Reklama

pondělí 26. října 2015

Tajný plán eurobolševiků se naplňuje: Právě povstal nový Sovětský svaz. Lenin byl proti nim břídil. Migranti jako základ "nového politického lidu" bez národů a států


Jon Rappoport
26. 10. 2015 ProtiProud

Jon Rappoport vysvětluje, na čem stojí nejen imigrantské šíleství "spuštěné" politickými elitami EU, ale ukazuje, že tento poslední "výkřik" je pouze součástí dlouho plánované operace na nastolení nové totality. 
(Poznámka NR: Popisované procesy nemají s bolševismem, Leninem a Sovětským svazem společného nic nebo velmi málo, zato mají mnoho společného s neokonzervativním cílem NWO)
“Kdybyste měli pod kontrolou význam slova Dobro a měli byste nekonečné zdroje pro financování propagandy a přístup k tisku - a kdybyste současně ovládali ozbrojené sbory včetně policie - dokázali byste nejspíš i vy vybudovat ‘novou společnost’ v krátkém časovém horizontu. Dokázali byste zbořit staletí přežívající tradice během pár krátkých desetiletí. A kdybyste k tomu ještě jen tak mimochodem ovládali vzdělávací systém, mohli byste úplně vymazat vzpomínku na to, co dříve existovalo. Nikdo by si nepamatoval. Nikoho by to nezajímalo. Přesně to se děje nyní v Evropě. Nevědomost je osvícení.”

Hranice

Jedním ze základních principů globalismu je zničení hranic, konec samostatných států a národů. Evropská unie byla vybudována jedině za tímto účelem, krok za krokem, z popela druhé světové války: superbyrokracie, politický systém řízení pro celý kontinent. Ale to nestačilo. Musel se najít způsob, jak vymazat z existence samostatné, suverénní národy, a teprve na této prazákladní úrovni neodvolatelně změnit vzhled světa.

Prostředkem k tomu je otevření hranic a příliv přistěhovalců - “náhradních populací”. Proud nových obyvatel, kteří nemají žádný zájem přijmout zvyky a styl života ve svých nových domovech.

Výsledek? Faktické znovuvytvoření populace všech národních států. Takže, podíváte-li se na mapu Evropy za dvacet let, řeknete si: proč vůbec mluvíme o Německu, Francii nebo Anglii? Vždyť vlastně nejsou. Celá Evropa je jeden obrovský kotel plný imigrantů. Evropa je ve skutečnosti jediná země. Tak konečně tedy pojďme definitivně zrušit ty staré umělé hranice!

Kdy bude pojem Čech trestný?

Nakonec se dostaneme do situace, kdy i vyslovit podstatná jména “Švédi, Norové, Němci, Francouzi, Holanďané,…” bude pokládáno za malý (nebo možná i velký) útok na “evropský lid”.

Samozřejmě, že než se do tohoto bodu dostaneme, bude následovat jisté období chaosu a násilí. EU ovšem sází na to, že bude schopna ho kontrolovat, udusit případné nepokoje, a udržet se jako evropská vládnoucí síla číslo jedna.

Zmizí i jazyky

V kulturní oblasti se “posun” projeví tím, že jména jako Locke, Shakespeare, Goethe, Mozart, Beethoven, Bach, Lorca, Goya, Cezanne, Monet, Van Gogh, Michelangelo, Rembrandt, Dante, Galileo, Faraday nebo i “moderní” postavy jako Bartók, Stravinskij, Rimbaud, Orwell, dokonce i Camus, budou jen neurčitými, mlhavými přízraky, jejichž zjevení bude vyvolávat nechápavé pohledy a poznámky typu: “Minulost je mrtvá…”

“…Ale to je vlastně fuk. Důležité je, že každý člověk v Evropě je evropským občanem a má nárok na výhody, které z toho vyplývají. To je humánní, to je Dobro, to je triumf benevolentního Státu. Na ničem jiném nezáleží.”

Všechny evropské jazyky nakonec zmizí. Kdo by také měl mít právo mluvit řečí, které většina nedokáže rozumět?

Kreslím teď hrubý nárys mříží, které se roztáhnou přes evropský kontinent.

Vždy záleží na jednotlivci

Samozřejmě, je nutno také vzít v úvahu, že jak bude postupovat automatizace, mnoho “občanů-dělníků Evropy” se stane nadbytečnými. I velké korporace padnou, protože nebudou sto prodávat své výrobky ožebračené populaci. Budou doufat, navzdory všemu, že miliardy na Východě, v Číně a Indii, jim poskytnou nové trhy. Marně.

Moderní státní špiclování zcela důstojně nahradilo východoněmeckou tajnou policii, jen se tomu říká “hledání ohnisek nesouhlasu”.

Na tomto pozadí se na jakoukoli lidskou bytost bude nutně pohlížet jako na číslo, jednotku v “modelech a algoritmech”. Otázkou zůstává, kolik lidí doopravdy návnadu spolkne a bude se považovat za pouhou “součástku” ve všeobecném soukolí? Kolik se jich vzdá a bude svou budoucnost odvozovat od toho, kolik mohou “zdarma” získat od Státu? Kolik jich bude věřit, že jejich moc jako jednotlivců je nepatrná - nebo dokonce je jen přeludem?

