Reklama

čtvrtek 1. října 2015

Německo: Napětí před výbuchem? I vojáci Bundeswehru se už musejí stěhovat do stanů. Kasárna obsazují imigranti. Epidemie znásilnění i epidemie chorob. Již brzy také u nás?

Německo: Napětí před výbuchem? I vojáci Bundeswehru se už musejí stěhovat do stanů. Kasárna obsazují imigranti. Epidemie znásilnění i epidemie chorob. Již brzy také u nás?Pavel Kopecký
1. 10. 2015   ProtiProud

PAVEL KOPECKÝ komentuje stále se dramatizující "uprchlickou" situaci v Německu a dochází k závěru, že navzdory cenzuře a mediálním manipulacím k nám zpoza západních (neexistujících) hranic prosvítá naše vlastní brzká budoucnost
Zprávy o migrantech velmi rychle mizejí z titulních stran „našich“ novin a televizí. Již přes týden mainstream neotevírá imigrační otázkou svá hlavní zpravodajství. Komentáře o „uprchlících“ se postupně přesouvají na třetí až čtvrté pozice, přestože tsunami zaplavující Evropu pokračuje s neztenčenou silou. Ti, kdo média řídí a platí, zjevně dostali pokyn, že je čas ubrat plyn a začít veřejnost „ukolébávat“. U nás se jim to relativně daří, protože napohled se "nic neděje". Jenže opak je pravdou.

Německo pod imigrantskými toky kolabuje

Tento trend je ještě patrnější v Německu, kde začal s několika týdenním předstihem. Hlavní média už situaci příliš nekomentují, jen občas přinesou nějaký srdceryvný článek s dobrým koncem, nebo reportáž o „vítačích“ a jejich "družbě s příchozími“, kteří dále zaplavují Německo. Navzdory tomuto křečovitému mediálnímu mlčení, jež není ničím jiným než obrovskou manipulací, se však reálná situace v Německu dramaticky zhoršuje. Země již není schopna absorbovat další a další statisíce imigrantů. Sociální a zdravotní systém je na prahu zhroucení a kritická začíná být rovněž bezpečnostní situace v jednotlivých městech, která jsou touto kalamitou postižena.
Jsou imigrantské "invazní jednotky" umísťované do armádních objektů záměrným tahem, který sehraje v budoucnu důležitou roli v pacifikaci německého obyvatelstva?
Bavorsko již před týdnem hodilo ručník do ringu s tím, že není schopno starat se o další valící se imigranty. Jasně říká, že pokračující vlna způsobí v brzké době kolaps státních institucí, které nemohou nápor v žádném případě zvládnout. Popularita Angely Merkelové strmě padá. Již prakticky nemůže vystoupit na veřejnosti, aby neriskovalavypískání nebo dokonce pokusy o inzultaci.
pp

„Odvážná rozhodnutí“ 

Přes všechna tato fakta se ale zdá, že plán na rozvrat Evropy, který byl globálními elitami imigrantskou vlnou spuštěn, je teprve na začátku. Co je za touto sebevraždou, tolik kontrastující s demonstrativním klidem evropských elit, nedávno vysvětlil komisař EU pro imigraci, Řek Dimitris Avramopoulos: Tento týden novinářům sdělil, že politické důsledky, jaké bude mít imigrantská vlna na jednotlivé evropské země, jsou Evropské komisi zcela lhostejné, neboť ona "naštěstí" neprochází sítem demokratických voleb, a proto může činit na rozdíl od národních vlád „odvážná rozhodnutí“.
Co se ale skrývá za oněmi „odvážnými rozhodnutími“, které provádí Evropská komise a prostřednictvím svých vazalů v jednotlivých zemích i národní vlády - snad kromě těch, které se odmítly diktátu podřídit, jako jsou Slovensko a Maďarsko?
PP koláž

