Reklama

úterý 6. října 2015

Thomas Barnett: Konečným cílem globalizace je homogenizace všech států na zeměkouli

Vladimíra Vítová
6. 10. 2015
Nicolas Sarkozy již před několika lety prohlásil: „Imigrace je cíl. Cílem je přijmout výzvu rasového míšení. Evropa nemůže konat jinak.“ A u nás to vlastně řekl místopředseda vlády Pavel Bělobrádek. Představitel NATO, které v souvislosti s imigrací nehne ani prstem, Wesley Clark, vyřkl tato slova: „V Evropě už není prostor pro etnicky homogenní státy.“ A Thomas Barnett, poradce bývalého amerického ministra obrany Donalda Rumsfelda oficiálně sdělil následující: „Konečným cílem globalizace je homogenizace všech států na zeměkouli. Toho musí být dosaženo smíšením ras s cílem vzniku světlé hnědé rasy v Evropě. Nepřátelé této globalizace budou zničeni. Kritiky zabijeme“


Cílem současné imigrace tedy je, aby neexistovaly „bílé“ země a to BEZ DISKUSE! Jakákoliv diskuse končí onálepkováním z rasismus anebo neonacismu. Nutno podotknout, že globalisté sami jsou „neviditelní“. Viditelná je pouze politická „elita“, avšak ta je na nejnižší úrovni v hierarchii globálního řízení světa.

Jde o genocidu bílé rasy?
„Cílem imigrace je propojit hnědou menšinu s bílými takovým způsobem, že nebude možné, aby bílé rasové povědomí nadále přetrvávalo.“ To řekl Noel Ignatěv, profesor Univerzity Massatchuches. Podle dostupných informací je nelegální imigrace jedna z největších psychologických operací v dějinách. Jde o několikanásobné porušení lidských práv a v podstatě se jedná o genocidu.

Mnozí mohou namítnout, že genocida je násilný zločin, avšak podle Úmluvy OSN o zabránění a trestání zločinů genocidy z roku 1948 se dle Čl. II genocidou rozumí činy, spáchané v úmyslu zničit úplně nebo částečně některou národní, etnickou, rasovou nebo náboženskou skupinu jako takovou: a) usmrcení příslušníků takové skupiny; b) způsobení těžkých tělesných ublížení nebo duševních poruch členům takové skupiny; c) úmyslné uvedení kterékoli skupiny do takových životních podmínek, které mají přivodit její úplné nebo částečné fysické zničení; d) opatření směřující k tomu, aby se v takové skupině bránilo rození dětí; e) násilné převádění dětí z jedné skupiny do jiné.

Pokud dnes navštívíte některé čtvrti Londýna nebo velká města ve Francii či v jiných evropských zemích, uvidíte jejich absolutní zaplavení třetím světem, protože běloši byli vytlačeni a ztratili tak svoje právo existovat v místech, kde se narodili.

Na počátku bylo slovo rasista
Slova mají obrovskou sílu a lze jimi stavět i bořit – ostatně, i Bible praví: „Na počátku bylo Slovo“. V případě cílených rozvratů bílých států Evropy bylo na počátku také slovo – a to slovo znělo RASISTA. Označením rasista má být „odzbrojen“ každý, kdo nesouhlasí s masovou imigrací. V podstatě jde o psychologickou válku a je nutné vědět, jak se bránit, když už je člověk onálepkován. Slovo RASISTA je mainstreamam používáno jako zbraň. V teoretické žurnalistice existuje termín „vražda pověstí“ a právě v této souvislosti je mainstreamem každý nesouhlasný názor stigmatizován se záměrem, aby byl umlčen. Rasista je však nadávka POUZE pro bílé občany Evropy. Takovýmto slovem nejsou NIKDY označeni afričtí či arabští nelegální imigranti, kteří veřejně prohlašují, že nenávidí Evropany a že nás zabijí.

Co je psáno, není dáno

Aniž si to uvědomujeme, jsme také vystaveni NEUSTÁLÉ propagaci rasového míšení a to ve filmu, ve zpravodajství, v reklamě – například nyní běží v televizi reklama na Old Spice, kde bílý muž je neduživý chudák na rozdíl od černého svalnatce. Jedná se o masívní antibílé programování, které vytváří smýšlení a cítění národa. Říká se tomu také tvorba informačního pole a formují ho média. Sdílené informace jsou základem pro život všech lidí - pro to, jak se rozhodují, CO a JAK dělají a jak smýšlí.

