Reklama

pondělí 12. října 2015

Jak uvažuje a čemu věří ministr Stropnický


Ivan David
12. 10. 2015
Ministr Stropnický se svěřil deníčku (vlastněnému jeho stranickým šéfem - IDnes), že má informaci, které „nemá důvod nevěřit“ , ačkoli to, jak řekl: „… nemůžu nijak dokázat...“ zde, a sice, že Rusko financuje autobusy pro transport běženců na Balkáně. Zaujalo mě, jak „myslí“ ministr obrany a okolnost, že jsem psychiatr, je jistě zcela nahodilá.


Tuto informaci, kterou „nemůže stoprocentně ověřit“ a současně ji „nemůže NIJAK dokázat“ nemá od jedné paní, ani mu to nenakukala chytrá horákyně, ale má ji, jak se svěřil, od maďarského ministra obrany. Odkud ji má maďarský ministr obrany se můžeme jen dohadovat, ale pokud jí má ověřenou, stojí za úvahu, proč jí nevyužije raději třeba pro vytvoření skandálního odhalení a pokud jí nemá ověřenou, proč jí vykládá dál někomu, na koho je spolehnutí, že se s ní svěří médiím a tak zpochybní kromě sebe i svůj zdroj. Kdyby šlo o ministra bez portfeje s úkolem řešit vepřín v Letech (jako kdysi Michael Kocáb), bylo by to jen směšné. Jde-li o ministra obrany, naskýtá se otázka, zda není nebezpečný svému okolí a to přesto, že nás současná armáda není schopna před nikým ochránit a tento stát si ji drží za naše peníze zřejmě proto, aby ji půjčoval do míst, kam před tím americká armáda přinesla rozvrat.

Je politováníhodné, že ministr Stropnický věří informaci, kterou si, jak sám říká, nemůže nijak ověřit a věří dokonce i mainstreamovým médiím, podle nichž Rusko útočí na „Sýrii“ a proto utečenci utíkají.

Ministr Stropnický by rád útočil na Rusko - aspoň slovně, jenže tvrzení, že „není vyloučeno, že Rusko financuje příliv uprchlíků“ se moc nehodí, protože je až příliš hloupé. Rád by byl asi hlásnou troubou, ale je jen troubou. Chlapci a děvčata by si už měli ujasnit, zda běžence vítáme nebo nechceme, a když je vítáme, tak nám asi neškodí, a pokud nám neškodí, tak proč si myslet, že nám jejich dodávkou škodí Rusko? Vidím to tak, že herci Stropnickému včas nedodali scénář a on se zapletl do improvizací.

58 komentářů :

 1. Souhlasím s panem Davidem. Ministru obrany chybí intelekt a tudíž je na štíru i s logikou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Maně mě vstupuje na mysl rčení mého otce že "pařez zůstane pařezem a vůl volem.". Ale nechci se vyjadřovat hanlivě a sprostě. Nicméně pan Stropnický je zcela mimo mísu. A to tak, že absolutně. Bohužel se má v kom shlédnut. Jedna ministryně sloužila 3 dny, druhá bohužel déle, takže napáchala více škod, ale zase uměla zpívat. Nemluvě o hvězdáři Baudyšovi, který s oblibou střílel v letadle za letu. Hold co jsme si zvolili, to tam máme. Nestěžujme si. Amen.

   Smazat
  2. Souhlasím. On pan herec je celý život zvyklý nepřemýšlet a jen odříkávat nazpaměť naučené scénáře a teď jako na potvoru, mu nikdo scénář nenapsal a on začal přemýšlet. Výsledek je zde.
   Pepan

   Smazat
  3. Podekujte radši tomu blbcovi,že splní volební slib svého oligarchy,který se nejen chvástá,že přišel do parlamentu jen proto,že se kradlo po milionech a on prostřednictvím ČNB souhlasi hned s našim rabováním PO MILIARDÁCH,ale i slib ANO BUDE LÍP realizuje, tim,že vás pošle pod pásy Putinovy NÁMOŘNÍ PĚCHOTY A TAM VÁM BUDE LÍP nebot se octnete v nebií

   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 3. Ten havloidní sluničkář a kazisvět hraje svou vysnívanou životní roli "ministra obrany". Občas se mu popletou scenáře a pak "je vedle jak ta jedle". Pak je k smíchu!
  plukovník v záloze

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naprosto s Vámi souhlasím.
   Stropnický byl dobrý herec ale jako politik a ministr obrany je to
   naprostý diletant a jak se stále více ukazuje je to i hlupák.

