Reklama

pondělí 5. října 2015

Seehofer vyzval Merkelovou, aby jasně řekla migrantům: Stop

5.10.2015 První zprávy

Bavorský premiér Horst Seehofer v sobotu vyzval německou kancléřku Angelu Merkelovou, aby migrantům dala zřetelně najevo, že kapacity Německa pro jejich přijímání jsou již vyčerpány.


V rozhovoru, který v sobotu večer poskytl bavorské televizi, také řekl, že Merkelová udělala chybu, když do země nechala přijít uprchlíky z Maďarska.

Seehofer po šéfce německé vlády chce, aby s ohledem na trvající nával uprchlíky vyslala veřejnosti "jasný signál". Je podle něj nezbytné dát na vědomí, "že jsme své možnosti pro příjem uprchlíků vyčerpaly", řekl. Kapacity jsou využity na maximum, "dále už to nejde", zdůraznil bavorský politik. Pokud se nepodaří přistěhovalectví omezit, hrozí podle něj před zimou kolaps.

Horst Seehofer také zopakoval svůj názor, že rozhodnutí Merkelové pustit uprchlíky z Maďarska do Německa bylo chybné a mělo lavinový účinek. Příchod migrantů do Německa se zrychlil poté, co se Merkelová 5. září rozhodla pustit do země tisíce neregistrovaných osob. O týden později zavedl Berlín kontroly na hranicích.

Bavorský ministr vnitra Joachim Herrmann si podle agentury DPA postěžoval, že německé spolkové země přijímají méně uprchlíků, než kolik jim stanovují spolkové kvóty. Naopak Bavorsko v září ubytovalo přes 58 tisíc žadatelů o azyl, což je o 16 tisíc více, než stanoví vnitřní německé kvóty.

"Ostatní spolkové země přijaly mnohem méně uprchlíků, než kolik měly. Obzvláště Dolní Sasko, které místo předpokládaných 25 tisíc přijalo jen asi 18 tisíc uprchlíků, "řekl Herrmann. "To je v rozporu s tím, co země říkají. Říkají o vítáni imigrantů, ale skutečnost je jiná," dodal.

Německé úřady v září zaregistrovaly rekordních 170 tisíc uprchlíků, skutečný počet přistěhovalců je ale výrazně větší. Herrmann ho odhadl na 270 tisíc lidí. Německá vláda očekává, že celkově letos přijede do země 800 tisíc žadatelů o azyl. Někteří politici hovoří dokonce o milionu.

(rp,prvnizpravy.cz,süddeutschezeitung,foto:arch. - Horst Seehofer, předseda bavorské vlády a šéf CSU)

Související:
Německý politolog: Merkelová nemá žádnou koncepci ohledně uprchlíků!

40 komentářů :

 1. Dochází vůbec někomu co znamená milion bezprizorních lidí! Za prvé je to číslo nepředstavitelné, ve vztahu k nikam nepatřícím lidem. Rozhodně je to však, více než cokoliv jiného, obrovskej společenskej průser!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chystají armádu, jsou to z 80% mladí muži. Začnou na ně psychologicky hartusit, že není možné nechat svoji pravlast "nepříteli" a také, že jsou i jiní "nepřátelé", kteří ohrožují i jejich novou "vlast". Zbraní je nadbytek a lidí také. 3. světová válka už začala, aniž by si toho většina lidí všimla.

   Vymazat
  2. TENTO ROK POZVALA TETA MAKRELA 1.5 milionu MUSULMANŮ,COŽ JE POTÉ CO PŘIJDOU RODINY

   asi 7 milionu lidi.Hromadné rvačky v Hamburgu,Kasselu a dalšich městech,mezi Afganci a Syřany, o jejich dcery a u jídla jsou na pořadu dne.

   UPRCHLÍCI SE V TV PTAJÍ,KDE JSOU BYTY,KTERÉ JIM SLÍBILA MAKRELA A ONI PŘECE BYDLET VE STANECH NEBUDOU.A PROČ PRÝ SE PŘIBÍRAJÍ DALŠI A DALŠI UPRCHLÍCI,když už je načisto přeplněno,jestli se prý Němci nezbláznili,a prý ALLÁH AKBAR -ALEKI MUSELA MERHABA se mají všichni kolem nich naučit a basta....