Proč se vůbec obtěžuju o tom psát? Proto, že nehledě na převládající kolektivistické naladění většiny společnosti - propagované a využívané elitami - státní represe, v jakékoli své formě, se projevuje především skrze jednotlivce.

Co "Oni" chtějí

Boris Pasternak, ruský spisovatel a básník, který opravdu něco o útlaku a nesvobodě věděl, napsal v roce 1960: “Oni (sovětští byrokraté) toho po vás nechtějí moc. Jen abyste nenáviděli věci, které milujete, a milovali věci, které nemůžete vystát.”

Obdobný hodnotový obrat je nyní vnucován i občanům evropských zemí.

Bývalí poddaní sovětského impéria onen veletoč rozeznají okamžitě, protože ho sami prožili. Evropská verze se zdá měkčí, ne tak násilná, ale to je jen otázka strategie. Prostě totalitu vaří na mírnějším plameni.

Ale to, že nám na dveře uprostřed noci neklepe tajná policie, není vůbec známkou toho, že snad vládne individuální svoboda. Vše se už posunulo tak daleko, že mnozí evropští politici (nejen v Německu a Rakousku) si dnes troufají už zcela otevřeně vyhrožovat svým voličům: “Nemáte právo kritizovat příliv migrantů, a pokud něco takového na veřejnosti prohlašujete, jste v konfliktu se zákonem.”

Zdá se vám to povědomé? Tajný sen každého kolektivisty se právě plní. Všechna moc je na vrcholu a konformita (které se přezdívá “jednota” či "solidarita") je všude pod ní. Právě povstal nový Sovětský svaz.

Svoboda jako nebezpečná iluze

Za starých časů východoněmecká policie sbírala data o každém jednotlivci a celou populaci prošpikovala práskači a tajnými agenty. Moderní státní špiclování ji zcela důstojně nahradilo, jen se tomu říká “hledání ohnisek nesouhlasu”.

Kolektivisté mohou také mluvit (a hlasitě to dělají) o nebezpečích plynoucích ze všudypřítomného sledování, odposlouchávání a jiných druhů fízlování občanů všemocným státem. Pokud je však užíváno proti těm, kteří si nechtějí představit lepší svět, založený na - mezi jinými - otevřených hranicích, pak jde jen o vynucení Dobra na těch, kteří ho sami nedokáží rozpoznat. Pokud k “velkolepé humanitární myšlence” potřebují trochu policejně popostrčit - proč ne?

Kdyby Lenin žil dnes, přehlédl by Evropu a souhlasil by jistě, že se jeho myšlenkám daří výborně.

Pro skalní kolektivisty - eurobolševiky - totiž lidská svoboda není jen politickou překážkou na cestě - je to prý nebezpečná iluze. Nikdy neexistovala. Všechny lidské bytosti přece pracují na základě programů, od narození až do smrti. Je tudíž důležité do nich “nainstalovat” lepší program, a to jakýmikoli dostupnými prostředky. Vyrobit “lepší lid”.

Pro úspěch experimentu je to jak politická, tak technologická nutnost.

Skvělý biják s tragickým koncem

Otevření hranic a imigrace jsou dobrým lakmusovým papírkem. Ti, kteří cítí, že se jim lže, že je společenství, v němž žijí, právě trháno na kusy, kteří se cítí osobně ohroženi nebo mají za to, že toto je ve skutečnosti tajná operace na proměnu Evropy v nový Sovětský svaz, ti všichni potřebují převýchovu na nejhlubší možné úrovni. Protože takoví lidí nutně trpí hlubokým narušením psychiky. Jejich mozky nepracují správně. Nevidí věci ve správných souvislostech. 

Například by nikdy nepochopili moudrost, skrývající se ve výroku Zbigniewa Brzezinského, alter ega Davida Rockefellera, který v roce 1969 napsal:

“Národní stát jako základní jednotka organizace lidské existence přestal být principiální tvůrčí silou. Mezinárodní banky a korporace jednají a plánují v rozměrech, které daleko přesahují politické koncepty národního státu.”

To je pravý stratég globalismu v akci: Muž, který údajně nenáviděl Sovětský svaz, se pokouší instalovat jinou verzi téhož. Jen prostředky se různí. Kdyby Lenin žil dnes, přehlédl by Evropu a souhlasil by jistě, že se jeho myšlenkám daří výborně. Možná by něco namítal vůči relativně pomalému tempu kolektivizace. Možná by chtěl násilnější cestu. Ale nejspíš by nakonec uznal, že jeho duchovní zplozenci vymysleli pár výtečných triků.

Určitě by musel schválit “humanitární altruismus” a způsob, jakým je modelován a manipulován tak, že se stavba Dobra jeví jako zářící maják uprostřed temnot. Krásný scénář. Dokonalá výprava. Divákům tečou po tvářích slzy účasti. Myšlení se právě scvrklo na jedinou větu: Musíme pomáhat těm, kteří nemají tolik štěstí, jako my sami.

Biliony a biliony dolarů jsou věnovány na natočení tohoto totálního velkofilmu, nehledě na cokoli - okolnosti, zhoubné následky nebo skutečný zlovolný záměr elitních architektů nové bolševické euro-reality.

