Reklama

čtvrtek 15. října 2015

Reakce záložáků na propagandu ČT

TOPlist

Poselství ČsVvZPV adresované České televizi a českým sdělovacím prostředkům, poslancům, senátorům, ministrům české vlády, představitelům AČR a celé české veřejnosti

 

Vážení,

s pocitem hlubokého rozčarování jsme se seznámili s reportáží o naší iniciativě Čs vojáci v záloze proti válce, která byla připravena redakcí ČT a odvysílána dne 12. 10. 2015 na ČT 2, v pořadu Reportéři ČT.

S natáčením této reportáže jsme souhlasili v dobré víře, že jde o snahu objektivně informovat veřejnost o iniciativě ČsVvZPV, o jejích záměrech, aktivitách a o jejím významu pro českou společnost. Z naší strany to byl zřetelný signál, že představitelům státu podáváme ruku a že svých zkušeností a svého odhodlání jsme připraveni využít pro spolupráci se státními orgány a institucemi ve prospěch naší země.

Výsledkem jsme zklamáni! Ale popravdě řečeno, vzhledem k úrovni „nezávislé“ žurnalistiky a k postojům politické scény v ČR, bylo od nás pošetilé očekávat něco jiného.

Ano, pokládáme NATO za zločineckou organizaci. Ano, jsme si jisti, že NATO se snaží o vyprovokování války, do které část našich politiků, média a některé nevládní organizace chtějí zavléci naši zem. Ano, záměrně vyvolanou a nekontrolovanou masívní migraci do Evropy a do ČR považujeme za hrozbu, které je nutno čelit třeba i silou.

Jsme vojáci v záloze – prošli jsme vojenskou službou a jako vojáci jsme složili přísahu! Přísahali jsme, že budeme bojovat se zbraní v ruce za svoji vlast a spoluobčany! A právě před tím, co se nyní děje a co ohrožuje Evropu a Českou republiku, chceme svoji vlast chránit. Na rozdíl od mnoha úplatných vysoce postavených činitelů, my víme, co je vlastenectví a jsme svojí přísaze věrni!
Nikdo v této zemi snad nechce vážně tvrdit, že Českou republiku čeká zářná budoucnost ve válce, ve které nevinní lidé budou umírat jedině kvůli chamtivosti těch, kterým podstatná část našich představitelů dělá poslušné mopslíky! Nikdo v této zemi snad nechce vážně tvrdit, že Českou republiku může naše současné armádní torzo, které zbylo po ničivých a likvidačních „transformacích“ ochránit před vnějším nepřítelem, stejně jako před migrační vlnou!

Naše varování politikům a těm, kteří stojí za nimi a všemožně napomáhají vléci Českou republiku do problémů, ne-li přímo do válečných konfliktů, vyslovujeme ve snaze přimět je, aby tomuto nebezpečí naopak bránili! Nejsme nepřáteli státu a českých politiků – jsme nepřáteli jejich špatné politiky, která je pro Českou republiku ničivá.

Jestliže jsme tedy dehonestováni a označováni za nebezpečnou, soukromou armádu, která musí být sledována bezpečnostními silami a zpravodajskou službou, znamená to, že z představitelů establishmentu hovoří špatné svědomí a obavy? Potvrzují tím, že se opravdu aktivně podílejí na destruktivním procesu, který Českou republiku zasahuje a že se jim tedy podařilo zajistit naši účast ve válce a brzké rozvrácení naší společnosti vlnou migrantů!?

Kolik je v téhle zemi mužů, kteří stejně jako my jsou ochotni dobrovolně jít bránit republiku?! A patří snad k nim ti, kteří danou reportáž vyrobili nebo ti, kteří si její výrobu v této podobě objednali? Vyzýváme vás, kteří se smrtelně vážným výrazem ve tváři jste hovořili o tom, jak nebezpeční my jsme – prosím, volte mírnější slova svých hodnocení, buďte více objektivní a nesnažte se dokázat nám a celé společnosti, že zájmy skupin, které reprezentujete, jsou v protikladu se zájmy naší vlasti.


Příslušníci iniciativy Čs. vojáci v záloze proti válce

69 komentářů :

 1. Tak se do tý podělaný USA odstěhuj.

  OdpovědětSmazat
 2. Tak hrozná ta reportáž zase není, vzhledem k úrovni ČT, snad ani nic jiného čekat nemohli. Zděšení potentátů nad tím, že někdo se racionálně připravuje bránit vlastní rodinu a rodiny kolegů ve zbrani, zatím co my ostatní budeme odkázáni na štěstí, na náhodu, že se nám nebezpečí vyhnou, je tristní.

