Reklama

čtvrtek 15. října 2015

"Leťte přímo! Kyjev poslal let MH17 mimo obvyklou navigační trasu!" zaznělo v ukradených nahrávkách.


Břetislav Olšer
15. 10. 2015   Rukojmí
Vyšetřování sestřelení malajsijského ledadla není ještě zdaleka u konce. Nizozemci nemají k dispozici zásadní důkazy. Kyjev totiž odmítl vydat nahrávky z řídícího střediska letového provozu. Tajná služba SBU vtrhla do řídící věže a zkonfiskovala veškeré nahrávky! Je možné, že chtěla změnit teritorium letu, aby ho nasměrovala nad Doněcké území. "Leťte přímo! Kyjev poslal let MH17 mimo obvyklou navigační trasu!" zaznělo v ukradených nahrávkách. Už je jasné, proč tajná služba zkonfiskovala v ukrajinském centru letového provozu všechny záznamy komunikace s letadlem!
Smoking gun!
To je takový pěkný americký výraz pro nebezpečný a rozhodující důkaz, že někde došlo ke zločinu nebo nějaké levárně, a to nedávno. Takovýmto „smoking gunem“ je určitě zpráva o tom, že ukrajinská tajná služba vtrhla do centra řízení ukrajinského letového provozu a zkonfiskovala veškeré zvukové nahrávky týkající se komunikace dispečerů s letem MH17. O tom jsme již na AE News informovali - čas 15:29]. Dnes přišla další pikantní a do značně míry už ani ne překvapující zpráva. Indické noviny Times of India totiž přinesly svědectví indického pilota Boeingu 787 Dreamliner, který se svým strojem letěl ve vzdálenosti jen 90 sekund od letu MH17 a slyšel na společně frekvenci v rádiové komunikaci Kyjeva s letem MH17 zajímavou věc.
Přímá účast Kyjeva na letecké tragédii
Kyjev totiž namísto klasické koridorové navigace pomocí „waypoints“, tedy pozemních stanic, kterou řízení letového provozu v Kyjevě používá pro naprosto všechna letadla, použil přímé směrování a poslal let MH17 přímo nad povstalecké území přímou trasou. Zcela výjimečně. To je zřejmě ten skutečný důvod konfiskace nahrávek, protože by to dokazovalo přímou účast Kyjeva na celé tragédii. Let indického Dreamlineru byl v té době vzdálen jen cca. 25 km vzdušnou čarou od letu MH17. To je další průser. Zdá se, že dokonce i indický Dreamliner měl být sestřelen, pokud by se nepodařilo trefit let MH17? Možná i tento indický stroj měl být součástí plánu, i když stroj neletěl přímo nad pozice ukrajinské protiletadlové baterie, která byla v těsné blízkosti povstaleckých pozic.
Manipulace s důkazy
Ukrajina následně požádala pilota indického Dreamlineru, aby se pokusil navázat kontakt s letem MH17. Neúspěšně. Co je na celé věci ještě podivnější, tak je prohlášení Indie, že v té době v blízkém koridoru povstaleckých bojů žádný indický letoun nebyl, což je v ostré kontradikci s letovými online daty. Znovu se tak ukazuje, že prohlášením leteckých společností nelze opravdu věřit ani slovo, protože to není jenom Kyjev, který manipuluje důkazy, ale i samotné letecké společnosti. Většina dopravců se přitom území povstalců vyhýbá už mnoho měsíců... http://www.novarepublika.cz/2014/07/lette-primo-kyjev-poslal-let-mh17-mimo.html
Zástupci východoukrajinských separatistů, stejně jako výrobce raket Buk, firma Almaz-Antej, označili zprávu vyšetřovatelů za zkreslenou a veskrze chybnou. Výsledky šetření jsou „od základu nesprávné a odporují jak reálnému stavu věcí, tak i objektivním faktům,“ prohlásil ve středu v Doněcku mluvčí povstalecké armády Eduard Basurin.

Zatímco podle západních expertů byla osudná raketa odpálena z okolí východoukrajinské obce Snižne, kterou v kritické době ovládali povstalci, podle separatistů byla místem útoku obec Zaroščenske, která leží asi 40 kilometrů západněji a kontroluje ji ukrajinská armáda.

Podívejte se na pokus firmy Almaz-Antej s raketou Buk:

Takto vypadá výbuch systému BUK v blízkosti kokpitu letadla | (0:44) | video: RT

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/rusko-vini-nizozemskou-vysetrovaci-komisi-z-protiruskeho-spiknuti-1j7-/zahranicni.aspx?c=A151014_133347_zahranicni_ert

Ukrajina až ve čtvrtek 17. července 2014 kompletně uzavřela vzdušný prostor nad Luhanskou a Doněckou oblastí, kde probíhají boje s proruskými separatisty. Částečně omezila provoz nad Charkovskou oblastí. Kyjev tak učinil až pár hodin poté, co se v Donbasu zřítil malajsijský boeing a spekuluje se o jeho sestřelení.