   Vymazat
 2. Je začátek října a už jsou tu první mrazíky. Dá se tedy předpokládat, že zima bude tuhá. Co budou dělat s těmi přivandrovalci pod stany? Polovina jich pomrzne. To bude pak humanitární průser. Doufám, že mají Němci připraveno dost rakví.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nastěhovali je do kasáren, pod stany jsou němečtí vojáci.

   Vymazat
  2. Proč by přesila mrzla...?...když všude kolem bude tepla a jídla dostatek......

   Vymazat
 3. Jak je možné, že jeden politik zcela nepromyšleně, diletantsky, bez logické předvídavosti a bez konzultace v rámci své země, natož s okolními zeměmi v rámci EU, pozve statisíce lidí. A ve chvíli, kdy se ukáže, že nepřipravená země postupně kolabuje, začne tento politik nevybíravým nátlakem a výhrůžkami nutit okolní země, aby jimi nezvané hosty integrovaly do svých ekonomicky i morálně zdevastovaných, zadlužených společností, kde není práce pro vlastní občany. Zničili nám průmysl, zemědělství, připravili nás o kontrolu a distribuci zdrojů strategických surovin - pitné vody, dále se "inkluzí" degraduje úroveň českého školství, a ještě nám záplavou lidí, kteří k této zemi, tomuto národu, jazyku a kultuře nemají absolutní vztah, jen zaberou území a využijí do dna náš slabý sociální systém, zničí i to málo, co nám zůstalo.
  Ti, kteří toto všechno zosnovali a řídí, jsou nemocní lidé a každá společnost by se před nimi měla chránit, měli by být izolováni. Kdo tak učiní?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pomocná elita pouze plní zadání elity diskrétní. Planeta je připravována pro imigraci z vesmíru. Lidstvo s předvojem USA - končí, jakožto nebezpečí potenciálně ohrožující život nejen na planetě, ale i v kosmu.

   Vymazat
  2. 10:17 Jak si to může politik dovolit? Jednoduše, místo aby lidi sekli s prací, domluvili se a vyrazili, tak píšou mekty na internetu. Jak jednoduchý. Vzít vídle a vyrazit, ne?

   Vymazat
 4. To 10:17 - Jak je to možné? Jednoduše - bylo to tak naplánováno už před dvěma lety na Bilderbergu. Merkelová jen plní zadání i za cenu osobní oběti. Tech "nechtěných" důsledků bude více ....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zeptejte se také Austria kňížete a mr.Dlouhého, členů Bilderbergu a TK, co se plánuje a kdy bude nastolen NWO v konečné fázi.

   Vymazat
 5. To Anonymní 5. října 2015 10:25
  Vidím, že do toho vidíte. Stručné, jasné, komkrétní.
  Díky. Škoda, že to tak neumím!

  Fero

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mocenská posedlost se přenáší v genech tak, jako se přenáší pocit úzkosti a strachu.

   Vymazat
 6. Bruselská kobyla zdechla vynuceným podpisem Lisabonské smlouvy.
  Zatím jediná naše strategie/kromě okamžitého vystoupení z EU/ je nadále cestovatele umísťovat za 4-metrový plot, aby ČR na jejich mapách zůstala z jejich pohledu nebezpečnou zemí do které není radno vstupovat.
  Jinak to nevidím.

  OdpovědětVymazat
 7. Tohle je americký důstojník v penzi..... má co říci k US armádě ....

  1. Jedinný fakt že Rusko rozprášilo ISIS během tří dnů a udělali to co vy jste dělali roky a nebyli jste schopni něco ukončit je jenom důkazem toho že jste nekompetentní spolupachatelé a organizátoři zločinů všude tam kam americká armáda vstoupí -

  2. Korupce od Dílého Domu po posledního důstojníka se táhne na míle podle NWO diktátu

  3. US armáda je síla pro šíření zla a terorismu - Amerika se odvrátila od principů spravedlnosti, dobroty a spolupráce a lidskosti. Americka a její armáda je vedena psychopaty - americká společnost umírá ....
  ::::::::
  V pár bodech...

  https://www.youtube.com/watch?v=y40pY2qT_i4&feature=youtu.be

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Rusko rozprášilo ISIS během tří dnů"

   Vlastíku, už tu samohonku nechlastej, aspoň ne tak brzy po ránu.