   Smazat
  2. Souhlasím. Tak dlouho si oblékal osobnosti svých postav ze scénářů, až někde nechtíc odložil i tu svoji vlastní. Martin von Brünn

   Smazat
  3. Já bych si dovolil mírně pochybovat o eufemistickém termínu "dobrý herec". Myslím že "dobrý herec" reprezentují osobnosti s poněkud vyšším standardem.

   Smazat
 4. Stropnický je neschopný parazit a jednou tak i skončí !!!!

  OdpovědětSmazat
 5. Naprosto trefne !!!! A to jeste tento ministr nevi,co ci o nem a jeho postu mysli radovi vojaci !!!!!! Toby teprve cumel !!!! Maji ho proste za hlupacka,ktery si jen nechava radit jinyma a taky to tak nejen v nasi armade vypada !!! Amici neochrani ani sebe same,natoz nejakou poblaznenou partu z NATO...! NATO - NACO ???

  OdpovědětSmazat
 6. Jak by takovéhle pako jako je Stropnický asi řešilo a rozhodovalo skutečnou vojenskou krizovou situaci.

  OdpovědětSmazat
 7. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ale-ale-ale-Ministr-Stropnicky-zpusobil-neprijemnost-Kvuli-tomu-co-pravil-o-Rusku-403069

  Stropnický v rozhovoru pro deník MF Dnes uvedl: „Od maďarského ministra obrany mám informaci, kterou nemohu stoprocentně potvrdit, ale nemám důvod jí nevěřit, že na území Balkánu byly v nemalém množství přistaveny autobusy. Nikdo neví, odkud se tam vzaly, ale dost pravděpodobně byly financovány Ruskem... Ovšem poté, co Stropnického maďarský protějšek poskytnutí podobných informací odmítl, nechtěl se český ministr obrany k celé věci vracet.

  „Nebudu vytvářet žádné ‚atraktivní téma‘. Podstata je úplně jinde. Migrace je obrovský problém a pohybujeme se v nejisté realitě, obklopeni často informacemi, které mohou být z těch či oněch příčin zdeformované,“ odpověděl ministr v neděli večer serveru a na přímou otázku, zda si stojí za svým původním prohlášením, odpovědět odmítl, pouze řekl: „Jedno je ale jisté – Maďaři jsou naši spojenci a my jim pomůžeme.“

  Takže Komediant Stropnický veřejně lhal - maďarský ministr jeho bláboily popřel a Stropnický to nedementoval aní se za svoji lež neomluvil. Že mě to nijak nepřekvapuje - u "pravdoláskaře" (rozuměj lháře a krvežíznivého válečníka) Béda

  OdpovědětSmazat
 8. Jedna šmíra na Hradě již byla a jak to dopadlo víme všichni. Tohoto Zmr . da je zapotřebí seřezat a zavřít s celou vládní bandou.
  Celá vláda a to bez vyjímky, má vraženou hlavu až po krk do řiti frau Merkel.
  Vozili by vám sem ilegály po tisících každý den!!!
  Jen se bojí holé skutečnosti. Když totiž probíhá průzkum na netu kolik občanů ČR je pro to, aby jsme si zavšivili republiku negramotnými a bláznivými mohamedány, tak proti je 95 až 98% respondentů!!!
  Když však udělá průzkum sionistický ČRO nebo banda vobřezanejch z ČT, tak jim vždycky vyjde, že pro ilegální přistěhovalce je nejméně 30 % a proti slabá polovina.
  Unikátní roli v propagaci ilegálů hraje Babišova banda v MFD a LN. Tam jsou srdcervoucí příběhy i s fotečkama dětiček každý den!!!
  Kdyby se ta banda, co obsadila Vládu, parlament, senát, policii a všechny soudy nebála, že skončí na šibenici, tak nás prodá EU všechny.
  Né nadarmo se říká, že když zasedá vláda a všechny jmenované instituce, ze všeho to připomíná nejvíce zasedání Židovské obce.
  O partajích to platí jak by smet. Včetně opozice

