Reklama

úterý 6. října 2015

Rusové zase zachraňují Evropu a opět se jim místo vděku dostává obvinění a lží! Za to by měl Rusku každopádně patřit náš dík!

Ladislav Kašuka
6. 10. 2015  blog idnes
Korunu všem těmto lžím nasadili Američané, kteří křičeli o civilních obětech ruských náletů na teroristy dříve, než vůbec byly shozeny bomby, které měli tyto civilisty zabít!Rusové samozřejmě dobře vědí, jaké nebezpečí hrozí, když se z nějakého důvodu podporují, nebo tolerují extremistické organizace, protože si někdo myslí, že je může nejdříve využít ke zničení toho, kdo je mu nepohodlný, stejně jako tomu bylo před druhou světovou válkou.

Občané Ruské federace si také dobře pamatují, jak západní velmoci před válkou, opakovaně odmítajíce návrhy J. V. Stalina na vytvoření protihitlerovské koalice doslova darovali nacistům Československo a jak Poláci, místo, aby pomohli, společně s nacisty roztrhali československé pohraničí na malé kousky, chovajíce se jako hyena nad zdechlinou. Polsko mělo ostatně smlouvu o neútočení s nacistickým Německem uzavřenou už od ledna 1934 a pouze to, že Poláci nakonec na poslední chvilku „vsadili“ na Anglii, z nich udělalo nepřátele Hitlera!

Později, když Anglie místo slibované skutečné pomoci pouze formálně vyhlásila Německu válku, toho Poláci hořce litovali, stejně jako toho, že nemohli očekávat pomoc od Sovětského svazu, protože Polsko okupovalo od první poloviny dvacátých let část jeho území, což nakonec uznal i Hitler, který ještě nechtěl v té době se Sověty začít válku a tak zastavil svou armádu přesně na hranici území, které patřilo před polskou okupací carskému Rusku a posléze tedy nástupnickému SSSR.

  V této situaci, ve snaze zabránit válce s tehdy již silným nacistickým Německem, na kterou nebyl Sovětský svaz bez spojenců ještě tak úplně připraven, podepsali ministři Sovětského svazu a Německa smlouvu o neútočení. Poté, co tuto smlouvu nacisté porušili, osvobodila nakonec po krutých bojích sovětská Rudá armáda většinu Evropy a vztyčila svou vítěznou vlajku v samotném Berlíně.

Jenže s nacisty, nebo s bojovníky Islámského státu se takhle „v rukavičkách“ jednat nesmí! Rusové se z vlastních chyb na rozdíl od západních velmocí poučili a tentokrát již nehodlají čekat, až se tato novodobá, opět uměle vyšlechtěná hydra v podobě bojovníků IS dostane do Evropy, nebo zahubí jejich syrské spojence!
Z tohoto důvodu se Ruská federace rozhodla tvrdě zasáhnout proti IS bez pomoci podivné, Američany vedené koalice, která již přes rok údajně bojuje s těmito extremisty bez jakýchkoli valných výsledků!

Po několika málo hodinách od okamžiku, co vydal prezident Ruské federace Vladimír Putin povel k útoku na islámské teroristy v Sýrii, mohl celý svět vidět viditelné výsledky a porovnat, jak to vypadá, když se bojuje doopravdy a jak, když se bojuje jen na oko, jak to předvádí Američané a jejich spojenci!

Okamžitě poté, co Rusové začali bojovat v Sýrii proti islámským teroristům, odstartovala na západě pomlouvačná informační válka proti Rusku, která má za úkol umenšit ruské úspěchy a prezentovat Rusko světu jako barbary, kteří na rozdíl od „hodných hochů z USA“ nehledí při boji na civilní ztráty a zabíjí údajně „hodnou“ po zuby ozbrojenou (prý umírněnou) syrskou opozici, která je podporována z USA (a která světe div se, klidně předává americké zbraně teroristům z IS)!

Západními médii se tedy šíří „zaručené zprávy“ o civilních obětech ruských náletů na teroristy dokonce dříve, než dopadnou bomby a pak takové ty o údajně nenaváděné ruské munici, která může letět až někam „pánubohu do oken“, místo na určené cíle.

Tato propaganda je samozřejmě lživá, Rusové používají střely a bomby naváděné družicovým systémem Glonas s přesností na dva metry z výšky 5000 metrů! Západní lživá propaganda je o to trapnější, že sami „úžasní hoši z USA“ rozbombardovali před pár dny nemocnici plnou lékařů a civilních pacientů, včetně dětí v Afghánistánu! Nevím, jak je možné přehlédnout tak velkou budovu, zanesenou v plánech a házet na ní bomby půl hodiny, ale oni nám to kluci američtí určitě nějak důvěryhodně vysvětlí (třeba tím, že tam byla hromada teroristů převlečená do bílých plášťů a svým zásahem US army vlastně zachránila spoustě lidí život), někteří lidé tomu budou možná pořád ještě věřit…

Faktem však zůstává, že Rusové v současnosti bojují proti novodobé civilizační hrozbě v podobě Islámského státu nejen za sebe a za Sýrii, ale i za Evropu a vlastně za všechny lidi na celé planetě toužící žít a vychovávat své děti v míru a beze strachu, že jim nějaký zakuklenec s černou vlajkou uřízne hlavu!


Za to by měl Rusku každopádně patřit náš dík!

