Reklama

pondělí 12. října 2015

Rusko a Saudská Arábia sa dohodli na spolupráci v Sýrii

12. 10. 2015   Zvědavec
Rusko a Saudská Arábia sa dohodli na užšej spolupráci v sýrskom konflikte a to aj napriek viacerým nezhodám. Víkendové rokovania v Soči tak dopadli na prekvapenie mnohých dobre a zaujímavo pre obe strany. Saudskoarabský minister zahraničia dokonca povedal, že "Rusko rozptýlilo jeho obavy".

15 komentářů :

 1. Takže Saudská Arábie se začíná pragmaticky odklánět od zločinecké a válkychtivé USArne!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Včera jsem sledoval Putina a byl se Saudy vdobrém rozmarunasledně čtu "Saúdská Arábie vyjádřila obavy" http://24hodin.blesk.cz/clanek/4691/saudska-arabie-vyjadrila-obavy-na-ruskymi-operacemi-v-syrii.html

   tak nevím jestli nežijeme v paralelním světě.

   Nyní sleduji jak USA zásobuje teroristy zbraněmi, nevím však jestli není Obama domluven s Putinem, že jim Amíci hodí návnadu a Rusi je vybombardují A JE TO, nebo potom nevím.

   Smazat
 2. Já opravdu, poslední dobou, nestačím čučet.

  Jak se v tom má jeden vyznat:)

  Saudi, největší spozoři teroristických mrdek z ISIS a Al Nusry alias al Kakajdy, pod přímou kuratelo svých SSA páníčků, odporují rozkazům z Fuckšintónu????

  Saudi největší islamistická, hovadoidní, prasoidní, tupoidní, arabská pseudošlechta, nerespektující ani jedno základní lidské právo, nelegálně vraždící, ve velkém civilisty v Jemenu, je najednou, spokojeno s Ruským postupem v Sýrii?

  Tak já fakt nevím?

  Nejsou oni fakt všichni z těch Ruských zbraní ( hlavně z těch jěště nepředvedených ;) ) POSRANÍ ;)

  Slunce v duši.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, myslím si, že jsou pragmatici. Došlo jim, že pokud si státy v tomto obrovském toboganu majíí udržet svoji legitimitu, je nutné se spojovat, ne děit a bojovat proti sobě. A pokud si Saúdský monarcha a jeho roina mají dál užívat, musí otočit kormidlem. Že je hlavně přesvědčily ruské křídlaté rakety o tom není řeč. Ony totiž přesvědčily i US a tak i jejich souputníci mění kurz. A tak to má být. Chce to čas, ale jak jsem už jednou psal. Zásadní celosvětové změny probíhají a už nic, nebude tak, jako dosud.

   Smazat
 3. Velmi mne zaujaly videa s českými titulky a vnesly trochu světla do problematiky současného světového temna sérii intervií: Dotazy - odpovědi p. Valerije Viktoroviče Pjakina– Analytika, který se v rámci KSB/DVTR (Koncepce sociální bezpečnosti / Dostatečně všeobecná teorie řízení) a FKTA(Fond konceptuálních technologii Altaj) zabývá prezentací vysokofrekvenční analýzy a prognóz, tj. tendencemi krátkodobých socio-naturálních procesů a návazných sociálně-inženýrských procedur.
  Nabízím malou ukázka ze zdroje:
  https://www.youtube.com/watch?v=92t7_fNGYfo
  https://www.youtube.com/watch?v=MmXiWfEhvWE

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sleduji ho trvale. Jeho komentáře dovolují pochopit mnohem víc událostí a souvislostí mez nimi, než kterýkoliv z mých mnoha ostatních zdrojů. A mám silný pocit, jakoby jeho výklady byly často předpovědí vývoje na několik měsíců dopředu. A ony se skutečně plní.
   Má k dispozici zvlášť kvalitní informace, a má je holt setsakramentsky dobře promyšlené. Také vřele doporučuji.
   Na této adrese najdete videa s českými titulky, včetně úpných přepisů do češtiny, od letošního února.
   Děda.

   Smazat
  2. Dostatečně všeobecná teorie řízení (DVTR) a Koncepce sociální bezpečnosti (KSB) jsou ustřední koncepcí řízení globalizace, podle které se odvijí politika V.V. Putina a lidí kolem něj. V roce 2013 byla přijata i státní dumou jako nosná koncepce řízení globalizace a společnosti. DVTR je rozsáhlá teorie řízení sociálních (společenských) procesů definující podstatu globálního řízení světa.
   Stávající tzv. biblická koncepce globalizace táhnoucí se již od dob starého Egypta přes Židy, Římské imperium až do současnosti je založena na nadvládě skrytých elit, které pomocí své koncepce ovládají a zotročují populaci již téměř 3000 let. Základ koncepce tvoří tlupo-elitářský systém, který se přes otrokářský systém starověku, feudalismus, kapitalismus a marxismus dostal i do dnešní doby a aktuálně je skryt pod maskou neoliberálního kapitalismu.
   DVTR popisuje obecný systém řízení společnosti i to jak v jeho rámci funguje současné koncepce řízení světa, které je v rukou zákulisních elit. DVTR definuje 6 priorit (úrovní) řízení společnosti a prostředků řízení, které jsou na jednotlivých úrovních používány k bez strukturnímu a témeř neviditelnému systému řízení a ovládání společnosti. Jednou z nejsilnějších zbraní tlupo-elitářského systému je na ekonomické úrovni řízení jsou peníze a úrok (lichva). Pomocí zadlužování ekonomiky států, národů i jednotlivců jsou tyto objekty řízení vtahovány do dluhového otroctví a dostávají se tak do podřízenosti hrstce elit, které tento nástroj ovládají. Tuto úlohu po celou historii zastávají Židé a jimi ovládaní bankovní lichvářský systém. Všechny elity v tomto systému (plutokrati, oligarchové, banksteři, politici a mediokrati) dostávají v tomto otrokářském systému podíl na moci a zisku z parazitování na tlupě - většině populace.

