Reklama

pátek 9. října 2015

Obama odmítl převzít těla amerických vojáků zabitých při ruských náletech v Sýrii

9. 10. 2015   Orgonet      Whatdoesitmeam
Strohá zpráva ruského Ministerstva obrany (MO) pro vnitřní potřeby Kremlu dnes informuje, že Obamův režim odmítl repatriovat těla nejméně tří vojáků, o nichž je domnění, že patřili k Americkým speciálním silám/CIA , a kteří byli zabiti při ničivém náletu ruských Vzdušných a vesmírných sil na velitelské a řídící centrum Al-Kajdy v syrské vesnici al-Latamneh. Tam zahynulo více než 134 teroristů, a dalších nejméně 3 000 členů těchto nepřátelských sil bylo poté nuceno prchnout do Jordánska.

Podle této zprávy, a jak jsme již dříve informovali, se ruští bojoví velitelé v Sýrii obávají ztrát amerických vojsk z důvodu bombardování teroristických základen leteckými silami Ruska, protože na těchto základnách ve válečné zóně operují ilegálně vojáci amerických Speciálních sil, kterým bylo Obamovým režimem nařízeno, aby nosili na svých uniformách bojové označení, které je téměř identické jako označení bojovníků ISIS/ISIL. To znamená vážné ohrožení životů amerických vojáků, a toto americké označení měli na svých uniformách nejméně 3 z teroristů zabitých v al-Latamneh.

Bezprostředně poté, co útoky ruských leteckých sil zničily síly al-Kajdy v al-Latamneh, výzvědné jednotky Syrské arabské armády (SAA) identifikovaly tyto americké vojáky na základě nálezu „velmi umných“ padělků jejich identifikačních dokumentů, které měli u sebe, a co bylo ještě důležitější, měli u sebe mobilní telefony, na nichž byly zaznamenány četné hovory s různými americkými základnami v Jordánsku, Bahrainu a ve Spojených státech.

Zpráva uvádí, že je důležité si uvědomit, že Obamův režim začal spolupracovat s al-Kajdou v Sýrii letos v srpnu, kdy se tato teroristická skupina přejmenovala na Frontu al-Nusra , a to na žádost Pentagonu, který chtěl utajit před americkým lidem, že jeho vláda nyní spolupracuje s teroristickou skupinou, s níž je ve válce od 11. září 2001, od doby, kdy podle vlády zabila přes 3 000 nevinných Američanů.

Dle zprávy potvrdil „zvrhlou“ alianci s al-Kajdou rakouský generál Matthias Ghalem, který v srpnu vedl mezinárodní vojska na okupovaných Golanských výšinách, tím, že oznámil, že velitel teroristické skupiny al-Nusra se setkal se dvěma důstojníky CIA a se saudským náměstkem ministra obrany princem Salmanem bin Sultanem v jordánském hlavním městě Ammán.

Generál Ghalem dále informoval, že vůdce fronty al-Nusra Abu Mohammad al-Jolani podepsal na této schůzce finanční a vojenskou smlouvu s CIA, a schůzky se zúčastnili i dva oficiální vyslanci Obamova režimu, z nichž Robert Stephen Ford je bývalým americkým velvyslancem v Sýrii.

Výzvědní koordinátoři ruského Ministerstvo obrany ihned poté, co jim byla Syrskou armádou oznámena smrt těchto Američanů, kontaktovali své americké protějšky a poskytli jim veškeré relevantní informace o těchto tělech a věcech, které měli u sebe, načež Pentagon přerušil veškerý kontakt s tvrzením, že jim není povoleno o této záležitosti dále diskutovat.

Pokud jde o konečný osud těchto těl, která dle všech indicií patří americkým vojákům, o tom se zpráva nezmiňuje, ale pokud by šlo vše dle minulých protokolů, měla by být poslána do Moskvy, kde by bylo provedeno forenzní šetření, a dle tajné dohody by pak měli být repatriováni do USA; Pentagon by poté učinil prohlášení, že byli zabiti při letecké nehodě nebo při výcviku.

Na druhé straně tomu tak být nemusí, protože Obamův režim (evidentně) zešílel a nic už neprobíhá normálně. Správně řekla mluvčí ruského Ministerstva zahraničí Maria Zacharova, která si stěžovala na pomlouvačnou kampaň Západu vůči Rusku: „Obviňování ruských leteckých sil ze smrti civilistů, a dokonce ze smrti dětí, je čistá propaganda. Když už ukazujete dítě, které nese chleba rodině schovávající se před ruským bombardováním, ukažte také děti, jejichž rodiče byli sťati bojovníky Islánského státu, proti němuž naši vojáci a příslušníci armády v té oblasti bojují".

Podobně by bylo možno ukázat děti a jejich rodiče v Sýrii, kteří odmítli zříci se křesťanské víry a byli, modlíce se a vzývajíce jméno Ježíš, těmito Amerikou podporovanými teroristy mučeni a ukřižováni k smrti.

