Reklama

sobota 10. října 2015

Marek Obrtel - vystoupení za mír a proti NATO v Praze - 8.10.2015 (VIDEO)


10.10.2015  Nezávislá média (YouTube)
 

MUDr. Marek Obrtel - podplukovník v záloze - otec hnutí Českoslovenští vojáci proti válce plánované velením NATO o situaci na Ukrajině a v Sýrii, o dnešním stavu Armády České republiky, o 'zahraničních misích' našich vojáků, o nebezpečným 'novotám' v novém branném zákoně, který se rodí ve vládní koalici a o nutnosti vystoupení ze zločinecké organizace NATO. 

Vystoupení MUDr. Marka Obrtela následovalo po vystoupení ukrajinské mírové aktivistky Viktorie Šilové v Domě ČSVTS v Praze

Jednoznačné stanovisko - vystoupit ze zločinecké organizace NATO a nedělat agresivní imperialistické politice USA zástěrku. AČR není schopna bránit území vlasti! Připravovaný branný zákon chystá nepřípustné změny v profesionální Armádě České republiky. Za novou evropskou bezpečnostní politiku včetně spolupráce s Ruskou federací bez přítomnosti americké armády na našem kontinentu.15 komentářů :

 1. ŠKODA,ŽE NÁŠ PPL.NECHCE ZRUŠENÍ AGRESIVNÍHO SPOLKU

  NATO a jeho nahrazení EU Armádou,perspektivně pod velením našeho cara jeho blahorodí bolševika PUTINA a nedá to do Parlamentních listů,aby to konečně mohla schválit vláda.
  TO BY BYL SIGNÁL K TOMU,ABY NÁS KONEČNĚ NĚKDO CHRÁNIL

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naplno neřekl, že raději Rusko za spojence než USA. Být nepřítel USA je nebezpečné, být přítel USA je smrtící.

   Vymazat
  2. Wikinger-nevím co hulíš,ale už to nehul,působí Ti to schizofrenické stavy...

   Vymazat
  3. Procházka zvu tě na mou kozí farmu ,ohneš se a užiješ si

   Vymazat
  4. Už je tady zase ten zvláštní mimozemšťan Wikinger. Tak nevím, co si o něm má člověk myslet. Možná ale, že je to jen velký exhibicionista, co se rád předvádí svými rádoby intelektuálskými kousky.

   Vymazat
  5. JAK RÁDOBY,NIC NECHCI, KROMĚ TOHO,ABY K NOVÉ REPUBLICE VZNIKLA TAKY NOVÁ POLITIKA

   a tady moji drazi přátelé a nepřátele budu muset zahrát strejdu MOJŽÍŠE a vytesat do betonových hlav,polit stran,kde se nic od komunistů nezměnilo DESATERO VOLIČE a dokázat,s vámi volové,aby se k němu začala modlit celá ta polit.třida jinak je volit nemusíme.

   V opačném připadě tu neustanou obdivné vzlyky nad úspěchy nejen tunelářů,ale i křiváků z naši polit.třidy,které si volíme dookola a oni nás za to vykradají ,rabují,a zavalují vadnými zákony. Nyní dokonce tleskáme ANO,BUDE LÍP za to,že prostřednictvím ministra války chce přiležitostně poslat nás a naše milenky a ženy pod pásy PUTINOVY námořní pěchoty a vytvořit tak pluky andělů,které půjdou přimo do nebe A TAM JIM BUDE LÍP.

   To je panečku neoliberální oligarcha,kterému tleskáme a jak se zdá nezbyde vám než jen ten mimozemštan WIKINGER,protože tu v komentářich není nikdo,kdo by napsal JAK NATO.

   Ostatně je prima,že jedno přikázáni z DV je inicializace návodu či kníhy

   JAK NA TO aneb CO JÁ ZUBOŽENÝ OBČAN VOLIČ MÁM SÁM DĚLAT.

   Vymazat
  6. Pan Wikinger je jistý poddruh Putlera, schizoidní pomlouvač, vejtaha a rozbíječ diskusí. Jsem moc zvědav na ten jeho 'program'. To určitě budou opsaná skripta z vysoké trollovské.