Imigranti do kasáren vojáci do stanů

Vysvětlení přichází především právě z "německé laboratoře", která se skrze pozvání Angely Merkelové stala pro „uprchlíky“ zemí zaslíbenou. Protože už není kam migranty dávat a s přicházející zimou nemohou zůstat na ulici, začíná Německo kromě vyvlastňování soukromých objektů a bytů firem i jednotlivců, vystěhovávat už i vojáky Bundeswehru. Ubytovává je ve stanech a do kasáren nastupují imigranti. 
K tomuto šílenému kroku, který má kromě jiného i docela výrazný symbolický obsah, německá média v drtivé většině mlčí. Rozkaz k vyprázdnění kasáren v Klietz v Saxony-Anhalt vydala přímo ministryně obrany Ursula von der Leyenová. Imigranti tam prý budou "bydlet" nejméně dva roky. Kdyby to nebylo tak vážné, bylo by to komické:

Vojáci se nastěhovali do čtyřiceti stanů, vzali ze sebou tanky, bojové zařízení a polní koupelny a záchody.  "Byli jsme v Afghánistánu a Kosovu, tam byly podobné podmínky,“ uved k tomu "loajálně" velitel útvaru podplukovník Thomas Poloczek. Podobné operace jsou hlášeny také z Kasáren Lüneburger Heide, kde se nachází až 1300 imigrantů. Stejně jako u Magdeburgu v kasárnách Klietz u Havelbergu, kde bylo ubytováno 700, či v kasárnách Hardheim (300), či v Düsseldorfu, kde 1000 „emigrantů“ ubytovali v Bergische kasárnách Ludenberg.
Další tisícovku mají přijmout kasárna ve Schwanewede v okrese Osterholz. Podobná situace je i v Münster Gremmendorf  kde by mělo být ubytováno 300 „uprchlíků.“ Podobné zprávy přicházejí z celého Německa. Jde opravdu o humanitární akci, nebo se za touto operací, kdy je regulérní německá armáda vyhozena na dlažbu a místo ní jsou do moderních kasárenských objektů nastěhováni imigranti, skrývá ještě nějaký jiný záměr?
pp

Nahradí imigranti nespolehlivý Bundeswehr?

Podle nemnoha nezávislých německých komentátorů jsou invazní jednotky umísťované do armádních objektů záměrným tahem, který sehraje v budoucnu důležitou roli v pacifikaci německého obyvatelstva, které projevuje svoji nevoli stále početnějšími demonstracemi. Podle těchto zpráv totiž němečtí vojáci nejsou z hlediska vlády v Berlíně spolehliví a z velké části by odmítli pacifikovat vlastní občany, pokud vypuknou skutečné nepokoje. Ostatně podobná čísla jsme se mohli dočíst i při uniklém průzkumu elitních vojáků české armády, kteří rovněž z velké části ke zděšení ministra Stropnického nesdílejí "multikulturní hodnoty" bruselských papalášů.
Podle všeho tedy operace, která má za cíl vytvořit „nového evropského člověka“, počítá s tím, že dojde na odpor domácího obyvatelstva, které by se mohlo tomuto brutálnímu sociálnímu experimentu radikálně postavit. Pro takové případy je podle některých německých politologů potřeba dnes eliminovat především Bundeswehr, neboť reálně hrozí, že by se mohl v kritické chvíli přidat na stranu zoufalých Němců.
Není proto vyloučené, že zbraně, odhalené v kontejnerech mířících do Řecka a maskovaných jako pomoc pro uprchlíky, byly jen kapkou v moři, "omylem" objevené „neinformovanými“ řeckými celníky. Hlavní část výzbroje by mohly podle znalců německých poměrů dodat do země Spojené státy, které ve skutečnosti celou imigrantskou operaci v Evropě nejen vyvolaly, ale také ji řídí a logisticky zajišťují. Podle svědků přelétají nad německým územím již nějaký čas těžká vojenská letadla přivážející na vojenské základny neupřesněný náklad. Jde prý hlavně o velké množství lehkých pěchotních zbraní, samopalů, granátů a krátkých brokovnic, podobných těm, které byly také nalezeny v řeckém kontejneru.  

