Reklama

čtvrtek 29. října 2015

Jsou oslavy 28. října vlastně jen vzpomínkou na nezávislost?!

Ladislav Kašuka
29.10.2015 blog idnes  

Každý rok slavíme vznik nezávislého Československa a přitom úplně přehlížíme, že bylo neústavně roztrženo a uvrhnuto do područí „nového Rakousko -Uherska“ bruselské EU! Žijeme ve Čtvrté říši!Germáni, nebo chcete-li Němci (jak evropští, tak ti američtí), vždy usilovali o ovládnutí všech Slovanů a s výjimkou Ruska, se jim to také bohužel dost často na dlouhá období dařilo!


Když vynecháme temný středověk a budeme se věnovat jen tzv. moderním dějinám, můžeme říci, že poté co Němci prohráli první světovou válku, rozpoutali díky zradě a váhavosti západu a Polska za dvě desítky let druhou s tím samým cílem, kterým bylo především vyvraždění většiny Slovanů a zotročení těch, co se jim budou hodit na těžké a podřadné práce!

Tehdy se rozhodovalo a zániku celých národů, a zatímco západ vyčkával a lavíroval, na východní frontě (v Sovětském svazu) se bojovalo v bitvách, ve kterých proti sobě na obou stranách stáli miliony vojáků a desítky tisíc kusů techniky (neporovnatelně větších, než „bojůvky“ na západní frontě). Jen díky hrdinství a nesmírným obětem vojáků Rudé armády jsme dlouhé desítky let po válce nežili jako otroci v Třetí říši, ale ve svobodném, nezadluženém a prosperujícím Československu!

Pravda, museli jsme plnit určité hospodářské a vojenské závazky vůči svým spojencům v rámci RVHP (rady vzájemné hospodářské pomoci) a Varšavské smlouvy (na rozdíl od NATO čistě obranném vojenském paktu), ale to byla jen velmi malá cena za to, že jsme všichni žili po desítky let v klidu a míru, beze strachu o to, že nás někdo napadne a neubráníme se nebo, že nebudeme mít co do pusy, či ztratíme práci a skončíme pod mostem!

Tak to šlo až do Listopadu 1989, kdy zkažené, amorální vedení KSČ (komunistické strany Československa) předalo prostřednictvím akcí řízených STB (komunistická státní bezpečnost) a západními tajnými službami za obrovskou finanční odměnu a slib beztrestnosti partičce věčně opilých „disidentů“ a kádrovým rezervám KSČ moc v zemi. Vzápětí byl nastolen kurz rozkrádání státního majetku, omezování práv pracujících a integrace do západních struktur (NATO a EU) s cílem postupné nenápadné ztráty suverenity Československa!

Celý proces začal rozdělením republiky na dvě části a skončil podepsáním Lisabonské smlouvy! Možná si to dámy a pánové neuvědomujete, ale v okamžiku, kdy pan prezident Václav Klaus pod tlakem „pravdoláskařů“ tu smlouvu podepsal, jsme ztratili svou svobodu a stali jsme se všichni součástí Čtvrté říše!

Dnes stejně jako na počátku druhé světové války už tedy mezi celosvětovou vládou germánské (anglosaské) světové populace nad zbytkem světa a svobodnou existencí států a národů na bázi vzájemné tolerance a respektování nezávislosti druhých, stojí pouze Ruská federace, která je nástupnickým státem Sovětského svazu, který tuto bitvu za nás za všechny již jednou vybojoval!

Pokud všechny ty diplomatické půtky a zástupné války, kterých ve světě vinou neustálého rozšiřování a neustávajících agresí ze strany NATO pořád přibývá, přerostou v něco většího, nezbude, než abychom se sami sebe zeptali, na čí straně budeme v tomto konfliktu stát a zda, pokud budeme bojovat jako součást Čtvrté říše a NATO proti Ruské federaci a zbytku svobodného světa, můžeme opět spoléhat na ruskou slovanskou velkorysost, s kterou nám dali svobodu v roce 1945, až Rusové díky svému hrdinství a vlastenectví i tuto válku vyhrají!

14 komentářů :

 1. Jsou články realistické a nerealistické. Tenhleten je úplně mimo. řekl bych, že tu nejde o koláče, ale o bramboračku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lžeš a víš to zmetku !