V dokumentech Mezinárodní organizace pro civilní letectví (ICAO), jehož členy je 195 zemí včetně Ukrajiny, je jednoznačně řečeno, že stát, ve kterém probíhají otevřené boje, má povinnost uzavřít vzdušný prostor pro civilní letadla. Ukrajina to však neudělala, což vyústilo v katastrofu. Přitom už několik měsíců probíhají nad oblastí východní Ukrajiny vzdušné boje, přesto nebyl tento letecký koridor z bezpečnostních důvodů vyloučen pro přelety civilních letadel. Ovšem Spojené státy a Evropa přerušily lety nad územím Ukrajiny hned druhý den po pouhé informaci, že představitelé Majdanu ukradli několik desítek přenosných protiletadlových raketových systémů. Nevystřelil náhodou některý z nich…? Zaručeně pravý odposlech separatistů hovoru o raketě BUK? Takových udělá běžný “ajťák” za den stovku; zkrátka vehnali separatisty do krvavé pasti, a až pak zavřeli letový koridor…


Habaďůra č. 1; Nicméně Ukrajina tedy odpovídá za vše, co se stane v jejím vzdušném prostoru. Riskl to Porošenko, aby dostal separatisty a Putina do pasti? Jak je to možné? Byla to evidentně past pro nadšené separatisty, kteří se cítili vítězi a naletěli zrůdné pomstě Ukrajiny, která nedbala lidských životů, jen aby mohla vyprovokovat separatisty k útoku na civilní Boeing 777 s 298 pasažéry na palubě? Žili samotní aktéři útoku v domnění, že sestřelil ukrajinské nákladní letadlo AN-26 a po bližším ohledání pak zjistili svůj omyl? V Iráku během operace „Pouštní bouře“ bylo americkou raketou sestřeleno íránské osobní letadlo Airbus A300B2-203. Zahynulo 290 lidí…

Habaďůra č. 2; a máme zde kopii podobné tragédie s jasným záměrem; zdiskreditovat Sověty, aby byla studená válka ještě studenější; Boeing-747 společnosti Korean Air 1. září 1983 přepravoval pasažéry na lince z New Yorku do jihokorejského Soulu. Let nesoucí označení KAL 007 měl naplánované mezipřistání na letišti v Anchorage na Aljašce, kde doplnil palivo pro následující cestu nad oceánem. Tu mělo letadlo absolvovat po předem stanovené trase, která vedla v bezpečné vzdálenosti od strategických vojenských základen SSSR na Dálném východě. Krátce po vzletu se však korejský stroj od svého kurzu odchýlil a z neznámého důvodu nabral kurz přímo nad sovětskou Kamčatku s vojenskou základnou. Nereagoval na snahu radisty, ani na varovné signály. Když letadlo přeletělo jižní cíp Sachalinu, dostal pilot jedné ze sovětských stíhaček Su-15 rozkaz špionážního vetřelce “zastavit”.

Střepiny vypálené rakety poškodily trup dopravního letadla, které po několika minutách spadlo do moře. V jeho troskách našlo smrt všech 269 osob, převážně Američanů a Korejců. Incident vyvolal napětí mezi oběma bloky, které jej interpretovaly každý po svém. Podle Američanů i Korejců šlo o barbarský akt SSSR vůči civilnímu letadlu. Naopak Sověti trvali na tom, že sestřelili letoun, který v jejich vzdušném prostoru prováděl špionážní akci. Nyní je třeba udělat zase z Ruska jen psance, co bude skomírat pod tíhnou sankcí USA a EU. Znovu třicet světových vůdců proti jednomu Putinovi. Prostě po kovbojsku - čestně jeden na jednoho, jak to ani jinak nejde v americkém snu země neomezených možností; systém “krvavé volavky” v podobě vrtulníků a vojenských letadel, až v konečný cíl - Boeing 777 a skoro tři sta obětí?

Habaďůra č. 3; šokem je pro každého, kromě Obamy, Merkelové či Rasmussena, že nad východní Ukrajinou se vedly každodenní letecké boje, přesto letový koridor nebyl uzavřen. Že by Porošenko čekal, až se do koridoru dostane dopravní letoun, který bude sestřelen? Účelová tragická šaráda. Vzpomeňme si na „dojemné“ záběry, kdy Kennedyho letiště v New Yorku opouští 13. září 2001 USA bin Ládinova rodina v počtu 26 osob, kdy už jsou zničena newyorská dvojčata Twin Towers a Pentagon je rozbořen. Ve svém soukromém letadle a za pozorné asistence příslušníků tajných služeb CIA odletěli všichni v pohodě, formálně vyslechnuti FBI, do Saúdské Arábie. Přestože jiné vzdušné soukromé dopravní prostředky bez výjimky měly až do odvolání zákaz jakéhokoli startu, přistání či letu nad Spojenými státy. Tehdy to šlo, na Ukrajině se jen čekalo na masakr na vrub Ruska…

Habaďůra č. 4; současná Ukrajina jako soused Ruska je stejný neuralgický bod jako v roce 2001 Spojené státy, které potřebovaly děsivý masakr na očích celého světa, aby měly důvod začít novou studenou válku v praktickém provedení – vyklidit sklady od rezavějící vojenské techniky zbrojařských firem s ročními zisky v desítkách bilionů dolarů. Proto zde byli po ruce muslimové, kteří šli za svým džihádem mečem, aniž by tušili, že vše je v tajné režii USA; zabili pro svůj čtvrtý ráj sebe a na tři tisíce lidí z Obchodního centra v New Yorku, včetně pasažérů unesených letadel. Návod k masovému vraždění jim totiž dal v roce 1995 sedmadvacetiletý čistokrevný bílý Američan Timothy James McVeigh.