Kritická situace v nemocnicích

Současně přicházejí zprávy i od mnoha našich občanů, kteří odešli do Německa za prací například ve zdravotnictví. Dnes mnozí vyděšeně prchají domů s hrůznými zážitky z německých nemocnic. Dosti přesvědčivě tento stav popisuje  v dopise své známé jedna ze zdravotních sester pracujících v Bavorsku:
„Situace je neudržitelná, pohotovost nezvládá (zatím imigranty přijímala jen pohotovost  a  lékaři z jiných stanic, co měli pohotovost). Musí je teď ošetřovat všichni a stále. Nikdo nechce, ženský samy říkají, že jsou jen ženy a mezi ty zvířata nepůjdou. Ti, co mají děti, zase říkají, že mají děti, že nemůžou. Vztahy s imigranty jsou stále horší a horší, už se zdravotníky musí chodit policajti se psy, navíc uprchlíci mají AIDS, syfilis, otevřenou TBC a spoustu exotických nemocí, co v Evropě nejsou ani známé, natož léčitelné.
Na poradě nám otevřeně říkali, kde jsou ti, co je vítali s transparenty? Ano, hranice se zavřely, ale milión už tu je a nezbavíme se ho. Doteď byla nezaměstnanost 2,2 mil, teď bude 3,2 mil. Jsou to naprosto nezaměstnatelní lidé (velmi uznávaný profesor a jeho kolegové tohle říkají).
Pokud to dopadne tak, že to hodí na Němce, jedeme domů, tohle za nic nestojí. Jeli jsme do Německa, ne do Afriky. Sám ten profesor říkal, že je mu smutno, když vidí uklízečku, co tu za pár peněz uklízí každý den a pak ty mladý kluky, co jen čekají s nataženou rukou, a když nedostanou, dělají bordel. Chce se mi vážně brečet.
Tohle nemáme zapotřebí, tohle ne. Možná se vrátíme, ale bojím se, aby to doma nebylo za nějaký čas úplně stejné. Cenzura už tady jede naplno, svoboda slova neexistuje, ale pořád ještě nemáme ty nemoci, který si sem přivezli, a s kterýma se žít nedá. Vždyť oni beztrestně napadli personál, nakazili je, zdravotníci mají zničené životy, a imigranti nebyli potrestáni, ani se o těch napadeních nesmí psát.
Kde jsou ti „vítači a přijímači“? Pěkně doma užívají vydělané peníze a uspokojují se pocitem lepšího člověka. Všechny vítače bych teď nahnala k nim, do jedné budovy a ať se starají. Sami, beze zbraní, bez policejních psů, bez lékařů, kteří nevítali.“
Jde pouze o neschopnost rakouských policistů nebo o něčí záměr?

Kolabující bezpečnostní aparát

Podobná situace panuje ve všech zasažených německých regionech. Kolabuje nejen zdravotní a sociální systém ale především bezpečnostní aparát, který není schopen zvládat stále kritičtější situaci v německých městech. V posledních měsících čelí Německo doslova epidemii znásilnění, jejichž původci jsou právě imigranti. Rodiče nemohou pouštět své děti samotné ven a mnohá dosud klidná městečka se mění v zóny hrůzy, kde operují „uprchlické“ gangy.
Mohli bychom si říci - možná i s jistých zadostiučiněním - mají, co chtěli. Jenže to by bylo strašlivě krátkozraké. Právě povinný "přerozdělovací mechanismus", ony kvóty, na které česká vláda před pár dny Bruselu bez odporu kývla, jsou tím, co k nám (spíše dříve než později) tento "multikulturní výkvět" přivede. Nejprve po stovkách či tisících, pak po deseti a statisících. V Německu tak vlastně sledujeme naši vlastní brzkou budoucnost.
I to je důvod, proč hlavní média o migrantskou apokalypsu "ztrácejí zájem". Nemáme vědět, co nás čeká. Slováci a Maďaři se alespoň formálně brání - a je pravděpodobné, že něco vybojují. Sobotkova vláda s tím podle všeho počítala. Hra "proti kvótám" byla jen divadlem. Pokud si nyní necháme vnutit představu, že "u nás se vlastně nic neděje" - budeme se brzy divit. Jenže už bude pozdě.

20 komentářů :

 1. již brzy budeme bojovat o naši svobodu. bude to trest za naši nejednotu a naivitu sluničkářů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trochu bych to poopravil. Kdyby byli sluníčkáři naivní, dalo by se to omluvit. Jenže oni jsou úmyslní a zjevní ZAPRODANCI a to je neomluvitelné!!!

