Reklama

úterý 13. října 2015

Německo chce zvýšení daní v EvropěStanislav Kliment
13.10.2015  Vaše věc

Jednou věcí je velkorysost, se kterou kancléřka Angela Mekelová do Německa pozvala migranty, druhou potom náklady s tím spojené, které prý již Němce začínají tížit. Na migranty již bylo vydáno okolo 20 miliard euro a taky by nyní Berlín chtěl náklady rozložit i na unijní partnery.
Německý list „Süddeutsche Zeitung” informuje o zákulisním jednání mezi Berlínem a Bruselem o nových „evropských“ daních na financování migrační krize. Podle úvah Německa by měly podražit pohonné hmoty a dojít ke zvýšení DPH. Výnos by byl odváděn do Bruselu.

Z vybrané „migrační“ daně by bylo přispíváno na náklady v zemích, které uprchlíky přijímají. Část prostředků by byla určena také na financování vnějších hranic unie. V neposlední řadě by prostředky posloužily na zlepšení životní úrovně v zemích, odkud přichází nejvíce migrantů.

Podle „Süddeutsche Zeitung” v těchto dnech probíhá v Limě při příležitosti summitu Mezinárodního měnového fondu a Světové banky. Podle mluvčího Evropské komise jde prý o mediální drb. Dlužno ovšem uvést, že „Süddeutsche Zeitung” rozhodně není bulvární list, jde naopak o zpravidla velmi dobře informované tiskové médium.

9 komentářů :

 1. Pokud soudružka Merkelová navrhne celé EU jednodtné daně made in BRD tak to beru. DPH se sníží na 19%. Stejně jako spotřební daň. Jen nevím jak z budou muslimové platit církevní daň.

  OdpovědětSmazat
 2. ČR má o 2 miliardy EUR nižší dotace kvůli imigrantům již teď :

  http://www.jakbydlet.cz/clanek/489_kotlikova-dotace-kotle-zdarma.aspx

  OdpovědětSmazat
 3. Ovšem imigranti budou stát celou EU 2 biliony za 2 roky, korun.

  OdpovědětSmazat
 4. Odkaz pro frau Merkel: Chtěla jsi mít arabaše, tak si je živ! Nás do toho nemontuj, svazáčko z NDR!

  OdpovědětSmazat
 5. Ani Církev, ani vláda ČR nemá morální právo podporovat imigranty, pokud tady máme 750 000 vlastních nezaměstnaných, děti nemají ve školách na jídlo, je tady tisíce našich vlastních bezdomovců.....

  OdpovědětSmazat
 6. Prosím, ať tu ježibabu už někdo zlikviduje!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 7. Německá televize RTL v pořadu Spiegel TV přinesla drsnou reportáž z německých utečeneckých táborů, kde si prý uprchlí Syřané a další národnosti vyřizují své staré účty z domoviny. Redaktoři vyrazili do čtyř německých táborů a ve všech natočili otřesné historky o bitkách a demolici vybavení

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-Cos-to-provedl-ty-zkurvysyne-Arab-u-toho-nevite-jestli-to-neni-zvire-Necenzurovana-reportaz-z-nemeckych-taboru-403262

  OdpovědětSmazat
 8. Otázka zní,jak dlouho bude trvat němcům,než vypráskají (H) USAMerkel z postu?Měli by jsme jít příkladem a vypráskat náš vlastizrádný bordel z hradu dříve,než náš národ a zemi dočista zničí...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Němci budou rychlejší .Než se Češi rozkývají Makrela bude už viset .

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.