Reklama

úterý 13. října 2015

Nejvyšší čas zamyslet se jak dál, co lze ještě dál tolerovat či nikoli naší vládě

Luděk Prokop
13. 10. 2015
Standardní dění v běženeckých táborech: Německá televize RTL v pořadu Spiegel TV přinesla drsnou reportáž z německých utečeneckých táborů, kde si prý uprchlí Syřané a další národnosti vyřizují své staré účty z domoviny. Redaktoři vyrazili do čtyř německých táborů a ve všech natočili otřesné historky o bitkách a demolici vybavení.

Věta „V Německu už je plno“ se podle redaktorky Spiegel TV v Německu nesmí vyslovit coby nekorektní tabu. Jenže teď ji začínají říkat sami běženci. A je prý velkou otázkou, zda nadále pociťovat soucit k lidem, kteří se vůbec nechovají tak, jak by se nejen od zoufalého uprchlíka, ale od jakéhokoliv slušného hosta čekalo.

„Mladí muži po sobě jdou s ulomenými nohami od postele jen proto, že byl někdo odstrčen od jídla,“ popisuje redaktorka standardní dění v běženeckých táborech. Uvádí tím reportáž, kterou pracovníci televize v táboře natočili.


Je to víceméně pokračování války, na území kam se nahrnuli imigranti s podporou finanční a organizační, proč poskytovanou a kým, lze jen domýšlet z daných souvislostí. Naši investigativní novináři zřejmě neexistují a novinářští prostituti, se o ničem takovém ani nezmíní - a zase - lze se jen domýšlet proč. Nebozí imigranti v nevídaně obrovském množství, uprchli údajně před válkou. Zatím převážně na německé území, kde do jejich příchodu bylo mírové soužití. Nicméně zde na místo soužití v míru pro které údajně uprchli před válkou, jaksi automaticky zahajují pokračování války. Stále jen zatím a snad, bez střelných zbraní, vyzbrojujíc se tím, co je po ruce. Pod různými malichernými záminkami, zahajují válku s tyčemi urvanými z postelí a s podobnou nahodilou výzbrojí.

Největší boje se doposud odehrávaly v táboře v Suhlu v Durynsku. Minulé úterý brzy ráno tam policisté vydali zatykače na šestnáct nejagresivnějších běženců, podezřelých z několika trestných činů, včetně pokusu o vraždu. Podle policejního důstojníka došlo v táboře k bitce stovek ubytovaných a situace byla velmi nepřehledná. Jednalo se o incident, který propukl již v srpnu, kdy jeden z běženců vytrhl několik stránek z Koránu a spláchl je do záchodu. Následnou situaci opět dokládala nahrávka na mobilním telefonu. „Tobě je úplně jedno, co se stalo s božím slovem? Při Alláhu, budeme na to reagovat. Ten zkurvysyn,“ křičel hystericky jeden z běženců. Pachatel se prý utekl před rozezleným davem schovat do prostor personálu tábora, kam se za ním rozzuření běženci pokoušeli dobít – opět s hysterickými výkřiky Alláhu akbar. Mezitím jiný běženec zničil celý výtisk Koránu, načež jej začali pronásledovat s výkřiky, že musí zemřít. Do akce muselo být nasazeno 120 policistů, šest z nich bylo zraněno. Incident, při kterém bylo vybavení tábora zcela zdemolováno, byl zlehčován s tím, že byla chyba ubytovávat společně osoby odlišných národností.

V Lipsku sídlí běženci přímo v jedné hale slavného místního výstaviště. I zde v předminulém týdnu došlo k velké rvačce stovek Afghánců a Syřanů. Propuklo něco, co jeden z přihlížejících nazval „válka“. Lipská policie musela na místě nasadit všechny dostupné síly a ošetřeny musely být kromě policistů i dvě pracovnice Červeného kříže.