  OdpovědětSmazat
 9. Je to prolhanej arogantní blb,jako celá tahle vláda,která nás zatáhne do neštěstí a my je zato pak za odměnu napícháme na kůly,jak se už pravidelně děje od té doby,co se lidstvo motá po týhle Zemi....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nikdo nikoho nikam nenapíchá. 70% čechů bude dál více či méně vědomě kolaborovat s protektorem. Po vítězství rozumu budou ti, co bojovali aktivně proti zlu dehonestováni a parta co kolaborovala (tj. iStropnický) ze sebe udělá mučedníky a bojovníky. Toť zkušenost z minulosti ne tak dávné. Věřím, že Rusko už nebude tak hloupé, aby osvobozovalo Evropu za cenu životů svých lidí nezištně, ale udělá to zištně, tvrdě, něco za něco, aby už nikdy v budoucnosti na něj zákeřné děvky nemohly kydat špínu.

   Smazat
  2. Tento špatný komediant s tou jeho skřehotavou fuchtlí, jsou schopni kolaboroval i náckama a ani se nazačervenají. Typičtí falešní havloidi. Hnus.

   Smazat
  3. Máte pravdu, ale já se nemohu účastnit diskuze, protože mi při přihlouplém dokazování, že nejsem robot nenabíhají na obrazovce idiotské obrázky. Takže sory

   Smazat
 10. Super popis. Taky jsem se podivil, když jsem to info z úst Stropnického zaslechl. Skoro to vypadá, že určití politici u nás i v EU honí "bobříka kopnutí si do Ruska".

  OdpovědětSmazat
 11. Za předpokladů, že Stropnický byl dobrý herec a herec se snaží dostat do představ režiséra, pak platí, že Stropnického režisér je nešikovný začátečník.. Aleš Krejčí / Brno

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Snažím si vybavit role, ve kterých se Stropnický předvedl jako dobrý herec. Tedy nevěrohodného, prolhaného blbečka ministra, je-li to jeho jen role, tak tu zvládá.

   Smazat
  2. Herec za komunismu, ženatej s dcerou Borovce...
   ...až ji nepotřeboval, tak se rozvedl....dnes antikomunista....

   Smazat
  3. Jako herec hrál Stropnický Krysaře - byla to jeho nejslavnější role - a jak je vidět - pokračuje v ní stále - ačkoliv si nyní nechává říkat ministr.

   Smazat
 12. Stropnického lež navíc nemá ani žádnou věcnou logiku. Co by sankcionovaná RF, která potřebuje odbourat sankce a prohloubit obchodní vztahy a potřebuje stabilního obchodního partnera pro své investice měla z chaosu v EU? Co by sledovala spoluorganizováním migračních vln? Krom toho zdrojem migrace jsou války USA a jejich satelitů (důkaz je jednoduchý - dokud nerozvrtaly Irák, Libyi, Sýrii, Ukrajinu, Afghánistán žádné fatální migrační přesuny nebyly) a otevřená náruč rusofobky Merkel. Krom toho na migraci se dlouhodobě vydatně živí "lidskoprávní" Sorošovky, Gabalové a podobná pátokolonistická verbež, k migraci lákal Ayn Rand Institut z USA, nejvíc migrantů proudí z Turecka, které je zcela pod vlivem USA, které dlouhodobě usilují o multikulturalizaci Evropy, tlačí do Schengenu muslimské Turecko a pod... Míní snad americký ministr války v ČR Stropnický, že RF má pod palcem Merkelovou, Turecko, Sorosovky...?