71 komentářů :

 1. Ta hlavička článku je naprostý blábol.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 26.října2015 9:30
   souhlasím a nejen hlavička článku , ale celý článek je jeden velký blábol.
   václav

   Smazat
  2. Vždyť autor článku má pravdu! Copak nejste sto vidět, že levice historicky ZRADILA???!!!!

   Smazat
  3. Bláboly píšete vy, článek je super.

   Smazat
  4. 11,51 Levice je široký pojem - stejně jako pravice. Kterou levici máte na mysli? Já myslím, že KSČM minimálně v tom, že je od počátku proti členství v NATO, proti imperiálním válkám, proti tunelování, levným výprodejům a privatizacím státního majetku - nezradila.

   Smazat
  5. 11,51 taky nepodporuje islámské teroristy a ukrajinské fašisty.

   Smazat
  6. A 12.12 ale české levici vůbec nevadí imigranti a ani fašounské kroky EU. Naopak kope do vlastních českých lidí a tvrdí, že jsou rasisti!

   Smazat
  7. Anonymní26. října 2015 14:30

   A 12.12 ale české levici vůbec nevadí imigranti a ani fašounské kroky EU. Naopak kope do vlastních českých lidí a tvrdí, že jsou rasisti!
   ============================================
   ČSSD NENÍ LEVICE!!!
   Vedení této partaje je pravičácká havlistycká sebranka!!!!!

   Smazat
 2. Totalita 21 storocia riadena Zapadom.Prisposob sa konzumuj.

  OdpovědětSmazat
 3. Stačil nadpis, abych to dál nečetl. Jestli si autor myslí, že Merkelová z CDU , že americké "multikulturní" politicko-ekonomické špičky a jejich nejrůznější think tanky (třeba Ayn Rand Institut), že Turek Erdogan, že ředitel firmy Mercedes a podobní jsou nějací socialisté, pak já jsem Ježíš. Celý projekt EU od samého počátku zakládaly a řídily špičky nadnárodního kapitálu. To ony si kupovaly a kupují politiky a tito vykonávají politickou agendu v jejich prospěch. Konečně celý kapitalismus je takto koncipován. Od samého začátku v něm mají klíčové slovo velcí kapitalisté, nikoliv Leninové, proletáři anebo komunisté. Labor party (včetně té české "sociální demokracie" jsou pouze měkkou pseudolevicovou (levicovou hubou ale pravicovou v praxi) odnoží liberalismu posluhující oligarchii a nadnárodnímu kapitálu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. On ten nadpis měl být,židobolševici,pak bych tomu rozuměl i já.
   Pokud se tvrdí,že i Lenin byl žid,dostal na bolševickou revoluci mnoho dolarů právě také od židů,tak se nedivme,když se něco podobného,děje zase v Evropě.Jak také víme,zase to podporují židé,Sorosem počínaje.

   Smazat
  2. Celkově blábol. Pravdu má Anonym 10:02.

   Smazat
  3. Zkus se oprostit od těch odznáčků a nálepek. Pokus se též trošku zapřemýšlet. A tady je možná ten problém. Text je pro tebe příliš náročný.

   Smazat
 4. Zejména mi pije krev tendenční ohýbání výraziva. Každý pojem má svůj význam. Pokud je slovům podsouván tendenční význam svědčí to buď o: a/ neznalosti autora, b/ hlouposti autora a nebo c/ o záměrném manipulování realitou podsouvaným výrazivem za účelem odvedení pozornosti od reálných dějů.

  OdpovědětSmazat
 5. MIgrace především slouží zájmům různých spekulantů (třeba podnikatelům a "neziskovkařům" v oblasti pašování lidí, multikulti spolkům a různým humanitárním organizacím, které většinu peněz prošustrují na promazávání svoho soukolí) a korporacím. Jsou to ty nejlevnější (v moderním žarginu "nejkonkurenceschopnější") pracovní síly, které stlačí cenu práce na trhu, vemou i nejpodradnější (vzhledem ke své kvalifikaci) práce za nejnižší možnou mzdu. Anebo to mohou být na druhé straně lidé, které někdo organizovaně znáboroval k mograci, namastil si na nich kapsu. Slíbil jim bezpracný život na sociálních dávkách. Co je cílem takto organizované migrace? 1/ obohacení různých podnikavců, korporací 2/ rozbití konceptu sociálního státu 3/rozbití konceptu národního státu 4/ poštvání různých etnik vůči sobě navzájem s cílem zastínit nějakou velecochcárnu (třeba skryté zavádění korporátního fašismu - TTIP, bezhotovostní bankovnictví, policejní stát...

  OdpovědětSmazat
 6. Jste všichni zaslepený hlupáci! Multikulturalismus, homosexualismus,gender a feminismus vymysleli evropští levičáci,ano Merkel i ředitel Mercedesu pokud tyto svinsta podporují jsou kovaní levičáci!!!Proberte se,kdo je nejhorlivější zastánce adopce homosexuálů v europarlamentu-Konečná za KSČM,kdo chce zavést cenzuru internetu v europarlamentu-Jourová celoživotně levicová než vlezla do ANO.Levicoví Marxisté a Leninisté podporují Islámismus a Islámskou totalitu viz dnešní článek v Parlamentních listech.A jestli se vám to líbí nebo ne je jen váš problém,problém primitiva.Levice a s tím se smiřte jde proti obyčejným lidem a zastávají se jí jenom milionáři kterým jde levice na ruku na úkor chudých.Levice s pravicí jsou marxisticko-sluníčkářské strany a kdo to pořád nechápe je po lobotomii.Sám jsem levicověji orientovaný ale vaše příspěvky k tomuto článku jsou sračka a vy nežijete na této planetě,protože jste mimo mísu!!!!!!Sakra zapněte mozek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chytrý pán jste, jediný zde.

