Reklama

sobota 3. října 2015

McCain: Co si to Rusko dovoluje? V Sýrii bombarduje naše teroristy

McCain: Co si to Rusko dovoluje? V Sýrii bombarduje naše teroristy3. 10. 2015  První zprávy
Americký senátor John McCain, předseda Vojenského výboru, ostře kritizoval Rusko, protože "rebelové" bombardovaní v Sýrii patří CIA a jejich úkolem je  svrhnout prezidenta Asada. 
"Je to zajímavé, že jejich první útoky byly namířeny proti jednotlivcům a skupinám, které byly financovány a vyškoleni naším CIA," řekl McCain pro CNN. Dodal, že může potvrdit cíle Rusů, protože mluvil s lidmi ze zasažených míst. McCain tak otevřeně přiznal, že CIA si udržuje teroristy v Sýrii a má dokonce s nimi kontakt.

Rusko potvrdilo, že bojuje nejen proti Islámskému státu, ale že má "seznam" dalších teroristických skupin. "Tyto organizace jsou nám dobře známy a cíle jsou vybrány v koordinaci se syrskou armádou," uvedl mluvčí prezidenta Putina Dmitrij Peskov.

Je pravda, že Rusko bojuje nejen proti IS v Sýrii, ale prakticky proti každé militantní skupině. Každopádně se snaží rozlišovat mezi domněle umírněnými a radikálními teroristy.

Americká armáda je ohromena rychlostí ruských akcí v Sýrii. Ministr obrany Ashton Carter řekl, že ruské akce jsou jako přilévání "benzinu do ohně."

Pentagon je naštvaný, protože Rusové teď efektivněji bojují proti terorismu. Takže kromě teroristů z Islámského státu zasáhli i naše vlastní teroristy, stěžoval si McCain.

John McCain odmítl přijet na volby v Luhanské republice

Americká válka proti teroru je vlastně zbraň jak svrhnout nepříjemné vlády a destabilizovat celé země a zničit je.

Výsledkem této "demokratizace" a "změny režimu", jsou miliony válečných uprchlíků, kteří zaplavují Evropu.

Ale toto spojení ze strany západních médií a politiků? Myslíte si, že to je naše válka, které produkuje válečné uprchlíky? Určitě ne, protože "my", jsme opravdu dobří a Rusové, Číňané a Íránci jsou v zásadě ti zlí!


(rp,prvnizpravy.cz,alles-schallundrauch,foto:arch. - Americký senátor John McCain)

16 komentářů :

 1. Ovšem Číňané tam nejsou jako sppjenci Ruska, ale na svou pěst. Hlídají si tam vlastní zájmy. A ještě k tomu tvrdí, že tam nejsou.
  Ani Západu, ani Rusku, ani Číně nejde o žádnou pomoc Sýrii. USA tam neopatrně otevřely skulinu, mocenské vakuum - a šup! už je ruka v nohavičce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To bude asi tím, že umírnění a ušlápnutí USáci mají své "národní bezpečnostní" zájmy (USA jsou hlavní bezpečnostní hrozbou a výrobcem násilí, nestability a nebezpečí ve světě) po celém globu i v celém přilehlém vesmíru. Přitom obyvatelstvo USA netvoří žádný národ Je to otevřená to směsice jazyků, kultur, národností, etnik, náboženství...). A osobuje si nadvládu nad veškerým světem.

   Smazat
  2. No právě - otevřená směsice národů, etnický pelmel a tohle zamýšlejí udělat z Evropy...polodebily