A i když Obamův režim spolu se svými mediálními poskoky stále odmítá nazvat tuto válku proti křesťanům pravým jménem, totéž neplatí o Saudské Arábii, jejíž nejvyšší klerikové nyní vydali výzvu k džihádu proti Rusku, v níž charakterizovali akce Federace jako „ortodoxní křesťanskou křížovou výpravu“… což akce Ruska skutečně jsou.

Pokud jde o to, kdy se náš svět změnil, kdy se Rusko stalo globálním ochráncem křesťanství před islámskými šílenci a Spojené státy se staly ochráncem islámských teroristů odhodlaných vymazat křesťanství ze světa, o tom se můžeme dohadovat. Ale jelikož Rusko nyní vyslalo k břehům Sýrie svou hlavní výzvědnou loď , SSV Vasilij Nikitič Tatišcev, která by koordinovala případné jaderné útoky v Sýrii, můžeme si snadno představit, jak by celý tento chaos mohl skončit.

21 komentářů :

 1. a tihle usáčtí kreténi maji v prackách jaderné zbraně copak to není důvod je izolovat od okolního světa??? a preventivně zlikvidovat washington ,new york a další fašistická hnízda teď hned než se stačí vzpamatovat hajzlové
  prostě je zadupat do země !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prosím Tě, a nelze zapomenout na toho černouška z Bílé chajdy, který vypadá jako starý pohublý šaman!!!

   Vymazat
 2. Davide, opravdu vám není blbé podepisovat se pod takové sračky? Kdo si myslíte, že vás potom kromě pár paranoidních pošuků z ordinace, bude brát vážně?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podívejte se, milý blbečku, na pramen té informace. Pak plkejte něco proti redakci. Ale idiot, který štve lidi za peníze, tomu není pomoci.

   Vymazat
  2. 21:29

   Hele, když něco vystavím a podepíšu se pod to a nepřipojím vysvětluící komentář tak to znamená že s tím souzním.

   Btw. ten druhý odkaz jsem otevřel a stránky nějaké náboženské sekty jsou proti tomu barevnému plátku s obřími barevnými nadpisy vrcholem serioznosti :-D

   Vymazat
  3. Anonyme (21:21)!
   Ten "David" je pan Dr. Ivan David!!, vy primitive! (který se docela trapně musíte ukrývat v anonymitě) ...

   Vymazat
  4. 21.33
   Zjevně mlaďas disponující jistou inteligencí... Nestačí mu však k pochopení mainstreemové propagandy.Měl by začít hledat odpovědi a ne štěkat na diskuzi,jako hlupák.
   Hej Ty tlučhubo,měl bys začít studiem historie a najít argumenty pro oboustrannou analýzu a ne jen papouškovat blbosti manipulativních médií.Možná brzy zjistíš,že jejich návod na močení je o mnoho horší,než to dokážeš provést Ty sám ;-)

   Vymazat
  5. Co je za slovo "hele" ty blbe, Jediný primitiv jsi tu ty fakane, 22:26. Koho ty tu nazýváš primitivem, co jsi dokázal ty hňupe?
   Vsadím se kromě blbých keců, jsi absolutní bezvýznamná havloidní nicka. Nic na tom nezmění fakt, že má pan David pravdu.

   Vymazat
 3. Zapomněl jste na desítky tisíc tanků a jiné obrněné techniky detekované na Donbasu bellingcotem a oficiálně oznámené Porošenkém a také jste ještě neuvedl, že armáda RF použila na linii střetu v Luhansku atomové bomby.... když už uvádíte oficiální ukrozprávy

  OdpovědětVymazat
 4. Výstraha! Chovanec Phulmer5column opustil bez dovolení klecové lůžko a dostal se k internetu. Děkujme za shovívavost, vedení léčebny Bohnice

  OdpovědětVymazat
 5. Vždyt je již velice dlouho známé,že v řadách IS-tedy zahraniční armády režimu USA bojuje a koordinuje útoky ,velké množství vojáků speciálních tajných komand z USA,Izraele a Británie.

  OdpovědětVymazat
 6. http://www.thegatewaypundit.com/2014/08/video%E2%9E%99-arab-children-play-isis-execution-game/

  OdpovědětVymazat
 7. v Sýrii probíhá klasická hybridní válka USA vedená rukama teroristů. Přitom USA které zorganizovaly na Ukrajině fašistický převrat a oligarchové s nácky tam vedou pod instrukcí CIA americkou hybridní válku proti ukrajinským Rusům v jihovýchodních regionech - kritizují RF za hybridní válku na Ukrajině. Není dnes větší mezinárodní teroristické pakáže než jsou USA.