   Vymazat
  7. 14.19 ANO BYL JSEM TO JÁ,KTERÝ PUTLEROVI PORADIL

   jak zabrat KRYM ukradený UV KSSS Rusku a přifažený komunisty k UKRAJINĚ .Tím se přeci nebudu vytahovat.Je načase,aby jste ho za to navrhl na Nobelovu cenu míru,nebot takový vojevůdce,který ddokáže zabírat celé poloostrovy beze ztráty jediného samopalníka si to zaslouži.,A co se týče DESATERA VOLIČE tak je úplně zbytečné dávat Senochrupovi rozumy,když on bude vždy chtít seno.A právě tím jsou všichni v diskuzi zajedno a fakt sjednoceni.

   Vymazat
 2. Putin na nás kašle , několikrát jsme ho podrazili v eu tak si tady dělejte co chcete...je to jasné z jeho projevu v osn. Na kavčích horách bude hulákat meluzín a zvát nás k modlidbám a místo katedrály sv. víta bude mešita...dobře nám tak .....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ŽÁDNÉ NEOLIBERÁLNÍ- DOBŘE NÁM TAK,ALE HADŽIME

   tedy začněte- BOJUJME s křiváky polit.třidy námi zvolených polit.stran,které nechtějí otevřit na svých webech diskuzní rubriky a převzat tím za své kčivárny i odpovědnost.Opět jsou strany vedeny dubovými hlavami komunistů,kteři to jako první na svém webu zakázali,kdy jejich pčedceda si to dal prý odhlasovat diversanty v jeho kamarile a ostatní strany ho následují ,jako za starých časů- nic nezměnilo...

   Vymazat
  2. Myslím, že nás v tom nenechá, ale musíme se vykoupat jako Ukrajinci. Kalifát místo Evropy by byl i pro Putina horší variantou, než rozpad EU na menší státy. Mohla by se pak znovuobjevit varianta EHS.
   Lidi v EU toho mají dost, jen to naše média nesdělují. Demonstrace v Německu buď neuvádějí a nebo bagatelizují.

   Vymazat
  3. Přesně tak, podrazili jsme Rusko již mnohokrát.
   Za to,že nás osvobodilo od hitlerovců.Podceňujeme Rusko a lezeme do prdele největším agresorům pod sluncem !!!
   A proto jen houšť a větší kapky na ČR.Nic jiné si nezaslouží ! Nic na tom nezmění to,že jsou v ČR také dobří lidé. Ti dobří ale jsou vinni tím,že tomu podrazu nezabránili a tu zradu jim nikdo,nikdy a nic neodpáře !!! Máte to,co jste si zasloužili !

   Vymazat
 3. BOHUŽEL VÁM MUSÍM SDĚLIT,ŽE NÁŠ AMBASADOR Z OSV

  se pokusil oslovit poslance,zda by nedokázali zajistit,aby jejich polit.strana otevřela záměrně zablokované diskuzní rubriky na jejich stranických webech a dala tak přiležitost svým voličům,aby i v mezidobí voleb mohli sdělit polit.stranám co se jim na jejich zpupném jednání nelíbí a žádat nápravu.
  ODPOVĚD BYLA ZAJÍMAVÁ.JÁ JAKO VÁŠ POSLANEC TO NEMOHU ZAJISTIT.OBRATTE SE NA APARÁT STRANY

  Takže překlad.Kočka se kouše do ocasu-aparát strany řízený tak řikajíc diversanty TO ZAKAZUJE.To znamená,že se nic nezměnilo a nezmění,akorát betonové hlavy nahradily dubové.Proto si budou občané voliči muset pomoci sami.Vzniká OSV a její iniciativa VZV tedy voliči za voliče,což v prvním okamžiku nemusí mít výpovědní hodnotu.Ta vznikne teprve DESATEREM VOLIČE,jehož přikázáním se budou muset jednoho dne polit.strany začit modlit jinak je volit nemusíme.A NEDEJ BOŽE,ABY TO PŘEVZALA SAMA VZV.TO BY SE STRANY TAKY MOHLY STÁT ÚPLNĚ NEPOTŘEBNÝMI.

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.