Po tomto incidentu se v Lipsku rozhodli umožnit běžencům vybít svou energii jinak a naproti jejich pavilónu přímo na výstavišti zřídili zábavní park. Umožnili jim například malovat. Výsledek byl ten, že skupina běženců začala z darovaného materiálu okamžitě vyrábět

transparent apelující na německou vládu. „Kde je budoucnost pro naše děti?“ stálo na něm v arabštině. „Chceme konkrétně vědět, co nám ten německý uvítací výbor vlastně slibuje. Nechceme prázdná slova,“ hovořil plamenně jeden z jeho tvůrců. Jiný z běženců si stěžoval, že v arabské kultuře nesmí muži a ženy bydlet společně, natož používat společné toalety, a to prý Evropané vůbec nerespektují. Další z běženců, Syřan, si stěžoval, že podmínky v táboře jsou jak v Asadově Sýrii. „Vy jste se učili u Asada,“ křičel na Němce.

Umíme si vůbec představit, jak budou tito "lidé" frustrovaní až přijdou k nám reagovat?. Až přijdou tam, kam ani nechtěli? Umíme si představit ten obrovský problém, na který evidentně nejsme vůbec připraveni?

Naše vláda má speciální web[LP1] .stránky v angličtině a arabštině, kde přímo zve emigranty do ČR:

Hledáte azyl? Emigrujte do České republiky. Vítáme Vás"! Na přiložených mapách nakresleny doporučené trasy, kudy se k nám mají ilegální imigranti dostat.

https://emigratetoczechrepublic.wordpress.com/

Domýšlíme alespoň částečně, kam a do čeho nás naše vláda zavádí? Že později už může být na návrat k běžnému životu už pozdě?

Domýšlíme, že zahraniční orientace vlády na státy, které nás již nejméně jednou těžce zradili, že orientace ve slepé víře, že se tak již nestane, je pouze a zákonitě opakovaný omyl? Neřku-li, že orientace na agresivní stát, který svojí politikou zavinil, způsobil migrační exodus, je velice špatně? Zvláště pak s ohledem na osudy obyvatel rozbitých, zmasakrovaných zemí, ve kterých tento náš smrtící spojenec, zaváděl demokratické pořádky? Rozumí snad naše vláda špatně slovům o kroucení rukou neposlušných zemí, které nebudou dělat to, co USA chtějí a co potřebují, aby dělaly - z jedné strany - a slovům o vzájemné spolupráci rovnocenných partnerů - ze strany druhé?

Závěrem, pro dokreslení obsahu, si dovoluji připojit citace prezidenta USA z rozhovoru pro VOX:

… Ale celkovým směrem a celkovým cílem je svět, ve kterém bude Amerika pokračovat ve své vedoucí roli.

… Amerika, jsem si naprosto jist, bude dál nepostradatelným národem pro celý zbytek tohoto století, jak byla i ve století minulém.

… Nyní musíme mít nejsilnější vojenskou sílu světa a příležitostně musíme zkroutit ruce zemím, které by nebyly ochotny dělat to, co potřebujeme, aby dělaly.

… Takže to, co já si skutečně myslím, že jde přesně v popisu mé zahraniční politiky, je pevná víra, že nemáme vojenská řešení pro každý problém 21. století. Že nemáme sobě rovného ve smyslu státu, který by se chystal nás napadnout či nás přechytračit, k čemuž by se svým nukleárním arzenálem mohlo mít nejblíž Rusko, ale všeobecně řečeno nemohou nic takového projektovat v měřítku celého světa, což my můžeme. A nemůže to udělat ani Čína. Na naše vojenství vydáváme víc prostředků, než dalších 10 zemí dohromady.


Nechce-li naše vláda respektovat dané skutečnosti a souvislosti, budiž. Důležitější bude, aby si je uvědomila většina z nás a dala to vládě zřetelně najevo. V jiných souvislostech, kdy šlo rovněž o to, jak a kam budeme směřovat dál, tedy při volbě prezidenta, se to již jednou podařilo. Nastává nejvyšší čas. Čas, kdy půjde o naše životy a především o životy našich dětí.

V článku jsou uvedeny výňatky z článku v Parlamentních listech, uvedeném pod názvem: VIDEO Cos to provedl, ty zkurvysyne? Arab, u toho nevíte, jestli to není zvíře. Necenzurovaná reportáž z německých táborů plus citace z článku Lubomíra Mana.