   Vymazat
  2. Podívej se na to video prvně .... já dal jenom do pár bodů to co ten důstojník říká svým amíkům .....

   Za druhé ..... před několika měsíci jsem říkal že jak Rusko přijde na Blízký Východ tak jim budou stačit 2 měsíce na to aby udělali pořádek tam kde nacisti ničili a budovali teroristy

   Za třetí - to co rusové udělali během 3 dnů je prostě fakt - s ISIS konec ..... zbytek jich utíká kam se dá .... doufejme že v Jordánu je uklidí - na druhou stranu v Jordánsku je CIA cvičila tak uvidíme co na to Jordánsko ... proto tam taky utíkají....

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  4. Já si nevšiml - ty jsi ten sráč co se pokadil když jsem ho vyzval na duel ... je vidět že jsi se šel přebalit k šapirovi a znovu tu vyskakuješ do té doby než se zase po...sereš.... ubožák na entou...

   Vymazat
  5. Vlastíku, zatím krom pár náletů neudělali Rusové vůbec nic, o nějakém rozprášení nebo konci IS se nedá mluvit ani ve snu. Až to dokáží tak jim rád pogratuluji. Ovšem to nemohou nikdy dosáhnout bez rozsáhlé pozemní operace s mnoha oběťmi. Nechápu, že po zkušenosti s 10 letým fiaskem v Afghánistánu může někdo takto zfanatizovaně blábolit.

   Vymazat
  6. Vlastíku, běž do píči i s tvými přitroublými sázkami.

   Vymazat
  7. Zato ten váš ussackej "Export demokraci s bouchačkou u palice funguje bezvadně"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kreténi dva vypatlaný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Vymazat
 8. Tykačova exmanželka byla informovaná:

  http://www.ceskatelevize.cz/ct24/archiv/1061294-betonove-monstrum-za-miliardu-stale-obestreno-tajemstvim

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hele a|ť se tam ty šmejdi klidně schovaj, můžou tam mít doktory, zásoby žrádla, atd. Ale představ si, že až vystrčej palice, tak na ně nebude mít kdo hákovat a nebudou mít koho okrádat. Předpokládám, že to bude taková mela, že ten jejich bunkr bude 100 m pod zemí. No a když k tomu přidáš Yellowstone, ten se taky chystá k akci, má 40 000 let zpoždění, tak to tý krávě Vykačový bude ho.no platný. Halt budou žít o pár tejdnů dýl.

   Vymazat
 9. Ta udělá jenom to, co ji přikáže podlý, prolhaný americký čmoud, z bílého domu.

  OdpovědětVymazat
 10. Principiálně je potřeba tam tolik lidí natlačit, aby vypuknuli nepokoje, který nebudou schopni zvládat. Budou tím ohroženy US základy a vstoupí v platnost klausule, že se aktivuje US army a zasáhne. Německo bude ve stavu a pod zprávou US jako v květnu 1945. Tety úplný protektorát a budou poslouchat, co přichází za příkazy. Srdce evropy paralyzováno na dalších 50 let. US na koni, tím fakticky odřízne ty námluvy mezi Ruskem. Prostě fertik, jeden úder řeší vše. BRD se jen smění, co zbyde (bude schopné práce), se nažene do továren –montoven, jak kdysi černochy s jihu do severských továren, kde panovaly mnohdy ještě horší životní podmínky jak na jihu. O to tady cca jde.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co se musí člověku přihodit aby začal žvatlat takové mimózní bláboly.... Nebo to máš od narození?

   Vymazat
  2. Německo je vyřízené, nevím co tu ten 12:58 mele za urážky, ta země je úplně v prdeli. Němci nemají ani jak to ukočírovat, úplně v prdeli. Sice mě srali svejma manýrama jakože "Škoda nemůže být lepší než VW" a o Andělce ani nemluvě, proti ní byl Adolf uličník, ona ho trumfla, ale jsou vyřízení. Podle mě se ta země rozpadne na kusy. Francie je vyřízená, Německo taky, a nechci domýšlet jak se zachová Polsko až mu zas naroste hřebínek...