   Smazat
  2. 10,38
   Jaká levice? Je to čirý liberalismus, vyhovující především kapitalistům. (proto to taky hájí Merkelová, Schwarzenberg, ředitel Mercedesu...) Levice nepotřebuje dovážet konkurenční pracovní sílu - té vyhovuje když jí je pomoženo u ní doma, když ttam získá práci bydlení, dopěstuje si poitraviny...

   Smazat
  3. 10,38 Tím chcete říct, že migraci protlačují Konečná a KSČM (žádají ukončit války, pomoct těm lidem u nich doma, vystoupit z NATO)... Že Konečná a KSČM snad na to mají klíčový vliv a bez nich by to šlo jiným směrem? Vzpamatujte se? Pražáku! Tady vám takové myšlenkové seno asi nikdo nesežere!

   Smazat
  4. Levicově orientovaný Václav -Vašek se holt nezapře.

   Smazat
  5. 10,38 Nevím kdo to vymyslel ale pamatuji si, že v čele Gay Pride pochodoval místní protektor z US Embassy. Žeby jenom náhoda?

   Smazat
  6. 10,38 jo a kořenem migrace jsou imperialistické války (podle vás asi řízené proletariátem a komunistama) v zištném zájmu nadnárodního kapitálu a politika zbídačování, zotročování a zadlužování (podle vás asi taky prováděná v "rozvojových" zemích komunistama.

   Smazat
  7. Milý Pražáku. Přečti si alespoň celý Marxův " Das Kapital " a neplácej blbosti. Marx nebyl rozhodně žádný komunista ani socialista. Naopak přesně prorocky pojmenoval děje, ke kterým dnes dochází. Pokud nemáš alespoň triviální znalosti tak se prosím nepouštěj do rozsáhlejších akcí. A kdyby ses nudil tak si přečti " Střet civilizací " to taky není scifi.

   Smazat
  8. Souhlasím s panem Pražákem!!!! A děkuji NR, že sem dává takovéto články.

   Smazat
  9. 11,49 já s ním zásadně nesouhlasím - nějaký argument by nebyl?

   Smazat
  10. Argumentem je přece samotný text článku - ať se Vám tam zmínka o Leninovi líbí nebo ne... je totiž úplně fuk, že tam věta o Leninovi byla... a když už tam tedy byla tak je přece již všeobecně známo, kdo ho platil - a ten kdo ho platil levicovej rozhodně nikdy nebyl - takže proč ho platili?

   Smazat
  11. 14,35 - platili jej zřejmě proto aby ukončil účast Ruska v 1.SV a rozvázal tím Německu a R-U ruce ve válce (mohlo přesměřovat část vojenské síly z východu na Západ). S tím, že po válce si to s ním stejně vyřídí )což se taky stalo - viz poválečná intervence, legie etc.)

   Smazat
  12. Platili ho pro toto:
   Ideologický základ pro naplánování a realizaci bolševického převratu tvoří komunismus. Kde se však myšlenka komunismu vzala? Zakladatelé první internacionály měli být inspirováni Adamem Weishauptem- vůdcem řádu svobodných zednářů, nazývaném „ilumináti“. Tento hebrejec a bývalý jezuita založil tajné hnutí, jehož účel spočíval v ovládnutí a infiltraci procesu vedoucího k Francouzské revoluci tak, aby půda byla připravena na budoucí triumf komunismu. Už od počátku vystupovali jako mecenáši kominterny Rothschildové.
   ....
   V lednu 1917 bylo rozhodnuto, že akce by měly začít na židovský den Purim. Jak zdokumentovaly i židovské noviny Jevrejskaja nedělja v článku nazvaném „Stalo se to na den Purim“, první výstřely padly 23. února (8. března).

   Dosud většina lidí žije v mylném domnění (a demokratické jako socialistické školství tento mýtus šíří), že sociální revolta vznikla spontánně. To odmítá mezi jinými profesor Richard Pipes z Harvardu: „Historici tvrdili, že revolucionáři byli poháněni lidmi. Ale když jdeme po zdrojích, stává se evidentním, že se mýlili. Únorová revoluce v Petrohradě nebylo sociální povstání- a to lze snadno dokázat.“ Povstání začalo 23. února jako vzpoura přeplněných věznic, kam se zavírala i řada ruských vojáků. Agitátoři využili situace a udělali z ní revoluci dnem 27. února. O tři dny později byl donucen abdikovat car Mikuláš II.
   ......

   http://www.zvedavec.org/send_print.php?clanek_id=5366&status=print

   Smazat
  13. Vladimír Iljič Lenin měl židovské předky. V roce 1932 napsala Leninova sestra Uljanovová Stalinovi dopis, kde uvádí: "(Lenin) pocházel z chudé židovské rodiny, podle křestního listu byl synem Mojžíše Blanka pocházejícího z Žytomyru.O Židech vždy vysoké mínění. Je mi velmi líto, že pravda o našem původu - kterou jsem tušila už dříve - nevyšla najevo za jeho života."