15 komentářů :

 1. Jen se divím, že ještě někdo z těch zfetovaných amerických pomatenců neřekl, že bombardování nemocnice v Kunduzu má na svědomí Putin. Jinak myslím že celý svět již vidí, vo co go a těch usáků má každej plný chrup. Ať táhnou domů, udělaj si pořádek doma nebo se tam vzájemně vystřílej vypatlanci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ale oni to přece už řekli ústy nějakého místního poskoka, který prohlásil, že za stav Afghanistánu mohou přece Ruskové

   Smazat
  2. No, v Afghanistánu to vlastně začalo stejně jako v Sírii. Na vzboužence, se kterými si vláda už neuměla poradit pozvala sovětskou armádu. jenže vzbouřence podporovala Amerika, tak to holt ruská armáda v rukavičkách nezvládla. Také byl celý svět proti ní.Musela odejít a výsledkem je to, co už teď zužuje celou Evropu. Proto je třeba stát na straně legitimní vlády a ne naopak.Jenže to je pro někoho nestravitelné, že ten Rus má stále pravdu.Držím pěsti, aby se to nyní povedlo, hlavně už bez rukaviček.

   Smazat
 2. JSEM DOST ZVĚDAV JAK DLOUHO BUDOU OBČANÉ,VOLIČI

  trpět neoliberální lživou propagandu a kdy otevřou námi zvolení tzv.zástupci na svých stranických webech pod svými články, jimi zcela záměrně zablokované diskuzní rubriky.
  teprve ted se splnil sen komunistů a jejich web vede TÉMĚŘ všechny polit.strany KDYŽ JAKO PŘEDVÁDÍ SVOU VEDOUCÍ ÚLOHU tím,že jako první zablokoval na svém archaickém webu jakékoli diskuze,ačkoli vedle HALO noviny to pochopily a neblokují pod svými načisto bezzubými články diskuzi.

  OdpovědětSmazat
 3. Ladislave Kašuko, šíříš osvětu a za to patří dík také Tobě. Srozumitelný, fakty podepřený článek. To jsem zvědav, kdy zareagují nenávistníci. S tou nemocnicí to je průser. Včera v ČT rozebírali, jak na sto procent určitě USA nechtěly úmyslně zasáhnout nemocnici, takže mezinárodní tribunál nemůže tento zločin řešit. Nicméně se to velice tluče s tou jejich dezinformací, o střílejících teroristech z nemocnice, popřenou a vyvrácenou nemocničním personálem. Tak teď máme na výběr. Nechtěný zásah omylem, nebo cílený pro přítomnost teroristů? Mimochodem, samotná válka je zločin a zločiny jsou její podstatou. Válečný zločin má tedy být co? Porušení pravidel vydaných zločinnou světovou elitou stojící nad veškerými zákony?

  OdpovědětSmazat
 4. To je zase článek.Odpovídá inteligenci autora.I kdyby jste se tady upsali v čele z dvořkou -mazavkou,nic vám to nebude platný.Jste jako zombie-sekta pomatenců.vovan na co šáhnul to zkurvil.Zlatý orel-nula,novorusko nula,krym čeká s počátkem zimy hlad,atd...Čeká ho brzký konec.A vůbec bych se nedivil,že skončí jako jeho obdivovaný vzor berija.Ten se nakonec přiznal,samozřejmně pod tíhou přesvědčivých důkazů,že anglictý agent.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak ty už máš pro dnešek asi dost. Sundej si boty a vyspi se z toho.

   Smazat
  2. A to je teprve úterý, jak bude chudák vypadat v pátek.

   Smazat
  3. Je to sice blb, ten 13:18, ale zábavný. Lavrentij Pavlovič

   Smazat
  4. Já ho spíše vidím, jak mu vzteky od huby lítají sliny na všechny strany, že se jeho americkým páníčkům nedaří přesvědčit lidi o své jediné pravdě. Začíná koktat, pravopisnými chybami se jeho příspěvky jen hemží, ten člověk právě prodělává hysterický záchvat a je na pokraji infarktu. Chudák.

   Smazat
 5. vlast tě (13:18) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, bohužel, my tu válku nevyhrajeme, protože jsme zrovna na špatné straně. Jestli ji ale vyhraje Rus, tak na tom vyděláme a budeme snad v bezpečí.A pak zase budeme Rusa deptat a sankcionovat a co já vím co ještě.

   Smazat
 6. Nekvič, čuňátko 13:18, pindosy tím neobhájíš, nezachráníš a buď vděčný Rusku, že zachraňuje taky takové, jako jsi ty, nevděčníku, konečníku.

  OdpovědětSmazat
 7. Ano, naprosto souhlasím s obsahem článku Ladislava Kašuka,
  a rovněž velmi děkuji Rusku co pro nás všechny mírumilovné Evropany a vůbec všechny lidi dobré vůle a to na celém světě dělá a za to nesporně patří Rusku nezměrný,převeliký,nedocenitelný dík !

  A všem zločincům,přisluhovačům,zlomyslným,chamtivým,atp. "lidem" přeji to nejhorší,co je může na tomto světě potkat !

  OdpovědětSmazat
 8. Ano, naprosto souhlasím s obsahem článku Ladislava Kašuka,
  a rovněž velmi děkuji Rusku co pro nás všechny mírumilovné Evropany a vůbec všechny lidi dobré vůle a to na celém světě dělá a za to nesporně patří Rusku nezměrný,převeliký,nedocenitelný dík !

  A všem zločincům,přisluhovačům,zlomyslným,chamtivým,atp. "lidem" přeji to nejhorší,co je může na tomto světě potkat !

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.