Reklama

čtvrtek 15. října 2015

Kdo odmítá neřízenou migraci je xenofob? A nebude to trošičku jinak?


Lea Vojteková
15. 10. 2015 blog autorky
Různí aktivisté, multikulturalisté a další „pachatelé dobra“ se ohání údajnou xenofobií pro ty, kteří nechtějí přijímat imigranty bez rozmyslu. Přitom jsou to právě multikulturalisté, kterým správně nefunguje mozek.


To není žádná nadávka ani urážka, je to vědecký fakt. Jestliže vám někdo bude opět nadávat do xenofobů, dejte mu přečíst tuto studii vědců. Ti přišli na to, že hormon oxytocin podporuje etnocentrismus. Etnocentrismus je názor, že kultura vlastní skupiny, je nadřazena kultuře jiných skupin. Díky tomu upřednostňujeme své děti před dětmi ostatními. Hormon oxytocin má zásadní význam při vytváření rodičovské, zejména mateřské lásky.

Takže ne odpůrci neřízené imigrace jsou ti špatní. Ti právě uvažují v horizontu budoucnosti, aby tady zachovali klid a bezpečí pro své potomky. Něco je špatně u všech těch „přijímačů“, kterým se vlastně špatně vytváří hormon oxytocin.

Vlastní nedostatečnost vylučování tohoto hormonu se snaží zakrýt tím, že označují ostatní z xenofobie, rasismu a dalších nesmyslných věcí. To je podobné, jako kdyby lidé, kteří trpí depresí, osočovali ostatní, že se jim v mozku normálně vytváří hormon serotonin. Nebo jako kdyby cukrovkáři spílali zdravým lidem, že nemají problémy s tvorbou inzulinu.

Co se stane, když nějaký imigrant přijde do cizí země? Většinou se bude snažit najít lidi z podobného kulturního okruhu, nastěhuje se do čtvrti, kde bydlí jeho „blízcí“. I za to může hormon oxytocin. Je ale zajímavé, jak jistým lidem je tento etnocentrismum upírán, jiným ale nikoliv. Etnocentrismus nelze chápat jako synonymum slova xenofobie, vztah mezi nimi je mnohem složitější.

Etnocentrismus přispívá k identifikaci s vlastní skupinou a podporuje vnitřní soudržnost skupiny. Je to tedy významný mechanismus sociální integrace. Nárůst etnocentrismu je proto možný vidět hlavně v době ohrožení či strachu. Když vidíme, co dělají různí imigranti, jakého násilí a arogance se dopouštějí, je pocit ohrožení či strachu zcela na místě. Násilí, hromadné bitky, vraždy, znásilnění, šikana:

Ale možná ti vědci a inženýři z videa chtěli tyto železné tyče použít pouze jako selfie tyče, aby se mohli vyfotit s paní Merkelovou…

Odpor vůči neřízené imigraci není odporem vůči lidem, tedy xenofobií. Je odporem vůči těmto jevům, které s imigranty ve zvýšené míře přichází. Je snahou zachovat budoucím generacím pokojné prostředí k žití. Mohou odpůrce neřízené imigrace trestat, mohou je umlčovat, mohou je zavírat to vězení. Jenže příroda je mocná, mocnější než sociální inženýři. Hormon oxytocin nepředělají.

Evropa přinesla světu svobodu slova, svobodné podnikání, rovná práva žen i svobodu víry. Jak se ale zdá, tak právě na tu svobodu víry doplatí, jelikož podle multikulturalismu má víra, která svobodu slova, svobodné podnikání a rovná práva žen neuznává, stejnou hodnotu. Poněkud schizofrenní jednání.

Představte si, že matka porodí své dítě. A pak bude tvrdit, že dítě ze sousední vesnice má stejně ráda. Co byste si o takové matce pomysleli? Asi něco v tom smyslu, že se chová macešsky. Asi jako současná Evropa.

Současná Evropa se stala agresivním držitelem jediné pravdy: že neexistuje žádná pravda. Že všechno je irelevantní. Že jakékoliv rozlišování a upřednostňování jedné ideologie či způsobu života, jakákoliv hierarchie hodnot a kultur se rovná zločinu diskriminace.

A podle „pachatelů dobra“ nás z tohoto „útisku svobody“ „osvobodí“ právě islám.

14 komentářů :

 1. Z Evropy se přičiněním liberalismu a atlantického sionismu stala "loď bláznů",která půjde brzy ke dnu i s miliony idiotů z vlastní i nevlastní viny..."

