Reklama

středa 28. října 2015

P:C: Roberts: Vraťte nám Jimmy Cartera


28. 10. 2015    zdroj
Spojené státy postrádají veškerou důvěryhodnost mimo své hranice a mají jí velmi málo i uvnitř svých hranic. Jak ukázal nedávný průzkum, 62 procent amerických voličů si přeje založení třetí politické strany v naději, že ta by je snad mohla reprezentovat lépe, než činí obě strany dosavadní. 


Důvod, pro který tak mnoho voličů obdivuje Bernie Sanderse a Donalda Trumpa – třebaže ani jeden z nich neví, co by bylo třeba udělat – spočívá v tom, že jde o jediné dva kandidáty, kteří zvedli debatu o našem politickém systému, sloužícím jen pár lidem.

Jak náš někdejší prezident Jimmy Carter nedávno prohlásil, Amerika už není demokracií, je oligarchií.

Jak v mnoha svých dalších názorech, má Carter i v tomto pravdu.

Říkám: Vraťte nám Jimmy Cartera. Je milionkrát lepší, než kterýkoli jiný prezidentský kandidát. I ve věku 90 let a v boji s rakovinou, v níž nemá mnoho šancí, je Jimmy Carter stále naší nejlepší volbou.

Vybral a přeložil Lubomír Man2 komentáře :

 1. Pozdě,už to nejde zlepšit,musí přijít trest v jaké podobě,nechám na Americkém lidu.Pokud to nedokáží,přijde trest z venku.

  OdpovědětVymazat
 2. Carter byl borec. Řekl : USA již nikdy nedoveze více ropy !

  na střechu Bílého domu dal solární kolektory a nastartoval ENERGETICKÉ úspory, jako odpověď na Energetickou krizi:

  http://www.inmagazin.cz/clanek/551_kdo-zabil-elektromobil.aspx

  Co se stalo pak ?

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.