Reklama

čtvrtek 1. října 2015

Média křičí: ,,Prý rozděluje národ, prezident republiky Miloš Zeman. Není to náhodou obráceně, že prezident nás stále více stmeluje a posiluje... a média nás rozdělují! Jak s nimi naložíme občané?


Břetislav Olšer
30. 10. 2015   Rukojmí 

Tak se prezident Miloš Zeman dožil jednasedmdesátky; narozeniny oslavil v New Yorku a rád tvrdívá, že pouze hlupák nemění svůj názor. A to se mě týká. Nevím, jestli jsem či nejsem hlupák, ale na Miloše Zemana jsem změnil názor radikálně. A pořád slyšíme tu samou frází o tom, že rozděluje národ. A co jiného má dělat prezident zvolený poprvé přímou volbou? Kdyby za ním všichni stáli jako jeden muž, zase by mu bylo vyčítáno, že je to totalita jako v minulém režimu. Čím ho rozděluje, když drtivá většina Čechů jako on odsuzuje islamisty i nepřizpůsobivé běžence. Prezident Miloš Zeman jako hlava státu Česko vzkázal uprchlíkům na českém území, že je do Česka nikdo nezval. Uprchlíci podle něj musí respektovat pravidla této země. „Pokud se vám to nelíbí, běžte pryč,“ vyzval je v rozhovoru z Lán.

Před šesti roky jsem viděl svět z ponorky přes kalnou vodu a nedal na svoji intuici, ale na rafinovaně účelové průzkumy. Podle bádání společnosti SANEP - Střediska analýz a empirických výzkumů, které se ptalo ve druhém zářijovém týdnu roku 2009 po internetu reprezentativního vzorku 9 470 lidí ve věku od 18 do 65 let, jasně zaznělo: Návrat Miloše Zemana si přeje pouze 21 % dotázaných, přičemž 70 % z nich tvoří voliči ČSSD a 20 % voliči ODS. Sedmnáct lidí ze sta nemá na Zemanovu budoucnost jasný názor. Přes 62 procenta je však zásadně proti návratu Miloše Zemana do politiky… (Uvítání Zemana v Číně… https://www.youtube.com/watch?v=dZCm8dR-vBU)

A k tomu jsem napsal do svého blogu Pane Miloši, významný přeběhlíku, objímejte dál stromy na Vysočině. mimo jiné: ..."Pokud by se ještě jednou ucházel o post prezidenta, přes 74 procent respondentů by ho nezvolilo. Přeběhlíky a osoby, co dostávají na frak, prostě voliči nemají rádi, o těch vícenásobně zneuctěných narcisech ani nemluvě. Věřili by voliči Zemanovi, který byl hlavním strůjcem opoziční smlouvy mezi ODS a ČSSD, přičemž dnes její potenciální novou podobu tvrdě odsuzuje a zesměšňuje…? Asi pro Zemana a Paroubka platí: “pěšky jak za vozem” aneb “jeden za osmnáct a druhý bez dvou za dvacet”. Kdo jiný tak dokonale lavíruje ve svých názorech o 180 i víc stupňů jako Jiří s Milošem…? Přesto slibuje, nebo straší, že “pokud bude Česku ještě hůř, tak se vrátí”, a patolízalsky dodal, že “šrotovné je extrémně pitomé…”

Tolik má "moudrá" slova z roku 2009. A navíc jsem dal k dobru svoji docela racionální myšlenku, že vůdci národa by měli být zazobanci z Forbesu, s miliardami na rozdávání, co nepotřebují brát milionové a vyšší úplatky; mým idolem v tomto ohledu byl tehdy nejbohatší český politik Karel Schwarzenberg. K tomu jsem dal k dobru blog Vezme to pan kníže hezky po „gatesovsku“ od podlahy…?

