Reklama

neděle 11. října 2015

Okolo dvou set ozbrojených občanů Ukrajiny se pokusilo o vjezd do Běloruska

11. 10. 2015 Eurasia24

Okolo dvou set občanů Ukrajiny, mnozí z nich ozbrojeni baseballovými pálkami, obušky a traumatickými zbraněmi, nesmělo překročit hranici Běloruska. Informuje o tom agentura RIA Novosti s odkazem na televizi Belarus 1.


Zadržení mladí lidé podle zprávy nedokázali vysvětlit účel své návštěvy republiky. Rovněž uvedli neexistující osoby, na jejichž pozvání měli zemi navštívit. Někteří z nich se navíc nachází na seznamu mezinárodně hledaných osob v souvislosti s trestnou činností.

V Bělorusku se v neděli 11. října konají prezidentské volby, v nichž kandiduje také stávající hlava státu Alexandr Lukašenko.


Zdroj: Regnum.ru
Foto: Rusvesna.su

10 komentářů :

 1. Kamarád mně včera říkal, že Lukašenko ubezpečoval občany, že nebude zavádět demokracii a ani jiná podobná svinstva, která vyrábějí dluhy a bezdomovce, tak že pravděpodobně vyhraje volby.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vyhrál nedemokratické volby s prohlášením, že demokracii zavádět nehodlá. Demokratické jsou ty, ve kterých je zvolen americký poskok, který zajistí chaos, rozklad a strádání lidu.

   Smazat
 2. Proč utíají ze země, kde vládnou rozumní chazarští oligarchové, kteří zajistí lidem jistoty, prosperitu a důchody ze zisku Ukrajgazpromu, to nechápu.

  OdpovědětSmazat
 3. Že by opětovně další zaplacený "majdan" ze strany demokratických a mírumilovných přátel z USA ? Budou tak dlouho provokovat, až jím nakonec bude muset ruský lid dát přes držku.

  OdpovědětSmazat
 4. To byli určitě zblblí chazaři s majdanovskou minulostí!Pořád ten samej ksindl,jež chce pít krev a vraždit!Jsou to zaplacení nebo zfanatizovaní ,anebo oboje -budoucí vrazi v každém případě!
  horor..
  j.

  OdpovědětSmazat
 5. Patrně "vyslanci" nakoupení ukrajinským protektorem Tefftem.
  Když on ten Lukašenko ty US huny taaak štve! ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jasně, že je štve. Na rozdíl od jiných postsovětských zemí nedovolil Bělorusko zprivatizovat (přesněji rozkrást). To je pravý důvod, proč ho Západ nazývá diktátorem a Bělorusko všemožně dusí. Samozřejmě se budou všemožně snažit vyvolat tam nějaký "mejdan". Z vnitřních zdrojů to půjde těžko, protože Lukašenko se opravdu stará o spokojený život obyčejných lidí. Proto ta snaha vyvolat nepokoje zvenčí. V Bělorusku jsem nějaký čas pobýval, mám tam přátele. Proto tamní situaci znám, bělorusům fandím a přeju jim vše jen dobré.

   Smazat
 6. slepice nuland rozdávala júesej bublegum a podněcovala k majdanu v bělorusku tam ale dostanou jusáci přes držku odrazí se od ruské pěsti a padnou do náruče slavné angely hitlerovi vnučky z těch usašmejdů kolem hranic bych udělal krmivo pro žraloky !!!!

  OdpovědětSmazat
 7. Ta děvka Nulandová by měla dostat už konečně pořádně za vyučenou.Všude, kam tato neokonská americká stvůra vleze, tam všude pak přichází vraždění,nepokoje a smrt.Je na čase, aby i jí dohnala ta její šířená kmotřička, kterou všude sebou propaguje.Takže Nulandová, těš se, tvá kmotra už si brousí kosu i na tebe.

  OdpovědětSmazat
 8. https://www.youtube.com/watch?v=Mowe4ojo_iY

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.