  OdpovědětSmazat
 13. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Jsme-zase-slavni-Stropnickeho-pokarali-z-Kremlu-403124

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "...Podle zpravodajského serveru ECHO24.cz vzbudily v Maďarsku výroky Stropnického pozdvižení. Maďarský ministr obrany István Simicskó popřel, že by takové informace svému českému kolegovi sdělil. Stropnický prý poté českému serveru neodpověděl na dotaz, zda dál trvá na svém původním výroku.

   Stropnický v rozhovoru pro MF DNES rovněž prohlásil, že Rusko si jednotnou a pevnou Evropskou unii nepřeje. „A stejně tak se Rusko bude snažit názorově rozdrolit NATO. Třeba právě na tom, jak bude prodávat svůj útok proti Islámskému státu,“ řekl ministr obrany českému deníku." Žádná míra sebereflexe u toho ministerského diletantského tlučhuby.

   Smazat
  2. Panu Stropnickému by měl někdo poradit, že už ani většina Čechů si jednotnou EU dávno nepřeje, alespoň to tak vychází ze všech hlasování na internetu. Takže by si měl velice rychle hledat nějaké teplé místečko v Bruselu, aby po volbách nemusel dosti potupně utíkat.

   Smazat
  3. Tímto ten havloid potvrdil, že podporuje USrael a ISIL. Viděli jsme, jak se ta jeho pussyna málem roztélala při setkání s buzi Šapitem nedávno. Jsou kolaboranti, nic jiného.

   Smazat
 14. Čím dál, tím lépe pro občany. Jsou už natolik zblbnutí věstníky NATO, že ztrácejí kontrolu nad vlastním rozumem, nebo jsou až příliš vystaveni zesíleným účinkům vlnění HAARP. Čím víc se budou snažit občany učit sedat na lopatu, tím mohutnější vlna odporu se bude zvedat. Zdá se, že hraví činitelé rozehráli staronovou hru "Navzdory".

  OdpovědětSmazat
 15. Nepodezíral bych Stropnického, že si to vymyslel. Tento scénář mu byl dodán a jeho úkolem bylo, ho odehrát. Slušná práce, amerického NATO. Tímto aktem zhorší vztahy mezi zeměmi V4 a ještě více je nasměruje, proti Rusku.
  Výhledově, by si jistě zasloužil, nějakou funkci v NATO. Ale nyní, bychom měli požadovat jeho odstoupení. Silně poškozuje naši mezinárodní pozici. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je úplně jedno, že je to lež jako věž - teď ho začnou citovat - s odvoláním na český tisk - západní média a tato lživá idea začné žít svým vlastním životem. Takhle se to dělá!

   Smazat
  2. Máte pravdu, takto se to dělá. Např. dnes je na Novinkách zpráva, s názvem: „Šéfa senecké mafie přezdívaného Rus dopadli na Znojemsku“. Taková hezká manipulace s vědomím. P.K.

   Smazat
 16. Starej Žilka je americkej vlezdoprdelka a papouškuje jen to ,co mu nařídí jeho nadřízený,červenokarťák šapiro.

  OdpovědětSmazat
 17. Reaguji na dnesni zprávy...kdy Madarsko to popřelo, ale Stropnický si trvá na svém, není důležité kdo to řekl, ale je znepokojivé že tato zpráva je...

  Tak pane Stropnický, slyšel jsem včera mezi chlapama, že pícháte malé děti....podle mě není důležité kdo to řekl, ale je znepokojivé, že tato zpráva existuje....musíme si na Vás dávat pozor...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak jak píšete a prý taky snídá výkaly a spí se svým mazlem z pindoambasády a jeho pipinu obšťastňovali ruští okupanti. Taky se to říká, Pepa to vykládal v hospodě a není potřeba to ověřovat. Navíc jeho vizáž a vyjadřování je katasrofa, houmles.