   http://zpravy.idnes.cz/moskevska-vystava-odhalila-dukaz-o-leninovych-zidovskych-korenech-1p4-/zahranicni.aspx?c=A110524_152558_zahranicni_aha

   Smazat
  14. Nesmysly. 1. Internacionála byla inspirována Marxem a jeho Marxismem. Únorová revoluce v Rusku byla buržoasní (od feudalismu ke kapitalismu) a spouštěčem byly strašné podmínky, ve kterých žil ruský lid za války - vznikla jako spontánní protest lidí proti válce, s tím Lenin neměl nic společného.

   Stačí se na Lenina podívat. Jeho otec byl tatarsko - čuvašského původu. Mám rád tyhle astrologická bádání, jako že Lenin je žid etc.

   Smazat
 7. Cíl je evidentní. Jednotná ovladatelná Evropa, celý svět rozdělený na více a méně privilegované departmenty, s ovladatelnými poslušnými občany, s početně jednoznačně převažující, sociálním inženýrstvím vědecky namíchanou, podřadnou a řádně vycepovanou hnědou rasou. Sídlo světové vlády v USA. Absolutní poslušnost departmentů zaručena. Bývalá ČR – budoucí velice opovrhovaný department, s opovrhovanými obyvateli (našimi potomky), dejme tomu - department pod zn.: V-EU 353. Musíme být nápomocni již dnes, aby to všechno dobře dopadlo. Mladí - z rodu svazáků, vysoce uvědomělých patolízalů a udavačů, se činí, jak nejlépe umí. Naše teatrální vláda si vede v tomto směru perfektně, podporovaná zmíněnými mladými, oddanými stoupenci svobodných, demokratických USA (oněmi mladými z populace těch, co dříve, v době normalizace, byli „chytře“ - nejvíce oddanými stoupenci jedné strany a vlády - geny se nezapřou). Jsou jedné mysli a jedné krve se soudruhem Štětinou.

  OdpovědětSmazat
 8. http://svobodnenoviny.eu/rozhovor-s-profesorem-janem-kellerem-pro-svobodnenoviny-eu/

  OdpovědětSmazat
 9. Čemu se divíte? Pro überkonzervativce z protitoku je všechno zlo světa levicovým spiknutím. Stejně jako pro libertariány. Hardcore pravičáci si k tomu ještě přisadí jisté blízkovýchodní etnikum.
  Ale kvituji, že redakce NR se k tomu vyjádřila krátkou distanční douškou. I když bohužel jiné, stejně blábolivé, články z tohoto zdroje otiskuje až příliš často a bez komentáře.

  OdpovědětSmazat
 10. Evropská unie je fenomenální triumf socialismu v Evropě

  http://www.reformy.cz/zpravy/evropska-unie-je-fenomenalni-triumf-socialismu-v-evrope/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ne socialismu ale "komunismu" ve kterém žije evropská multimiliardářská oligarchie, která určuje politiku a vydržuje si politiky. To autoři podobných canců vždycky opomíjejí doplnit.

   Smazat
  2. JInak i sebetupějším jedincům musí být jasné, že cílem těchto sociálních inženýrů a mičurinců je zcela zdiskreditovat a rozvrátit sociální stát, když do něj vpustí tsunami cizích příživníků, kteří si v místním sociálním systému na rozdíl od domorodců nic nepředplatili.

   Smazat
  3. Kde vidíte skutečné levicové politiky? Vždyť neexistují. Všichni ve finále dělají protilevicové kroky včetně KSČM, ČSSD, SDS, Levé Alternativy a dalších. A v evropských zemích je to to samé. Tak o čem je řeč?

   Smazat
  4. Jo jo, libertariánské "reformy.cz", co taky čekat jiného, než nářky na "celosvětový socialistický diktát"?

   Smazat
 11. Kecy - autor se nám snaží podsunout, že globalizace (která má ryze ekonomický základ) je snad dílem nějakého Lenina, že snad konzervativní jestřáb a suproligarchové z dynastie Rockefellerů a Rothschildů, které skrytě určují skrze své zalobované politiky běh světa jsou nějací socialisté či komunisté (asi se podle něj chtějí s proletariátem o všechno podělit) . Měl by si truhlík udělat trošinku pořádek v terminologii.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas .Autor článku vůbec neví o čem mluví.Jakýsi politický analfabet který semele všechno dohromady a vyjde mu z toho bramboračka.

   Smazat
 12. Vy jste ten clanek necetli,nebo nepochopili? Neni to snad jedno,jestli celou globalizaci bez hranic,narodu,narodnosti,bez jazyka..jestli toto vse je dilem levice,pravice nebo pramice..tady jde konkretne o byti ci nebyti kazdeho z nas a jestli to nechapete,tak se dal dohadujte,ono vas to dozene taky.

  OdpovědětSmazat
 13. Mně se všichni ti "bijci" za pravost levice také zdají padlí na hlavu. Jsou neuvěřitelně zaslepení a článek nečetli určitě.