  OdpovědětVymazat
 8. Kam zmizel můj příspěvek ty mizernej mazavko podělanej? Hajzlové zasraní! Napsal jsem jen a jen pravdu, a to se vám nelíbí, protože potřebujete pořád ničit psychiku lidí svými posranými články, pořád stejnými, potřebujete diskutéry, kteří žvaní o ničem, děláte z lidí závisláky, dřepí u internetu i v noci. Jste pěkní chcípáci -. jak to, že vám to Dr David trpí, když ví, jak to lidi psychicky ničí? To mazání zprostředovává ten Dvořák? Taky pěknej lhář a chlívák. Co bylo na mým příspěvku škodlivýho nebo snad vulgárního? Jsou tady mnohdy pěkný prasečiny a to nemažeš ty lotře! Hrajete si na osvíceneckej web, přitom píšete taky pěkný sračky, vyděláváte na reklamách a vycházíte z toho, že když toto dělá řada jiných, proč vy ne? Nevymazávej nic ty mizero - na to nemáš žádný právo! Nebo prostě zakažte diskuze, jinak koukej zdůvodnit tu sprostou diskriminaci lidí tady. Mažeš si, co se vám nehodí do posranýho krámu. Jenomže já to napíšu přímo vám, a taky na vás podám trestní oznámení, že bezdůvodně omezujete některým lidem svobodu slova a právo projevit názor. Tak a teď si to přečti ty zmetku arogantní, drzej a sprostej.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nechávám ke všeobecnému obdivu tuto ukázku nevychovaného hlupáka, který se rozčiluje, že mažu jeho sprostoty a projevy celkové idiocie. Plete si návštěvu u slušných lidí, tedy u nás na Nové republice, s bandou svých kumpánů z ´pražské lumpenkavárny´. Diví se, že mažu jeho výtvory, když tu všem jen nadává a zoufale spílá. Takže, milí přátelé, projev tohto primitiva tu nechám vystavený, abyste věděli, o jaké literární poklady mojí ´cenzůrou´ přicházíte.

   Vymazat
  2. V první řadě se představ ať lidé vidí s kým mají tu čest anonymní hulváte.

   Vymazat
 9. Pane Václav Dvořák.
  Správně,kvituji.
  Ono podobných bude víc,Putin jim rozkopal bábovičky,teď nemají instrukce jak dál,čekají co Obama zavelí.Jedno je jisté,jak se do toho vložilo Rusko,už namůže od toho utéci.Proto musí opravdu co nejrychleji vyřadit IS.Moc nerad by Obama přebíral své mrtvé žoldnéři,jen by potvrdil,USA angažovanost pro IS,Také tam můžou být žoldnéři z více států a aby se nevraceli do Anglie,tak je raději vystřílí v Sýrii a svedou to na Rusko.
  zemedelec.

  OdpovědětVymazat
 10. Pro Admina: Byl bych velmi opatrný s publikováním čláků ze zdroje What does it mean. Jejich články na pohled vypadají jako velmi erudované, plné odkazů na různé zdroje, ale po kliknutí na ty odkazy zjistíte, že odkaz k obsahu článku není relevantní. Já jsem pár jejich článků přčečetl a po ověřování u jiných zdrojů jsem zjistitl, že z 80-90% jde o mystifikace (hoax). Oni jako autora jejich článků uvádí název "Sorcha Faal", což má být Řád založený v Irsku někdy v roce 588 před n.l. Zde je stručný obsah z jejich Home stránky:

  Stručná historie Řádu Sorcha Faal

  Řád Sorcha Faal byl založen v roce 588 př.nl () v Tara, County Meath,(Irsko) a údajně jejím zakladatelem byla nejstarší dcera krále Sedechiáše, Tamar Tephi.

  Jméno, Sorcha Faal, pochází ze starověkého Gaeilge z větve Goidelic, irského jazyka a znamená:
  Sorcha: ta, která přináší světlo
  Faal: tmavému, temnému místu

  Řád Sorcha Faal se skládá z 18 klášterů v Irsku, Rusku, Egyptě, Libanonu a USA.

  Podrobnosti: http://www.whatdoesitmean.com/index7381.htm

  V Česku jejich články s oblibou publikuje server "Orgo.net".

  OdpovědětVymazat
 11. Tak si vezmeme fakta - třebas za posledních 25 let kdy máme i u nás demokracii západního typu. Udělejme sii statistiku , kolik států napadlo USA a kolik RF ? Myslím, že o výsledném skore není nutno nijak polemizovat a jen vlezprdelka jakémukoliv režimu může popírat fakta. - Josef Musil Moravany u Brna - já se za své názory nestydím jak jiní anonymní vlezřiťkové

  OdpovědětVymazat
 12. K obsahu článku:
  Zdá se že jde o nevýznamnou epizodku, ale není tomu tak. Je to naťuknutí nového vážného problému v dalším vývoji světového terorizmu. Přesněji řečeno, nového problému samotných USA.
  Zasvěcený rozbor najdete zde, ve videu s českými titulky, od minuty 49:30 :
  https://www.youtube.com/watch?t=2&v=xL7ReVZLwFU

  Za mimořádně zajímavé považuji celé video.
  Děda.

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.