   Smazat
  2. Najednou jsou z těch podrazáků sluničkáři.
   Havlisté,pravdoláskaři,kavárenští,teď by se nejraději hlásili k nevinnému sluníčku.

   Smazat
  3. Je to fakt hrozné, přestavte si, že ti barbarští muslimáci, chtějí za krádež amputovat ruku!
   Půjde o obrovskou zátěž našeho zdravotnictví, a vůbec nevím, co potom budeme dělat s tolika invalidy? Kdo potáhne vpřed naši rozvinutou ekonomiku? Nu, snad zde již bude dostatek vietnamců a číňanů.
   Nebylo by přece jen lepší, zpřísnit tresty za krádeže, tunelovaní, atd, abychom na to naše občany přivykli?
   Též navrhuji pozvolné snižování obsahu lihu v alko nápojích; pomůže to též snížit kriminalitu, včetně dopravních nehod, zlepšit duševní kondici většiny obyvatel, a navíc, tato redukce poslouží i k postupnému odvykání závislosti, lidé se tak připraví na úplný zákaz...

   Smazat
 2. To nemůže Německo vydržet dlouho, brzy se něco semele.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ano, v německu se dostanou k moci fašisté a potom je nikdo nezastaví.

   Smazat
 3. Až neuvěřitelné,co se v Evropě děje,mám obavu jak to bude pokračovat.
  Naprostá zátěž policie,naprostá zátěž zdravotnictví,školství,ale i státních orgánů měst a obcí,že nebudou stíhat věnovat se domácím lidem.O zátěži finančních nákladů ani nemluvě,které budou chybět jinde,musí se někde ubrat,co může zapříčinit nezaměstnanost,třeba ve stavebnictví,průmyslu.
  Takže takové řeči,že půjdou do pracovního procesu,jsou liché,když způsobí nezaměstnanost.
  zemedelec.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O to přece v plánované globální redukci lidstva obyvatel planety jde. Obama se dvojmyslně vyjádřil na summitu OSN k bezohledné válečné intervenci. USA má jediný cíl podpořen nenávistí k Rusku rozpoutáním 3. světové války a ze svého rozhodnutí nikdy neustoupí. Provokuje Rusko i Čínu i za cenu vlastních obětí. Nejistotu měl s postojem Německa, ale plánované rozmíšky mezi státy EU a řízený chaos vše urychlí metodou predátora a uchvácení kořisti. Bůh s námi. L.

   Smazat
 4. Tak se občané připravte!!! Oni připravení jsou a budou mít americké brokovnice a samopaly a my holé ruce a zadky. Jen tak mimochodem co na to říkají ti co vrátili neregistrované zbraně při zbrojní amnestii minulý rok? Teď si asi drbou palici, že udělali pěknou blbost. Nebyl to také náhodou prozíravý tah našich vlastizrádců?
  Prostě uvidíme jak to bude v říši a myslím, že brzo bude platit samopal do každé rodiny nebo kulásek na každý balkón a domobranu v každé vesnici. Jen jestli nám to "demokratičtí" žvanilové jaksi dovolí.

  OdpovědětSmazat
 5. Dnes jsem mluvil s kamarádem, který jezdí v Německu s kamionem. Říkal, že se rozhlíží po městech a částo vidí jen 9 evidentních cizinců na jednoho domácího. Na hodně místech vidí shluky tábořících imigrantů a už několikrát viděl hromadné rvačky. Okomentoval to slovy : "Já jsem byl vždycky umírněný rodinný typ, ale po tom co vidím v Německu se stávám "extremistou" a nemám z toho vůbec radost!

  OdpovědětSmazat
 6. Doporučuju nahlédnout do včerejších stenoprotokolů ze Sněmovny. Kecy v kleci o jednotném postoji ve vážné situaci pro republiku a nakonec to večer dopadlo tak, že geniální Kalousek o přestávce zpunktoval s koalicí podporu pro co nejvíc bezzubé usnesení. S KSČM, ODS ani úsvitem se o tom vůbec nebavili, takže se samozřejmě nakonec navzájem poštěkali. Jednotlivci od koalice (jako Koskuba, Huml, Foldyna, Hovorka) zjevně hlasovali podle svědomí. To jenom abychom se opětovně ujistili, kdo nás tam vlastně zastupuje.