   Smazat
 18. LEŽ je pracovní nástroj naší vlády.

  OdpovědětSmazat
 19. Ve středověku patřili úplatní komedianti a prostitutky ke společenskému dnu. Dnes jsou to velevážené celebrity

  OdpovědětSmazat
 20. Pan ministr Stropnický je jen další ubohou karikaturou na postavu ministra obrany. Tento nekompetentní béčkový komediant ani pořádně nechápe jak taková armáda má fungovat a být v současné době vyzbrojená. Neni náhodou také modroknížkáč jako jeho slavní předchůdci? No a armáda ČR to je kabaretní vystoupení samo o sobě. Myslím, že bojovníci ze Zimbabve by ji rozprášili během 24 hodin.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Není modroknížkáč. Na své bulvy jsem viděl v televizi, jak se chválil voj. knížkou záklaďáka v záloze. Hitler měl hodnost svobodníka (frajtra) a víme, jak dopadla 2. svět. válka pod jeho velením!
   plukovník v záloze

   Smazat
 21. Na tu dramatickou hru,rozložit Maďarskou vládu,se fakt hodí herec a nezkušený politik.Nic jiného v tom nevidím.To by už fakt byla na tom Amerika špatně,když důležití spojenci poslouchají Putina a vítají utečence.
  zemedelec.

  OdpovědětSmazat
 22. Pan herec dostal novou roli a vystoupil na pokyn svého páníčka na druhém konci vodítka (pro upřesnění: není to předseda ani místopředseda vlády)

  OdpovědětSmazat
 23. Ach jo, on si snad myslí, že když bude prostořeký, že bude jako Zeman a že to je předpoklad, aby ho lid volil.

  OdpovědětSmazat
 24. Stropnický je normální "srab" a navíc špatný herec. Nebyl aní dobrý ředitel divadla, tak se, holt, dal na poílitiku. Ale zatímco předtím mi byl šum a fuk, tak teď mi vadí, protože na svou funkci nemá a ještě těmi kecy škodí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A to ten certifikovaný pablb chce kandidovat na prezidenta republiky. Je nejen pablbý, ale i nesebakritický!!!

   Smazat
 25. Nepříjemný pocit.
  Jistý předseda, známý rozdáváním předvolebních koblih vypustil nedávno takový průzkumný balonek. Jistě si vzpomínáte na celkem nenápadnou větu v tom smyslu, že Stropnický by mohl být příštím prezidentem.Tato myšlenka začíná žít svým životem. Tuhle jsem četl, že manželka Stropnického, jistá paní Žilková by určitě svému manželovi, jakožto prezidentskému kandidátovi, svůj hlas dala. Aby taky ne, jedna hérečka už na Hradě roli měla.Dejme tomu, že toho hlasu bych se až tak nebál. Více se obávám, že tento herecký gang, který zvláště v Praze má významný vliv, okolo Stropnického zorganizuje ještě větší spektákl, než jaký jsme viděli okolo Karla. Děsím se chvíle, kdy zvláště "jejich" ČT začne vysílat filmy,pohádky a seriály jejichž hlavním hrdinou bude.... hádejte kdo? Objeví se squdra umělců, kteří budou nosit placky "volím Martina", na plakátech mu přimalujou číro, (vlastně ne, to už tu bylo)všude budou povívat fangle a vlaječky s vykašírovaným Martinem a nápisy Martin for president. Prostě - krátce a stručně, rozjede se mašinerie o které už víme své, zcela určitě vylepšená o poznatky z neúspěchu Karla. Pražská kavárna své umělce miluje a tak lze očekávat, že není daleko doba, kdy budeme mít strach otevřít i ten vepřový lanšmít, aby na nás nejuknul Martin. Zvláště pražské paničky budou hystericky omdlévat, pamatujete přece, Martin byl ten báječný princ. A těch jeho osmdesát dva neholených vousů na jeho mužné tváři je také přece sexy. Vyveďte mne, prosím, z omylu, že mám jen přebujelou fantazii. František

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Franta, nemáš přebujelou fantazii. Ten komediant II. kategorie chce skutečně kandidovat za politickou pidistranu ANO na prezidenta ČR. Podporuje ho v tom i předseda a magnát této pidistrany Babiš. Ten u mně tím pádem skončil, ač je původem Slovák jako já. Takových šibalů už zde bylo a po zásluze skončili na smetišti dějin!!!

