Reklama

neděle 4. října 2015

Po ruských leteckých úderech začali teroristé IS evakuovat rodiny z "hlavního města"

4. 10. 2015    zdroj
Po útocích na pozice "Islámského státu" v Raqqe v Sýrii, kterou teroristé vyhlásili za své hlavní město, začali teroristé evakuaci svých rodin do města Mosul, nacházejícího se na území Iráku a také kontrolovaného IS. Píší o tom libanonské noviny Al Akhbar.


Podle publikace v řadách teroristů "vládne zmatek ." V očekávání dalších útoků extremisté opustili své ústředí a přemístili se do obydlených míst. V obavě z leteckých náletů snížili radikálové počet hlídek v ulicích jimi obsazeného města.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

7 komentářů :

 1. pochytat ty kurvy a popravit a bez pardonu a jejich stylem !!!!!!

  OdpovědětSmazat
 2. A je to tady . Tito parchanti z IS se napakují mezi civilisty a budou je používat jako živé štíty . Pokud na ně Rusové zaútočí světová media v čele s černochem z bílé chatrče budou šílet .Pokud by to bylo opačně , bylo by to v naprostém pořádku a demokratické .

  OdpovědětSmazat
 3. No já doufám, že po tom USA průseru v Afghanistánu nebude nikdo žvanění EU a USA o civilních obětech v Sýrii brát vážně. Vok Jan Ostrava

  OdpovědětSmazat
 4. Raqqa i Mosul jsou fakticky města obklopená pouští. To usnadňuje izolaci a kontrolované selektivní propuštění civilistů.

  OdpovědětSmazat
 5. doufejme, že se většina bude evakuovat až k Frau Merkel

  OdpovědětSmazat
 6. Amerika ich bude evakuovat do EU ako utecencov.Moslimske maternice posluzia Amerike na znicenie europskej populacie.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.