Reklama

úterý 13. října 2015

Proč jsem se rozhodl zavřít pusu „diskutérům“ mého blogu na iDnes.

Ladislav Kašuka
13. 10. 2015   blog idnes
Musím říct, že jsem měl opravdu „svatou“ trpělivost a všem svým oponentům jsem dlouho dával možnost se slušně vyjádřit. Bohužel většina z nich neví, co slovo slušně znamená...


Jejich představa o oponentuře k článkům, které píši, znamená to, že mě mohou tykat, urážet mě, zesměšňovat a dokonce mi vyhrožovat smrtí na „revolverovou nemoc“. Místo, aby se (až na pár ojedinělých slušných jedinců) se mnou někdo snažil diskutovat, případně mi něco logicky vyvrátit, dočkám se od valné většiny z nich jen hlášek o securiťákovi mezi regály (ačkoli má práce obnáší úplně něco jiného), nebo nadávek do komouše, který by měl se všemi ostatními viset (přestože jsem nestraník a za vlády komunistů jsem byl dokonce opakovaně za své názory vyslýchán na STB), jen proto, že jsem byl dva roky (2012-2014) v KSČM (což byl jak jsem brzy poznal můj životní omyl), a protože upozorňuji na to, že komunisté rozhodně neudělali vše jen špatně a mnoho věcí, které se jim přisuzují jsou sprostá lež (pravda je, že také spoustu věcí podělali).

Abych to celé shrnul a zbytečně dlouho nerozebíral, jelikož většina z mých oponentů, kteří většinou patří k amerikanofilům a k zastáncům Bruselu a imigrace, se nedokáže k mým článkům vyjadřovat jinak, než urážením mé osoby a plácáním se vzájemně po svých zádech, rozhodl jsem se ukončit tuto jejich názorovou „onanii“ a od dnešního dne zakázat diskusi pod svými články. Tím seberu svým oponentům, kteří většinou patří podle statistik iDnes k daleko méně úspěšnějším blogerům, s mnohem menší karmou a menším počtem přečtení jejich výplodů tu jedinou radost, která většinou těm, co sami nic pořádně neumí, zbývá, tedy urážet druhé.

38 komentářů :

 1. To je správné řešení, jestli vám budou chtít nadávat, tak si vás najdou třeba tady a tím zvýší čtenost tohoto webu, takže budou vlastně dělat bohulibou činnost. Tak si z toho nic nedělejte a hlavně si udržujte mír a klid v duši. Pitomci vám za nervování nestojí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. v diskusi na americkem iDnesu je plno placenych ubozaku a havloidni fasisticke verbeze....
   na to uz davno nemam nervy...

   Smazat
  2. Já už Iděs ani nečtu, ty svazáci americký se tam nedají ani číst. Buď jsou tak naivní, že těm bludům a lžím věří a nebo jsou to zaprodané krysy. Divím se každému, kdo tu lež může číst.

   Smazat
  3. Kašuku neznám, ale zrovna teď jsem narazila na jeho článek o sestřelení letadla nad Ukrajinou. A je to, ať ho sestřelil kdokoliv, vinna je Ukrajina. Kašuka je prostě magor, který ze záhadných důvodů zapleveluje internet. K čemu jsou všichni vyšetřovatelé světa když tu máme Kašuku.

   Smazat
  4. hrabě Kocharowski15. října 2015 21:07

   11.16
   Neznám pana Kašuku, ani vás, ale souhlasím jednoznačně s jeho názorem, že Ukrajina je zodpovědná za sestřelení letadla nad jejím územím, bez ohledu na to, kdo to letadlo sestřelil.
   Je to jednoduché, stát, na jehož území probíhá válka, musí uzavřít vzdušný prostor pro mezinárodní leteckou dopravu.
   Právě kvůli nebezpečí sestřelení civilního letadla.
   Nic ve zlém, jak jste přišla na "všechny vyšetřovatele světa"?

   Smazat
 2. Já s Vámi souhlasím pane Kašuko s debily se nedá normálně diskutovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oni ani nediskutují, to je to nejhorší, protože nemají čím argumentovat. Lež se obhájit jednoduše nedá, tak přichází na řadu urážky apod.