17 komentářů :

 1. DEFENESTRACE - ÚKLID V PARLAMENTNÍ ŽUMPĚ VYHÁZET ZMETKY Z OKEN !!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. KOMU NENÍ JASNÉ,ŽE K NOVÉ REPUBLICE V BUDOUCNU BUDE PATŘIT I NOVÁ POLITIKA TOMU TO PŘIPOMÍNÁ OSV

   Dnešní vláda pod vedením zpupných a arogantních vůdců,kteři zapomínají,že jim moc občané voliči jen propůjcili se dagradovala do pozice převodové páky chaosu,za který odmítají naši námi zvolení pohlaváři jakoukoli odpovědnost.

   Požadavek,aby otevřeli zablokované diskuzní rubriky na JEJICH stranických webech,které jim platí voliči, zpupně odmítají a odkazují na facebook,který má podle nich plnit funkci lampárny.Ta má zpracovávat stížnosti voličů

   Ambasadoři OSV se zeptali poslanců,tedy těch,kteři jsou námi zvoleni,zda jsou schopni zajistit odblokování těchto rubrik, abychom přelomili informační bariéru vybudovanou záměrně sekretariáty polit.stran

   ODPOVĚD BYLA NE TO ZAJIŠTUJE APARÁT STRAN.

   Tak to je nyní jasné.Žádné volby nám nepomohou.Poté co nás voliče 25 let krmili hesly ANO,BUDE LÍP se ukazuje,že mechanizmus moci funguje na stejném principu,akorát se betonové hlavy změnily na dubové,které mohou prázdnotou alespon dunět.

   Ne polit strany je třeba celé vyměnit,ale začit NOVOU POLITIKU,kde se tzv přeceda nebude moci zbavit se dotěrných voličů slovy POŠLETE MI TO EMALEM ,což v překladu znamená polibte mě v prdel-tak takové je potřeba poslat do pekla,kde se bude pod jejich kotlem topit výhřevnějšim koksem..

   Vymazat
 2. Pane Prokope, máte tohle zapotřebí? Odkaz na ten web koluje internetem už od rána a všichni v něm opisujete stejný nesmysl. I když se Vám to asi nehodí, ale měl byste vědět, že to není vládní web. Škoda, jinak dobrý článek si takovou trapnou manipulaci nezaslouží. Musíme jednat jinak, než ta kohorta parchantů, které lze najít v odkazech toho webu. Přesvědčovat přesvědčené není k ničemu, burcovat manipulacemi se vymstí. Jestliže byste chtěl v tomhle strmém kopci přepřahat vládní káru, měl byste se zmínit, víte-li o nějakém jiném potahu. My z venkova víme, že vůl je do tahu lepší než vyzáblá herka. Musí ho ale vést kočí a ne vidina žlabu v bruselském chlívě. Nazdar

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Také to vidím jako nevládní web.

   Vymazat
  2. Pro A v 23.18h :
   Ten "vítací web" funguje už delší dobu.
   Samozřejmě je chyba uvádět, že je vládní, ale když se zamyslíme, zjistíme, že kdyby se "vládě" nehodil, tak by ho snadno legálně zrušila, či pozměnila jeho obsah.
   Takže zbývá otázka : hraje si s námi "vláda" na "slepou bábu" tím, že "předstírá", že je proti imigraci, aby jsme se "nebouřili" a pak z"nutnosti opět ustoupí" tlaku amíků přes Němce a jejich EU?
   A nebyla by v tom případě lepší i "vyzáblá herka než vůl co nás vede" opačným směrem?
   Pavel p

   Vymazat
  3. 23:18 - Dobře, je-li tomu tak, ptám se, jak je možné, že vláda se jasně a zřetelně nedistancovala od nevládního webu vydávaného za web vládní? Jak to, že ve vysílání ČT a ostatních stanic nebyla o tom a o zákroku proti takovému počínání - ani zmínka?
   L.P.