Habaďůra č. 5; že by Ukrajinci chtěli separatisty “namlsat”; poker s falešnými kartami? První „krvavá volavka“ byla poslána 2. května 2014 do Slavjansku, kde separatisté sestřelili vojenský vrtulník. Jeden pilot byl zabit, druhý zajat a další dva členové posádek uprchli. Poté 29. května 2014 začala ve východoukrajinských městech Slavjansku a Kramatorsku rozsáhlá ofenziva ukrajinské armády s nasazením dělostřelectva a letectva. Místní média informují o ostřelování palebných pozic proruských povstalců z bojových vrtulníků, armáda útočila na Slavjansk z raketových baterií Grad. Přesto povstalci sestřelili armádní vrtulník, v němž zahynulo 14 vojáků včetně ukrajinského generála.

Další „volavkou“ bylo 7. června 2014 ukrajinské vojenské letadlo An-26, jemuž separatisté zasáhli raketou pravé křídlo, posádka vyskočila na padácích. Následně se letadlo proměnilo v ohnivou kouli a zřítilo. Podle ukrajinské armády byl sestřelený letoun transportní stroj, který převážel humanitární pomoc, ozbrojenci tvrdí, že šlo o výzvědný letoun. Následovala další vějička - 15. července 2014 proruští vzbouřenci na východě Ukrajiny oznámili, že sestřelili bitevník Suchoj Su-25, jenž se zřítil při útoku na město Snižne. Válka, co je proti USA, to je terorismus, co je proti Rusku, to je boj za svobodu a demokracii, viz. mírumilovný Majdan… http://www.youtube.com/watch?v=ie0rj0l85Q4

Nyní e-mail z nejmenovaného zdroje: „Mně na tom nesedí to, že všichni ví, že se v této oblasti docela běžně sundávají letadla, ale civilní linky si tam létají, jako by se nechumelilo… A pak mě v souvislosti s tím překvapuje - při existenci vší té skvělé techniky - že “nejskvělejší armáda na světě” nebyla schopna přes 10 let dopadnout člověka údajně odpovědného za 11. září 2001, doposud se nenašla ani stopa po zmizelém Malajsijském letadle z března nebo kdy, ale teď, pár desítek minut poté, co zmizi éro nad Ukrajinou, už vystupují představitelé EU a USA s tím, že ho sestřelila raketa BUK a že to byli “separatisté”… Všechno to smrdí, jak bolavá noha…

Španělský letecký dispečer Carlos údajně pracující na letišti v Borispolu, který okamžitě po havárii začal posílat tvíty v tom smyslu, že letadlo sestřelilli Ukrajinci a snaží se zametat stopy. Jeho twitterový účet ve španělštině byl následně zrušen, jeho obsah v ruštině najdete zde, screenshoty např. zde, reference k jeho osobě a popis celé kauzy v angličtině zde.

Podle jeho líčení letadlo sestřelili na příkaz někoho z ministerstva vnitra, a po havárii se do řídící věže dostavili zahraniční agenti a zaměstnanci ukrajinského MV a zabavili všem dispečerům telefony. Byly též vymazány záznamy o komunikaci s letadlem.
2. Odchýlení letadla z trasy

Někdo musel letadlo na jiný kurz přímo do centra válečných operací navést či naprogramovat. Kdo a proč to udělal? Údajná bouřka, kvůli níž se měl let odklonit, se nekonala, důkaz najdete zde.
3. Stopy po zásahu raketou vzduch-vzduch na zadní výškovce havarovaného letadla

Foto: zdrojZdroj: www.palba.cz

Na videozáznamu od času 0:24.

Rozbor v ruštině, z nějž vyplývá, že letadlo bylo zasaženo raketou vzduch-vzduch zezadu a svrchu.
4. Znehodnocené pasy

Na videu byly vidět pasy obětí, některé byly dírkované, jiné s vystřiženým trojúhelníkem (zde, zde azde). To je běžný způsob, jak se likvidují pasy po ztrátě platnosti.
5. Falešné video s „povstaleckým“ BUKem

Tohle falešné video s patřičným komentářem šlo skoro všude, autoři odmítají opravit chyby. Video je natočeno na ulici Gorkého v Krasnoarmějsku. Krasnoarmějsk ovládají od 11. 5. 2014 ukrajinští vojáci/nacigarda. Na videu vidíte billboard zadaný firmou subaru.kiev.ua neboli Bogdan auto. Je to oficiální dealer Subaru. Autosalon mají v ulici Dněpropetrovské 34. V pozadí je vidět obchod Strojdom, který je na ulici Gorkého 39. Takže pokud je skutečně vezen BUK bez jedné rakety, majdanovci udali sami sebe. Jen masmédia to vše stále obrací.