  OdpovědětSmazat
 14. Neuvážený nadpis vyvolává natolik silné emoce, že smysl obsahu celého článku s reálnými hrozbami, je vnímán v opačném gardu. Ke škodě věci.

  OdpovědětSmazat
 15. 14,11 a 14,28 veškeré nynější dění = imperiální války a jejich důsledky (včetně migrace), bezprecedentní zadlužování ženoucí státy k válkám a bankrotům, privatizace států, přepisování historie, likvidace sociálního a národního státu, liberalizace jejímž logickým důsledkem je globalizace, volná soutěž končící vznikem ultraboháčů - to vše je v režii špiček mezinárodní oligarchie. Jestli Rothschildové a Rockefellerové jsou podle někoho bolševici, pak budiž. S žádným socialismem ovšem tato společnost všemocných vševlastníků rozhodujících o válkách, bytí a nebytí států a národů, o osudu miliard lidí nemá vůbec nic společného. Jsou to liberalismus, deregulace podnikání pro největší vlastníky kapitálu jdoucí do krajnosti (finanční instituce ani suprpodnikatelé již prakticky nemají hranice pro své podnikání a státy jsou na ně slabé tak uplatňují nad státy mocenský monopol - drží v rukou státní dluhopisy i finance (na bankovních účtech), mohou státy vydírat a určovat z pozice síly jejich politiku. je to volná soutěž dovedena až do extrému ve stadiu megakartelů a megakorporací. Migrace je jenom přirozený důsledek této politiky suprelit (válek v jejich zájmu, zadlužování států a zbídačování lidí - přeskupování veškerého bohatství etc). Když se správně nepojmenují příčiny a ti, co stojí za tím vším, nemohou se ani najít správná řešení, není možno ani správně přečíst, kam tato politika vede. A wo tom to všechno je.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Konečně to někdo realisticky pojmenoval. Dík.

   Smazat
  2. Přesně tak jak jste napsal. Plný souhlas se vším. Díky za přesný popis toho co se teď odehrává.

   Smazat
  3. Migrace není přirozený důsledek - migrace je cíl!
   http://www.nwoo.org/2015/08/24/david-duke-kdo-stoji-za-multikulturalismem/

   Smazat
  4. migrace je prostředek k dosažení cíle!!!

   Smazat
  5. 16,04 Migrace není v žádném případě cíl. Migrace je mezikrok - prostředek k tomu co jsem popsal výše - viz 1/ obohacení různých podnikavců, korporací 2/ rozbití konceptu sociálního státu 3/rozbití konceptu národního státu 4/ poštvání různých etnik vůči sobě navzájem s cílem zastínit nějakou velecochcárnu (třeba skryté zavádění korporátního fašismu - TTIP, bezhotovostní bankovnictví, policejní stát...

   Konečný cíl migrace je popsán v bodu 4.

   Smazat
 16. Pravice a levice ztrácejí smysl, podstatné dělení je nacionalisté verzus globalisté. Současná migrace je řízená, podmínky pro její vznik byly vytvořeny zásahy aliance USA- Anglie- Francie a vlastní stisknutí spouště obstaralo Islámské Bratrstvo s hlavní úlohou Turecka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, současná intenzivní migrace (migrace byla i předtím ale zdaleka ne takhle intenzivní) je řízená. Existují náborové inzeráty - dílem americké (viz kupř. Ayn Rand Institut) , dílem arabské a dílem evropské provenience, někdo to štědře financuje (nabízí se vahábistické středověké monarchie a USA sponzoři), jsou do toho zapojeny Sorosovy páté politické "neziskové humanitární" kolony v evropských státech... Pak se na tom podílí Turecko, Merkelové široká CDU náruč, pak jsou zde "cestovky" různých pašeráků lidí.... Dělení na nacionalisté versus globalisté není správné. Naprostá většina nacionalistů ani globalistů nemá na celkové dění žádný vliv. Skutečný a určující vliv mají "vševlastníci" kteří vyrostli díky DEREGULACI A LIBERALIZACI a ve skutečnosti skrze držbu dluhopisů, držbu finančích aktiv států i obyvatel, klíčový podíl v podnicích a finančních institucích, které jsou páteří státních ekonomik a nejrůznějších pohledávek rozhodují o tom, kde a kdy budou války, kterou zemi aktuálně zničí, zadluží a zbídačí, rozhodujícím způsobem ovlivňují skrze své lidi mezinárodní finanční a politické organizace.

   Smazat
 17. Porozumět současnosti pomocí pojmů levice - pravice je pošetilost.
  Nadějnější by možná bylo dělení na láčkovce a bezobratlé.
  A snad ještě lepší na "prachatici" a "obratlovce" (mající ještě páteř).

  http://e-republika.cz/article3257-Thomas-P-M-Barnett-a-jeho-americky-Mein-Kampf
  "Toho musí být dosaženo smíšením ras s cílem vznikem světlé hnědé rasy v Evropě. Proto musí Evropa přijmout ročně 1,5 milionu přistěhovalců z třetího světa. Výsledkem tak bude vznik populace s průměrným IQ 90, lidí, kteří budou příliš hloupí na to, aby chápali, ale dost inteligentní, aby pracovali."
  Děda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To že existují určití "myslitelé" většinou sdruženi v různých think tancích mající významný vliv na dění (vypadá to, že svět se vyvíjí podle jimi popsaných schémat) není žádným překvapením.

