Reklama

pondělí 12. října 2015

Koukejte vypadnout ze Sýrie Amíci!

Ladislav Kašuka
12. 10. 2015   blog idnes
Nemáte právo v Sýrii kohokoli podporovat, nemáte právo nad Sýrií létat, nemáte tam právo, vůbec na nic Amíci!Žádná legitimní vláda Vás na rozdíl od Rusů do Sýrie nepozvala a rada bezpečnosti OSN Vám vojenské mise neschválila, jste agresoři, kteří napadli bez jakéhokoli mandátu suverénní zemi!

Uvědomte si Američané, že celý svět vidí, jak máte „plnou hubu“ demokracie a přitom si vojensky napadáte, koho chcete a kdy chcete! Jaké mezinárodní právo Vám dává povolení napadnout nějaký suverénní stát jen proto, že se někomu z Vašich politiků nelíbí, kdo v zemi zrovna vládne?!

Pod jakým mandátem, kromě mandátu arogance a síly létáte nad Sýrií?! Podle jakého práva podporujete v nějaké jiné zemi jakékoli povstalecké hnutí proti legitimní vládě?! Co si o sobě vlastně myslíte, kdo si myslíte, že jste, cítíte se být bohy, protože máte velkou armádu a jaderné zbraně?!

Co mají znamenat výroky amerických politiků ve stylu, že ten a ten vládce smí, nebo nesmí někde vládnout?! Kdo z Vás udělal někoho, kdo o tom může rozhodovat?! Jste vážně tak povýšení, sobečtí a hloupí, že si myslíte, že si můžete dovolit beztrestně cokoli a ono se Vám to časem nevrátí?! Víte, že jste nejnenáviděnější země světa, že se Vás spousta lidí prostě jenom bojí a z toho důvodu Vám to neřekne?!

Máte své vojenské základny a své vojáky po celém světě a obviňujete Rusko a Čínu z rozpínavosti?! Věřte tomu, že za to co děláte, přijde časem trest, protože spravedlnost, nebo rovnováha, říkejte si tomu, jak chcete, prostě funguje! Každý, kdo se v historii lidstva povyšoval nad ostatní dříve, nebo později dopadl nakonec špatně a ani Vy nebudete výjimkou!

Pokud si to včas neuvědomíte a nepřestanete se povyšovat nad ostatní lidi v jiných zemích, nepřestanete si myslet, že můžete rozhodovat za druhé a určovat co je jinde, než u Vás doma dobré, nebo špatné, jestli nepřestanete lézt tam, kam Vás nikdo nezval a provádět tam věci, které se nedají nazvat jinak než válečnými zločiny, dostihne Vás brzy ruka spravedlnosti!

Věřte tomu pyšní Američané, že ať to již bude učiněno přičiněním někoho, nebo prostřednictvím supervulkánu, který se pomalu probouzí přímo uprostřed Vaší země, nikdo Vás pokud se nezměníte, nebude litovat a nikdo Vám, až nebudete silní, nepomůže, protože se nyní chováte tak, že si všichni nakonec řeknou, že si to vlastně zasloužíte!

Proto Vás ve vašem vlastním zájmu prosím, změňte se, dokud je čas, svět je dost velký pro všechny a neměl by být ovládán jen jedním hráčem! Začněte se k ostatním zemím chovat s respektem a úctou a ono se Vám to vrátí v dobrém, stejně, jako se Vám nakonec ve zlém vrátí, když to neuděláte!

28 komentářů :

 1. No k tomu asi není co dodat. Bohužel i když mají své zdroje a tento článek budou amíci monitorovat,minimálně přes velvyslance, nehrozí, že by cokoli pochopili a nějak smysluplně zareagovali. Pokud jak říkáte, chovat se k ostatním s respektem a úctou nepochopí, musí si pohár hořkosti vypít až do dna...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To si piš že jo.

   Smazat
  2. Jak říkáme na Moravě, na každou svini se někde vaří voda.

   Smazat
 2. marný, marný, marný.... musí dřít rypákem v zemi a pak jim to možná dojde...