Toto falšované video bylo vyvěšeno ukrajinským ministerstvem vnitra 18. 7. 2014 zde, s falešným názvem jej vidělo zatím 1 317 139 diváků. Komentovat se nedá! Tady všude ten fake přebírají.
6. Brífink ruského ministerstva obrany

Brífink Ministerstva obrany Ruské federace ohledně katastrofy Boeingu 777 se konal dne 21. 07. 2014 – v ruském jazyce s tlumočením do angličtiny. Shrnutí: Jednalo se o speciální brífink Ministerstva obrany Ruské federace, na kterém byly ozřejměny okolnosti katastrofy malajsijského civilního letadla na Ukrajině. Některá z prohlášení: Bylo řečeno, že ruské Ministerstvo obrany má k dispozici kosmické snímky dislokace prostředků protivzdušné obrany ukrajinské armády před katastrofou letadla.

V den jeho pádu byla v oblasti Doněcku rozmístěna skupina ukrajinského zařízení protivzdušné obrany sestávající ze tří, čtyř divizí zenitových raketových komplexů BUK-M1. Zástupci ruských ozbrojených sil se ptají proč a proti komu tam mělo být použito takovéto výkonné zařízení, když jak je známo, domobranci nemají k dispozici letadla. Současně kontrolní přístroje zaznamenaly stoupání ukrajinského bojového letounu, kterým zřejmě byl SU-25, a to ve směru letu malajsijského boeingu. Vzdálenost mezi boeingem a SU-25 byla pouze 3-5 km (SU-25 je schopné krátkodobě dosáhnout výšky 10 km, ve svém vybavení má k dispozici rakety vzduch-vzduch, vzdálenost pro garantovaný zásah raketou typu, kterým disponují tato letadla, je vzdálenost do 5 km, ale mohou je zasáhnout až na vzdálenost do 12 km).

Kyjev by měl odpovědět, proč a za jakým účelem bojové letadlo letělo vzdušným koridorem civilního letadla. Kromě toho se podle údajů ruských vojáků boeing odklonil od své trasy o 14 km. Poté se pokusil vrátit do koridoru, ale již to nestihnul. Ruské Ministerstvo obrany také požádalo USA, aby poskytlo světové veřejnosti k prozkoumání satelitní snímky vytvořené v okamžiku katastrofy boeingu, pokud samozřejmě vůbec existují. Také bylo oficiálně sděleno, že Rusko nepředalo domobrancům žádné systémy BUK ani jinou vojenskou výzbroj.

Lhaní je velký nešvar.Kolem tragide malajsijského letounu je toho příkladem. Nedávno jistý bloger svou lží překonal i americké papaláše, mj. napsal: “Všude se najdou lidské zrůdy a mají různé národnosti. Tato je ruská. Už dlouho jsem nezažil takový pocit hnusu jako při pohledu na tuto fotku. “Geroj - opolčenec, nejlepší syn ruského národa”, nebo lépe řečeno přiožralý primitivní mužik předvádějící se u trosek letadla a uprostřed mrtvých těl s dětskou hračkou. V letadle zahynulo i osmdesát dětí. Jednomu z nich patřila i hračka se kterou nechutně šaškuje ”geroj”. Dítě už ji potřebovat nebude, jeho mrtvé tělo, nebo to co z něho zbylo musí ležet nedaleko. Hnus…”


Nyní uvádím správnou tajenku této antiputinovské křižovky, jejímiž spoluluštiteli jsou s majdanskými neonacisty i EU, NATO a USA. Kolikrát jsme slyšeli v rozhlasu a v televizi a četli v různých médiích, jak “proruští separatisté” rozkrádají památky po mrtvých, které se dají zpeněžit, nakládají neuctivě s těly cestujících, kteří zahynuli při pádu malajsijského letadla na Ukrajině, a jako vrchol, že se nechají fotografovat s hračkami, které ukradli mrtvým dětem. K tomu samozřejmě žádné důkazy, jak jsme od “profesionálů” zvyklí. Ale přece jen obletěla svět fotografie “teroristy, který ukradl dítěti hračku”. Jaká je skutečnost?

Pravda je však poněkud jiná; antimajdanský ozbrojenec zvedá hračku - vycpanou opičku z hromady trosek a říká: “Podívejte se, koho sestřelili ! Vidíte?”, pokládá hračku zpět na hromadu trosek. Pak smeká čepici a křižuje se… Je to naprosto jasný projev soucitu se zavražděným dítětem, které symbolizuje jeho hračka. V tlumočeném rozhovoru pak říká, že letadlo muselo být sestřeleno buď jiným letadlem nebo střelou, která dosáhne do výšek, ve kterých mohou létat civilní letadla. Je zjevně přesvědčen, že letadlo sestřelila ukrajinská armáda, která k tomu má prostředky. Na videu lze vidět spoustu a fotografů, novinářů a komisařů EU, byť jsme slyšeli, že na místo havárie nikdo nesmí a členové OBSE byli uneseni… Zloděj už rok křičí; chyťte zloděje; Rusko chce ukřižovat přesila více než 30 zemí NATO, EU a OSN, jejímž hlavním sponzorem jsou navíc USA …Ano, je to hnus, pokud by pan bloger byl u toho, aby viděl, že jde skutečně o opilého mužika. pro doplnění lidského neocynismu dodávám, že všude jsou zrůdy; tahle střízlivá americká vojanda se tetelí nad mrtvolou právě zabitého iráckého vězně z vězení Abu Ghraib, který byl zásadně proti zájmům USA…


