Reklama

úterý 6. října 2015

Štěpán Kotrba, Andor Sandor a Marek Čejka o Sýrii

6. 9. 2015    Tv-Prima

http://play.iprima.cz/partie/partie-4102015
Jak je vidět, Tv-Prima na rozdíl od ČT nezve jen "odborníky" konformní s USA a Bruselem. (Větší sledovanost - více peněz za reklamu?)

14 komentářů :

 1. Co to zase mudrujete? Minule jste měli v OVM potrhlého Ransdorfa, včera se v inerview rozebíralo zničení nemocnice v Kundůzu USA, v Hydeparku hodinu blekotaly Švihlíková, Spencerová a mnozí podobní... prostě furt někdo. Tak nelžete laskavě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ono je rozdíl dělat navenek dojem "vyváženosti", když se lže a chybí onen duch vyváženosti. Od neveřejnoprávních médií se to nepožaduje. Ovšem ČT a Radiožurnál je instituce sama pro sebe, bez ohledu na to, že je platí občané ze všech politických spekter.
   Očekával bych, že i výběr vlastních komentaátori by měl tomuto duchu odpovídat a komentátoři by neměli omílat donekonečna jen standartní a ověřené bláboly převzaté od "spřátelených" agentur. Jste tak odtržení od veřejného mínění až hanba.

   Smazat
  2. Co se vztekáš ty pindosácká bukvice, je vidět co sleduješ. Ještě nám tu dej odkaz z hovínek nebo iděsu a je to komplet, ty mávači. Plavče zmiz.

   Smazat
  3. A co jinak na duchu zdrav ?? Nebo je pravdou pouze to,co vam laskave sdeluji na CT a Nove ?????

   Smazat
  4. Probíralo se zničení nemocnice, to ano. Jen jste zřejmě nepostřehl, jak se paní Witowská, mimochodem profesní pipina, snaží panu doktorovi vnutit, že s v nemocnici skrývali Talibové

   Smazat
  5. 12:00

   "Snažila se mu vnutit"???? Prostě se ho zcela normálně ptala jestli je možné to co tvrdí US army (zaútočuli na žádost Afghánských úřadů podle kterých se uvnitř ukrývali Talibové), nebo ne.
   Tady je názorně vidět v jakém chorobném módu vše sledujete.
   Btw, Witowská je zcela korektní příjemná dáma na rozdíl od Tvarůžkové.

   Smazat
  6. Tyhle vstupy 10:47 a 12:54 sem musí psát snad někdo osobně z redakce Zpravodajství. Jenom tam jsou takhle 'myslící' kreatůry. Jim vůbec nedochází, že tam nejsou od toho, aby 'dělali politiku', ale aby objektivně informovali, padni komu padni. Jednou se za to lhaní a překrucování budou zodpovídat české veřejnosti. Záleží jen na nás, jak dlouho si to necháme líbit.

   Smazat
 2. Tv Prima poslední dobou nabízí nejen vyváženější pořad Partie, ale celkově je její zpravodajství objektivnější. Partie z 4.10. stojí za shlédnutí, dokonce i moderátorka se chová profesionálně - neskáče do řeči, neútočí - to se v ČT nevidí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, od té doby co ze zpráv na Nově bohužel odešel Láďa Hruška s jeho skvělými recepty jsou zprávy na Primě jasná jednička.

   Smazat
  2. Pro 11:20: Trapáku, klidně dál sleduj Novu nebo Čt1 a pak nám můžeš popovídat opět o tom, jak maďarská kameramanka podrážela nohy nebohým uprchlíkům. Někteří holt z pohádek nikdy nevyrostou, že blekoto?

   Smazat
  3. Je na čase uvažovat o zcela jiném financování tzv. "veřejné služby". Například dávat peníze do soukromých televizí a rádií, které v konkrétních pořadech tuto službu konají. To by v ČT koukali, jak se jim rozpočet smrskne na nulu. Ta rakovina pravoláskařské hniloby je rozlezlá i v dalších redakcích ČT i ČRo, a neměli bychom zapomínat ani na ČTK.

   Smazat
 3. Pravdu o mezinárodních problémech slýcháme z našich médií jen zřídka.
  Buďme proto rádi za každou její kapku. Z Kalouskových t.zv. "veřejnoprávních medií" se jí pak dovídáme jen velice vzácně. Ta jsou specializována především na šíření amerických lží, pomluvy politické konkurence a nepřehlédnutelně na dehonestaci našeho prezidenta. Ten je hanoben veřejně velice odporným a neslýchaným způsobem.
  V historii nenalezneme žádnou obdobu takto veřejně vedené kampaně
  žumpové úrovně proti českému prezidentovi. Přitom ti, kterým tato "veřejněprávní media" slouží, nesahají Miloši Zemanovi ani po kotníky.
  Mrzí mě, že my občané tuto špínu svými poplatky podporujeme. Buď tedy čest těm, od kterých slýcháme pravdu, která v "pravdoláskovém"
  režimu patří k zavrženíhodným otloukánkům. Její hlásání veřejně je považováno nejen za nebetyčnou drzost a i za trestuhodnou nectnost.
  Na její veřejné hlásání nemá v tomto režimu právo ani prezident aniž
  by nebyl zhovadile svými nízkými odpůrci za to trestán. Buď tedy čest
  nejen Zemanovi, ale i panu Kotrbovi i dalším občanům, kteří mají v sobě dostatek statečnosti a dovolí si s pravdou veřejně vystoupit.
  Samozřejmě nemálo riskují. Hněv a pomsta Kalousků a Schwarzenbergů je nemine !

  OdpovědětSmazat
 4. balík prima
  ne reklama
  agenda- teritorium
  světového parazita

  sledovat odkud kdo přetahuje

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.