  OdpovědětSmazat
 2. Prave citam forum k dnesnej diskusii na ARD o uteceneckej krizi.Je zaujimave sledovat,ako sa meni verejna mienka.Möj odhad.90 percent obyvatelov su zhrozeni z toho,co sa sa deje v Nemecku:Ludia si uvedomuju,ze stracaju domovinu.Pocet tych,ktory ziadaju odstupenie kancelarky stupa kazdou hodinou.Pre mna je zaujimave,ze v rozlicnych forach vela pisatelov vyjadruje suhlas z nasimi politikmi,ktori odmietaju tuto invaziu.Jeden zaujimavy postreh,Nemecko pocita,ze uznany azylanti mözu po case nechat pricestovat rodinnych prislusnikov.Potom je otazka,usli tito muzi /80 percent/ pred vojnou,a rodiny nechali v ohrozeni bombardovania.

  OdpovědětSmazat
 3. Takhle přemýšlí a žijí mladí muslimové v Německu, kteří se tam narodili, chodí do školy, umí německy, jsou oblečení jako ostatní teenageři... - viz video "Two Worlds": https://www.youtube.com/watch?v=CuZDFYoKoVM

  OdpovědětSmazat
 4. Se smutkem vzpomínám na dobu před 30-35 léty, kdy rodiny měly tři a více dětí. Válka byla až ve Vietnamu a my jsme jen poslouchali, jak Američané bombardují to nebo ono. Vůbec mě nenapadlo, že lidé v Česku budou, za pár let, strach mít děti a když tak jedno, protože to je podstata lidství - mít děti.

  OdpovědětSmazat
 5. Uprchlíci, čtěte. Tady vám dají nejvíce. Velké srovnání evropských sociálních systémů

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Uprchlici-ctete-Tady-vam-daji-nejvice-Velke-srovnani-evropskych-socialnich-systemu-403637

  OdpovědětSmazat
 6. Asi bude třeba založit ekologické hnutí na ochranu druhové rozmanitosti, genofondu a jedinečné rozmanité kultury národů. (Dovedete si někdo představit, že by rozkvetlá horská louka s rozmanitou krásnou květenou co do barev a tvarů byla například nahrazena loukou s jednou kytkou??? Kdo tvrdí, že druhová aj.rozmanitost je na škodu je kretén!!! Dovedete si někdo představit, že by např. Němci, se svým smyslem pro pořádek vytvořili improvizační jazz amerických černochů??? Anebo naopak, že by američtí jazzmani nebo např. Poláci vytvořili německou techniku??? Vždyť i dnes jsou US po vymření německých raketových techniků s kosmickým programem v prdeli!!! A pokud je mezi národy pěstována nenávist, pak k tomu zpravidla vede jen chtivost některých kreténů, kteří se po této linii chtějí dostat ke korytům. Taková situace nenažraných chtivých psychopatů však zůstane i při vypěstování nudného jednobarevného člověka dle debilního genetického inženýrství amerických neokonů. Lidi nenechte si srát od blbů na hlavu a vzpamatujte se!!! Opravdu je nejvyšší čas.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nenávist vůči různým rasám je přece rasismus. Nebo ne??? A co je pak tedy globální plán neokonů na zánik rozmanitosti ras. To je přece rasismus jak vyšitý!!!! To je cílené ničení ras - genocida národů, ke škodě všech národů Země protože v rozmanitosti je krása.

   Smazat
  2. To přirovníní ke krásné louce sedí. Pár blbů si přivezlo z cest cizí krásné rostliny a dnes máme krajinu zaplevelenou např. bolševnikem.

