Reklama

sobota 17. října 2015

Kadyrov vyzval k zavedení trestu smrti pro teroristy: i ve vězení verbují


17. 10. 2015     zdroj
Prezident Čečenské republiky Ramzan Kadyrov vyzval k zavedení trestu smrti pro teroristy v Rusku. "Je nutné zavést povinný trest smrti. Čím rychleji odejdou z tohoto života, tím rychleji bude u nás pořádek," řekl v rozhovoru pro televizní kanál "Rusko 24".


Podle Kadyrova je třeba to udělat, protože držet tyto zločince ve vězení "není správné." "Vyrušují i tam, i tam verbují. Prorok řekl, že tam, kde se objeví, tam bude krev, musí být zničeni, proto musí být zničeni," zdůraznil.

Podle hlavy Čečenska teroristé nejsou muslimové. "Já jsem upřímně věřící muslim a říkám to, co říkají naši duchovní vůdci, co nám kážou z Koránu," řekl.

Kadyrov také řekl, že považuje zabránění teroristickým útokům v Moskvě a Grozném za začátek války proti Rusku, kterou vyhlásila teroristická skupina "Islámský stát" (IS) v Rusku zakázaná. Proto, řekl, musíme být v tomto ohledu ostražití.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

22 komentářů :

 1. Ale co jejich rodiny ? Ty se budou jiste mstit. Coz zapomneli soudruzi Kadyrov a Putin na slova velikeho Staaalina ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A když je nechají v kriminále, tak si myslíš, že se mstít jejich rodiny nebudou? Budou. Proto souhlasím s Kadyrovem. Mimochodem, když o efektivitě trestu smrti tady diskutujeme, tak v poslední době pozoruji v USA rozmach smrti jak podezřelých, tak i potencionálních pachatelů při policejních kontrolách, prověřování, zadržení apod. Podezřelý je policisty USA zastřelen. Myslím si, že to je velice užitečná praxe. Vylučuje zatížení státu plynoucí z nákladů vazeb, vyšetřování, výslechů, ubytování, stravování a dalších nákladů s tím souvisejících, nehledě na různá odvolání, financování obhajob, nákladů na výkon trestu etc. Všechno z našich peněz. Takto je to jednoduché. A pokud se chybička vloudí? Jednak se to stává a jednak už na ni nemá kdo poukázat o dokazování pochybení policie nemluvě. Politiku USA nesnáším a nemusím. Tento jejich postup však schvaluji. Ovšem pokud jej nepraktikují na mezinárodní scéně, což oni velice rády. Doma nechť si dělají co chtějí. Jsem totiž pro upravené přísloví - "Kdo po tobě kamenem, ty po něm dvěma kameny" - ne chlebem. To platilo kdysi a možná ani tehdy ne. Prostě iluze a vidina.

   Smazat
  2. To 10:44 - Ach, ta tvá hloupost neposedná! To nutkání k výkřikům! TA omezenost a ideologická zaslepenot! Ach, ty ubožáčku jeden!

   Smazat
 2. Poučte se opět v civilizovaném světě, třeba u soudruhů fašistů v SSA, zřiďte si nějaká ta svoje Quantanáma a Abu-ghraiby, trošku to jěště vylepšete, kluky tam párkrát utopte, seřežte, osmažte elektrikou, hoďte je na pár hodin do páry, sem tam někoho pro výstrahu rozkrájejte, nebo nechce sežrat psama, napíchejte drogama, pravidelně je tam šukejte a pak je odvezte do EU, nebo SSA, bo tak to děláme my a jak nám to jde.

  Oni jsou pak klidní jako beránci, úplně neškodní a nemůžou se dočkat až jim, jako už našim, převychovaným spícím buňkám, ukážeme ten správný terč. Bo zpátky na dovolenou allinkluziv, se jim už nechce.

  Proto je tam musíme držet bez soudu i deset let, taková převýchova chvilku trvá.
  Potom za nás, ale dělají špinavou práci v Lýbii, Sýrii v Evropě, kamkoliv je pošleme.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdyz se u nekoho poucovat, tak u jedine u tebe a tvych soudruhu, komunistickych lzi milovniku.
   Za necelych 100 let jste zvladli pomordovat 100 milionu lidi a znicit nasi planetu tak, zeby ji ani sam buh nepoznal.
   Nacisti i s Hitlerem a Goebelsem jsou proti vam navoneni panaci.

   Smazat
  2. Tato poznámka místního psychopatického konfrontačního maniaka slouží pouze k rozbití diskuze.
   Děkuji všem za její ignorování a k tomuto přeji nám všem sílu a klid.
   Vyjádřeme se na úrovni v diskuzi mimo tento ubohý BLÁBOLAKH, pro všechny svobodomyslné, spravedlivé, svobodné a slušně vychované, návštěvníky těchto stránek;)

   Slunce v našich duších;)

   Smazat
  3. 12:56 Odpověz.
   Dávná historie:Kolik že bylo původně indiánů?