   Smazat
 26. Prosím vás co chcete od ministrů této vlády , které šéfuje Otík , který nikdy nepracoval . Prezident Zeman měl tuto bandu kariéristů dávno odvolat .

  OdpovědětSmazat
 27. Kde jsou ty časy, kdy Martin Stropnický hrál pionýrské vedoucí, příslušníky VB či vojáky Rudé armády?
  http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Martin_Stropnický

  OdpovědětSmazat
 28. Dochází voličům ANO jaké lůzry tato strana má ?
  Diktátorům vyhovují lokajové a neumětelé, lépe plní jen zadaný úkol bez použití mozku.

  OdpovědětSmazat
 29. Úpadek vojenských velikánů české krve je očividný. O maršálu Radeckém naši čeští vojáci zpívávali: "Radecký, Radecký, to je machr na ženský."
  No a Stropnický??? Tam už zpěv končí. Snad už jen: "Stropnický, Stropnický, to je machr na filcky."

  OdpovědětSmazat
 30. Miluji náš národ, náš lid a jeho názory, smysl pro humor i v těžke době. Takový národ se nedá a nezahyne. Dag

  OdpovědětSmazat
 31. Miluji náš národ, náš lid a jeho názory, smysl pro humor i v těžke době. Takový národ se nedá a nezahyne. Dag

  OdpovědětSmazat
 32. Předseda Babiš sice vykřikje, že k nám nesmí žádný imigrant a na druhé straně stojí se svými názory Stropnický, Zlatuška, Komárek, Telička a ti zase vítají uprchlíky s otevřenou náručí (důkazů je více než dost). Tak nevím zda hnutí Ano netrpí schizofrénií nebo je to jen širroká všeobjímající platforma co kdyby, ať máme podchycené na obě strany. A ještě jedné věci jsem si všimla. Dlouho trvalo než se Ano začalo proti migrantům vyjadřovat.......asi až když to vyžadovala doba ašlo o sympatie občanů. Jinak Stropnický je osoba, která nabrala ten správný luft ihned po návštěvě USA: No, myslím si, že návštěva USA má na naše politiky velmi zvláštní kouzlo proměny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Velmi výstižné.

   Smazat
  2. Přesně takhle uvažuji také,že Babiš si nahání hlasy voličů,ale jinak hraje USA politiku.Každopádně uvažuje,že ANO vyhraje volby a sám bude premiérem,aby úplně ovládl vládu a její rozhodování.Do toho zapadá právě i povolný prezident Stropnický,aby šel Babišovi na ruku.Bohužel,slepí,hluchý voliči,Babišovi skočí na líbivá slova.
   Delší dobu tvrdím,že Babiš jde ve stopách Porošenka i naslouchat USA poradcům.
   zemedelec.

   Smazat
 33. Stropnicky by mal dokoncit Perpetis��

  OdpovědětSmazat
 34. Pan Stropnicky predevsim buduje svoji budouci karieru v EU-NATO institucich, to je hlavni poselstvi jeho sdeleni. Obavam se, ze je to opravdu jeho osobni iniciativa, aby se zalibil. Tak kontraproduktivnim ukolem by ho snad jeho ridici dustojnik nepoveril. Jo, jo - dokud mela mesta hradby, komedianti byli vykazovani nocovat za hradby, metat kozelce meli moznost jen v urcenem case. Nasi predkove nebyli hlupaci a nepousteli si je k telu.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.