Reklama

středa 14. října 2015

Šílené: Ukrajina dává v plen osobní data ruských pilotů teroristům!

15. 10. 2015   První zprávy
Je to jako kdyby Kyjev začal zveřejňovat jména a bydliště amerických pilotů, a tím vystavil jejich rodiny teroristické hrozbě, píše rozhořčeně ruský tisk. Teroristi dostanou osobní data i v arabštině
Nenávistná výzva poradce ukrajinského ministra vnitra Antona Geraščenka, aby se začaly zveřejňovat osobní údaje o ruských pilotech bojujících v Sýrii, nezůstala bez povšimnutí.

Minulý týden se na ukrajinském internetu začaly objevovat „objevné" údaje o ruských vojácích ve třech jazycích: ukrajinštině, ruštině a arabsky. Dosud se pod hlavněmi ukrajinské informační války ocitlo devět ruských vojáků, kteří bojují v Sýrii, informují na svých stránkách noviny Moskovský komsomolec.

Minulou středu, 7. října, ukrajinský poslanec a poradce ministerstva vnitra Anton Geraščhenko vyzval, aby na jeho stránky "Mirotvůrce" veřejnost zasílala údaje o ruských vojácích bojujících v Sýrii, aby se pomohlo teroristům (isilovcům) a jejich „bratřím" v Rusku, pomstít se „podle kánonů šaría". Druhý den zveřejnil informaci o devíti ruských vojácích, v hodnosti poručíka až po generálmajora, kteří byli autory projektu obviněni z „masové zabíjení civilistů" v Sýrii.

Informační útok je podpořen dalšími ukrajinskými zdroji. Například 8. října portál InformNapal publikoval článek o čtyřech ruských pilotech bojujících s IS na žádost syrské vlády. Celý článek byl přeložen do arabštiny.

Zveřejnění osobních údajů ruských pilotů v Sýrii je naprosto nepřijatelné. A Moskva bude muset na tyto provokace odpovědět, dovozuje ruský tisk.

Ukrajina na straně teroristů Islámského státu?

Logicky, v případě, že mezinárodní společenství uznává, že Rusko pomáhá řešit problém teroristického Islámského státu, musí také přijmout opatření proti Ukrajině, aby se zabránilo takovému útoku.

„Je to jako kdyby Kyjev začal zveřejňovat jména a bydliště amerických pilotů, a tím vystavil jejich rodiny teroristické hrozbě,“ zdůraznil tisk. Nicméně pesimisticky dodal, že dvojí metr brání odsouzení Ukrajiny na mezinárodní úrovni. Západ ignoruje co se stalo, a nebude podporovat Rusko, aby se nezpronevěřil Ukrajině.

25 komentářů :

 1. A odkud má ty informace Ukrajina? Rusáci ať si udělají pořádek ve vlastních řadách

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymnímu (14. října 2015 13:57)
   Jak se zdá, ta ukrajinská podlost vám vlastně ani proti srsti není!, viďte?

   Smazat
  2. Co to zese melete Opluštile? Když má k těm informacím přístup nepřátelská Ukrajina tak k nim má přístup každý.

   Smazat
  3. No v Rusku pracuje mnoho Ukrajinců a dobře se tam domluví a lidi ani nenapadne že by toho byli Ukrajinci schopní tyto informace teroristům poskytnout.

   Smazat
  4. NO VIDÍTE SAMI CO JSOU FAŠISITI ZAČ.KNÍŽE TOP STRANY POTÉ CO NAŘIDIL SVÉ STRANĚ

   aby její šéfové propagovali boj za jeho svobodu atom pumami, ted bude tleskat svým diversantům,kterým beztak i nařidí,aby těm pilotům povraždili vnoučata.

   A TO ZŮSTANE POLITIKOU NEOLIBERÁLŮ JAKO CÍL.

   Tady můžeme jen litovat,že nezůstal trochu déle na kyjevském mejdanu a vrátil s kožichem plným olova.To by alespon mohl posloužit jako barevný šrot,když ted je jenom ten Poserplína.

   Smazat
 2. Jestlipak tomu Gerascenkovi doslo ze jeho osobni udaje jsou taky dozajista dobre znamy tem, kdo se o ne bude doopravdy zajimat? Neceho takoveho je schopno opravdu jenom nacisticke prase. Vojaci konaji na rozkaz - a on zverejni jejich adresy. Je to ale hovado ten Gerascenko....

  OdpovědětSmazat
 3. Ukrajina se tak oficiálně připojila ke koalici vedené USA.
  A protože se ke zmetkům a IS, al-Káidy a an-Núsry nemůže připojit vojensky (jak to dělají USA a jejich poskoci z NATO), dělá to alespoň tímto nechutným způsobem.
  Boží mlýny melou!!, jakkoliv hodně pomalu ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Melou. I na vás, Opluštile, dojde.

