Reklama

neděle 4. října 2015

Po ruských leteckých úderech začali teroristé IS evakuovat rodiny z "hlavního města"

4. 10. 2015    zdroj
Po útocích na pozice "Islámského státu" v Raqqe v Sýrii, kterou teroristé vyhlásili za své hlavní město, začali teroristé evakuaci svých rodin do města Mosul, nacházejícího se na území Iráku a také kontrolovaného IS. Píší o tom libanonské noviny Al Akhbar.


Podle publikace v řadách teroristů "vládne zmatek ." V očekávání dalších útoků extremisté opustili své ústředí a přemístili se do obydlených míst. V obavě z leteckých náletů snížili radikálové počet hlídek v ulicích jimi obsazeného města.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

7 komentářů :

 1. pochytat ty kurvy a popravit a bez pardonu a jejich stylem !!!!!!

  OdpovědětVymazat
 2. A je to tady . Tito parchanti z IS se napakují mezi civilisty a budou je používat jako živé štíty . Pokud na ně Rusové zaútočí světová media v čele s černochem z bílé chatrče budou šílet .Pokud by to bylo opačně , bylo by to v naprostém pořádku a demokratické .

  OdpovědětVymazat
 3. No já doufám, že po tom USA průseru v Afghanistánu nebude nikdo žvanění EU a USA o civilních obětech v Sýrii brát vážně. Vok Jan Ostrava

  OdpovědětVymazat
 4. Raqqa i Mosul jsou fakticky města obklopená pouští. To usnadňuje izolaci a kontrolované selektivní propuštění civilistů.

  OdpovědětVymazat
 5. doufejme, že se většina bude evakuovat až k Frau Merkel

  OdpovědětVymazat
 6. Amerika ich bude evakuovat do EU ako utecencov.Moslimske maternice posluzia Amerike na znicenie europskej populacie.

  OdpovědětVymazat