  OdpovědětSmazat
 3. Americký institut Rona Paula pro mír a prosperitu vyluštil hádanku ohledně toho, odkud mají bojovníci ISIL stovky automobilů značky Toyota. Vyšlo najevo, že v létech 2013-2014 Ministerstvo zahraničí USA a britská vláda dodávaly tyto jeepy Svobodné syrské armádě, která bojuje proti režimu Bašára al-Asada.

  Více: http://cz.sputniknews.com/svet/20151012/1377419/usa-toyoty-is.html#ixzz3oO6RqJ7h

  OdpovědětSmazat
 4. .... Nyní co je si třeba uvědomit a proč jsem definoval právě kroky 3., 4. a 5.
  Za falešné, kdykoli je třeba dotištěné, dolary financují skuteční vládci USA již dlouhá léta veškeré po světě působící, vznešeně se jmenující, nevládní organizace, kterých jsou jen v Evropě tisíce. Dále za tyto dolary uplácí skrze různé výhody, někdy i na přímo, řadu vrcholných politiků (někdy celé politické strany), jakož i řadu významných úředníků státní správy všech spřátelených i znepřátelených států. Z těchto dolarů rovněž skrze různé granty financují řadu pedagogů, zástupců kultury a tisku, aby skrze jimi zadaná témata, šířili v občanské společnosti zhoubné ideologie, lživé výklady proběhnuvších událostí, případně aby bylo před širokou veřejností pomlčeno o všech jim se do krámu nehodících faktech. Z těchto dolarů, skrze jimi kontrolované firmy, již skoupili po světě celá strategická odvětví, kdy jejich významnou část tvoří ty, jejichž náplní je ovlivňovat veřejné mínění a celospolečenský hodnotový systém. Jsou to zejména významné světové deníky, rozhlasové stanice, televizní a filmová studia a vydavatelství. Pomocí těchto falešných dolarů rovněž financovali "mírumilovné" demonstranty veškerých, v poslední době proběhnuvších barevných revolucí, které v řadě případů k tomuto účelu militantně vycvičili ve speciálních výcvikových táborech.
  Z těchto falešných dolarů s největší pravděpodobností financují i současnou obrovskou imigrační vlnu z jimi rozvrácených zemí, kdy toto činí v utajené spolupráci s vůdci radikálů, které sami dříve pro jejich arabská jara vycvičili a vyzbrojili. Účelem tohoto je nás oslabit jednak jako jejich ekonomického konkurenta, ale z největší pravděpodobností proto, aby se současní mírumilovní a demilitarizovaní Evropané dostali do takové situace, aby měli motiv pozvednout zbraně. Nejprve proti dovezeným imigrantům a když už v tom bojovém duchu budeme, hodlají s námi jako se šachovou figurkou táhnout proti těm zemím, které jejich dolar již zřetelně odmítly používat, ale na které si sami netroufnou. A jak se jim realizace takovéhoto krkolomného scénáře může podařit? Právě skrze jejich nevládní organizace, koupené politiky, média a pedagogy, kteří nám nyní podsouvají, jak máme uprchlíky z jihu v duchu humanity s otevřenou náručí přijímat a dokonce si je nechat rozlézt po celé Evropě. Až nastane čas, právě tyto instituce budou tvrdit, vnitřně nejednotným, ale zradikalizovaným Evropanům, že je třeba právě nyní zaútočit na ty, kteří za vším ve „skutečnosti“ stáli, minimálně na Rusko a Čínu. To co naši zámořští „přátelé“ z USA hrají, je obrovská celosvětová šachová partie, ve které jsme jim my Evropané naprosto ukradení. Je to partie tak rozsáhlá a složitá, že prostý občan, ale i průměrný politik, je schopen jen velmi obtížně jí porozumět.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nyní k výše uvedenému kroku 1. Co každý z čtenářů může pro odvrácení katastrofy, která se na nás žene, udělat.
   Je třeba si uvědomit, že řada takzvaných pravdo-láskařů, někdy méně hanlivě označovaných jako sluníčkáři, jsou v převážné míře slušní a poctiví lidé, kteří pouze nevidí veškeré souvislosti, kdy svou snahu, poctivě pomoci, směřují z neznalosti všech faktů zcela naivně naprosto špatným směrem. To samé platí o řadě současných politiků, a to včetně těch, kteří jsou různými úsluhami upláceni, aniž tuší, že je tak vůči nim činěno, kdy naslouchají líbivým řečem jejich manipulátorů o tom, jak je vše OK. Dále je zde celá generace těch, co zažili rok 1968, kdy v řadě případů pocítili, přímo na nich uplatněný teror tehdejších komunistů, kteří ve stínu těchto svých traumat, stále spojují současné Rusko s tehdejším bolševismem a současné USA se zemí amerického snu té doby. Rovněž zde máme mladou generaci, které byly, skrze výhradně proamericky překoncipovaný školský systém po roce 1989, přes 20 let vymývány mozky. Právě tito mladí jsou nejčastějšími, velmi aktivními, spolupracovníky různých nevládních organizací, kdy vše co v těchto pátých kolonách činí, činí v dobré víře, že vykonají správnou a smysluplnou činnost. Dále zde máme velkou skupinu žurnalistů a jiných veřejnost ovlivňujících, zpravidla zaměstnanců, kteří ve velké míře velice pečlivě sledují veškeré dění ve společnosti i ve světě, ale kteří se bojí o svá zaměstnání a o své hypotéky, jakož se bojí i toho, co by na to řekli jejich kolegové, kdyby napsali skutečně to co si myslí, přičemž v řadě případů netuší, čeho by se měli bát doopravdy. Obrovskou skupinu tvoří lidé, kteří se o politiku naprosto nezajímají, kdy zajati ve svém světě běžných starostí, naprosto netuší, co se na nás žene.