   Smazat
  2. Včera vlála v Praze na náměstí Míru vedle sebe Česká a Německá vlajka a bylo to skvělé obyčejní lidé se domluvili ale byli tam i Poláci.To je to pravé evropanství od spoda!Němec,Polák a Čech se domluvili že musíme společně chránit hranice a křesťané hodnoty,mezi sebou bratrské vztahy při zachování národních identit.Byli v tom zahrnuti samozřejmě Slováci a Madaři.Toto jde od spoda vyjmenovaných států,bez nějakého nařízení či zákona a to je Evropa jakou chceme,bohužel to bude stát mnoho usilí a revolucí,ale spojením obyčejných lidí z Německa,Polska,Čech,Slovenska a Maďarska to dokážem.

   Smazat
  3. RUDA 29.října 2015 15:00
   Bez konkrétních výhrad je vaše reakce plácnutím do vody. Uvedené myšlenky v článku autora jsou pravdivé a popisují vznik vlády po Listopadu výstižně. Jsme nyní kolonií Anglosasů bez šance na skutečně rovnoprávné postavení v rámci EU. Ještě navíc nás EU a NATO vystavují riziku naší účasti v cizích válkách, které nám nic dobrého nepřináší.

   Smazat
 2. Jsou články realistické a nerealistické,že by šlo o třetí cestu?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty třetí cesto. Článek zachycuje názor autora podložený životní zkušeností, vírou a fakty.

   Smazat
 3. doktor Tvrdit o "skupině" lidí, která chce a již ovládá svět, že jsou to Germáni je ďábelsky udatné ......

  OdpovědětSmazat
 4. Já to chápu tak, že podstatou tohoto článku je teze, že se musíme rozhodnout, zdali půjdeme proti Rusku nebo s ním - protože postupně to bude nejdůležitější "otázka dne", chceme-li zachovat existenci naší země...
  !Nezbude, než abychom se sami sebe zeptali, na čí straně budeme v tomto konfliktu stát a zda, pokud budeme bojovat jako součást Čtvrté říše a NATO proti Ruské federaci a zbytku svobodného světa, můžeme opět spoléhat na ruskou slovanskou velkorysost, s kterou nám dali svobodu v roce 1945, až Rusové díky svému hrdinství a vlastenectví i tuto válku vyhrají!"

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Správní rozhodnutí je, že půjdeme s Ruskem. Jenom tak si zachováme existenci naší země a získáme její státní suverenitu.

   Smazat
  2. Ale zatím nikdo nemá odvahu tuto otázku politicky zvednout. Je však dobře, že se o tom začíná mluvit na různých diskusních fórech - lid si to začíná uvědomovat.

   Smazat
 5. Doktor ad 19"34 ještě není tak zle, aby se lidi probudili.....

  OdpovědětSmazat
 6. "Pravda, museli jsme plnit určité hospodářské a vojenské závazky vůči svým spojencům v rámci RVHP (rady vzájemné hospodářské pomoci) a Varšavské smlouvy (na rozdíl od NATO čistě obranném vojenském paktu), ale to byla jen velmi malá cena za to, že jsme všichni žili po desítky let v klidu a míru, beze strachu o to, že nás někdo napadne a neubráníme se nebo, že nebudeme mít co do pusy, či ztratíme práci a skončíme pod mostem."
  Tak schematický popis tehdejší situace může publikovat jen retard.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rudo, a jak by měl, podle vás, vypadat 'neschematický popis' tehdejší doby a naší účasti ve Varšavské smlouvě? Schválně, co nám napíšete. Marek

   Smazat
 7. Naše dva státečky, ještě nedávno spojené, lemované hraničními pohořími, byly po celou dobu existence převálcovávány válečnou mašinérií pokaždé, když se v Evropě začalo střílet. Zdá se, že v náručí jednoho ani druhého "Velkého Bratra" jsme se "necítili dobře", takže se vzpamatujte a nenechávejte to na dějinách, aby nás poučily znovu. Opravdu ideální by bylo sbalit ranečky s tím co ještě máme a najít zaslíbenou zemi někde, kde budou hodnější sousedé.
  Původně jsem měl tuhle radu připravenou pro občany státu Izrael, Ale tam už je pozdě, Írán už brzy bude mít atomové zbraně a nestihne se to.
  V současné době si na sebe brousejí drápy naši nejbližší pozuby ozbrojení sousedé a věřte, nebo né, až se do sebe konečně pustí, nebudou naši milovanou vlast, mlékem a strdím oplývající, obcházet velkým obloukem.

  Tolik o lásce k Rusku.

  Váš Jířa

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.