  VR

  OdpovědětSmazat
 7. Paní Merkelová má pěnou bilanci. Dluhy skoro 80% HDP, desítky miliard utopené v Řecku a doma imigranty. Tohle je pomsta za 2. Světovou válku, ale luxusní.

  OdpovědětSmazat
 8. Skoro to vypadá, jakoby někdo chtěl ať začnou lidé brát spravedlnost do svých rukou, třeba i ozbrojených smrtcí zbraní, a je otázkou, jestli by to bylo použito nejdřív na vyklízení augiášových politických chlívů, a nebo na vyhnání nezvaných hostů, když vám na váš dvorek přijde někdo, koho jste nezvali, máte plné právo jej odtud vyhnat? Máte, nedotknutelnost obydlí, ale stát je naše společné obydlí a stát jsme MY- demo kratos, nebo druhá možnost, ale ani na to nejsou koule, ozbrojený převrat armádou, která donutí ústavní činitele řešit kritickou situaci.
  Z jedné strany píšu, že nám to patří, roze*rali jsme jim jejich státy, a multikulturalismem a laxním přístupem dovolili, aby se dělo toto.
  na stranu druhou, kam budeme utíkat my, nevěřící, křesťané, pracující- oni neměli nic, my máme co ztratit!
  Předpokládám, že někde to bouchne, lidé začnou brát spravedlnost do svých rukou, a pak už to pojede.
  A bojím se, že potečou potoky krve.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Obávám se stejně. Jak předpověděl Nostradamus lidstvo se stane kanibaly. Už jen samotná představa je ohromující. Čerpáno z tn. nova.cz, Leden 2015. Přilétlo oknem Slunéčko sedmitečné, prochází se po hranách obrazovky a marně roztahuje krovky, nemůže odlétnout. Posadím si ho na konec prstu a pomohu mu vzlétnout. Uvědomil jsem si, že je krásné sluneční odpoledne, tak se půjdu nadýchat "čerstvého ovzduší". Přeji všem krásné Babí léto. L.

   Smazat
  2. o to těm co je sem ženou jde !

   Smazat
 9. Tohle už je hodně přitažené za vlasy. Podle toho je v Německu teď Sodoma Gomora. Nic se nemá přehánět, chtělo by to konkrétní důkazy a ne jen prázdné žvanění.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zajeď si do Němec a použij mozek!

   Smazat
  2. Počkej pár měsíců a uvidíš, jak se migranti rozkoukají, dojde k daleko horším situacím.

   Smazat
  3. K těmto daleko horším situacím za několik měsíců skutečně dojde . A to nejenom v Německu ale i u nás v česku !

   Smazat
 10. Spolkový ministr vnitra Lothar De Maiziere vytýká uprchlíkům nevděk:
  http://www.sueddeutsche.de/politik/innenminister-im-heute-journal-de-maizire-wirft-fluechtlingen-undankbarkeit-vor-1.2675489

  Bavorský ministr financí požaduje diskusi o ochraně hranic včetně plotů:
  http://www.zeit.de/politik/deutschland/2015-10/markus-soeder-fluechtlingskrise-grenzen-zaun-euopa

  Bavorský premiér Horst Seehofer soudí, že situace se vymkla kontrole a odpovědnost za to připisuje Angele Merkelové. Nahlas uvažuje o tom, že bude uprchlíky vozit autobusy přímo před její úřad v Reichstagu:
  http://www.stern.de/politik/deutschland/seehofer-will-fluechtlinge-direkt-zum-kanzleramt-fahren-lassen---csu-kritik-an-merkel-6478524.html

  Bavorský ministr vnitra Joachim Herrmann říká, že rozhodnutí přijmout uprchlíky z Maďarska nebylo projednáno se spolkovými zeměmi a že to byl falešný signál pro celou Evropu:
  http://www.focus.de/politik/ausland/fluechtlingskrise-im-news-ticker-oesterreich-und-deutschland-lassen-fluechtlinge-aus-ungarn-einreisen_id_4926338.html

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.