byl pátek 8. března 2013, Mezinárodní den žen a Miloš Zeman si možná vzpomene i na další část své řeči, kterou pronesl 24. ledna 2003: …”Dámy a pánové, dovolte mi skončit jedinou osobní poznámkou. Považoval jsem za samozřejmé, že ty z Vás, které jsem v uplynulých dnech měl možnost oslovit, nebudu přemlouvat, aby mne volili, nebudu jim za to nabízet lukrativní místa, nebudu, což mně někdy dává trošku přemáhání, pomlouvat ani slovem své protikandidáty, ale pouze a výlučně je seznámím přesně s tímto programem. A říkal jsem tuto představu na všech poslaneckých a senátorských klubech, říkal jsem ji vždy stejně, bez ohledu na to, ke komu jsem mluvil. Prosím Vás proto o jediné. Považujte tento nelobbistický postup nikoli za výraz neúcty nebo nezájmu o Vás, ale naopak prosím, abyste jej považovali za výraz hlubokého respektu k Vaší svobodné vůli a k Vaší svobodné volbě…”

Podcenil své proradné voliče, ale kdo si počká, ten se dočká. I navzdory tomu, že mezi pětistovkou hostů prezidentské inaugurace 2013 bude partička, jejíž členové vypadají jako číšníci. Ovšem, nešlo o personál, nýbrž o zástupce strany TOP 09, kteří si svým demonstračním motýlkem chtěli připomenout poraženého prezidentského kandidáta Karla Schwarzenberga… A pak nastalo mé obrácení Ferdyše Pištory; přišel totiž březen 2013 a mé názory se změnily o 180 stupňů. Můj blog zněl upřímně, ale šokovaně: Tak jste mě doběhl, nevyzpytatelný důchodče z Vysočiny…

Citace: "Čekám na inauguraci nového “přímého” českého prezidenta a pořád mi to nedochází. Mým favoritem byl přece Jan Fischer, ale Vladislavským sálem dnes bude důstojně kráčet znovuzrozený důchodce Miloš Zeman (68). Když jsem s ním dělal před rokem rozhovor, byl na třetím místě. Pak ale první přímou volbu prezidenta ČR v druhém kole s desetiprocentním náskokem vyhrál. Na Hradčanském náměstí i na třetím nádvoří jsou instalovány velkoplošné obrazovky, jež přenášejí veškeré dění z Vladislavského sálu. Kromě zástupců obou komor parlamentu zde bude také nejužší vedení SPOZ, nové politické strany o ”literárním” názvu Strana práv občanů Zemanovci

V žádném případě by to prý neměla být partaj, která by kopírovala programy jiných stran. Tím novým tématem by mělo být rozšíření práv občanů. Strana vznikla ze Sdružení Přátelé Miloše Zemana, aby usilovala o podporu své ikony pro prezidentskou volbu. Občanské sdružení bylo 24. července 2008 oficiálně zaregistrováno Ministerstvem vnitra ČR. Miloš Zeman už tak měl přes pět set zaregistrovaných přátel, co o sobě dávali patřičně vědět; chtějí údajně kultivovat české politické prostředí… Vojenská přehlídka v Moskvě projevem síly, aneb Evropa jako základna NATO z armád 30 zemí?

Zmiňovaná inaugurace měla své zvláštnosti; v průvodu byly neseny Řády bílého lva a TGM, také slavnostní výtisk Ústavy ČR, na kterou skládali svůj slib prezidenti Václav Havel a Klaus. Ve Vladislavském sále byly též vystaveny jmenovací listiny T. G. Masaryka, Edvarda Beneše a Emila Háchy. Zpestřením bylo i slavnostním předáváním klíčů od Pražského hradu. Kromě historiků, památkářů a pracovníků Hradu se na pátek připravují i policisté. Na inauguraci bylo pozváno na 500 hostů včetně všech členů Sněmovny a Senátu. Odmítnutí Hrabala, odstranění portrétů prezidenta Zemana ze škol, pochvala Hitlerjugend z Jemnice, aneb Proč asi polovina studentů musí dělat reparáty z maturity?

Několik desítek zákonodárců však prý nepřišlo, jelikož nesouhlasilo se způsobem, jakým Zeman vyhrál volby, poslanci TOP 09 zase narukovali s motýlkem, aby tak vyjádřili, že stojí za Karlem Schwarzenbergem, kterého Zeman porazil. Jen placky: “Volím Karla” chyběly. Miloš Zeman měl ale jiné, milejší povinnosti; hrdý na svoji první dámu a krásnou dceru složí slib prezidenta republiky, pak ho čekala vojenská přehlídka na třetím nádvoří Hradčan, položil za zvuku sedmi zvonů květiny k ostatkům svatého Václava v katedrále svatého Víta, uctil památku prvního československého prezidenta T. G. Masaryka a na Hradčanském náměstí se setkal s občany.