   Smazat
  3. PS1:
   Že vůbec existují takoví „lidé“, jako Thomas PM BARNETT – US "vojenský poradce, stratég a analytik“ je nejen velká osobní tragédie takových „lidí“, kterou oni nepociťují, ale i osobní tragédie jeho rodičů, že něco takového stvořili. Jak je však možné, že takový primitiv a prostoduch může radit a vytvářet strategii pro takový stát, jakým jsou US??? To lze vysvětlit jen na základě přísloví, že „vrána k vráně sedá“. A z toho plyne jen to, že v případě US administrativy posledních let máme co do činění s mimořádně velkým a nebezpečným spolkem vládnoucích primitivů a to je mimořádně zlá situace pro lidstvo jako takové.
   PS2:
   Trvalé multikulturní soužití je jen a pouze bratrské soužití velké množiny jedinečných kultur. Pokud však uměle vznikne jedna jediná výsledná (banksterská) monokultura, pak jde jednoznačně o zánik multikulturní společnosti. O zánik kulturní rozmanitosti. V tom je rozpor a lež v současnosti neocony – neoliberály a kavárnou předkládaného projektu tzv. multikulturní společnosti. A tragédií vůbec je skutečnost, že tato plánovaná uměle vytvořená (banksterská) monokultura má být ovládána banksterskými mudrci a psychopaty ve smyslu „prachy, zisky, prachy, zisky… ať to stojí co to stojí“. A co má být výsledkem tohoto snažení??? Abstraktní čísla (bubliny a letadla) na účtech banksterů z WALL STREETU a LONDON CITY, naprosto odtržená od hmotných toků a hmotné reality a „zkurvený“ život milionů lidí prožitý ve stressu a vzájemných konfliktech.
   Tento v podstatě fašistický útok na kulturní rozmanitost, jedinečnost, myšlení, chování, tvořivost a další jedinečné vlastnosti současného širokého spektra národů má prý být multikulturní společnost. Nemá náhodou tento silou prosazovaný projekt logickou chybu v předkládaném zadání??? Není to matoucí název??? Faktické uvedení v omyl??? A tedy podvod na lidech??? Nepatří podvodníci za mříže??? Co na to mezinárodní soud pro lidská práva???
   Nejde o zločin na lidstvu, když realita prokázala naprostou nesmyslnost, fantasknost a iluzornost neoliberálních představ a koncepcí zcela „svobodného“ trhu a tzv. překapávání bohatství shora nadol a rádoby řízení z jednoho finančního centra pouze skrze peníze, finanční toky, úroková procenta, dluhy atd. jako naprostý nefunkční nesmyslný sen banksterů a finančního kapitálu o vládě nad společností??? (Pád podobně nesmyslné představy, jako kdyby např. rozmanitou automobilovou dopravu a vše co s ní souvisí měli řídit např. pouze pumpaři přes prodej paliva, protože bez paliva to v dopravě nejde stejně jako při směně zboží bez peněz, pokud vyloučíme naturální směnu a podobné primitivity???) Možná se někomu bude zdát, že toto nesouvisí s tématem článku??? Ale souvisí to stejně jako otisk na zadku s velikostí a tvarem nočníku pod zadkem.

   Smazat
 7. Už jsem to dával pod jiný článek, ale opakování matkou moudrosti, tak abyste věděli, odkud vítr fouká: (https://youtu.be/e8pc8t7r4ik)

  Ferro

  OdpovědětSmazat
 8. Prosím, nemluvte o Evropě. Mluvte o jejích představitelích, a to ještě ne všech představitelích. Bohužel, námi volených. A to díky našemu nezájmu, nebo jejich vylhaným argumentům. Navíc, otázka imigrace nebyla v době jejich zvolení nikterak aktuální.

  OdpovědětSmazat
 9. Nech si toto prečíta aj náš drahý Fedor Gál, ktorý nás nazval hovädami.
  http://www.tyzden.sk/video/26375/fedor-gal-sme-bezcharakterne-hovada/

  OdpovědětSmazat
 10. Je třeba konečně pojmenovat ty dobroděje,kteří k nám cpou muslimy jsou to VLASTIZRÁDCI

  OdpovědětSmazat
 11. Mám za to, že tady ale vůbec nejde o to, jestli má někdo hladinu oxytocinu v normálu, či nikoliv.
  Ten problém se týká vidění světa a vnímání souvislostí.
  Ten problém je založen na tom, že jedna fašistická mocnost, která si uzurpuje světovou hegemonii, vede spolu se svými lokajskými spojenci agresivní (kořistnické) války, ničí státy po celých regionech, rozvrací jejich ekonomiky, rozpoutává etnické, náboženské násilí ... , a důsledkem toho všeho je mj. chaos, rozvrat, statisíce mrtvých a miliony na útěku. Z nichž jen část u nás můžeme i potkávat.
  Zabývat se imigranty, aniž bychom přinutili ty pravé viníky ukončit jejich zločinné hanebnosti, je stejné jako chodit za žhářem a stále a stále jen po něm hasit požáry, které ten psychopat rozdělal. Rozpoutal ...
  Toto by ti naši farizejští havloidi (nechápu, jak je u nás někdo může ještě nazvat sluníčkáři) měli pochopit.
  Je to ale nad jejich vidění světa, a tak z jejich strany ani v náznaku nehrozi nějaká reflexe. Ve své sebezahleděné zaujatosti jsou až nebezpeční. Sobě i nám všem ...

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.