   Vymazat
 3. Vláda ani Církev nemá morální právo importovat nám sem Islám, ano podporovat imigranty. Nepodporuje dostatečně 750 000 vlastních nezaměstnaných, mladé rodiny s dětmi, vlastní bezdomovce....

  Tak ať se nestará zalíbit se komusi z druhého konce světa. Povinnosti má ke svým občanům. Ani hranici nedokázala vláda zabezpečit. Co teprve bezpečnost svých občanů ?

  OdpovědětVymazat
 4. Pane prokope,máte naprostou pravdu.Je třeba zůčastňovat se demonstrací v hojném počtu a donutit vládu k demisi.Volby nepotřebujeme.V každém městě,v každé vesnici jsou lidé,kteří mají důvěru okolí.Do vládních postů máma dost solidních lidí.Ale ten bordel,který všichni imigranti,kteří jsou profesionálně řízeni,nutně potřebujeme.Naposledy se náš národ semkl za Husitů.Tak teď je třeba trochu rozruchu,aby se semkl znova.Z ovčanů se musí stát znovu občané,kteří vezmou opět vládu věcí do rukou svých.Okamžitě vystoupit z EU a NATO.Je to poměrně jednoduché.Opět se spojit s Ruskou federací.Spojit se se Slovenskem a Maďarskem.Propojit zbytky svých armád a požádat o moderní raketové obranné systémy i s instruktory,Ruskou federaci.To jen,aby Německo pět přibrzdilo svoji rozpínavost.Ovládnout média,která lžou a zamlčují pravdu.Jsou to věci jednoduché a lehce proveditelné.Často jsem to politikům psal.Ale bohužel.Třetí světová válka už začala a ovčané to vůbec neví.Pokud někdo reaguje na moje články ohledně Rusů,jsou to jen ubohé připomínka na rok 1968.Ano i mě to vadilo,ale dnes když vidím totálně rozkradenou Českou republiku,která už nemá nic,jen ten název,pochopil jsem proč nás tenkrát vojska Waršavské smlouvy obsadila.Aspoň nám zajistila mnoho let v míru a poměrný blahobyt.Názory,že kdyby se to tenkrát nestalo,byli bychom dál se svými platy a důchody,jsou zcela mimo mísu.Mnichovská zrada se pořád opakuje a bohužel se Český ovčan vzpamatuje,až mu bude hořet barák a budou mu vraždit rodinu.No,můžeme si zato sami.Viděl jsem volební preference.Díky našim skvělým fašistickým médiím,opět vede,ANO,ČSSD,Top-09 a Komunisti.Takže prober se,ale honem Český národe protože zanedlouho přestaneš existovat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to tak a ne jinak!

   Vymazat
  2. Ovčan: Kibicové jako jste vy by se především měli sami probrat. Nad těmi vašimi povýšenými až arogantními radami a postřehy o národu, z něhož pocházíte, nestačím žasnout, co všechno je pro vás jednoduché. Vystoupit, nastoupit, opustit, vyměnit... jen mi při těch vašich slovních činech nějak uniká, že byste právě vy byli, na rozdíl od nás ovčanů, těmi pravými občany ČR. Svatá prostoto. Nazdar

   Vymazat
  3. Totéž co jsem napsal výše platí pro (možná stejného) A z 10.17h.
   Pavel p

   Vymazat
 5. Občané České Republiky.
  Na společné zasedání Parlamentu České Republiky a Senátu jsme se usnesli a demokraticky odhlasovali s 99,56% většinou, že nám všichni můžete políbit pr.el.
  Vaše vláda a zastupitelé.

  OdpovědětVymazat
 6. Dokud jsou migranti v táborech, tak jen přihlížíme co že se tam děje, - a informací z táborů je dostatek. Co ale bude až budou z táborů venku....?
  Dokud nejsou ve skupině, tak to ještě snad,..... ale pokud sami cítí převahu, to už je o hodně horší. A jestli si někdo z po!útoků myslí, že je evropská společnost převychová, je na omylu.
  Proč se ale dávno neřeší ti kteří na azyl právo nemají, kteří nejsou nijak postižení a poznamenání válkou ?? Hned by se zjistilo, že azyl dostane sotva pár stovek lidí. Zbytek vrátit do země původu. Stále se o tom mluví, že ti ekonomičtí migranti co jdou za zlatým pozlátkem podpory - 370 € měsíčně, že budou vyhoštění, ale zatím žádné takové kroky nikde nenastaly.