Tomu všemu ovšem předcházela nečekaná šlamastyka. Jak hektická občas bývají vítězství. Na podzim 2002 vyhlásila ČSSD referendum pro veřejnost, koho by měla nominovat na prezidenta. Jeho vítězem se stal Miloš Zeman. Do první prezidentské volby ovšem ČSSD navrhla Jaroslava Bureše, protože Zeman byl ochoten se účastnit až volby druhé. To se mu splnilo 24. ledna 2003... Po neúspěšné volbě na prezidenta v roce 2003 se zkrátka zdálo, že bude Zeman už napořád jen důchodcem z Vysočiny, co pouze objímá stromy. Nejraději vysokánské smrky ve stáří 150 let…

Přesto se opět ocitl v politické mlýnici. Odpustí voliči marnotratnému synovi? Možná je zde dobré připomenout, co sám jednou řekl: „Vyvarujte se politiků, kteří se nedokáží smát, včetně toho, aby se smáli sami sobě…“ Pak mi poskytl rozhovor a mohl jsem se ho zeptat: Selský rozum mi říká, že jsou dvě možnosti, proč se vracíte do velké politiky; za “a” proto, že Vás už nudí objímat stromy na Vysočině, nebo za “b”, jelikož už máte plné zuby české panoptické politické scény…?

“Tak správně je “b”. Jeden můj soused na Vysočině se mě ptal, co říkám na ten blázinec v české politice. A já jsem mu řekl; to není blázinec, sousede, protože v blázinci máte jednak blázny a také psychiatry. A v české politice žádní psychiatři neexistují…”

Nedá mi, ale musím se vrátit do roku 1989. Zdá se mi, že až když už bylo každému jasné, že KSČ to má spočítané, napsal jste tři měsíce před “sametem” v srpnu 1989 v Technickém magazínu inkriminovaný článek “Prognostika a přestavba”…

“Musím dodat, že za tento článek mě komunisté už potřetí vyhodili z práce. Poprvé v roce 1969, podruhé v roce 1984. Článek vyšel v srpnu 1989 a ještě v listopadu téhož roku nikdo neočekával, že bude nějaká revoluce. Optimisté ji očekávali tak za dva, za tři roky, pesimisté až za pět deset let. Teď je velice snadné říkat, když už všichni víme, jak to dopadlo, že všichni věděli, co se stane. Vzpomínám si, že když jsme šli 17. listopadu z Vyšehradu na Národní třídu, tak jsme volali: A 10. prosince, kdy je den Lidských práv, zase tady. Takže, ani my, demonstranti,. jsme netušili, že za několik dnů se tento režim sesype…”

Nikdo z nás asi nezapomene na prezidentské volby, kdy jste byl velkým favoritem, kráčel jste hrdě a sebevědomě 24. ledna 2003 Španělským sálem Pražského hradu, ovšem volba pro Vás skončila poněkud nešťastně… Co jste podcenil?

“Je obecně známo, že proti mně hlasovalo 27 poslanců sociální demokracie, přestože dvě referenda, členů ČSSD a příznivců, jsem vyhrál. Dopadlo to však překvapivě; sociální demokracie neměla svého prezidenta, stal se jím Václav Klaus. Byl to podraz, ale ne na mé osobě, ale na ČSSD. Na druhé straně jsem poslancům v duchu poděkoval a děkuji dodnes, že mně umožnili deset roků klidného života na Vysočině…”

Novináře nemá moc rád, i když je potřebujete. Nebo ne? Není to trošku schizofrenie? Tvrdit, že novináři jsou pitomci, hnůj a fekálie, blbečci a póvl… Bez médií by ale neobstál. Miloš Zeman ale má jasno: “Ne já potřebuji novináře, ale novináři potřebují mě. Důkazem je i náš rozhovor, o který jste mě požádali vy a ne já vás… “ Projel jako premiér celou zeměkouli, proto ví své. Na mezinárodní konferenci „Evropa sjednocená a svobodná“ se ostře vymezil proti islámu. Soustředil se nejprve na paušální odsouzení všech vyznavačů islámu, který označil za „anticivilizaci“.