   A právě proti této zastaralé, zločinné parazitní koncepci řízení společnosti a globalizace postavilo Rusko svoji Koncepci sociální bezpečnosti. Je založena na odstranění hegemona (SSA) a vytvoření multipolárního (nověji polycentrického) uspořádání světa dle přirozených civilizačních oblastí na Zemi. Dále pak na odstranění všech forem parazitismu a budování sociálně spravedlivé společnosti bez parazitujících elit. Podobnou koncepci globalizace založenou na konfuciánismu s prvky socialismu rozvijí také Čína. Obě koncepce se postupně sbližují. Rusko a Čína tak ve svých koncepcích odmítají kapitalismus (státní kapitalismus je jen dočasná forma řízení ekonomiky), ale Rusko odmítá také marxismus jako jednu z variant tlupo-elitářského systému, kde "tradiční" kapitalistické elity nahradily "partajnické elity jediné strany". Obě koncepce však neodmítají socialismus. Naopak stát musí být budován na bázi sociální spravedlnosti, kde nebudou jedni parazitovat na druhých.

   Koncepce jsou již v běhu a svět nemá alternativu. Dokonce i globální elity pochopily, že neoliberální kapitalismus založený na neomezeném růstu a spotřebě by přivedl svět buď k vyčerpání zdrojů a ekologické katastrofě nebo k jaderné válce. A v tom případě by nebyly ušetřeny ani globální elity. Proto nastal proces, kdy postupně jsou SSA demotovány a čeká je úpadek i vnitřní problémy.

   Následně ale dojde k opravdovému střetu stávající "biblické" otrokářské koncepce globalizace a Koncepce sociální bezpečnosti, kterou prosazuje Rusko.

   Informace o DVTR a KSB na česko-slovenských zdrojích jsou na servru http://leva-net.webnode.cz/.

   Materiály čítající stovky knih, publikací, videí atd lze pak nalézt mnoha na ruských zdrojích.

   Smazat
  3. Paloma.

   Už dlhší čas sledujem Pjakina. Zo začiatku som bola neistá, je to dajaká paveda, alebo na tom niečo je? Časom vidím, že chlapec má pravdu, jeho prognostiky sa plnia a má pre mňa nové informácie. Vždy netrpezlivo čakám jeho ďalší komentár. Škoda, že je to týždeň pozadu.
   Rada by som si KSB a DVTR naštudovala, ale je to pre mňa náročné a navyše - stovky kníh... V jednej diskusii pod videom sa rozhorela debata. Na jednej strane bola požiadavka na zjednodušené podanie, aby to bolo prístupné širšej verejnosti, na druhej strane to obhajovali ako vedu, ktorá by sa tým pokrivila. Zrejme je to určené mladým vzdelaným ľuďom, z ktorých bude liaheň kádrov.
   Tvoj komentár mi zasa niektoré veci objasnil. Je to veľmi šikovný a zrozumiteľný stručný prierez, ďakujem. Bola by som rada, keby si svoju anonymitu dajako identifikoval, rada by som Tvoje komentáre sledovala.

   Smazat
 4. Saudům, kteří podporovali čečenské teroristy proti RF, kteří stojí za uměle sráženou cenou ropy, kteří stojí za finanční a materiální podporou ISIL, kteří šíří militantní wahhábismus a právo šaría, kteří nemají ani zbla společného s demokracií a lidskými právy bych na místě Rusů nevěřil ani nos mezi očima. Stejně jako Američanům, kteří již tisíckrát prokázali, že obratem dokážou své partnery a spojence zradit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zcela souhlasím.
   A taky nepochybují, že jim Rusi ten nos mezi očima nevěří a ještě do nedohledna věřit nebudou. Na takové pošetilosti jsou jiní misři, evropští politici.
   Saudi jsou tlaku Ruska prostě nuceni začít trochu uhýbat. Putin již může, a také dovede, dostatečný tlak vytvářet i v tom dobrém rozmaru, jak zde napsal pan Federman. Děda.

   Smazat
 5. Jestli opravdu doslo k nejake relevantni dohode, tak zacnou rezimova media za chvili "objevovat" ze SA je vlastne stredoveka krvava diktatura a ze s kym se to ten Putin vlastne opovazuje vubec diskutovat.... no jo, uz se tesim.

  OdpovědětSmazat
 6. Taky sleduji V.V.Pjakina . Je to jeden z mála zdrojů informací kterým se dá věřit . Těším se na každý další jeho komentář . Je to pro mne zážitek . Doporučuji každému kdo ještě nemá vymytý mozek od ČT . Těm kteří už ho vymytý mají tyto komentáře stejně nic neříkají .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas, většinou ho sleduji na " pravdivě.eu "

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.