  OdpovědětVymazat
 7. Milý ovčane.Věci,které jsou nám často předkládány jako složité,jsou v podstatě jednoduché.Stačí trochu přemýšlet.Nehodlám se tady ani s nikým dohadovat.Pamatuj si,že demokracie,je nejvyšší morálka člověka.Kdybych nebyl tak vychován.tahle vláda by už neexistovala.Kdybych nebyl tak vychován,tak mnoho vlastizrádců,kolaborantů a válečných štváčů už by neexistovalo.Snažím se jít cestou míru a lásky.Znám odpovědi na otázky,ke,kterým jsi ještě nedozrál.Pokud bude potřeba,rád bětuji svůj život proti zlu.Strach o svůj vlastní život,je to poslední co mě trápí.Je mě ůplně jedno co mi tady odpovíš.Já se takových diskuzí zůčastňuji jen málo.Jen se někdy neudržím a snažím se ty spící ovčany probudit.V budoucnosti o mě hodně uslyšíš ovčane a bude ti to připadat jako sen.Železnou a nemilosrdnou rukou budou zkroceni ti,kdož zaprodali svůj národ.Jejich seznam je dobře znám.Jejich domovy budou naplněny děsem z následků jenich nerozvážných rozhodnutí.Jenom se ty neboj,už brzo se to stane a ty si vzpomeneš na slova,která zde čteš.Já nejsem a nebudu anonym a o mém jménu se ti bude zdát po nocích a strachem se budeš probouzet.Zejména každý kdo čisté svědomí nemá.Na řetěze přepevném jsem zatím držen.Ale brzy se dočkám.Obrovský hlad po spravedlnosti mě žene a krutě,krutě,budou potrestáni ti,kteří za ůplatu zradili svůj národ.Těš se.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ovčan se těší až se toto všechno stane realitou . Jen malá poznámka : Včera už bylo pozdě .

   Vymazat
  2. Nikdy není pozdě.Jedině utrpením se člověk duchovně rozvine.Co ty víš o smrti?Co ty víš o světě?Víš vůbec proč se toto děje?Jak to vysvětlit lidem,jejichž duchovní ůroveň je nízká.Na omluvu ovčanů však mohu uvést,že jsou denně masírováni našimi proamerickými médii.Když bude venku svítit slunce,tak mnozí řeknou,že jsem lhář,protože v televizi řekli,že nesvítí.Trochu jsi mě dojal s tím,že včera už bylo pozdě.Nejsi hlupák ani troll.Omlouvám se.Já jen znám dobře hrůzy války a mnoho lidských bytostí mě zemřelo v náručí.Tito lidé měli svoje sny,představy,lásky,byli zamilovaní a někdo jim toto všechno v jediném okamžiku vzal.A teď z důvodů mě dobře známých se to opakuje znovu a lidé i politici si znovu podřezávají větev,místo,aby se poučili.Myslel jsem,že když ty zmetky,kteří tohle naplánovali,pozabíjím se svými přáteli,že to zastavím.Byl jsem vyveden z omylu.Prý ne mečem železným,ale duchovním.A tak se snažím,seč to jde.Ale pravdou je,že někdy to ve mě vře a musím se mnoho ovládat.Nemám odpovídat lidem na internetu a porušil jsem to.Snad jen proto,že vím co lidé nemohou vědět,snad jen proto,že mě je líto rodin a mnoha zmařených životů.Buď zdráv příteli a snad někdy o mě uslyšíš jen dobré a vzpomeneš si.Ochránce.

   Vymazat
  3. Zlo získalo vrch na nebi, takže i na zemi. Tedy zatím ten duchovní meč moc nefunguje. Bohatýre.

   Vymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.