A k tomu mj. dodal: „Ideovým základem islámu je bezpochyby Korán. Muslima lze definovat jako vyznavače Koránu, podobně jako nacista je vyznavačem rasové nadřazenosti a antisemitismu nebo komunista vyznavačem třídního boje a diktatury proletariátu. … Nepřítelem je anticivilizace táhnoucí se od severní Afriky až po Indonésii. Žijí v ní na dvě miliardy lidí a financovaná je dílem z prodeje ropy, dílem z prodeje drog…“ Možná bude muset slevit ze své protiislámské rétoriky, aby dobře vycházel s arabskými diplomaty.

Miloš Zeman je nesmírně vitální, i přes svůj středně důchodcovský věk, a sám tvrdí, že mu lékaři zjistili jen nepatrné výchylky v jeho zdraví, ale o plících mu řekli jenom samou chválu. Proto pořád miluje svoji vlast. Jak to souvisí? Pořád totiž vášnivě kouří a nejen dýmku. ”Kouřím, protože mám rád naši zem. Tím, že kupuji cigarety, podporuji ekonomiku našeho státu. A tím, že kouřím, ničím své zdraví, brzy zemřu, a stát ušetří na mém důchodu…” Dva a půl roku od inaugurace prezidenta Miloše Zemana, aneb Klaněli se mu nejen čínští obchodníci, ale i američtí Židé…

A pak vznikla v Praze tzv. pražská kavárna, která jen číhala na kdejaké Zemanovo zaklopýtnutí, která notně ironicky a zhůvěřile komentovala. A nebylo toho málo, od nazývání Pussy Riot či zákona o státní službě pravými slovy, až po nazvání islámu anticivilizací, ukrajinskou krizi zase pojmenoval chřipkou a terorismus Islámského státu rakovinou, pak šel proti všem, když se rozhodl uctít odkaz desítek milionů padlých vojáků na přehlídkách k 70. výročí konce 2. sv. války v Moskvě či Pekingu, odkud si poté přivezl s přizvanými obchodníky smlouvy za stovky miliard.

A pořád slyšíme tu samou frází o tom, že rozděluje národ. A co jiného má dělat prezident zvolený poprvé přímou volbou? Kdyby za ním všichni stáli jako jeden muž, zase by mu bylo vyčítáno, že je to totalita jako v minulém režimu. Čím ho rozděluje, když drtivá většina Čechů jako on odsuzuje islamisty i nepřizpůsobivé běžence. Prezident Miloš Zeman jako hlava státu Česko vzkázal uprchlíkům na českém území, že je do Česka nikdo nezval. Uprchlíci podle něj musí respektovat pravidla této země. „Pokud se vám to nelíbí, běžte pryč,“ vyzval je v rozhovoru z Lán.

„Těmto lidem nejlépe pomůžeme na jejich území,“ dodal. „Každý má žít ve své původní zemi. Něco jiného je cestovat a poznávat jiné kultury a něco jiného ve své původní vlasti pro její prospěch pracovat. Myslím, že tito lidé by měli žít ve svých zemích, tam praktikovat svoje náboženství a nepokoušet se narušovat normální život v zemích, které mají jinou kulturu.“ A poté přistěhovalcům ještě vzkázal: „Pokud nedokážete přijmout pravidla hostitelské země, vraťte se domů, do své původní vlasti.“

Na střeše Rockefellerova centra ve výšce 260 metrů...

Opozice je relativně demokratický systém, proto musí být výměna názorů a je nepředstavitelné, že by všichni souhlasili se vším a se všemi. Naopak by měl platit princip filosofie Voltaira; s vašim názorem sice nesouhlasím, ale dám život za to, abyste ho mohl veřejně říkat. Ovšem, jistě uznáte, že by bylo paradoxní, kdyby záškvary z "pražské kavárny" měli vůbec ponětí, co je to demokracie. Prý si oblíbil mocné diktatury - Rusko, Čínu, kde byl na oslavách 70 let od konce 2. sv. války, byl ale též ve Vatikánu, kde byl úspěšný, stejně jako v Číně. Pozval papeže Františka, který přislíbil návštěvu Česka, Stejně tak učinil čínský prezident Si Ťin-pching, s nímž se setkal již dvakrát.