   Podle mého mínění existují 2 základní typy těchto myslitelů. První jsou tzv. nezávislí, kteří nejsou nikým financováni, provádějí investigativní "pátrání" analýzy... Buďto jsou sami dost bohatí anebo to dělají na úkor vlastního času a peněz. Jejich schopnosti analyzovat, hledat společné znaky, odhalovat příčiny jevů a procesů a na základě toho předvídat budoucnost jsou jejich aktivy. Ti druzí pracují na zakázku a hledají řešení na základě předem zadaných cílů. Ti co je platí určují cíle, oni se snaží nalézt, zdůvodnit a popsat řešení k nim. Dost často se tito privátní prognostici ve svých prognózách pletou, což má za následek fatální důsledky.

   Smazat
  2. 16,50 jako konkrétní příklad by se daly uvést PNAC, Wolfovitzova doktrina, jako na zavolanou k nim 11/9 a americké války (s jejich důsledky).

   Smazat
  3. To Anonymní 26. října 2015 16:50
   Hezky a srozumitelně podáno. Jen pro příklad světově známé a prognosticky manipulativní práce a autora: K. Marx - Kapitál. Napsáno na objednávku domu U rudého štítu.

   Ferro

   Smazat
 18. To, co vidíme teď, je praktickou realizací teoretických výpočtů strategické povahy. Takovéto strategie se vyvíjí už dávno. Jednou z nich je studie Belferova centra pro Vědu a mezinárodní záležitosti při Harvardské universitě, která nese jméno „Strategicky zrežírovaná migrace jako válečná zbraň,“ což autor použil i jako názvu tohoto článku. Autor této práce Kelly Greenhill za pomoci kombinace statistických dat a analýz případových studií poskytl odpovědi na následující otázky: mohou se uprchlíci stát specifickým typem zbraně, může být této zbraně využíváno v době války nebo i v době míru, a jak úspěšné by jejich využití mohlo být? Greenhill tyto otázky souhrnně zodpovídá kladně...

  http://www.nwoo.org/2015/10/26/strategicky-zrezirovana-migrace-jako-valecna-zbran/

  OdpovědětSmazat
 19. Začínám mít dojem, že Nová republika tápe ve svém směrování. Tento fantasmagorismus jde ruku v ruce s nereálnými požadavky a bláboly palestinců. Fandím Rusku, ale Rusko není CCCP, je to rozvíjející se kapitalistická země, která byla napadena a která hledá spojence. Tohleto ji teda nevytrhne.

  OdpovědětSmazat
 20. Určitě se shodneme, že národní státy s národní jurisdikcí, národní ekonomikou, národní ozbrojenou složkou a národem jako takovým je pro globální elity největší překážkou v jejich nenažranosti na cestě ke zbožštění sama sebe, pokud tedy chtějí zachovat alespoň zdání přirozeného vývoje a udržovat plebs v konzumní tuposti. Jsou k tomu užívány různé postupy. Na jeden bych chtěl poukázat. Je to takový nenápadný postup ovlivňování našeho myšlení. Jedná se o dotace z EU. Naši dědkové a tátové dokázali vystavět tuhle zemi bez dotací. A zrovna tak dědkové a tátové v jiných zemích. ( babky a mámy nevyjímaje ) Nám je však již několik let podsouváno, že bez dotací z EU to nejde. Ke každé dotaci však patří nenápadná modrá cedulka s hvězdným kruhem. Tak jako každý pes i EU si očůrává svoje teritorium, až do té míry, že tu bude vše buď rozkradené a nebo modré. Jsme na nejlepší cestě přistoupit na tuto podprahovou hru a jednoho dne se probudit se zjištěním, že ČR už neexistuje. Posedlost je o to horší, že politici a média nás neustále tepou ve smyslu malého čerpání dotací i když v tomto případě by mělo platit, že čím méně, tím lépe. ( Neboť blahoslavení chudí duchem )

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je neuvěřitelné, že ti co považují liberalizaci a deregulaci za všelék se pasují do role největších národovců. Najednou jim chybí hranice a vadí jim migrace a globalizace. Není to protimluv? Kupř. takový Klaus, který vše privatizoval, položil základy přístupových jednání do NATO a EU, podepsal Lisabon, s pompou stříhal dráty, protlačoval Turky do EU...

   Smazat
  2. Napsal jste to přesně. Každý národ má přirozenou tendenci si vládnout sám, sám si psát zákony, sám rozhodovat o svých vlastních problémech. To je v rozporu se snahou o jednu globální centralizovanou vládu v rukou těch, kteří budou mít peníze - tedy oligarchů. Proto se propaganda globalistů snaží vymýšlet "globální problémy" a ty pak řešit na globální úrovni, tedy centralizací moci pryč od občanů.