   Smazat
  2. Zato přizvukovat debilům, je to pravé ořechové.

   Smazat
 3. Viděl bych zrušení komentářů jako chybu, pokud se jedná pouze o písemné napadání blogera. Většina komentátorů má na "takové týpky" svůj názor a není zrovna lichotivý. Bloger tak připravuje další diskutéry o objektivní názory, které se mohou objevit. Myslím, že by stálo za úvahu blogera "zrevidovat" svoje rozhodnutí.

  OdpovědětSmazat
 4. Kašuko, já bych jim raději zavřel hubu tím kalašnikovem na vašem slavném snímku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Blbče 16:34 to byla airsoftka, ty jsi dílo.

   Smazat
 5. idnes, lidovky, tam se schází ta nejodpornější lidská spodina ,havloidní fašisti ,vymyté mozky, cenzura tam funguje tak že vyhrožování vraždami ,násilí, od proamerických buněk alkajdy je povoleno a když napíšete slušný komentář do diskuse ,protiústavní cenzura vám smaže opakovaně profil, nadávky od havloidů nevadí , vychovávají tady pomocí masmedií nenávistné proamerické zrůdy jako na ukrajině

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím. Proto si tam Kašuka vede blog :-D

   Smazat
 6. Máme tě rádi Ladislave, dobře jsi udělal.

  OdpovědětSmazat
 7. Čistku mezi diskutéry udělal také Babišův Týden cz. Vyřadil prakticky všechny diskutující, nenechá je ani hlasovat, a to pro "nevhodné příspěvky". Stačilo mazat jen ty nevhodné, např. nějakého emigranta Josefa Lustiga, který soustavně urážel český národ, ale vzali to z jedné vody načisto, cenzura jak bič. Hlavně na ty, kteří se otřeli o Babiše, že přenáší svoje podnikání do politiky.

  OdpovědětSmazat
 8. Nedivím se. Na iDnesu všechny slušné diskutéry vyházeli.

  OdpovědětSmazat
 9. Pane Ladislave jste karavana na poušti,která kráčí dál...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ptej karavana :-D. Spíše bezvýznamná nicka dobrá pro zábavu a obveselení, stejně jako třeba tento web.

   Smazat
  2. Očividně vám stojí za to na tu "nicku" reagovat. Takže to plní svůj účel. Samozřejmě p. Kašuka píše velmi dobré články a doufám, že se nenechá odradit lidmi, kteří si napadáním ostatních pravděpodobně řeší nějaké vlastní problémy.

   Smazat
  3. tenhle:-D je dement obzvláště chabého rozumu frustrovaný vlastní bezvýznamností, kterou se od Kašuky, jehož články rádi čteme významně liší

   Smazat
  4. 17:36, ty jsi významný havloid, víc není potřeba Plavče.

   Smazat
  5. Pane Kašuko, jen pište dál, havloidní lůzu to sere a to je dobře.

   Smazat
 10. Také považuji zrušení diskusí za určitou nelibost,ale k těm souhlasným příspěvkům.Jen za sebe,kolikrát člověk,když je dobrý komentář,ale i příspěvky,tak jenom chválit,zas tak za nutné nepovažuji.Také souhlasím s Anonymním 16:23,mnozí jsme pak ochuzení o dobré příspěvky,ale ti napadající,aspoň na sebe prozrazují charakter.Když mám někdy jiný názor,tak ho uvedu,buď mne to vysvětlí bloger,nebo přispěvatelé.Na blocích Akt.jsem kritizoval Babiše a jeho EET,tak jsem dostal vyhazov od jeho poskoků.
  zemedelec.

  OdpovědětSmazat
 11. Pane Kašuko, teď už vaše výplody nebude číst už vůbec nikdo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když se vrátíš na burešo-bakaloviny 18:02, budeš mezi svými a číst to nemusíš, my si to rádi přečteme. Můžeš přeskočit k bedně a sledovat-poslouchat na ČT kecy tvých idolů, třeba idiota Kocába, toho ukrajinského blba nebo Plavce s vykérovaným logem Azovu.