  OdpovědětSmazat
 3. Vlastenec pomáhá vždy své zemi,své vládě jen když si to zaslouží.
  MARK TWAIN

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale právě to naši záložníci deklarují! Přísahali, že budou bránit vlast, nikoliv pár prodejných lokajů. A přísahu jsou odhodláni dodržet. Dnes je to nevšední a obdivuhodný postoj. A náleží za něj alespoň poděkování.
   Jenže právě to je našim loutkovým ve vládě či mainstreamu tak proti srsti. Kdepak děkovat!, zavřít ...

   Smazat
 4. česká vláda a parlament včetně senátu nedostali mandát ke svému současnému protistátnímu chování je to zrada českého národa podpora fašizmu a zatahování česka do válečných her a přijímání islámu je to neslučitelné s výkonem funkcí do kterých byli zvoleni - žádáme jejich odstoupení a právě v islámu by byli popraveni za zradu !!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jasně. Jak chce pisatel oddělit politiku od těch, kdo jsou její nositeli? Když nesouhlasím s politikou, nemohu souhlasit s těmi, kdo ji prosazují.

   Smazat
 5. No v islámu určitě, ale u nás by měli být popraveni taky.Za zradu se trestá smrtí všude. Mají kliku, že byl u nás trest smrti zrušen. Avšak pro tyto účely bych byl pro jej znovu zavést.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejen pro tyto účely, ale všeobecně. Myslím si, že popravčí by se zpočátku docela zapotíl, aby to zvládal.

   Smazat
 6. Pokud budu žít , tak budu bránit svou vlast . V žádném případě nebudu sloužit americké armádě v okupaci světa . Marcel .

  OdpovědětSmazat
 7. Za férové bych pokládal předeslat kolik procent z celkového počtu záložáků tato skupina představuje. Takto to vypadá, že mluví za všechny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:19
   Co???

   Smazat
  2. Na hloupou otázku, hloupá odpověď.

   Smazat
  3. Vy jiné odpovědi ani neumíte.

   Smazat
  4. Záložáků mají v záloze dost. Neboj. Až přituhne, uvidíš!!!

   Smazat
  5. Nenazývejte nikoho hlupákem.Zastupuje všechny normální lidi,kteří jsou odhodláni bránit svou zem.Myslím,že jich tak málo ve finále nebude.Kdybyste byl opravdový vlastenec,tak se na takovou hovadinu ani nezeptáte.

   Smazat
  6. 23:15

   Vojáci v záloze mají plnit rozkazy velení. Pokud k tomu nejsou ohjotni tak to nejsou zádní vojáci, ale sebranka nebezpečných banditů a přesně podle toho by se k nim mělo přistupovat.

   Smazat
  7. 23:27- nerouhejte se, M. Zemana by mohlo napadnout nechat sebrat sebranku jiných nebezpečných banditů a přesně podle toho k nim přistupovat.

   Smazat
  8. 0:02

   Jen koukej. A přidej vykřičníky.

   23:59

   Dnes máte zřejmě upito, není vám vůbec rozumět.

   Smazat
  9. A: 21:53 ...a takto to vypadá, že jste nasazen vyzvědač. Čestný voják nikdy počty nevyzrazuje. Zdá se, že jste ten diskutér, co chodil jako vojín na Americkou ambasádu navštěvovat knihovnu.

   Smazat
  10. 0:25
   Takže jediný Obrtel se vydává za "záložáky". Dík, myslel jsem si to.

   Smazat
  11. 0:22-jsem abstinent ale chápu, služba je dlouhá, to já už přeji jen dobrou noc.

   Smazat
  12. Hezké sny o popravě české vlády udatnými "záložáky" a o spasení božským Putinem přeji.

   Smazat
  13. 0:37- na co Vy hned nemyslíte? Mně by stačilo pozavírat 5 tou kolonu, s vládou si poradíme ve volbách. A jsem ateista, tak ani Putin, stačilo říct jen dobrou noc.

   Smazat
  14. Anonymní ,Bezvýznamný ,blbe, Pepo Tuříne, tys tak unikátně kreténní, že tě žádný nick neochrání.