Inu, možná se někomu vítězství Miloše Zemana nad adoptovaným knížetem Spáčem I. nelíbí, ale jak praví klasik, mohou s tím nesouhlasit, ale to je asi tak jediné, co s tím mohou udělat… Dále již pouze odkazy na prezidentské počiny Miloše Zemana... více  na Rukojmí.cz

24 komentářů :

 1. Skřípal jsem zuby, když byl prezident Havel, to samé u Klause, skřípu zuby, že byl zvolen Zeman, od těch předchozích volbou lidu, ale všechny obvzlášť toho posledního za zbůsob jeho zvolení jsem jsem respektoval a respektuji. Nevím, komu imponují vajíčkové, kartové a trenkové útoky na hlavu státu. Vím, že jsou tací, ale jsem přesvědčen
  že pocházejí především ze současné žumpy zvané naše kulturní a umělecká fronta(Rejžek, Filipovská, Hřebejk, Svěrák...), kteří stále nestrávili porážku svého ,,knížete" a uražená ješitnost je hrozná věc.
  Ostatně odkud jinud by vylezlo Stohoven?

  OdpovědětVymazat
 2. Našeho prezidenta Zemana volilo 55% lidí a přesně tolik ho podporuje, tak o co go?
  Jasně že těch 45%, protože nevědí co je to demokracie a legitimní volba, bude vyřvávat, zpochybňovat a snažit se nějakým způsobem prezidenta zdiskreditovat.
  I kdybych ho nevolila, tak bych prostě jeho volbu respektovala. Stejně tak, jako jsem nevolila tu vládnoucí župu, ale dostali většinu, tak to respektuji.
  A to je demokracie.

  OdpovědětVymazat
 3. Prezident Zeman, nerozděluje, ani nemůže nějak rozdělovat národ. Národ rozdělují nenávistní lidé, neschopní smířit se s jakýmkoli jiným názorem, než mají oni sami. Na špici rozdělovacího procesu stojí pokrytecká pražská kavárna, reprezentovaná slovy o rudých a hnědých prasatech. A z takové nenávisti, vzniká pak nenávist nenáviděných. A je tím větší, čím více budí pocit vlastního ohrožení, pramenící ze sprostoty, vulgarity a konání zmíněných nenávistníků, neschopných přijmout odlišný názor od jejich názoru. Z konání prezidenta Zemana je evidentní, že to není on, kdo by měl ohrožovat náš národ, u cizáka, jeho protikandidáta je tomu zřetelně naopak. Volbou Miloše Zemana, jsme projevili zbytky pudu sebezáchovy. A to je čím dále více potvrzováno. Rusové nás nikdy nezradili. Měli bychom usilovat o jejich přátelství. Z druhé strany - být nepřítelem proradných USA je nebezpečné, ale být přítelem USA - je smrtící.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nezapomněl a na rozdíl od tebe, respektive od tvých rodičů, jsem v následujících volbách nepotvrdil její legitimitu. Až teprve dnes vidím, čeho všeho, jakých svinstev nás tehdy uchránila a dávám tvým rodičům za pravdu, že tehdy ohnuli hřbet.

   Vymazat
  2. 21:50 - máš tam hrubku jak prase ze zvláštní školy tupče! Jsi blbý, viď?

   Vymazat
  3. Co chcete po cizinci. Dokáže psát jen nesmysly a k tomu s hrubkami. Plete si Rusy se sovětskou okupací. Prostě cizinec a hlupák k tomu.

   Vymazat
 4. A je to přesně tak, jak je nadepsáno. Jsou to hlavně média pod vlivem mocnosti, (která strká rypák do záležitostí cizích států a rozeštvává tam občanskou společnost), jsou to média, kdo rozděluje a rozeštvává spolu s pražskou kavárnou naši společnost. A našemu prezidentovi se pomalu a jistě daří společnost sjednocovat už tím, že jeho kontroverzními výroky otevírá občanům oči.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já bych všechny pisálky,kteří nás přesvědčují,že máme presidenta,který rozděluje občany umístil na nějakou bárku po uprchlících udělal bych v ní nenápadně malou díru a poslal přes Atlantik k jejich chlebodárcům,aby se jich nabažili určitě by všichni měli radost.
   Občané není vám nevolno z těch výplodů,kterými se živí např.Železný a spol.na ČT a na Nově ti paka, ani neznám jejich jména ? Ostatní ani nezapínám pro jistotu.