   Smazat
  2. A hned bude na světě méně blbosti a světu se uleví.Taková Kašuka je ale nálož tuposti.

   Smazat
 12. Já bych to nevzdával,pokud se těch blbů a jejich vyhrůžek fakt nebojíš a máš spaní v pořádku. Hromadě lidí dáváš naději že nejsou se svými názory osamoceni,dalším otvíráš oči!
  Čím víc do Tebe jdou jak vzteklí psi je znamení,že se nemýlíš!
  Pro mne jsi borec a sympaťák. Drž se a neutíkej z boje nebo se otočí i ostatní.........

  OdpovědětSmazat
 13. S některými individui je diskuse marná

  OdpovědětSmazat
 14. K těm komunistům, které autor zmínil:

  Byli jediní, kteří odmítli a jasně se vyjádřili proti vstupu do NATO.
  Navržený status - neutralita, jako sousední Rakousko, rozcupováno
  havloidy a "veřejnoprávní" televizí, až do úplného vymytí mozků
  převážné části prostoduchého obyvatelstva.

  Zločinná zahraniční politika USA nemohla potřebovat armádu ČR ve stavu, v jakém se nacházela, to je obranyschopná,

  takže byla postupně zredukována, desítky vojenských útvarů zrušeno,
  zabalilo se to do slova profesionalizace,

  výsledek je cca. 12 tisíc vojska, sloužící jako užiteční idioti pro
  mise NATO.
  Není absurdní, že je policajtů více, než vojáků ?!

  Oceňuji, že Ransdorf, sice neoblíbený, ale jako jediný se vyjadřuje jasně k tématům, kterým se ostatní vyhýbají.

  Toť vše.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pod to bych se podepsal 18:37, pěkné shrnutí.

   Smazat
  2. Dovedete si představit, že by tyto havliody co pořád vykřikují zavolali k odvodu na jejich vytouženou frontu na Ukradinu nebo do Sýrie? Jedna kulka prosvištěná nad hlavou a jsou do smrti posraní.

   Smazat
  3. K tomu není co dodat.Mám stejný názor jako Vy.

   Smazat
 15. Pane Kašuko, nic si z toho nedělejte. Prakticky všude jsou inteligentní, slušní, poctiví, odvážní, pravdomluvní a argumentačně silní lidé označováni za bolševiky. Je paradox, že tím komunisty nevědomky zařazují do stejné skupiny a tím jim lichotí. Pokud by chtěli komunisty opravdu urazit, museli by jako "bolševické" označovat příspěvky plné frází, lží a nadávek, tedy ty svoje. Logika je základním předpokladem racionálního myšlení a to jim zjevně nebylo dopřáno. Místo analytického uvažování jen papouškují to, co jim někdo nalil do hlavy. Mají příjemný pocit, že jsou součástí stáda, jako když skákáním dokazují, že jsou češi.

  OdpovědětSmazat
 16. Počet záporných reakcí jen potvrzuje strach havloidů z budoucnosti...Třeste se šmejdi,čas zúčtování se blíží...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neblíží, blbost je neporazitelná, ale nesmí se vzdávat, ani když jde o takovou nulu jako je Kašuka.

   Smazat
 17. Šmarjá
  Láďa na IDnes
  TO je jasné od počátku!!!!!!!
  Vy jste nebyli na vojně nebo lezete přes Saharu sami a dobrovolně?
  Proč asi tam SMÍ být,co?
  Láďo: Sám voják v poli! normálka :)
  stará známá věc: dobří lidé jsou citlivější,dají se mučit a likvidovat
  mnohem lépe a tím pádem jsou vzácní a hodni ochrany
  Problém je ten samý,když jsi to chtěl vzdát,čím víc idiotů potkáš,tím jsi slabší.Ale znova a všichni opakujem.Jsi vzácný,jsi vyjímečný
  Pusť diskuzi,nebuď srab :) :) :) a pořiď si sekretářku :)

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.