   Nedávná historie: Kdo se spletl při bombardování Plzně, Prahy, Ostravy? Kdo si převezl z Německa po válce nacisty, dal jim krytí a používal je proti CCCP a východní evropě?

   Dnes: Jaké je procento zastřelených a uvězněných černochů? Kdo zavírá mimo své území aby neporušil své zákony? Kdo mučí? Kdo vymyslel rektální vyživování vězňů? Kdo zabíjí pomocí dronů v cizích zemích?
   Kdo má kecy o lidských právech, dodržování zákonů, hlavně v jiných státech?

   Komunisti neměli vůbec žádnou představivost. To Vaši idolové dosáhli dokonalosti.

   Smazat
  4. 13:20

   Pepek neodpoví, to on nikdy nedělá, nemá na to;)
   Akorát přidá pár svých ubohých poznámek a vysvětlí Vám, že jste komunista:), i kdyby jste měl otce v lágru v Jáchymově:(

   Nehledě na to, že komunismus v Rusku a nacismus v Německu, sponzorovali, zařizovali a ochraňovali ti samí lidé;)
   Ti jejichž potomci dnes sponzorují, ochraňují a vytvářejí tu islamisty tu fašisty tu al-kajdu, tam svého diktátůrka, obchodují si jednou s Usámou bin Lídínkem, jindy s Čínou;)
   Njn, kdo to asi je;)

   Slunce v duši;)

   Smazat
  5. Indianu bylo puvodne mnohem mene nez dnes a narozdil od chudaku Cukcu, Evenku a daksich sibirskych narodu se jim dari velice dobre, komunisticky osle.
   Zkus si najit jmena nacistu, kteri vybudovali sovetsky kosmicky program. Bez nich by byl Gagarin jeste nazivu coby pasak krav.
   O Americe muze prumerny rusky muzik (a mezi ne patris blbe i ty) jenom snit. Kdyby ses mel tak dobre jako prumerny americky cernoch, nekvicel bys tady vztekem. :-)
   Bez pracovat uchyle a budes se mit taky dobre.
   Nazdar. :-)

   Smazat
  6. 15:46 Já jsem někde (v USA na rozdíl od tebe) byl a něco viděl, tak tu neplácej, ale k argumentům.

   O indiánech: Po práci na zdejších diskuzích si asi něco vyděláš. Pak si kup a přečti American Holocaust - autor David Stannard cca za 15$ pro kindle. Je to sice anglicky, ale to zvládneš. A až budeš v USA (pokud tam zavítáš a knihu si můžeš číst cestou v letadle), tak se podívej do rezervací co je "dobře" (jo a nejezdi s agenturou, jeď pěkně sám) a popovídej si s nimi.

   Kosmický program. https://en.wikipedia.org/wiki/Wernher_von_Braun (US vesmírný program) byl nacista a v Huntsville (Alabama) má dnes své centrum (http://www.vonbrauncenter.com/) za zásluhy. Tam byl po válce "přesunut" se svými kámoši, a když prozřel z pomýlení, tak "pomáhal". To jsem taky viděl včetně Space & Rocket center. Je to zajímavé. Jinak co se týká přírody tak je USA a Kanada úchvatná (i když skládky starých aut v přírodě mi celkem vadily).

   A co další odpovědi? Co diakritika? Co slušnost? :)

   Smazat
  7. Věřili by jste tomu, že v 21. století v Evropě v ČR, bude existovat ychtyl, který bude tvrdit, že v Americe, nevraždili Indiány, že tam nikdy nepřivezli Černošské otroky, Americký vesmírný program nevedl žádný člen SS von Braun, nejsou tam desítky miliónů lidí na potravinových poukázkách, desítky miliónů lidí bez základní lékařské péče, statisíce snad i miliony, bezdomovců a negramotů, desetitisíce zasebevražděných příslušníku US Army;) a všichni, kdo toto vidí, tvrdí a kritizují, třeba Američtí demokratictí a republikánští politici včetně jejich prezidentů jsou KOMUNISTI :D:D:D

   Ychtyl který bude jako typický programový sociálně vyloučený pobírač dávek, sedět u bezplatné wifi na nádraží celý den, jen aby nám tady mohl porovnávat KVALITU života amerických Indiánů, Černochů a Čukčuků s Evenky;) a co třeba Inuité Pepíčku;) a co třeba jiné přírodní národy, mnohdy rozumně odmítající civilizaci?
   Pepíčku, Pepíčku, zaber jinak z Tebe v Pičíně, Tvém rodišti nebudou mít radost;)

   A ani u tatínka v Kokotíně Tě do toho prasečáku nevemou;)

   Jou, jou, je to k nevíře, ale opravdu ano, takový ychtyl existuje.