   Vymazat
 5. Každý myslící občan, který je schopen si utvářet vlastní názory a není jen pouhým papouškem lidí, kteří mají ve spárech média, má určitě k Zemanovi své vlastní výhrady. Určitě mu ale nelze upřít, že se snaží pro český národ udělat a opravdu dělá mnoho dobrého. Není to elitář pohrdající občany, ale snaží se lidem přiblížit a poznat jejich problémy
  a názory. Lidé si toho jistě váží a považují ho za člověka, který svůj úřad zastává opravdu odpovědně jako jejich skutečný reprezentant.
  Je to člověk hrdý, pevných zásad a člověk charakterní na rozdíl od mnoha jiných, které bychom mohli označit jako politické měňavky bez
  páteře. Je to člověk na správném místě. Patří mu pro jeho schopnosti
  i jiné důležité kvality nutné pro opravdu důstojné zastávání nejvyššího
  úřadu. Je vynikajícím reprezentantem České republiky neporovnatelný
  s falešným a prolhaným Mesiášem, který zavedl národ do fekálních
  bažin. A hrůza pomyslet, že by se namísto něho měla stát prezidentem
  věčně povadlá ospalá měchuřina, která občas z polospánku cosi nesrozumitelně zablábolí. Nechť dá Bůh Miloši Zemanovi tolik zdraví,
  aby mohl úspěšně zastávat prezidentský úřad i ve druhém funkčním
  období !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lépe bych hodnoty Zemana nevyjádřil. Volil jsem jej bez váhání už v prvním kole. U Havla nelze mluvit o řádných kvalitách, byl to zaprodanec a do sebe zahleděný hlupáček, kterého si najali za modlu bezohledu na jeho chorobné sebevědomí a úbohé svědomí. Klaus měl alespoň vzdělání, které ovšem prodal za drahý ekonomický převrat. Být prezidentem ten zdegenerovaný cizák Šláfenberg, nebylo by už Československo slovanskou zemí,ale americkým protektorátem.

   Vymazat
 6. Jsem hrdý na našeho prezidenta . Konečně svobodný názor . To je hlas lidu . V Praze neví jak žije většina obyvatel a o duchodcích ani neříkám . Jsou rádi že z duchodu přežijou .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vždy jsem volil nekomunistické strany i ODS . Tak proč jsem komunista . Makám jak otrok 30 let vdole . Pane .

   Vymazat
 7. Zemana jsem volil jako menší zlo. Ve své funkci selhal, protože nezměnil postavení Česka z rabované kolonie na hrdý nezávislý stát. Výsledek jednání s důchodci dneska by vám měl rozsvítit. Jestliže komunisté postaví svého prezidentského kandidáta, tak Zeman volby nevyhraje. Jistě se to tady líbit nebude. Na uklidnění si pusťte porno.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. K 22:12 Nezlobte se na mně, ale již řadu let marně čekám, až komunisté vedle prdelí svých kandidátů konečně postaví i skutečně systémově levicový program. Bohužel, nemohu se jaksi dočkat. Jsou toho vůbec ještě či snad už schopni??? Mám snad volit jen název???
   Zemana jsem nevolil a volit nebudu. Ale jsem opravdu rád, že z těch předložených kandidátů byl zvolen právě on. A dnes mám řadu důvodů, proč si ho za řadu jeho postojů vážím a vážit budu.Skutečně, žádný lepší kandidát nebyl a zřejmě asi ani v příštích volbách nebude. Pro normálního českého občana s pudem sebezáchovy podle mého názoru určitě ne.