   Co je třeba tedy v kroku 1. učinit? Je třeba veškerými prostředky, jak kdo může, tento text, ve kterém jsem se pokusil celou problematiku srozumitelnou formou analyzovat a vysvětlit, ve kterém jsem se zároveň pokusil alespoň v základních bodech naznačit postup, kterým by bylo možno veškerou zkázu, v hodině dvanácté zastavit, co nejvíce šířit. Pokud většina národa pochopí veškeré souvislosti, z čí strany, proč a kam je Evropa již nejméně 15 let směrována, staneme se občanskou společností, kde může reálně fungovat i takový nástroj, jako je přímá demokracie. Pouze uvědomělá společnost (národ) je schopna se k věcem veřejným vyjadřovat kompetentně, nikoli podle toho, která strana vydala do volební kampaně více peněz za billboardy. Nakonec projevem přímé demokracie je právě všeobecné rozšíření tohoto textu, kde jsem se pokusil nastínit konstruktivní řešení kudy dál, kdy jde prakticky o politický program, který může každý jednotlivec buď přijmout za vlastní a šířit dál, nebo odmítnout a ponechat v zapomnění.

   Smazat
  2. Tento text není výzvou k nějaké občanské neposlušnosti, nebo revoluci, která by měla odstranit naše stávající politiky. Takových názorů jsem zachytil v diskusích pod původním zněním tohoto článku velmi mnoho. Ptáte se proč? Protože v tuto hektickou dobu žádné jiné, lepší politiky než ty, co právě sedí v parlamentu a ve vládě nemáme! A i kdyby jsme je snad někde měli, jak je k moci chcete hned teď dosadit? Státním převratem? Chceme tu snad po sobě na ulicích střílet? Stejně jako se to stalo na Ukrajině, kdy zloděje krvavý Majdan sice svrhl, ale k moci se dostali zloději ještě větší a navíc vrazi, kteří rozpoutali krvavý teror proti části vlastních obyvatel?
   Navíc na nějaké střídání našich vůdců není čas. Právě v tuto chvíli, kdy čtete tyto řádky, u břehů Afriky nasedají další imigranti na pašerácké lodě směr Evropa, kdy jiné tyto lodě právě připlouvají k našemu pobřeží. Právě v tuto chvíli se již finišuje znění textu zločinné proamerické smlouvy TTIP a zástupy lobbistů, řízených skutečnými vládci USA, placených jejich falešným dolarem, tlačí na každého z euro-poslanců, aby hlasovali „pro“ a jak je pro nás "výhodná". Právě v tuto chvíli US army vykládá na našem kontinentě ze svých lodí děla a tanky, se kterými si u nás v Evropě hodlají zaválčit s jejich ekonomickými konkurenty Ruskem, potažmo Čínou. Stejně jako již přes rok válčí u našeho východní souseda pod heslem "S Ruským agresorem budeme bojovat statečně, s nejvyšším nasazením a do posledního Ukrajince.".