   Smazat
  3. USA v koncích:
   - Jeden průzkum odkryl, že 40% Amíků má ušetřeno max. 500 dolarů.
   - Z jiného průzkumu vyplývá, že 28% všech Amíků nemá žádné úspory.
   - V celých USA je skoro 10 milionů domácností, které nevlastní ani jeden účet v bance.
   - Bezdomovectví celých rodin vzrostlo od poslední recese
   o 23%.
   - Počet Amíků žijících v chudobě během 4 let vzrostl o 6 milionů.
   - Střední příjem domácností už 4 roky za sebou klesá. Snížil se o výše $4000.
   - 62% Amíků ze stř. třídy uvádí, že zredukovali výdaje na domácnost.
   - 85% přísl. stř. třídy tvrdí, že je těžší udržet si standard, než tomu bylo před 10 lety.
   - V USA žije čas od času 77% občanů od výplaty k výplatě.
   - Dnes v USA nepracuje 41% populace v aktívním věku.
   - Přibližně jeden ze čtyř amerických pracujících dnes nosí domů výplatu, která odpovídá federálním kritériím pro chudobu nebo je ještě nižší.
   - Právě teď je ve Spojených státech vyšší percentuální podíl osob vykonávajících málo placené práce než v kterékoli jiné velké průmyslové zemi.
   - V současnosti lze za „dobrou práci“ označit jen méně než 25% všech pracovních míst v USA a toto číslo stále klesá.
   - Celých 20,2 milionů Američanů vynakládá více než polovinu svého příjmu na bydlení. To znamená 46procentní nárůst od roku 2001.
   - Podle USA Today se mnoha Američanům během posledních 12 let zvýšil účet za vodu rovnou třikrát.
   - Cena elektřiny ve Spojených státech roste už 5 let v řadě rychleji než celková míra inflace.
   - V roce 1999 mělo 64,1% všech Američanů zdravotní pojištění placené zaměstnavatelem. To se teď vztahuje pouze na 55,1%.
   - Pojistné za zdravotní pojištění rostlo v letech 2011 a 2012 rychleji než celková míra inflace. Bohužel nejen v tomto období – jedná se o dlouhodobý trend.
   - Podle jednoho nedávno provedeného výzkumu plánuje 10% všech amerických zaměstnavatelů ukončit financování zdravotního pojištění svých zaměstnanců, až plně vstoupí v platnost nová zdravotní reforma se svými novými, individuálními metodami zajištění zdrav. pojištění.
   - Celková suma všech hypoték v USA je v současnosti cca pětkrát vyšší než před 20 lety.
   - Celková suma všech spotřebitelských úvěrů vzrostla od roku 1971 o 1700%.
   - Nedávno bylo oznámeno, že celková hodnota všech studentských půjček v USA přesáhla hranici jednoho bilionu dolarů.
   - Podle jednoho výzkumu z poslední doby přibližně třetina všech Američanů neplatí včas své účty.
   - Právě teď bydlí cca 25 milionů dospělých Američanů doma u rodičů.
   - Podíl Američanů, kteří věří tomu, že budou moci s dosažením důchodového věku odejít do důchodu, se stále snižuje. Podle jednoho nového průzkumu plánuje 70% americké střední třídy pracovat i po dosažení důchodového věku a 30% má dokonce v plánu pracovat až do osmdesáti.
   - Během této recese přišlo americké hospodářství o více než 220.000 malých podniků.
   - V roce 2010 byl počet nově vzniklých pracovních míst v nových podnicích ve srovnání s rokem 2000 méně než poloviční.
   - V roce 2007 mělo čisté jmění v hodnotě 0.00 USD nebo méně 19,2% všech amerických rodin. Do roku tento údaj strmě vzrostl na 32,5%.
   - Přibližně 57% dětí ve Spojených státech žije v domácnostech, které jsou považovány buď za „nízkopříjmové“ nebo „chudobné“.
   - Ve Spojených státech dnes žije něco kolem 100 milionů občanů, kteří jsou považováni za „chudé“ nebo „blížící se chudobě“.
   - V říjnu 2008 bylo 30,8 milionu Američanů na potravinových poukázkách pro chudé (program SNAP). Dnes je na stravenkách 46,7 millionů Američanů.
   - Do programu SNAP je zapsána přibližně čtvrtina všech amerických dětí.
   - Právě teď využívá více než 100 milionů Američanů minimálně jednoho sociálního programu provozovaného federální vládou. Tento údaj přitom nezahrnuje ty, kdo mají nárok na Medicare nebo na jakýkoli typ důchodu (Social Security).

   Smazat
 2. Už ty USA odpojte od přístrojů ať se netrápí. Takhle se znemožňovat před celým světem v poslední fázi své existence není důstojné. Kdo je McCain? Soros? Friedman? To jsou nějací ministři nebo co je to za ,,demokracii´´? Každý kdo má v USA nějaké prachy si koupí vysílání, udělá nějaký proslov a pošle to do svých kolonií (tedy světu) a myslí si že se z toho poserem??????????????????????