Že by obrat o 180 stupňů? Ukrajinská armáda totiž měla v pátek u Doněcka tři nebo čtyři baterie raket BUK M1, tlumočila agentura Interfax prohlášení zástupce generálního štábu ruské armády Andreje Kartapolova. Podle něj tam byly systémy umístěny v ten den. Dokazují to snímky z ruského satelitu. „Tyto systémy země-vzduch umějí zasáhnout cíle na vzdálenost až 35 kilometrů ve výšce 22 kilometrů. K jakému účelu a proti komu byly tyto systémy nasazeny? Jak je známo, milice (separatistů) nemají žádná letadla,“ prohlásil generál. Moskva současně odmítla tvrzení Kyjeva, že separatisté disponují raketami Buk, které jim Rusko dodalo. Snímky, které mají dokazovat jejich pozdější převoz přes hranici do Ruska, jsou údajně podvrh.

Malé překvapení: Pomozte s tímto prosím, http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Poprve-v-Cesku-Fotograficky-dukaz-ze-za-sestreleni-pry-muze-Rusko-327629
to falešné video šlo skoro všude. Autor odmítá opravit své chyby. Takže znovu a dokola. nebyli první ani u nás - viz http://www.novinky.cz/stalo-se/342668-mame-video-na-kterem-povstalci-prevazeji-rakety-jedna-chybi-tvrdi-kyjev.html. Fotka je z videa. Originál v HD je zde - http://www.youtube.com/watch?v=1DA-eOTv0yQ. Video je natočeno na ulici Gorkého v Krasnoarmějsku. Krasnoarmějsk ovládají od 11.5.2014 ukrajinští vojáci/nacigarda. Na videu vidíte bilboard zadaný firmou subaru.kiev.ua neboli Bogdan auto. Je to oficiální dealer Subaru. Autosalon mají na ul. Dněpropetrovská 34. V pozadí je vidět obchod Strojdom který je na ulici Gorkého 49. Takže pokud je skutečně vezen BUK bez jedné rakety, majdanovci udali sami sebe. Odkaz na bilboard s logen Bogdan autohttp://blog.autoua.net/media/uploads/raznoe/dsc_2514.jpg. Falšované video bylo vyvěšeno min.vnitra Ukrajiny 18.7.2014…

„Ruské radiotechnické prostředky 17. července zaznamenaly činnost radaru baterie Buk-M1 umístěné u obce Styla asi 30 kilometrů jižně od Doněcku,“ tvrdí ruské ministerstvo. Dodalo, že systém Buk-M1 je technicky s to předávat údaje z radaru i vzdálenějším bateriím. Osudovou raketu tak prý mohly odpálit i další dvě baterie, umístěné osm kilometrů severně od Doněcka, respektive 25 kilometrů východně od tohoto ukrajinského velkoměsta. Kyjev podle agentury ITAR-TASS naopak tvrdí, že boeing byl mimo dostřel ukrajinských jednotek, a ujišťuje, že podle kontroly u jednotek protivzdušné obrany žádná ukrajinská raketa neschází.

Více na: http://zpravy.e15.cz/zahranicni/udalosti/kyjev-cerne-skrinky-ze-sestreleneho-letadla-jsou-na-ukrajinskem-uzemi-1102155#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylink

Inu, španělský dispečer, který sledoval malajsijské letadlo, na svém twitterovém účtu oznámil, že letadlo jen pár minut před jeho zmizením z radaru doprovázely dvě ukrajinské stíhačky. „Když Boeing jednoduše zmizel z radarů, tak nám kyjevské úřady oznámily, že havaroval. Jak se to mohly dovědět tak rychle?“, píše Carlos ve svém mikrologu.

40 komentářů :

 1. Příliš mnoho otazníků, příliš skrytých odpovědí. V samé podstatě jde o hrůzný předem chladnokrevně naplánovaný čin. Pociťuji v tomto případě určitou skepsi, nicméně jsem nakloněn představě, že jednou povede k novému objektivnímu zkoumání pravdy a svět včetně pozůstalých se pravdu dozví. V žádném případě nesmíme připustit skepticismus, poněvadž skepticismus je v poznání dvojsečnou zbraní: jako nástroj nás chrání před omylem, jako postoj před pravdou. L.