   Ne vážení spoluobčané, tudy cesta nevede. Naše jediná šance je, aby pro naše současné politiky, které jsme si sami zvolili, se tento text stal mohutnou občanskou výzvou, od pokud možno co největšího počtu obyvatel naší země. Aby se ve svých výšinách probrali ze snu, rozhlédli se a také prozřeli. Naše úloha v tuto chvíli spočívá v tom, aby každý kdo uzná za vhodné tento text šířit dále mezi svými přáteli, aby jej též podle svých možností odeslal e-mailem například na úřad vlády, aby jej takto odeslal všem poslancům, které volil, aby odkaz na něj zveřejnil ve všech diskusních fórech, která navštěvuje a aby se pokusil jeho znění pověsit na každý web, ke kterému má přístup. Jde o to, aby každý náš současný politik ze všech stran slyšel, že je nás velice mnoho, kteří v navržených krocích vidíme cestu, jak nás zachránit. Minimálně, že požadujeme bezodkladně řešit nyní vysoce akutní problém s invazí imigrantů způsobem, který je popsán výše v kroku 2. Že ale rovněž požadujeme, aby všichni naši současní politici velmi svědomitě vyhodnotili skutečný stav věcí a skutečné jeho příčiny, a aby s největší vážností rozpracovali konkrétní způsoby realizace kroku 3. až 5.


   Smazat
  3. Při šíření tohoto textu přitom může každý, kdo se tak rozhodne učinit, zcela svobodně přidat svůj názor, se kterými v textu uvedenými kroky se ztotožňuje zcela, se kterými méně a jaké jiné vlastní návrhy má. Rovněž se každý může svobodně vyjádřit k tomu, která z mnou popsaných nebezpečí a příčin se mu zdají nepravděpodobná a proč, a u kterých požaduje, aby ti kteří mají příslušné kompetence, velmi zodpovědně prověřili, zda-li jsou či nejsou pravdivá.
   Jste student nebo studentka? Vytiskněte odkazovaný článek a přineste jej na seminář se svým profesorem, třeba podobným jako je pan Kohout, co v ČT u paní Jílkové zcela správně označil viníky celé situace, ale zcela nelogicky chtěl, aby špinavé prádlo co natropili, vyprala každá rodina osobním zaopatřením nejméně jednoho imigranta. Otevřete s kolegy studenty konstruktivní diskusi na v článku uvedená témata.
   Pokud se nám podaří přesvědčit naše stávající zákonné zástupce, aby stav a směřováním současné naší společnosti opravdu zodpovědně zanalyzovali, umožníme jim rovněž získat dostatečnou baterii fakty podložených argumentů, aby jimi byli schopni napomoci k prozření i u svým kolegům z jiných zemí. Aby se pak dokázali společně postavit všem těm úředníkům Evropské komise, kteří již zcela zřetelně nehájí EU, ale zájmy bankéřských a korporárních asociálů ze zámoří.
   Potom se možná proberou i redaktoři zejména našich státních televizních kanálů, kdy z těchto novodobých středověkých kazatelen, které si většina našich spoluobčanů každý den dobrovolně zapíná přímo ve svých domovech, přestanou hlásat pouze jejich loutkovodiči nařízenou "pravdu", ale začnou se poctivě pídit po skutečně reálném stavu současného světa a začnou veřejnost v tomto duchu konečně zcela otevřeně informovat.
   Pokud se tento článek dostatečně rozšíří a většina bývalých Čechoslováků pochopí o co v současných dnech opravdu jde, bude jednotný hlas od nás z Čech, ale věřím že i ze Slovenska, dostatečně silný, aby byl zřetelně slyšet i v zahraničí. Potom se možná najdou i tací, kteří tento text přeloží do Maďarštiny, Němčiny, Polštiny a dalších jazyků a pošlou jej dále do Evropy. Pakliže se toto podaří, je krok 1. splněn.