   Smazat
 8. Jsem desátník v záloze.Pamatuju,jak při rušení Varšavské smlouvy USA slibovala nerozšiřování NATO na východ.Opak je pravdou,NATO se všemožně dere na východ,stává se jasným agresorem,USA lže,provokuje,je prvkem nestability,rozvratů.Pryč z NATA i EU je východiskem,armáda žoldáků je hanbou ČR.USA se projevuje novým fašizmem a ČT toto pomáhá dotvářet,lže,překrucuje,dělají z lidí blázny,ovce neschopné myslet.Pryč s novým fašizmem i ČT kolaboranty.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bránit svou vlast by mělo být přesvědčením každého občana.
   Kdo nás dnes ohrožuje zvenku ?
   A jak bychom mohli bránit svou vlast proti nebezpečí zvenku, když si jí nedokážeme ubránit proti nebezpečí zevnitř, proti prodejným politikům a proamerickým patolízalům ??

   Smazat
 9. Každý z mých kamarádu již je buď u vás, či jinde. Kde se k vám mohu přihlásit ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Projdi si dobře odkaz níže a pokud nejsi provokatér, tak na to přijdeš.
   http://ceskoslovenstivojaci.org/

   Smazat
  2. Registrace k záložákům na webu http://proti.majestat.cz

   Smazat
 10. Tohle je země má a mých předků. Nechci, aby zde byla Šaría. Jdu k vám. ČVO 218.

  OdpovědětSmazat
 11. Za pár měsíců budou mít Vojáci v záloze více členů, než má celá armáda ČR, která je rozložená na prách za velení ministra války a komedianta, věrni zločineckému NATU a USA-světovému zlu v podobě satana.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Budou i cvičení ? Jako ve Švýcarsku. Nastřílet, pochody, zakopávat,... jistě že za své peníze.

   Smazat
  2. Však i v AČR máme hodně fandů a přátel. Na čistku v armádě jsou američtí sráči a jejich loutky ve velení krátké :-o)

   Smazat
 12. Jak dlouho ještě budou ti, kteří přísahali bránit vlast, schopni přísahu splnit? Stárnou a havlojidi si zařídili svoji republiku a ač se tak netváří, tak 90% politiků jde na ruku těm, kteří nejsou a nikdy nebyli hrdi na to, že jsou Češi. Asi nejsem sám, komu je z toho smutno. Těm, kteří to nevzdávají, držím palce a plně s nimi souhlasím.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Citace: Albert Einstein: Cena člověka pro společnost závisí především na tom,do jaké míry je obráceno jeho cítění, myšlení a jednání k tomu, aby prospívalo životu jiných lidí.

   Smazat
 13. 23:27 Koukám, že ty budeš" ohjotný" ke všemu zupáku!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 14. Organizace ČsVvZPV, o kterých je ta reportáž, je skupina občanů, kteří mají nějaké branné znalosti a jsou ochotni bránit sebe a své rodiny, pokud by stát v tomto směru selhal. Rád bych věřil, že situace tak daleko nedojde. Ale riziko, že stát nebude schopen, nebo ochoten, bránit své občany, tu jistě je.
  V tom, že nevěří, že NATO zajišťuje naše zájmy a proto odmítají v něm sloužit, je jistá podobnost, jako když někteří čeští vojáci odmítali bojovat za Rakousko-Uhersko. Někdo v tom může vidět projev vlastenectví, jiný zase vlastizradu. Je to obojí. Záleží na tom, kdo to posuzuje a kdy to posuzuje.
  Zdrženlivý postoj p. Zemana, jako prezidenta, je v tomto okamžiku správný, pokud nechce podporovat rozklad státu. Ale občané, kteří vidí výsledky působení NATO, musí s „Československými vojáky v záloze proti válce“, sympatizovat (i pro to první slovo v názvu). P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vetsina starsich muzu a obcanu CR jsou vojaci v zaloze. Nekolik desitek komunistickych a nacistickych svini nema pravo za ne mluvit.

   Smazat
  2. 16. října 2015 2:31
   Každému tu nadáváš, přitom blahem uchcáváš.
   Kdo tě platí drzý fracku ? Potřebuješ dostat facku !!

   Smazat
  3. Za mne právo mluvit mají!

   Smazat
  4. a1:00 Je jedno jaké maji zkušenosti,když vrchni velitel v případě ohrožení státu zavelí i z nás udělají,ať dnes sympatizujete nebo tu partičku odsuzejete,během 10 týdnů vojáky jak řemen.Jo,v době míru se to tlachá,viďte?

