a tzv. univerzit a různých institutů, jako Cevro (založené I. Langerem), "New York Universtiy" apod. Na kdysi prestižní UK učí putnové a šírové a k tomu jim mozky vymývají naše media včetně "ČT" s vedoucí úlohou ve vymývání mozků. Cílem mladých je mít nejposlednější Ipod, být "in" a "adrenalin". Alespoň v Praze volili většinou Číra. Nová generace nic nezmění, už jsou to ovce.

   Vymazat
 25. Vlastenka  Nutno podotknout, že nejcenzurovanější dotazy se nedostanou ani na tu lištu, prostě se neobjeví.
  Já už jsem zřejmě u soudruhů v HP profláknutá IP adresa, protože ač jsou mé dotazy pravidelně nejpalcovanější, nikdy je hostům nepoloží.

  Blb Votápek byl vskutku komickou vložkou, vysloveně jsem se na něho těšila.
  Nějak jsem nepochopila, proč byl tenhle exot, jehož jedinou schopností je fanatická rusofobie (prototyp Fištejna), pozván coby "expert" na Sýrii.
  Celou dobu vypadal, jako když žvýká citron. Jestli byl ze všech dotazů čtyři proamerické, tak to bylo hodně.
  A nakonec ho z milosti dorazila Spencerová.))))))))
  Na HP se dá dívat výhradně jako na estrádu. Ti diletanti neumí dělat ani tu propagandu, aby nebyla směšná.

  OdpovědětVymazat
 26. Vlastenka


  A ještě jeden postřeh jsem učinila.

  Klepeto vždy na začátku HP s nepokrytě sarkastickým úšklebkem, nezapomene divákům zdůraznit, že HP je "jejich pořad a odpovídá na otázky, které je zajímají".)))))


  A pak se jede pravidelně podle schématu - vyberou se tři, čtyři nejméně kontroverzní dotazy, a aby nebyl čas pokládat zbylých 90 procent těch nepříjemných, vyplní se pořad vatou.
  Vatu tvoří pindy politiků, které jsme už stokrát slyšeli a nikoho nezajímají.

  Přičemž správně by měl HP postupovat tak, že vybere nejlajkovanější dotazy a na ty bude host ve studiu hodinu postupne odpovídat.
  Nechápu, proč se ti "experti" točí na jednom, často nezajímavém dotazu, deset, 15 minut.

  Takhle bych si já představovala pořad, který "patří divákům".
  Komsomolci z ČT jsou zřejmě jiného názoru.

  OdpovědětVymazat
 27. V tomhle Absurdistánu se snad už ani ničemu nedivím. Po té, co Vence Flaška nasliboval lidu na Venclplacu a Letné zachování státu, posílení ekonomiky, rozšíření občanských svobod, všeobecnou prosperitu, lásku, pravdu, mír a zahnal obavy ze zlého kapitalismu a nezaměstnanosti si přesně uvědomuji, že jedna věc jsou proklamace a druhá - povětšinou reciproční - je skutečnost. Ten samý pohled uplatňuji na preambuli veřejnoprávní televize, dle které by měla objektivně, vyváženě, včas a nezaujatě informovat o mezinárodních a vnitrostátních událostech. Jak "kvalitně" se jí to daří víme všichni.

  Ta tristní situace na politické scéně i v ČT a ostatních mainstreamových médiích má dle mého společný jmenovatel - privatizaci. Politici si zprivatizovali jediný správný názor na mezinárodní situaci a řízení společnosti a média šíří jediné správné info/propagandu do JEJICH zprivatizovaného veřejného prostoru. Tím se stala mainstreamová média včetně ČT slouhou korporací, nadnárodních bankéřů a NWO. Jejich nebezpečnost není v jednoduché, prvoplánové a snadno odhalitelné manipulaci s realitou a názory publika. Ne!! Ta nebezpečnost spočívá v lenosti většinové populace, která sice nevěří mainstreamovým info, ale je lenivá zjistit, jak se věci skutečně mají. Bojím se, že nakonec dojde na: TISÍCKRÁT OPAKOVANÁ LEŽ SE STÁVÁ PRAVDOU.

  Jedinou neohroženou skupinou diváků ČT jsou dobroseři, sluníčkáři a pravdoláskaři z pražské kravárny, pro které jsou info mainstreamových sračkometů zjevenou pravdou váhy Písma svatého.

  Mír s námi.
  Ferro

  PS: Všimli jste si, jak nám ČT na dětském kanále ČTD připravují dětičky na jedině správnou sexuální a rodinnou orientaci? LGBT duhová agenda je nepřehlédnutelná.
  Overtonova okna jsou konečně otevřená dokořán!!

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.