Média však tvoří takové informační pole, které si platí jejich majitelé. Česká veřejnoprávní média ovšem nejsou v českých rukou, ačkoliv si je Češi ze zákona platí. Naopak generálním ředitelům editorům, manažerům a mnohým redaktorům našich veřejnoprávních médiích platí stáže a další vzdělávání nejrůznější agentury, televizní stanice a univerzity v USA. Netýká se to jenom ČR. Jedná se o americký projekt s cílem "zakoupit" si vliv na zákulisí všech hlavních medií v jakékoliv zemi. Novináři nejsou nezúčastněnými pozorovateli politického dění, ale „jednotkami zvláštního nasazení“, které slouží k rozbití společnosti a k její manipulaci. V současnosti média lidi pouze ohlupují a zahrnují dezinformacemi. Jedou totiž pouze v jedné pevně dané linii a všechny události mimo tuto linii jsou zamlčovány nebo překrouceny a upraveny podle dané linie. Mainstreamová média se snaží – samozřejmě pod rouškou falešné korektnosti – vyprovokovat střety mezi národy a státy a lidé v nich jsou proti sobě poštvávaní záměrně kvůli zájmům nadnárodních struktur.

Jak kdysi řekl v Praze na jedné mírové konferenci Američan Scott Ritter, který byl v letech 1991 – 1998 zbrojní inspektor OSN v Iráku: „Smysl má jedině internet a setkávat se s lidmi face to face. Nevěřte médiím!“. Vycházel z vlastních zkušeností. Například do ČR přijel na pozvání Američanů, žijících v Evropě, kteří nesouhlasili s politikou americké vlády. Měl zde velký mítink a pak ho pozvali do studia ČT. Asi po úvodních 20 vteřinách – kdy stihl říct, že v Iráku nikdy žádné zbraně hromadného ničení nebyly – se s ním redaktor rozloučil. Bylo to velmi nečekané a S. Rittera to náhlé „děkujeme a sbohem“ evidentně zaskočilo. Také poskytl rozhovor Lidovým novinám a na otázku, zdali se nebojí o svůj život, když takto veřejně prezentuje své názory, řekl: „Ano, bojím, a nejen o svůj, ale i svojí rodiny.“ V LN však vyšel pravý opak toho, co řekl – bylo tam černé na bílém: „Ne, vůbec se nebojím.“

Ignorujme mainstream
Současná rychlost výměny informací umožňuje stále častěji odhalovat mediální lži. Lidé v média ztrácejí postupně důvěru. Pokus manipulovat českou společností na téma imigrace v podstatě zkrachoval. Už to není, co to bývalo - že „co je psáno v novinách, jako by bylo zjevené slovo boží“. IGNORUJME MAINSTREAM. Nereagujme na jimi překládanou agendu. Nastolujme témata vlastní!

P. S. JAK mohou novináři žít se svým svědomím? Vždyť Osud jim to vrátí – copak oni to neví?

24 komentářů :

 1. Osud jim nic nevrátí - tedy presstitutkám. Musíme jim to vrátit my, občané. Je nutné, aby si lidé vedli seznamy těch darebáků a až se přežene bouře, která nás v důsledku zločinného počínání i těchto zločinců čeká, tak musí být všichni přísně potrestáni !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nedávná historie ukázala, že zločinné je i jednání pouhých hlasatelů, kteří "jen četli" toxické protispolečenské texty, kteří "jen" pomáhali šířit nacistický jed. Někteří byli i popraveni.

   Smazat
  2. A komu vadí,že je označován rasistou ? Kdo je tak BLBEJ,že mu vadí nadávky jakéhokoli významu ?
   Vždy jsem se držel zásady,nadávej si jak chceš! Ale běda, jestli na mne šáhneš,tak tě dobiju !

   Smazat
  3. A komu vadí,že je označován rasistou ? Kdo je tak BLBEJ,že mu vadí nadávky jakéhokoli významu ?
   Vždy jsem se držel zásady,nadávej si jak chceš! Ale běda, jestli na mne šáhneš,tak tě dobiju !

   Smazat
 2. USA je světové zlo ovládané tím největším satanem!Tam jsou již dostatečně všichni zhomogenizováni natolik, že v roce 2030 bude převládat dominance tmavé rasy.A to v Evropě nedovolíme, aby na tom nebyli stejně.Čím víc se USA bude starat o "dobro" cizích a hodně vzdálených států, tím víc se celá planeta posune ke globálnímu konfliktu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V globálním konfliktu už jsme... a čím více jsou jeho strůjci odhalováni,tím více už nemají zàbrany v ničem -jsou jak krysy v koutě a jdou po krku..
   jituš

   Smazat
 3. Věděli jste to?!!!!

  Naše vláda má speciální web. stránky v angličtině a arabštině, kde přímo zve emigranty do ČR. A na tomto webu jsou přímo uvedené kontakty na takzvané v uvozovkách „neziskové" české organizace pro podporu imigrantů, které jsou placeny touto vládou ČSSD, hnutím ANO a KDU-ČSL sta miliony korun z našich veřejných peněz.
  A hned na titulní straně tohoto webu se píší tato slova: „Hledáte azyl?
  Emigrujte do České republiky. Vítáme Vás"! Následně jsou na přiložených mapách dokonce nakresleny doporučené trasy, kudy se k nám mají ilegální imigranti dostat.

  https://emigratetoczechrepublic.wordpress.com/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je nyní i hlavní nápěv v ČT - že je třeba "nalákat" imigranty, aby se jim ČR začala zdát zemí zaslíbenou, aby nevypadali špatně před Merkelovou a Junckerem. A to v situaci, kdy se v Německu začínají stále víc kvůli migrantům kousat - zemské vlády mezi sebou a se spolkovou vládou. Viděli jste fotomontáž Merkelové v búrce?