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobrý den,
   zde je to video s nalezenou hračkou v troskách.

   https://www.youtube.com/watch?v=kZBSGorpLNc

   Moon

   Smazat
  2. Ano, opravdu příliš mnoho otazníků. Faktem je, že zpráva alespoň jak se zdá je nějak mimo mísu. Prostě nereflektování zprávy výrobce a jeho pokusu na trupu letadla s řízeným výbuchem rakety BUK je když né šlendrián, tak zaručeně úmysl. No a to mě naplňuje jistotou, že let MH-17 skutečně sestřelili Kyjevští fašouni. Tudíž chladnokrevná vražda. Jinak mě mrzí, že RF nejspíše neprováděla paralelní vyšetřování, nebo žeby ano a stále se ještě čeká? Snad se pravdu dozvíme.

   Smazat
  3. Dobrý den,
   přikládám videa (klipy) o občanské válce na Ukrajině.

   Toys for Poroshenko:
   www.youtube.com/.../

   Enemy at the gates:
   www.youtube.com/.../

   Good rockets:
   www.youtube.com/.../

   Odessa, May 2:
   www.youtube.com/.../

   Zkuste, prosím, zhlédnout...

   Moon

   Smazat
  4. Dobrý den,
   přikládám videa (klipy) o občanské válce na Ukrajině.

   Toys for Poroshenko:
   https://www.youtube.com/watch?v=tD9WsHebzfc

   Enemy at the gates:
   https://www.youtube.com/watch?v=Wkbsoxzfssk

   Good rockets
   https://www.youtube.com/watch?v=42RnhSS7WV0

   Odessa, May 2:
   https://www.youtube.com/watch?v=4I3X3dLIoOM

   Zkuste, prosím, zhlédnout...

   Moon

   Smazat
 2. Dokažte Ukrofašounské svině, že to není pravda, zveřejněním všech záznamů!!!

  Neodevzdáte-li všechny záznamy světové veřejnosti, jste minimálně v mých očích, jednoznačnými vrahy všech cestujících!!!

  Být v záznamech z řídící věže a či v černých skřínkách, JAKÝKOLIV důkaz o vině Opolčenců, či Ruska, měli jste celý rok k jejho zveřejnění a ZCELA URČITĚ, by jste si tento slastný okamžik vychutnali, neb jste tak neučinil, je toto pro mne jednoznačný důkaz Vašich lží!!!!!

  Fašističtí vrazi z bývalé Ukrajiny pod velením mrdek z SSA a EU.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. http://cdn.onderzoeksraad.nl/documents/appendices-au-mh17-crash-en.pdf

   Od strany 38, idiote. A teď se zase vrať k dělání kotrmelců.

   Smazat
  2. Anonym 2:58
   Myslíš toto:
   "Malaysian one seven, due to traffic proceed direct to the point ROMEO NOVEMBER DELTA?"

   Smazat
 3. Nejhorší na tom je, že naši vládní činitelé souhlasí se sankcemi proti Rusku spolu se sráčema, kteří tohle zavinili. Je třeba volit paní Semelovou, ale pokud tam bude agent lichvářů Filip, tak ne!.

  OdpovědětSmazat
 4. Bojis se pravdy a mazes, co cenzore?
  Kompletni konverzace s ridicim centrem byla na cernych skrinkach. K sestrelu se priznal okamzite tvuj soudruh Strelkov v domneni ze sestrelil ukrajinsky vojensky Antonov.
  Zadny Spanel na ukrajinskem ridicim stredisku v zivote nepracoval.
  Ledadlo sestrelili rusti separatiste BUKem, ktery jim dodalo Rusko.
  Jsou to Rusove kdo ma narukou krev 298 lidi, z toho 50 deti. A cast viny nesou i komunisticke a nacisticke kurvy z NR, ktere se tenhle zlocin snazi omlouvat nebo vyvracet.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Letadlo sestřelili úkáčka na příkaz SSA,z toho se nacistický prasata nevylžete.

   Smazat
  2. 7:04.Stejný blb tady psal před rokem ,že na Majdanu střílel Berkut na příkaz z Moskvy.Pravda vylézá na povrch,překvapivě z ukrajinské strany.V minulých dnech ukrajinská prokuratura označila za původce střelby nacionalistickou Svobodu v čele se zločincem Tahnybokem,nebo jak se ten banderovec jmenuje.postříleli jak civilisty,tak příslušníky Berkutu.Co na to Štětina,který v té době byl v hotelu odkud se střílelo ubytován?

   Smazat
  3. Prosím nebavte se s Anonymem 7:04. Jděte raději do ZOO, tak jsou hezčí a inteligentnější exempláře, a můžete je zastihnout i v době krmení.

   Smazat
  4. Proč Strelkov nejásal, že poprvé použili povstalci BUK, což je sofistikovaná zbraň, to by určitě jásal a chlubil se tím. Protože nic takového nebylo a je to jenom hoax.

   Smazat
  5. Štětina? Tenhle štváč
   je schovaný v lavici EP v Bruselu! To je daleko.
   Lépe bude zeptat se Prazáků, téch co jej zvolili za europoslance, proč volili takovou zrůdu! Propagátora
   ukrajinskych následníků fašisty Bandery!