   Je jím náš, konfrontační maniak.
   Josef Vyskočil
   nar. V Pičíně
   Trv. Bydliště, Obecní úřad Řitka
   Přechodné: u možná otce v Kokotíně
   Stav- svobodný, sociálně vyloučený, nepoužitelný ychtyl.

   Smazat
  8. Kdybys znalo komunisticke hovinko Ameriku z desetiny tak dobre jako ja, tak bys tak blbe nekecalo. V rezervacich Indiani ziji jen z jednoho duvodu. Baraky zadarmo a zadne dane. Vetsina ale zije mimo rezervace a zije i bez toho stejne dobre jako jakykoliv jiny American.
   Precti si neco o nemeckych raketovych technicich v SSSR, nez zacnes rozumovat. Rusi by se bez nich nedostali do vesmiru dodnes.
   Kdybys komunisto zil aspon tak dobre jako American na "potravinovych listcich" (jsou to ve skutecnosti kreditky), tak tady ze sveho panelaku tak zoufale nekvicis. :-)
   A pak se stalinisticti zmrdove divite, ze vami nas narod pohrda.

   Smazat
  9. A co další odpovědi? Co diakritika? Co slušnost? :)

   Smazat
  10. No a dal jsem ti odkazy kde můžeš čerpat a ptal se Tě vždy slušně. Jsi nějak agresivní, Neumíš argumentovat. Nebyl jsi jako dítě zneužíván? Tak pošly odkazy ať se poučím. Může to být i anglicky.

   Smazat
  11. 16:56

   Naše fašistické prase zase teče:D

   Mých deset kamarádů žilo v Americe roky a všichni do jednoho se nakonec RÁDI vrátili domů, vím co je v Americe dobře, ale i to proč se tam žádný rozumný člověk již dnes nestěhuje;)

   Jakou formu má žebračenka je úplně jedno, pořád je to žebračenka.

   V Americe dnes nevíš co jíš, nevíš co piješ, nejsi pojištěn, neošetří Tě.
   Všichni v ní žijí na dluh, nikdy v historii neměli běžní Američani tak málo našetřeno, tyto problémy tady prostě jsou.
   Diskutují o nich prezidenští kandidáti "obou" stran a pouze Pepek Vyskočilovic z Řitky nám bude tvrdit opak;)
   Prostě kandidáti republikánů i demokratů, jak píše Pepek Vysočil, samí KOMUNISTI A BOLŠEVITŠTÍ ZMRDOVÉ a ano, proto jimy náš národ pohrdá;)

   On by chudák chtěl bydlet alespoň v paneláku, ale neboj, naše vláda se nyní postará i o Tebe i Ty budeš mít nyní právo nebydlet pod mostem;)

   Smazat
  12. 16:56 A že v tom ráji nežijete natrvalo? Nebo snad tam žijete a tady jen na dálku prudíte? Ale věcně. Podrobně a objektivně o amerických dějinách vypovídá kniha německého dokumentaristy Karelhaise Deschnera "Moloch, o amerikanizaci světa". Vydalo nakladatelsví Piper Verlag v Mnichově, české vydání nakladatelství Epocha 2005. Tam jsou uvedena konkrétní fakta o indiánech včetně pramenů. Namátkou z dopisu generála Shermana (americký hrdina, podle něj byl pojmenován známý tank) ze dne 28.prosince 1866 generálu Grantovi, vrchnímu veliteli armády: "Všichni indiáni lpějící na svých lovištích jsou a zůstanou nepřáteli, dokud nebudou vystříleni. Čím více jich zabijeme letos, tím méně jich budeme muset zabít napřesrok". Nepřipadá vám to jako nacistické metody, jen uplatněné o něco dříve? A nemáte pocit, že přes proklamovaný boj za svobodu a demokracii pro všechny se ve skutečnosti chovají jako tenkrát? Pokud ne, proč se jim nikde v cizí zemi nepodařilo přes vynaložené miliardy (na zbraně) zajistit spokojenost prosperitu a dlouhodobou perspektivu pro většinu tamních občanů? Jestli takovou zemi znáte, sem s ní. A slibuji, že se budu snažit nesmát a nedělat si z vás šprťouchlata. JL

   Smazat
  13. On Pepek neodpoví, nikdy neodpovídá, je to prostě zbabělec.

   Smazat
  14. 19:38

   A děkuji za dobré tipy na studijní literaturu;)

   Smazat
 3. A pravdu má předsedo. ZB

  OdpovědětSmazat
 4. Po tisíciletí platilo pravidlo " Oko za oko , zub za zub " . Lidé věděli proč to tak je a funguje to . Dnes to vědět nechtějí .

  OdpovědětSmazat
 5. No a ty zmrdy ať si Alláh přebere sám.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.