   Smazat
  2. Opluštil se může na sebe podívat do zrcadla, svým dětem a vnukům do očí. To ty nemůžeš, protože by ses musel ze sebe víš co viď

   Smazat
  3. Boží mlýny melou všem, panu opluštilovi vám i mně. I těm fašounům na Ukrajině i jinde, prostě všem. Otázkou ovšem je co komu namelou.

   Smazat
 4. Pořádek - nepořádek, to není důvod a neomlouvá tohle svinstvo.

  OdpovědětSmazat
 5. Vlastenka


  Jsou to odporní dobytkové a doufám, že je samotní Ukrajinci pověsí.

  OdpovědětSmazat
 6. Proč amerických pilotů? To ne nějaký fake. Jeden "ruský pilot" se už veřejně těm náckům přihlásil, nějaký Razman Kadyrov, prý je jeho bydliště a tel. číslo veřejně dostupné. Postavil se za ně, má koule.

  OdpovědětSmazat
 7. No ale nad Assangem, Manningem, Snowdenem apod. a jejich informacemi jásáte, že? Opět dvojí metr, opět schizofrenie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zase motáte hrušky s hřebíkama. Nevím o tom, že by Assange, Manning, Snowden sestavoval seznam lidí, jejichž zavraždění je považováno ukrajinskou vládou za žádoucí, tak jak se to zcela oficiálně děje na stránkách nazvaných "mírotvůrce"

   Smazat
 8. ukrouši jsou paranoidní jako ti usáci asi si myslí že tyhle data jsou aktuální tak takhle jsou ukrouši vypatlaní :::ooo)))))))))

  OdpovědětSmazat
 9. Odporní fašouni opět potvrdili, že jsou zrůdy. A takové podporuje "naše" ubohá vláda.

  OdpovědětSmazat
 10. Řekl bych, že tato akce neunikla pozornosti ani FSB, ani Kadyrova a přiměření následky budou následovat.

  Tato nečestná výzva (mířící hlavně a téměř pouze na rodiny vojáků) je tak podlá, že schvaluji použítí síly na obranu těchto rodin a zatím co já je jen schvaluji, jinde už určitě plánují.

  V alespoň na půl civilizované a jěště k tomu prý-evropské zemi, takové konání MUSÍ být a určitě i JE nezákonné a trestné!!!
  Co to si vypovídá o bývalé, dnešní Kyjevské Ukrajině???

  Přeji tajným protiteroristickým jednotkám Ruské federace úspěšný lov na Ukrofašistické teroristy.

  Slunce v duši.

  OdpovědětSmazat
 11. vrána k vráně sedá, že ?

  OdpovědětSmazat
 12. Ukrajinci ze své malosti a nedůležitosti zešíleli. Obdivuhodná ruská trpělivost a sebeovládání je dohnala k jednání poražených nýmandů, kteří jsou svou omezeností nejvíce nebezpeční sami sobě.

  OdpovědětSmazat
 13. A čemu se vlastně divíte ? Dnešní Ukrajina je výtvorem USA. A Islámský stát také vytvořily USA pro svoje hybridní války (zde byl konkrétní úkol obsadit Islámským státem ta území, kde povede produktovod z Kataru do Turecka). Takže je logické, že si dvě americká dítka podají ruce ke vzájemné spolupráci. Ukrové prý vydávají pasy i tisícům imigrantů z IS, aby se jim lépe cestovalo do EU.

  OdpovědětSmazat
 14. To byl posledni krok slepence jmenem Ukrajina. Dale jiz neexistuje.

  Existuje take neco jako mezinarodni trestni pravo a za primou podporu terorismu se vsichni soucasni predstavitele potkaji u nejakeho soudu.

  To umozni primo atakovat jednotlive nacisticke skupiny. Ale Ukrajina jako celek konci, existovala pohromade pouze strachem. Nyni se bude uctovat a nahanet. I v Cechach!

  OdpovědětSmazat
 15. Jestliže Evropská média a evropští politikové oslavovali majdan, při kterém byly zveřejněny adresy a bydliště poslanců parlamentu, aby byli poddajní při hlasování o odvolání Janukoviče (kde se potřebný počet hlasů stejně nepodařilo dát dohromady), nelze se už divit vůbec ničemu. Mě na tom nejvíc děsí to, že tehdy byly zveřejněny adresy škol a fotografie dětí nejvíce "neposlušných"poslanců chodí, a v celé západní Evropě nebylo nikoho, kdo by si vzpomněl na evropské hodnoty.

  OdpovědětSmazat
 16. Tak jako i jiné zpravodajské služby i KGB, dnes FSB měly a mají svoje jednotky zvláštního určení, operující v zahraničí. Buď legálně, nebo ilegálně. Nemám sebemenší obavu z toho, že by se o pana Geraščenka nepostarali. Vždycky v tom byli mistři - překonat je mohli kdysi a i dnes snad jenom jiní specialisté - pracovníci firmy MOSAD.

  OdpovědětSmazat
 17. Tak pomstít se podle kanónů Saria, :-D tak to je geniální ftip.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.