   Dávam prostor některému z nich, aby se vyjádřil.
   Akú

   Smazat
  6. Nauč se češtinu ty debilní knížecí impotentní genitále!!!!!Prej pět světovejch jazyků?????LEDA KULOVÝ MAMRDE!!!!!!!!!!!!

   Smazat
  7. Ten blb neumí ani rodný jazyk 7:04, to vypadá na kofolu z Chánova. Vždyť dávno byla tato "komunikace" vyvrácena a tento fejk vytvořila ukradinská tajná služba. Jenom ty pořád věříš svým vzdušným zámkům, případně si to dohledej, jestli to umíš, jednobuněčný organisme. Ty jsi matroš, z tebe musí mít fakt doma radost, jestli nějaké doma máš, možná ústav chorobomyslných pindosácké propagandy.

   Smazat
 5. 2.58. Idiote, kdyby to sestřelili rusáci, tak je už po 3. světový a my bychom tady neplkali blbosti!

  OdpovědětSmazat
 6. Cele to "nezavisle", "oficialni" "vysetrovani" pod uSSackym dozorem je stejne fraska. Jeho vysledky jsou jednoduse napadnutelne uz jenom proto ze nebyla dodrzena predepsana metoda: byly vedome ignorovany zaznamy komunikace letadla a letoveho dozoru - ze je Ukrajina nechce vydat je irelevantni, uz samotny fakt ze Ukrajinsti naciste pod uSSackym patronatem tyto informace zatajuji a tim padem torpeduji jakykoliv vysledek jakehokoliv vysetrovani je dukaz sam o sobe.
  Je to vubec prvni vysetrovani letecke tragedie kde TAK DULEZITA VEC jako je zaznam komunikace je vedome ignorovana.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Celá ta slavná "utajená a nevydaná" komunikace je součástí závěrečné zprávy komise. Vymyslete si už něco jiného, prolhaní idioti.

   Smazat
  2. Pro 9:51: Tak jo, ty genie, kde najdu kompletni, nezmeneny zaznam nebo alespon prepis? A DUKAZ ze nebyl manipulovan? I vy geniove preci vite ze byly zaznamy skonfiskovane SBU a tudiz neni ZADNA zaruka ze nebyly manipulovany - s pravdepodobnosti ktera hranici s jistotou se muzeme splohennout ze naciste nerikaji pravdu (a uSSaci uz VUBEC ne)

   Smazat
  3. Staci se podivat na internet a umet anglicky, komunisticky kretene.
   Vis dobre ze to udelali tvoji nackovsti milacci tak lzes a zatloukas. Jako kazdy byvaly fizl a kolaborant s okupanty.

   Smazat
  4. Pro 10:13: ;-)

   Smazat
  5. Není například jasné, proč zpráva neobsahuje ani náznak amerických důkazů, o nichž loni, krátce po neštěstí, mluvil americký ministr zahraničí John Kerry. „Máme záběry odpálení. Známe trajektorii. Víme, odkud (raketa) pochází. Známe přesné časy. A bylo to přesně ve chvíli, kdy letadlo zmizelo z radarů,“ prohlásil s tím, že za sestřelením boeingu jsou zcela určitě rebelové.

   Smazat
  6. Pro 10:18: Jo, mate pravdu. Ale jestli je pravda to co rika Kerry, tak je to nejspis prave ten pravy duvod proc ty dukazy nebyly poskytnuty, nebyly pozadovany a tudiz ani nebyly pouzity. Jestli totiz takove dukazy existuji tak by usvedcili vinnika - coz se zjevne z nejakeho duvodu NESMI stat.

   Smazat
 7. Koukám, že agenty provokatéry nasazují do diskuse už i v nočních směnách. Možná jsou to už nějaké vyspělé automaty a nikoliv lidské bytosti, ale ještě by to chtělo nahrát nezbytné vstupní informace do jejich paměťového bloku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. zase jeden zakejhal, vlast tě (10:15) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
  2. Bezmozku 10:15, nauč se gramatiku, jen se více shazuješ. Ty máš tak pod postelí vibrátor, ty pindosácká buzno, doufám, že jsi tě tvá chrabrá army vezme do první línie, ty jsi jejich člověk, bezvýznamná tupá nicka. Pan Olšer má samozřrjmě pravdu.

   Smazat
 8. Perfektní článek!! Díky zaň!, pane Olšere.
  Již i ten George Orwel dávno před tím odtušil, že „Mluvit pravdu v čase všeobecného klamu, je revoluční čin.“

  OdpovědětSmazat
 9. Pane Olšere - děkuji za profesionální podání informací, ze kterých si všichni vybereme ty své hrozinky. Pak zde budeme do krve diskutovat, zda Ukři, Opolčenci, Rusáci, Amíci, či kdo je za tuto sviňárnu všech sviňáren odpovědný. Do krve budeme bránit své argumenty, jen aby naše ego a vidění světa neutrpělo - bez ohledu na realitu. Je smutné, že tím již nic objevného nenapíšeme, pouze prohloubíme naše názorové zákopy.

