Reklama

sobota 17. října 2015

Putin o Sýrii - rozhovor z 28.9.2015- ještě než to začalo

17.10.2015   YouTube

překlad Irena Aneri

16 komentářů :

 1. "Rusko se nebude účastnit žádných vojenských operací na syrském území nebo na území jiných států"

  Takže zase lži. Ale našemu polobohovi jeho lži rádi odpustíme.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro méně chápavého a méně inteligentního diskutéra. Otázka: jste připraveni VSTOUPIT s ruskou armádou do Sýrie ...
   Odpověď: Rusko se nebude účastnit žádných vojenských operací na syrském území nebo na území jiných států. Rozuměj - vztaženo k otázce o vstupu ruské armády, na území Sýrie - tázající není debil a účinné, ničivé ruské nálety, včetně přesných raketových útoků z nevídané vzdálenosti, na území ovládané ISIL jsou mu dobře známy. Hlupáčku.

   Smazat
 2. Ty hajzel.Preco tu pises??? Si uz magor???Ozaj ti to v tej tvojej hlave nacisto J....e???Mas poruchu ???Ty debil keby nebolo ruska tak si tu dnes neni ani tvoj foter.Da zobud a nepis tu bludy.Ty posuk!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A tento sranec jakéhosi psychopata tady Dvořák úplně v klidu nechá :-D

   Smazat
  2. 0:08: Psychoušku, my víme, že jsi tu tolerován pro pobavení, tak už se přestaň vztekat.

   Smazat
  3. Nikoli pro pobavení ale pro názornou ukázku duševní vyspělosti a svérázného intelektu proamerických, pro-válečných, pro-fašistických fandů.

   Smazat
 3. Tak imbecilní bolševický cenzor Dvořák už maže i přesné citace Putina z videa které sem sám dal. To už je vrchol blbství :D
  Tak ještě jednou:

  "Rusko se nebude účastnit žádných vojenských operací na syrském území nebo na území jiných států"

  Závěr ať si udělá každý sám.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. CHARLIE ROSE: Would Russia deploy its combat troops in Syria if it is necessary to defeat ISIS?

   VLADIMIR PUTIN: Russia will not take part in any field operations on the territory of Syria or in other states; at least, we do not plan it for now. But we are thinking of how to intensify our work both with President al-Assad and our partners in other countries.

   Pro tebe hlavo hloupá: nezůčastní se žádných pozemních operací ....
   Kdybys i přesto nepochopil:
   CHARLIE ROSE: What does it mean?

   VLADIMIR PUTIN: It means that our armed forces will not take part in hostilities directly and they will not fight. We will support al-Assad's army…

   CHARLIE ROSE: Do you mean airstrikes?

   VLADIMIR PUTIN: I mean war, combat operations on the territory, the infantry and motorised units.

   airstrikes (Rose), Putin: infantry, motorised unit - to snad není ani třeba překládat dutohlave.

   Smazat
  2. A proč mi nadáváš ty kryple? Já tady cituju jen ten předložený překlad. Nadávej překladatelce Ireně a Dvořákovi který to sem dal.

   Smazat
  3. Ale no tak, prášek a spinkat, už ses ztrapnil dost, nedělej rodině ostudu, na hlavu všechno nesvedeš, dědoušku.

   Smazat
  4. 2:55
   Pod kolik článků ještě vytrousíš toto svoje hovínko, kriplíku?

   Smazat
  5. Putin evidentně změnil názor, protože Sýrie bojuje se silami temnot proti velké přesile. Toď vše. Nevím proč se psychoušek rozčiluje, 'překládá', uvádí 'originály', a i jinak se snaží. A při tom stále uráží. Prostě obsese. Tečou mu nervy, prášky na čas asi vysadil a my tu pak schytáme důsledky sabotované léčby. A ještě tu honí nějaké fantomu - nějakého Dvořáka a nějakou Irenu.

   Smazat
  6. Ještě tedy jednou pro vrchol blbství v podání :D - (asi jako omezený dement).
   Otázka: jste připraveni VSTOUPIT s ruskou armádou do Sýrie ...
   Odpověď: Rusko se nebude účastnit žádných vojenských operací na syrském území nebo na území jiných států. Rozuměj - vztaženo k otázce o VSTUPU ruské armády, na území Sýrie - tázající není debil a účinné, ničivé ruské nálety, včetně přesných raketových útoků z nevídané vzdálenosti, na území ovládané ISIL, jsou nepochybně tazateli velice dobře známy.
   Ano - závěr ať si udělá každý sám.

   Smazat
 4. No, Putin otevřený, precizní jako vždy, ale určitě mi nepřipadal uvolněný. Naopak, velice nervózní. Jistě si uvedomuje ohromná rizika a nejspíše tuší či už ví, že u-essáci se pomstí nějakou obr prasárnou...
  Heriot.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To nebyla veliká nervozita ale jistá dávka napětí pramenící z vědomi, že tazatel má snahu jej provokovat a vyprovokovat. Pravda, chvilkami to Putinovi přišlo až k smíchu.

   Smazat
 5. Mnoho proamerických trollů má geniální vlastnost tu, že na všechno má natolik pevný, předem zaujatý, skálopevný a neměnný názor, takže z 90% si takový rozhovor ani nevyslechnou. A když, tak stejně poslouchají jen to, co chtějí.V daném případě hlavně ty jedovatější provokující otázky, na které si odpoví na místo Putina raději sami, aby pak těmi vlastními odpověďmi pak zamořovali diskuze. Skutečné odpovědi Putina ignorují a nevnímají, aby nemuseli měnit názor a přiznat si demagogii svého chorého myšlení.
  L.P.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.