   A o který text tedy vlastně jde. O tento:
   stručné vytyčení hlavních bodů 1. - 5.
   http://svobodnenoviny.eu/cesta-jak-zachranit-evropu-obcane-sirte/
   podrobná analýza včetně všech souvislostí které body 1. - 5. zdůvodňují:
   http://svobodnenoviny.eu/cesta-jak-zachranit-evropu-co-je-treba-konkretne-udelat-a-proc/

   Závěrem všem těm, kteří prohlašují, že jsme příliš malí, že stejně nic neovlivníme a že něco učinit jako jednotlivec stejně nemá žádnou cenu, tak těm bych rád vzkázal, že cenu nemá se o to alespoň nepokusit.
   A že nejsme z ČR slyšet? Podívejte se na komentáře z celého světa u reportáže ruské RT z pražské demonstrace Bloku proti Islámu:
   https://www.youtube.com/watch?t=3&v=VwNkNIvCCeM

   Mnou výše uvedené návrhy takovým pokusem jsou. Osobně jsem přesvědčen, že myšlenka jednotné Evropy je úžasná. Nechat si ji rozvrátit, nebo ji znovu rozbít na mnoho malých a tím pádem slabých států, není nikterak perspektivní počin.

   Smazat
  4. Nejste trochu uzvaneny ?

   Smazat
  5. No, pokud chcete něco změnit, tak tento text asi nebude to pravé ořechové. Už jenom proto, že ty, kterým by to mělo otevřít oči to ani číst nebudou, respektive možná budou, ale skončí po prvním odstavci.

   Smazat
  6. Velmi dobré příspěvky. Vhodné na samostatný článek.

   Smazat
  7. Dnes se naneštěstí gramotnost pohnula směrem k neschopnosti přečíst více, než 1 odstavec!
   Maximum je 1 stránka A4 ale strukturovaná v bodech jako desatero.

   Smazat
  8. Možná jste z těch mnoha kricích a synergických vrstev aktivit a motivů nevybral tu nejgruntovnější (úplně spodní). Možná se to nepovedlo ani Davidovi Dukemu v následujícím videu. Doporučuji shlédnout:

   (http://www.nwoo.org/2015/10/07/david-duke-multikulturalismus-v-evrope/)

   Smazat
 5. Komentář je na vás:

  http://www.zvedavec.org/vezkratce/11345/

  http://www.zvedavec.org/vezkratce/11347/

  OdpovědětSmazat
 6. Veľmi dobrý článok a názor na USA.Doplnil by som iba o poznámku, že centrum svetového fašizmu so pevne usídlilo v USA.

  OdpovědětSmazat
 7. Srandovni ze se tanhle stalinisticka zruda obraci primo k Americanum. :-)
  http://halonoviny.com/clen-kscm-se-samopalem-v-ruce/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trapně se opakuješ, na to už ti každý zvysoka kašle. Zaspal jsi dobu, teď jde o něco jiného. Ale šaškuj klidně dál.

   Smazat
  2. No zaplať pánbůh za takové "stalinistické zrůdy". Kéž by jich bylo tak 100 milionkrát víc. To by byl fičák. To bys byl ta hňupe A 1:52 zalezlý jako tchoř. I když teď, teď jsi zalezlý taky, skrytý pod A 1:52. Vystrč růžky, dej svůj pobyt, ať ti to ty zrůdy vysvětlí!