   Smazat
 21. Ještě jedna věc. Těm, kterým nevadily imperiální války, dlouhou dobu hájily všechno co velký bratr - USA činil (podle nich "dobře" činil) najednou se ostře vymezují proti migraci, která je důsledkem té zhoubné americké (a vazalské západní) politiky. To jenom potvrzuje staré přísloví, že některým omezenějším jedincům dojdou souvislosti až v té chvíli, když se jedná o jejich vlastní zadnici.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kuriosní na tom je, že když jsem tvrdil, že EU by měla vytěsnit USA z prostoru Evropy a navázat těsnější spolupráci s RF se kterou má společné zájmy a vzájemně si nekonkuruje (naopak je zde vztah vzájemné závislosti - suroviny - technologické know how, pravicoví oponenti sem i smáli. ) Dnes sami podporují těsnější vztahy s RF a patří k ostrým kritikům politiky USA. (Béda)

   Smazat
 22. Když jsem kdysi na A.cz psal o tom, že privatizace a deregulace vedou ke globalizaci a v konečném důsledku k tomu, že jednou se probudíme jako hosté v cizí (původně své) zemi mnozí pravicoví oponenti (ortodoxní zastánci liberalizace jako všeléku) se mi smáli. Smáli se mi též, když jsem jim říkal, že jednou staneme společně s holou zadnicí (a ´t pravičák - tak levičák) na společné barikádě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo, jo taky si dobře pamatuji když klausova garnitura hledala strategického partnera na kde co, až jsem si musel nechat utřít i zadek protože jsem po 35 letech byl přesvědčován, že to dělám blbě a je lepší to dělat levou a bez papíru

   Smazat
 23. 19:25 Ano, je to součást řízené zadluženosti, předluženosti, tedy závislosti. A to všech. Států, občanů, firem, bank. Bank kromě těch největších.
  Ani nevíme komu se ty obrovské sumy dluží. Komu a kde se ty obrovské úroky hromadí (na jejichž krytí nestačí jako modla vzývaný nekončící růst HDP).

  Na příklad dlužím bance. A kdo je vlastníkem té banky? A kdo je vlastníkem toho vlastníka?
  Komu máme být zavázáni za dotace? Kdo je pánem EU? Přesněji pánem ECB? A kolik ta tiskne nekrytých eur a na koho to dopadne? Dotace jsou složkou onoho obecného systému uvádění do závislosti, heslo "utrácejte".
  O struktuře oněch "FINANČNÍCH TRHŮ" nevíme my občané dlužníci nic. Žádné články, žádné analýzy, to není pro veřejnost.
  Nevíme toho mnohem víc. Tajená TTIP, utajeně už 20 let plánovaná islamizace Evropy.
  http://euro.e15.cz/jak-zabit-civilizaci-821461

  Vzorovým a vzorným příkladem vývoje evropského státu je Řecko. Brzy bude patřit Řekům a Řecku jen jeho pouhý název. My jdeme toutéž cestou, jen se zpožděním. Kdyby bylo potřeba zrychlit, zapracují ratingové agentury a úrokové míry.
  Děda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Určitě jste si také všimnul, jak po krátkém období půstu opět řádí všude v reklamách bankovní lichváři. Jako kdyby nikdy žádná finanční bublina neexistovala. Přitom váznam úroku je znám již ze starověku - dokonce i v bibli se o tom píše. (nikoliv lichotivě)

   Smazat
 24. Jsou zde velmi respektovateloné názory (děda, Straka, Béda ...). Stejně jako úplné blbosti mimo mísu špatně postihující jevové znaky procesů.

  Možná by bylo dobré se nejdříve seznámit s "Protokoly sionských mudrců", něco si přečíst o Svobodných zednářích, Iluminátech a Albertu Pike a stáhnout si:
  ( http://uloz.to/xGMusSJ/landowsky-rakovskeho-protokoly-uvod-h-makow-a5-10-2012-pdf ) ....
  Počíst, popřemýšlet, a hledat další zdroje info. Tyto konfrontovat se svými znalostmi chodu světa, popř. pohovořit s pamětníky a pak velmi opatrně přistupovat do diskuse, aby člověk ze sebe (byť anonimně bez nicku) nedělal vo_la. Hlavně mladíci, kteří vše vědí nejlépe a jsou se soudy, závěry a pejorativními odsudky spoludiskutérů hned hotovi!!

  Učit se, učit se, učit se, číst diskuse, přemýšlet a pak diskutovat.
  Ferro

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesne tak,jak říkávala moje bába z Hané:"...za každó skrčkó hledéé žeda..."

   PS:a já k tomu dodávám:"že ho tam vždycky najdu..." Dlouho jsem tomu nemohl uvěřit jsa naučen ze školy opaku,ale musel jsem nakonec bábě dát zapravdu.

   Smazat
 25. Článek je napsaný přesně a odvádět pozornost žabomyšími spory o terminologii je ubohost. Místo bolševiků by tam mohlo být klidně fašisté, je to úplně jedno - jednoduše ti, kteří pohrdají lidskou svobodou a důstojností a z člověka dělají pokusné myši. To, o co se hraje, je existenční ohrožení národů a jejich kultur. Komu to přijde nereálné, ať se rozhlédne kolem sebe, co se děje. Zničení jazyků je jen dalším logickým krokem v řadě. Psal o tom veřejně už Aldous Huxley ve svém Konci civilizace ze 30. let minulého století. Takže díky za článek!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano máte pravdu. Kobzolka je postavená na holince z gumy a sociálelektrickém ozonu . Říkám přeci to samé co váš rext, ald se nedomluvíme.???

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.