   Smazat
  5. Anonymní16. října 2015 10:33
   To co uvádíte, by měla být pravda. Ale oni se připravují na situaci, že v případě ohrožení (nyní třeba davy imigrantů), vláda nebude reagovat a zálohy nepovolá. P.K.

   Smazat
 15. Jak před 2.SV nejdříve mobilizace a potom předání zbraní a protektorát,
  Dnes ukázkové manévry na hranicích a potom vlezení do p... a předání občanů a území těm , kteří nám zase jednou slibovali pomoc a ochranu
  Václav

  OdpovědětSmazat
 16. Vlastenka  Já tu propagandistickou reportáž viděla. Jejím jediným cílem je přimět politiky, aby ty záložáky nechali trestně stíhat.

  Politikům ale po provaleném průzkumu v armádě musí být jasné, že k nim nebudou vojáci (ani policie) loajální.
  Na jejich místě bych tomu přizpůsobila své kroky v otázkách imigrace.

  OdpovědětSmazat
 17. Vlastenka  Všichni, kteří mají vojenský výcvik, by měli v každém okrese vytvořit domobrany a nabídnout obyvatelstvu nějaké sebeobranné minimum (střelba atd.).
  Myslím, že by to bylo vhodné i pro ženy. Sama bych měla zájem.
  Prodej zbraní v zahraničí i u nás se mnohonásobně zvýšil. V Rakousku mají prý prázdné sklady, asi vědí proč.

  OdpovědětSmazat
 18. Morava a Slezsko Sever: zalozaci.mss@protonmail.ch
  Morava Střed (Olomoucko, Zlínsko) zalozaci.mst@protonmail.ch
  Jižní Morava + východní část Vysočiny: cv-jm@seznam.cz
  Západní Čechy zalozaci.zc@protonmail.ch
  Jižní Čechy+západní část Vysočiny: m.holkup@protonmail.ch
  Západní Čechy: zalozaci.zc@protonmail.ch
  Praha a střední čechy: zalohacentrum@email.cz
  Neuvedené kraje: z hraničních okresů k nejbližšímu kraji
  ostatní: zlatybrouk@centrum.cz

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro ty co jsou rozhodnuti se nenechat zmasakrovat a nebo jít do války za zájmy NATO.
   Ženy jsou vítany i muži bez vojenské služby.

   Smazat
  2. Vlastenka   Díky moc. Dám kontakt i dceři.

   Smazat
 19. To je to samé co džihádistické teroristické skupiny. A místní komouši na těmito milicionáři jásají. Přinejmenším takovým kokotům co vyhrožují likvidací demokraticky zvolené vlády vzít zb. průkaz a zabavit zbraně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sebeobrana je podle ústavy dovolena. Vaše vyhrožování je bezzubé. Jistě jste v reportáži slyšel, jaké že to zbraně vlastní. Takse moc nerozčilujte. Ostré střelby za samopalů provádějí na střelnici stejně jako všichni další zájemci o střelbu. Zbraně patří střelnici. Jsou pod kontrolou. Vše si platí ze svého. Tak co se rozčilujete. Lidé se cvičí a sbírají zkušenosti pro případ, že vláda selže jako za Mnichova38'. A vláda předvádí, že jí žádná zrada českých národních zájmů není cizí. Bojíte se, že lidi přestanou mít strach a pár kolaborantů si podají? K tomu stejně dojde i bez vojáků záloze.

   Smazat
  2. Tobě vezmou i pupečníkovej pas,mamrde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jaká je tady demokracie ty knížecí hovado??????

   Smazat
  3. Máte pravdu 9:32.Jim ještě z nějakého důvodu nedošlo těm "záložákum",že jediní záložàci jsou organizování v Aktivních záložáci AČR!!! Ten spolek mamrdů,co se zove ČsVvZPV je něco jak Harvardský fond/matou názvem/jinak na úrovní spolku rybářů,myslivců či zahrádkářůA že řvou?No,podle Branného zákona maji dané očanské povinnosti a kteří odmítnou můžou být zařazení třeba do útvarů ÚŽVV,když vyžadují Viagru.