  Víra je nad jakoukoli realitu (pravdu)! Ten, jehož víra se s realitou začíná rozcházet, ztrácí v realitě oporu a o to silněji se své víry drží a své vidění světa o to úporněji a agresivněji prosazuje. Stále platí myšlenka Něnmeckého filozofa Schopenhauera (parafrázuji): Každá pravda prochází třemi stádii. Nejdříve je zesměšňována, poté agresivně odmítána, aby nakonec byla přijata za samozřejmost.

  Přejme si, aby se naše víra co nejvíce přiblížila pravdě. Jen pravda, její poznání a přijetí nás může vytáhnout ze zákopů víry ke vzájemnému naslouchání, porozumění, pochopení, koexistenci a možná spolupráci. Pak možná nezaujatě odhalíme, kdo, jak, proč, na čí pokyn a za čí peníze tuhle hrůzu spáchal. Bojím se však, že to dopadne jako s 11/9, kdy z průzkumů veřejného mínění je 83% USA obyvatel přesvědčeno, že kongresová vyšetřovací zpráva nemá oporu v realitě (vláda lže!). No a co se děje??? NIC. USA administrativa jede dál po své koleji bez ohledu na své občany a mezinárodní vyšetřovací komise k MH17 bude tvrdit cosi bez ohledu na forenzní důkazy. Pravda je tak nebezpečná, že je potřeba ji pokřivit k obrazu a přání zákulisních loutkovodičů!!!!!!

  Mír s námi.
  Ferro

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Čau Ferro
   Víra je víra a voko je voko
   Oko vidí a vidí průstřely způsobené stíhačkami.
   Zbytečno plkat o víře, když máme jistotu.
   Desetinásobku !!!

   Smazat
 10. No, moc by si pan Olšer toto všechno přál. Z čeho asi pramení tolik zloby? Netýkalo se to odklonění - neodklonění bouřky na trase? Ale to by byla trapná nuda. No počkáme si na jiné zpravodajce, než je zavilý Olšer.

  OdpovědětSmazat
 11. Tak, jako se provalilo, že odstřelovači sříleli do vlastních z hotelu Ukrajina--svědek i náš tzv.poslanec Štětina s dirigentem USA s 5 miliardami dolarů v kapse, tak se za žádnou cenu nemůže provalit, že taky za účastí na pádu MH17 stály USA. To by mohlo přinést rozpad monopolu a řada světových politiků- včetně těch našich, by musela jít do pryč.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. stejně je ale zajímavé, že většina obyvatelstva Ameriky už ani nevěří oficiální verzi o 9/11, 2001, to dlouhodobé vymejvání mozků už začíná působit kontraproduktivně

   Smazat
  2. Jaké jiné zpravodajce by jsi chtěl 11:09 z tvé pravdomluvné ČT, CNN, BBS nebo Reuters? Tady to máš sepsané polopatě i pro takové "íkváče", jako jsi ty. Co by jsi ještě chtěl, nesedí ti to s propagandou výše jmenovaných agentur?

   Smazat
 12. 10:13 už jim jde o všechno, proto se zvyšuje jejich zuřivost, je to ale taková bezmocná zuřivost, protože viděj, jak se to páníčkovi sere na všech frontách, že už ani nemohou doufat, že svoje dolarové žoldy stihnou včas utratit

  OdpovědětSmazat
 13. Není přece vůbec důležité, jak se to ve skutečnosti událo. Důležité je přece jenom to, jak nám to podá třeba Klepetko z americké České televize a ještě k tomu za vaše koncesionářské poplatky.

  OdpovědětSmazat
 14. V té době dělala Ukrajina podle pokynů USA všechno možné, aby z občanské války udělala konflikt NATO s Ruskem a tato otřesná událost měla být nejlepší záminkou. Hned na to byly na Rusko vyhlášeny personální a ekonomické sankce. Pak následovaly další provokace, např. fámy o těch zničených kolonách ruských ozbrojenců, desetitisících Rusů na straně povstalců,výkřiky Jaceňuka že Ukrajina je již ve válce s Ruskem a že před ním chrání celou Evropu atd., ale tomu sestřelení dopravního letadla se již nic nevyrovnalo. Rusko se nenechalo vyprovokovat, ukrajinská armáda nebyla schopna povstalce porazit ale sama utrpěla dvě citelné porážky u letiště v Doněcku a u Dolbaceva a tak z toho zůstala jen ta nyní zamrzlá občanská válka. Nová režim v Kyjevě nesplnil nic co se od něho očekávalo, naopak i svoje patrony již odrazuje. Takže ti lidé v letadle zemřeli zbytečně.

  OdpovědětSmazat
 15. Tak ti lidé v letadle zemřeli každopádně zbytečně. Na všem tom špatném mě těší jen jedna jediná věc, že zlomit Rusko se nepodařilo, naopak, došlo k posílení jejich sebevědomí a suverenity, což se právě teď krásně projevuje v praxi v Sýrii. A na jeho spojencích tam je patrné, že tu západní prdelačku neberou zdaleka všichni tak vážně, jak se nám někteří snaží namluvit. Takže, i tady platí, že všechno zlé k něčemu dobré, ale ani to nemění nic na tom, že ti lidé v letadle zemřeli úplně a zcela zbytečně.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.