   Vymazat
  3. TOMU,KDO TO NEVÍ MAKRELA SDĚLUJE,ŽE JE V OKUPAČNÍ REŽIMU OD R 1945 STÁLE

   tak je faktem,že nynějši NĚMECKO není žádné samostatné BRD,ale právně doposud existující DEUTSCHES REICH tedy ŘÍŠE a možná i v hranicích Sudetenlandu což by měly rozhodnout budoucí soudy..Důkazem dnes pro každého je,že JÁ teta MAKRELA jsem vazalka.Dalši důkaz pro nevěřicí je,že moje ŘIŠE nemá ÚSTAVU,jako každý samostatný stát,ale POUZE ZZ,což je okupační provisorium ve kterém to je jasně napsáno zejména v článku !146.

   Vymazat
 11. musím uznať - literárne spracovanie týchto príspevkov istú úroveň má,

  OdpovědětVymazat
 12. Nemecko neni samostny stat- jiz tim, ze na jejich uzemi sidli americke posadky, kde skladuji stovky atomovych zbrani a 30 tis.vojaku a maji tam vybudovana obrovska letiste s pripravenymi bombardery a mala mesta s americkymi obchody,nemocnicemi, skoly atd.
  Merkel se jiste snazi, aby i za teto situace vychazela dobre s Americany.Koho by zvolili misto ni - jen toho, kdo bude poslouchat.
  Bylo by jednoduche Merkelovou odstranit, jako odstranili Kenndyho a dalsi Americany a je tezke posoudit, zda by odmitani bezencu bylo v souladu s planem o svetovladu.
  Ta skupina, co pripravuje svetovladu ma vsechno v rukach od medii,financi az po armadu a ta dobre vi, ze svetovlady muze dosahnout, pokud vaha s valkou, ze se narody navzajem tak zneprateli, az nebude mezi nimi jednota. To se jim podarilo na Blizkem vychode a nyni je na rade Evropa. Ti bezenci k tomu prispeji.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. je to opravdu ironie, když Němci vypnou jaderné elektrárny pro vyšší "bezpečnost" obyvatel země a na druhou stranu tam mají více než stovku amerických základen a muničáků a Němci ani nevědí, co si tam Pentagon skladuje a dále naváží

   Vymazat
  2. Pokud Německo, které je pod US protektorátem od r.45 zkolabuje, zkolabuje celá slavná EU i naše německá merkelmontovna.EU rozloží miliony imigrantů na sr...ky v chaos a sociální konflikty a americká TTIP!!!USA si skvěle zabezpečilo tím, co dělá, absolutní loajálnost vládních loutek a dokonalý EU-US protektorát,

   Vymazat
  3. Pro Evropu jsou USA+IMIGRANTI+TTIP+MERKEL=TUNY TNT výbušné směsi.

   Vymazat
  4. Merkel a Hollande jsou takové politické huspeniny řádu amarounovitých, proto mají takovou životaschopnost. Z našich se na ně mocně dotahuje jistý pan Sobotka.

   Vymazat
 13. Zkušenosti z Francie:
  http://www.rozhlas.cz/plus/nazory/_zprava/petr-zantovsky-oc-jde-muslimum-v-evrope--1444136
  http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3297278

  OdpovědětVymazat
 14. V Saudskej Arábii popravujú ženy na ulici pred očami policajtov
  Video zde
  http://www.czechfreepress.cz/uvadime-videa/v-saudskej-arabii-popravuju-zeny-na-ulici-pred-ocami-policajtov.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je strašné! Svině příšerný!

   Vymazat
 15. Trestné činy se při azyl. řízení prý nezohledňují:
  http://www.hlavnespravy.sk/starosta-kriminalnych-azylantov-okamzite-odsunut/690420

  OdpovědětVymazat
 16. V Německu už to začíná mezi lidmi hodně vřít .Nevěřím tomu, že si toto všechno nechají Němci líbit . Jednoduše vyrazí do ulic a nebudou se ohlížet na to , že jsou kolonií USA . A proti takové mase lidí neudělají politici i se základnami Ušáků nic .

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.