Reklama

úterý 6. října 2015

Jan Keller o imigraci v Institutu Václava Klause (VIDEO)


6.10.2015  Institut Václava Klause9 komentářů :

 1. Kde se vzal multikulturalismus a hlavně: čím se liší levice od pseudolevice. Děkuji, pane Dvořáku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vážená pane Kopecký, obraťte se laskavě na pana europoslance Kellera. Má svou internetovou adresu v rámci europarlamentu. On vám rád odpoví a my odpověď, když nám ji poskytnete, rádi otiskneme.

   Smazat
  2. To jsme si, pane Dvořáku, nerozuměli. Nevznáším otázku. Kellerovo vysvětlení zrodu multikulturalismu považuji za přesné.

   Domnívám se, že Keller representuje evropskou levici, kdežto např. Petr Bittner (http://denikreferendum.cz/clanek/21411-muj-rozchod-s-janem-kellerem) pseudolevici, pro niž je důležité "zaujímat postoje".
   Příznačná pro myšlenkový svět pseudolevice (Lenin tomu říkal levičáctví) je např. Bittnerova výtka "eurocentrické ješitnosti".
   Pseudolevici, která si ráda říká "nová levice", charakterizuje povrchní nadšenectví, moralizování. Tím zůstává na víceméně stejné mentální úrovni jako holé lebky pokřikující na náměstích. Ne náhodou vyhledává konfrontaci právě s nimi.

   Smazat
 2. Klaus uz tak zesenilnel, ze se spojil s komunistou Kellerem. To jsou konce......

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Keller není komunista a Klaus není senilní, a to ani omylem. Vy nikdy nepochopíte, co to je demokratická diskuse. Jste nakažený konfrontací, nenávistí a hloupostí od stalinistů víc než si myslíte.

   Smazat
  2. Přesně tak byť Klause nemusím když zřizoval institut klepal jsem si na čelo , nyní mu děkuji neboť jeho hosté komplexní analýzou vyplňují díru , kterou zde vytvořily média , v čele s nízkou úrovní školství a výchovy v rodinnách

   Smazat
  3. Keller byl komunista. Protože do strany vstupoval dosti mlád, můžeme říci, že byl prominent. Nyní obrátil kabát. Nečertěte se, zvenčí to tak vypadá. Až to začalo být s imigranty vážné, zmlkl. Nyní ani na příkaz nové strany nepípne. Ostatně ani weby pod kontrolou socanů nic k imigraci nedovolí publikovat. Bohužel!

   Smazat
 3. Vážený pane profesore,
  děkuji Vám za fundované objasnění historických souvislostí a tím pádem pochopení současnosti.
  Je, bohužel, spousta lidí, kteří neznají dějiny své vlastní země, natož dějiny jiných zemí, takže nejsou sto pochopit a zhodnotit současné celosvětové dění. Ve své omezenosti se zmůžou jen na obhroublé, nízké výkřiky a urážky. Nejsou schopni posunout kritické myšlení své (ani ho nemají) a druhých dopředu, k objetivnímu posouzení a ušlechtilému návrhu řešení. Jde v nejlepším případě jen o "chattering classes".

  Ve Francii imigranty a jejich potomky nezvládají již několik desetiletí, takže nám nemají co poradit. Ať nám ukáží, jak se o imigranty "starají" v Callais, jak to tam mají "dobře" zorganizované. Kde berou tu drzost nám kázat morálku, klást podmínky a vyhrožovat? Sami si je zvali a zvou. Je to na jejich zodpovědnost. My jsme nikoho nezvali. Tito imigranti nerespektují žádné zákony, zastírají svoji identitu - pokus o jejich masovou integraci do naší společnosti povede k chaosu, destabilizaci a následnému rozkolu a rozkladu. Ti mladí muži zanechali svoje rodiče a prarodiče ve válce, nemají vztah ke své vlasti, protože ji opustili místo toho, aby ji bránili. Jaký vztah budou mít k naší zemi a k nám?
  http://www.rozhlas.cz/plus/nazory/_zprava/petr-zantovsky-oc-jde-muslimum-v-evrope--1444136

  OdpovědětSmazat
 4. Je to imigrace, nebo likvidace? Viděl jsem na netu pěkné video ze švédského obchodního domu, jak tam imigranti tolerantně odstrojují vánoční stromeček. Vládne jim tam sociální demokracie, kterou volí prostoduchý a naivní volič, stejně jako u nás a to si zaslouží trest.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.