   Smazat
  3. 9:13 - naštěstí je tato doba už nenávratně pryč, zaplať bůh.

   Smazat
  4. Jenom aby ses nedivil křestanský peďáku z 9:37. Lidi jsou pěkně nasraní. Pouze havloidi si libují v análním alpinismu USraele.

   Smazat
  5. 9:53 - to, že jsou lidé nasraní nic, nemění na tom, že bolševik je v propadlišti dějin. Naštěstí pro nás všechny.

   Smazat
  6. O tom není sporu. Nevím, proč tě ten bolševik tolik straší. Dnes jde o zcela jiné věci. Vysvobodit národ z demokratůry, z rukou sociálních inženýrů Bruselu, z německého a amerického ekonomického a koloniálního prodručí. Zlomit moc oligrachů, vrátit sdělovacím prostředkům které si platíme veřejnoprávní charakter, řešit sociální otázku a zásadně zlepšit kvalitu života dolních 10 milionů!

   Smazat
  7. Mě bolševik nestraší ani trochu, jen jsem reagoval na kolegu 9:13.

   Smazat
 8. Vlastenka  Tohle mluví za vše.
  Je vidět, že boj proti ISIL se Amíkům opravdu nehodí do krámu.  http://www.securitymagazin.cz/zpravy/usa-zmenily-taktiku-a-vyzbrojuji-syrske-povstalce-proti-prezidentu-asadovi-i-proti-rusku-1404047689.html

  OdpovědětSmazat
 9. Vlastenka  A tohle mě festovně nadzvedlo! Jak nemusím. B.Doležala, tak v tomhle trefil do černého. I slepé kuře občas najde zrno.)))
  "Tato poznámka se netýká nějakých stavebních prací, ale vykutálené aktivity revolučního občanského sdružení Rekonstrukce státu, která se tentokrát odehraje na výsostném území Spojených států amerických..."


  http://neviditelnypes.lidovky.cz/udalosti-rekonstrukce-na-americke-ambasade-fkz-/p_politika.aspx?c=A151012_225653_p_politika_wag

  OdpovědětSmazat
 10. Pokud chceme žít jako národ, jako národní stát a držet se tradičních obyčejů a zvyků a společenských hodnot našeho národního prostoru, tak nám nakonec stejně nezbyde nic jiného než se spojit s těmi, kteří vyznávají stejné hodnoty. Protože EU v současné podobě řídí globalistické elity jímž je ochrana každého jednotlivého lidského života obyvatel Evropy, jako té nejevropštější hodnoty, zcela ukradená. Nemají právo nikoho odsuzovat, protože jejich počínání je srovnatelné se sociálním experimentem Mao- Ce-Tunga. Záleží jen na nás jak rychle budeme schopni odhodit svojí ješitnost, povýšení a předsudky v zájmu sjednocení k jedinému důležitému úkolu a to ochraně našich dětí, rodin, blízkých a našich domovů. Nikdo jiný to za nás neudělá.

  OdpovědětSmazat
 11. Po tom všem pokrytectví, podrazech,USA, po absolutní bezohlednosti k lidskému životu, k životu dětí v cizích zemích, co již dokázali předvést a zrealizovat, že už jim nikdo neuvěří. Že politici zemí sužovanými imigrací, včetně naší země kterou imigranti zatím, pro bídu v bídě - zatím odmítají, že už nebudou moci ani smět nadále zájmy USA podporovat, pokud totálně nezapřou všechny ty jejich trapně ubohé tlachy o demokracii a svobodě v obavách před hněvem a zuřivostí občanů. V obavách, že pro udržení koryt budou nuceni použít násilí, ozbrojené složky státní moci. Otázkou je zda konečně amíci pochopili, že Evropané nejsou Američani, aby jim sežrali každý absurdně nestoudný špek, co jim předhodí. Že na PUTINA již nelze ty jejich prasečiny nadále svádět, i kdyby se zde amorální trollové a zlem ovládaná paka, samou snahou přetrhli.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.