  OdpovědětSmazat
 3. Mají to nějak mizerně načasované, takže jejich lži jsou velice průhledné. Zlatým hřebem je poslední rozprávka o dalším přílivu uprchlíků, nyní zaviněném Aktivitami Ruska v Sýrii. Jeden se nestačí divit nad takovou manipulační drzostí lhářů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten šílený stařec (J.McCain), patří roky k aktivním válečnickým neokonským americkým řvounům, pro něž jsou slova jako mír, státní suverenita, stabilizace ve světě, jen velmi sprostá a nepřijatelná. Protože je zaměřen výhradně válečnicky, potřebuje k ukojení svých tužeb a k naplňování americké wolfowitzovic doktríny hlavně násilí, války, zabíjení, destabilizace, rozvrat a smrt. Pouze tak je McCain, spolu se svou neokonskou USbandou spokojený. Veřejně se přiznat k tomu, že americká CIA dělá nevídaný bordel po celém světě, a že si vyzbrojuje a hýčká své teroristy a vrahy, aby v zájmu USA rozvracely fungující státy, je přezíravost, i nebývalá drzost zároveň.Podtržená tím, že se vzteká, co si to kdo vůbec dovoluje, nám, americkým imperiálním šovinistům,omezovat ty hýčkané a podporované teroristy v boji za naše, pochybné a destabilizující americké rozvratné zájmy?? Něco není v těch USA již delší dobu v pořádku, když nejen vládu, ale i Kongres ovládají ty neokonské válečnické a fašistické kreatury, které by se pro svou touhu po celosvětové moci a surovinách, neštítily vůbec ničeho, ani vyvolání světového válečného konfliktu. Nebýt USA, - nejhorší teroristické a destabilizující země světa, byl by náš současný svět mnohem klidnější a bezpečnější. A J.Mc Caín? Ten by se měl brzy smažit v pekle, které tak rád pomáhal chystat i ostatním. Vietnam měla být dávno jeho konečná stanice, to by pak roky neškodil světu v US politice.Příšerný a zkázu nesoucí zloduch !!

   Smazat
  2. Zcela souhlasím s příspěvkem z 3. října 2015 21:31.
   Mc Cain je superstará struktura z jurského pravěku a hraje se na vlajkonosiče pentagonských jestřábu. Přítom je stará omšelá věchet. V stařeckých výkřicích mu zdarně sekunduje známy to stařík jménem Soroš. Jde o zbohatlého maďarského žida z USA, který si umanul, že do všeho bude kecat, ač o to nikdo rozumný vůbec, ale vůbec nestojí.

   Smazat
  3. Psychopat McCain se nějakým zázrakem objeví na nějakém místě vždy krátce předtím, než toto místo (tento stát) US armáda osvobodí = zničí a promění v semeniště násilí, krve, uprchlictví a chaosu.

   Smazat
  4. Máte plnou pravdu,(22:06), není to jenom McCain z té nenávistné generace amerických starců, ale např. i zmiňovaný G.Soros, kteří neustále a soustavně dělají a podněcují rozvraty ve světě.Ale k nim patří i staré klany Rotschildů a Rockefellerů, co neustále přikládají polena do světových válečnických ohňů, aby jim vydatně hořely.Místo toho, aby se stali na stará kolena, před odchodem z této dimenze pokornějšími a smířlivějšími lidskými bytostmi, jsou naopak, ještě více agresívnější a ještě více válečničtí. Prostě odporní AMERIČTÍ SMRTONOŠI.Soros + R + R přes své pochybné "neziskovky" financují rozvraty zemí po celém světě. Jejich tajné spolky, jako jsou Bilderberg, Trilaterální komise, Římský club, Rada pro mezinárodní vztahy a další, jsou nejnebezpečnější strukturální organizace světa. Jsou to největší teroristé a jejich cílem je neomezená světová moc, kontrola všech světových zdrojů a všech obyvatel planety Země. Kdo jim dal toto právo??? NIKDO !!! Jejich plány a cíle na ovládání všeho a všech, jsou pro světovou populaci a jednotlivé státy naprosto a zcela nepřijatelné !!!

   Smazat
 4. Albánci čistí Kosovo od Slovanu .Jste spokojen pane McCocote .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A víte pane, že výraz "cocotte" znamená francúzsky pipinka, hrnec, kastrol?

   Smazat
  2. A co má být ? Mám to písať rusnacki ?

   Smazat
 5. Jak už tady kdysi někdo napsal. Škoda, že když byl tento "mírotvůrce" zajat ve válce ve Vietnamu a šoupnut do septiku s vodou, že byl nakonec propuštěn. No je vidět, že dělat polovičatou práci se nevyplácí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak, McCain měl být už dávno pod drnem a svět by byl mnohem více bezpečnější. Navíc, taková válečnická zrůda inspiruje a motivuje své obdivné nástupce, mezi které patří třeba neokonská odporná V.Nulandová a její pošahaný manžílek Kagan. Ti jsou taky schopni ještě napáchat mnoho zla. Vždyť jen za ten bordel, vraždění a smrt, co pomáhala Nulandová realizovat od loňského roku na Ukrajině, by měla stanout před válečným tribunálem. Jacehňup i Prdlošenko, to jsou právě její dosazené krvavé kyjevské loutky.

   Smazat
 6. http://www.1tv.ru/news/world/293456

  McCain to celé organizoval

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.