   Vymazat
  2. Minulý režim byl oficiálně zločinný. Kdyby komunisté jej chtěli zopakovat jako svůj program, pak by jejich stranu museli trestně stíhat a rozehnat. Přál byste si to? Myslíte, že jiné strany nás, kteří se živíme poctivou práci, budou zastupovat lépe?
   Zhruba lze společnost rozdělit na dvě části. První si myslí, že opravdu ten minulý režim byl zločinný a třeba sociální demokracie bude jejich zájmy prosazovat v parlamentu lépe než komunisté. Druzí si myslí o zločinnosti minulého režimu něco jiného, avšak nemluví o tom veřejně, protože je to nebezpečné pro jejich jakžtakž únosný život. Na komunisty ve sněmovně se nedívají jako na něco dokonalého, ale jako na únosnou opozici, jejíž členové nechtějí svůj život prožít ve věznici nebo na okraji společnosti. Pravda, jsou na tom s finančním zajištěním lépe než my a nedělí se s námi. Lidumil Špidla také pravděpodobně ze svého dřívějšího platu komisaře nepustil ani chlup.

   Milý pane, oba patříme někam jinam. Vaše argumenty si nechte, mne jimi neubijete. Možná, že se mám lépe než vy pokud nejste parazit z pseudolevicové strany, jehož výskyt se dá na stránkách novarepublika předpokládat.

   Vymazat
  3. Ještě dodám, že jsem k Zemanovi kritický. Místo svalnatých řečí proti fundamentalistům z Arábie bych uvítal, kdyby pro důchodce udělal více než škemral u chamtivé církve o hospice, kde si na nevěřících klientech primitivní personál upevní svou víru. Zeman nehnul prstem, aby změnil náš koloniální status. Zve jako pasák investory, aby si u nás na zaměstnancích vydělali. Jejich profit je u nás 2,5krát větší než v takovém Německu. Fakt, když má Zeman tolik obdivu k podnikatelům, ať u nich škemrá o hlasy.

   Vymazat
 8. Spamatujte se s pitomích rusú,oni nepřinesli nic pozitívniho pro civilizovanou Europu a ne ješte pro Europskov Uniu a Spojené Státy Americké.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rusové porazili několik nebezpečných diktátorů - Napoleon, Hitler - to byl velký přínos pro Evropu. Dnes stojí proti imperiálním Spojeným státům americkým a hájí tak evropské zájmy, když už je nehájí momentální evropské elity. Podle toho, jak nezvládáte český pravopis, vás šacuji na nějakého zdivočelého cizince (Ukrajina? Polsko? - to tipuji podle vaší nenávisti k Rusku, z Česka by takový slovesný výplod přijít nemohl). A co je to pro vás civilizovaná Evropa? To je co, kde, kdo? Je EU civilizovaná Evropa, když podporuje ukrajinský nacizmus? Je civilizovanou Evropu Německo, které se 70 let po poslední válce nechává stále okupovat US army? Je civilizovanou zemí ten, kdo láká na své území statisícové vlny barbarů? Je civilizovanou Evropou ten, kdo "humanitárně bombarduje" Jugoslávii a kosovkso-albánské mafii věnuje kus srbského území a způsobí tak velkou etnickou čistku? To je podle vás "civilizovaná Evropa"?

   Vymazat
  2. Když už vypouštíš ta svoje "moudra", tak to dělej bez hrubek! Již z tvého písemného projevu je zřejmá tvoje inteligence.

   Vymazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 10. Tak jestli tady byli magoři, tak to ty jsi super magor a koukám že 4x korunovanej. To se skutečně jen tak nevidí, co se může taky narodit. No nemůže být asi každý normální!!!

  OdpovědětVymazat
 11. no hlavně že demokrati si do německa zvou své islámské katy. rusko ne vždy bylo pro český národ přínosem, ale nikdy k nám netlačili muslimy. alespoň zeman se snaží s ruskem vést dialog. v budoucnu se ukáže kdo je na straně českého národa a kdo se nás snaží infikovat muslimskou totalitní ideologií.

  OdpovědětVymazat
 12. O té zdejší demokracii si nechte všichni zdát. Myslím to upřímně,

  OdpovědětVymazat
 13. Ako učlovečiť média? Jednoducho, nekupujte ich, nepozerajte štvavé televízie, ČT1, ČT24, Joj, Markíza aj STV, je to hnus, tým, že nebudete kupovať klamstvá, padnú na hubu

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.