   Smazat
  4. Anonymní16. října 2015 10:18
   Jim došlo něco, co nedochází Vám. Je zde totiž taková možnost, že při ohrožení státu, může být vláda zkorumpována a tyto oficiální záložáky nepovolá. Potom tito ČsVvZPV, jejichž snahou je zvyšování branných schopností občanů, půjdou sami, dobrovolně, třeba posílit hlídání hranic.
   Avšak odmítají, pod praporem NATO „páchat mír“, někde po světě. P.K.

   Smazat
  5. Tak tomu také rozumím a proto je podporuji. Marek

   Smazat
  6. ČsVvZPV nejsou záložáci! To si jen myslej.Od r.2005,kdy je AČR profesionální,tak jediné platné zálohy armády jsou z organizace Aktivních záloh AČR po složení přísahy.V případě ohroźení,vemte laskavě na vědomí,některé výhody demokracie končí a nemůže si každý dělat co uzná za vhodné i kdyby to myslel dobře.Jasný?

   Smazat
  7. 19:53-někdo nám vyhrožuje?, za koho mluvíte?Pocit Vašeho ohrožení nemusí být souběžné s ohrožením státu!

   Smazat
  8. To nám tu vyhrožuje nějaké podobné jelito jako generalisimus zupákisimus Marhoul co má mozek z pruhů a hvězd.

   Smazat
 20. vlast tě (9:32) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

  OdpovědětSmazat
 21. Já myslím ,že reportáž ČT ,která měla vojáky znemožnit měla u většiny diváků opačný účinek.Vzbudil v nich sympatie a obdiv ,že se našel někdo kdo říká válce dost

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, Landova reportáž byla tak průhledně hloupá a propagandistická, že až kontraproduktivní. Marek

   Smazat
 22. Anonymní15. října 2015 21:53

  Za férové bych pokládal předeslat kolik procent z celkového počtu záložáků tato skupina představuje. Takto to vypadá, že mluví za všechny.
  oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
  Obrtel oslovuje asi 40% záložáků, tato reportáž dalších 30%, kteří se k němu přidají.
  Ostatní jsou Čurdové a Gerikové.

  OdpovědětSmazat
 23. Já jsme ochoten jít proti Američanům bojovat kamkoliv, plevel je potřeba ničit

  OdpovědětSmazat
 24. Puč na Ukrajině - armáda bez rozkazů, majdan - bezmocná policie skrytá za štíty, policie co se nesmí adekvátně bránit, policie, na kterou lítají zápalné láhve a dlažební kostky. Německo kde imigranti naberou v obchodním domu zboží, odejdou bez placení, srocují se, vystupují výhružně - agresivně, policie se bojí zasahovat. Umíme si představit, že u nás v případě násilného chaosu, že někdo ze zodpovědných osob na sebe vezme odpovědnost a pod rizikem ztráty místa či soudního řízení, vydá příkazy k udržení či nastolení pořádku, kdy od politiků nelze očekávat absolutně nic? Ti záložáci se aspoň připravují na ty zmatky a chaos, co nevyhnutelně přijdou. A budou jediní, kdo bude schopen reagovat. Rizika to sebou samozřejmě přináší. Nicméně budou vycvičeni, organizováni, připraveni plnit rozkazy velitelů. V řadě vyhrocených situací - jediná naděje pro bezbranné občany. Policie se může přidat spontánně. Příkazy žádné jiné, než z řad velitelů záložáků, ani když o příkazy bude žádat a že budou, o to nic - žádné jiné nedostane.

  OdpovědětSmazat
 25. Dobrý den, chci uvést pro všechny zájemce o vstup k ČSvZ naše oficiální stránky : http://proti.majestat.cz S původním webem již nemáme nic společného. Cvičení pořádáme celoročně, nejen pobíhání s airsoftovými zbraněmi. Také zdravověda, topografie, sebeobrana, přežití a další dovednosti, použitelné v běžném životě. Na náklady si hradíme sami, většinou obnáší dopravu na místo výcviku, jídlo, nějaké to oblečení které si můžete ušpinit. S pozdravem Petr Hušek jihočeská 2. rota Jana Žižky z Trocnova a kalicha

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdo má zdravý pud sebezáchovy, jakž takž zdraví a není mu více let přesahujících šedesátku, měl by se zapojit. Pro sedmdesátníky to již nebude.

   Smazat
 26. Kdo se chce přidat k nám záložákům, může učinit na webu http://proti.majestat.cz v sekci registrace.Cvičíme všemožné dovednosti boje a přežití.VR Jana Žižky z Trocnova a Kalicha Martin Holkup

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.