   Smazat
  2. Promiňte, ale to není vládní web. Podle popisu v "Česky o webu" se jedná o soukromou iniciativu jednotlivce. Věřím, že je to hodný člověk. Bohužel si neuvědomuje, že se chová jako ten, kdo prokopává hráz rybníka aby pomohl nebohým, dusícím se rybám. Přitom nedomýšlí nebo je mu naprosto jedno, co protržením hráze způsobí ostatním lidem. Jejich problémy ho nezajímají. Pro něj je důležité, že on plní svou "povinnost před Bohem".

   Smazat
  3. to není aktivita jednotlivce.
   To je profesionálně napsaná stránka, kterou dělal někdo kompletně v angličtině, včetně komentářů v kodu. Dejte si v tý stránce pravý tlačítko a zobrazit zdrojový kod (firefox, IE asi taky tak funguje). Česká vláda by to zadala někomu místnímu a ten by si dělal komentáře nejspíše česky. Dle mého je to aktivita nějaké neziskovky placený z USA
   J

   Smazat
  4. ...když tento váš postup udělám na této stránce tak zdrojový kód je také v angličtině - samozřejmě, tak se to prostě píše

   Smazat
  5. 7:50 Ty webové stránky jsou dělané pomocí worldpress.com, kde jen doplníte svůj obsah do připravených šablon. Takové stránky může "vyrobit" kdejaký Jouda. Ovšem ne v angličtině, arabštině a dobré češtině. To ukazuje spíše na zdomácnělého imigranta nebo na.skupinu. Podstatná je to pokrytectví - zdánlivě humánní gesto - ve skutečnosti naprostá bezohlednost k občanům ČR. Je to jako srdečně pozvat někoho, aby se nastěhoval k sousedovi.

   Smazat
  6. Opravdu to dělají neziskovky! Má to vypadat jakože takový zvací český vůl existuje, ale ty trasy + odkazy vypovídají o tom, že tento dement je z nějaké neziskovky. Ostatní evropské země totiž mají také takového "vítací" weby a také to tvoří JAKOBY blbí jednotlivci - není to jen u nás.

   Smazat
 4. Je to naprosto jasné, ale je to zároveň tak velké Zlo, že lidi bílé rasy tomu stále nevěří, že by to někdo plánoval. Plánuje a už dlouho, teď to kulminuje, zrychlují. Nejenom, že chtějí vyhubit bílou rasu, chtějí i fungování společnosti vrátit do středověku do otrokářského řádu.

  OdpovědětSmazat
 5. čtu zrovna knihu o pádu Říma, co k tomu vedlo (vysátí celýho známýho světa, destrukce armády a disciplíny, stěhování lidí, destabilizace celýho systému) VIDÍM , ŽE JSME VE STEJNEJ POZICI!!!
  Pokud se to rychle nezastaví, tak bude vládnout anarchie která se nachá řešit pouze vyvražděním jedněch nebo druhých. Jinak klid nebude.
  Bohužel máme velkou šanci, že se toho dožijeme.
  Jako mladej jsem byl štastnej, že komančové skončili, ted toho lituju.
  J

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mám rovnaký názor, ale musíme sa tomu postaviť, horekovanie nám nepomôže. Šíriť tieto poznatky aspoň medzi svojimi najbližšími a priateľmi a nebyť apatický. Veľa ľudí povie, ...ja to aj tak nezmením....,ale tu nejde o čin jednotlivca, keď sa tomu postavíme všetci, alebo aspoň väčšina,niečo dosiahneme.

   Smazat
  2. Potrebné: 1. vypátrať judášov - aj tých internetových označiť verejne odhaľovať urobiť zoznamy špinavých politikov aj pešiakov aby ani jeden humanobombér neušiel rozkoši zažiť to na vlastnej koži. 2. hovoriť vysvetľovať oslovovať čestných a stojacich bokom, aby nemohli ani oni neskorǎi alibizovať 3. hľadať spojencov všade bez rozdielu politického -aj medzi ľavičiarmi aj medzi pravičiarmi sú špinavci aj čestní ľudia

   Smazat
 6. Již koncem čtyřicátých let minulého století,kdy k nám pronikal hlas ameriky,který již tehdy hovořil o zániku bílé rasy,v nadvládu rasy tmavé,které nastane po roce dva tisíce,již tehdy komentátoři polemizovali jakým způsobem a jak dlouho tento způsob výměny lidských ras proběhne.Pokud si vzpomínám,tak nás a naše děti nic dobrého nečeká.Současná situace nasvědčuje tomu,že již tehdy měli politikové,ekonomové a vládní činitelé tohoto světa velmi jasno co lidskou celosvětovou populaci čeká,rovněž již tehdy tito světoví vládci prognozovali,že přijde celosvětová nadvláda žluté rasy,tato výměna však bude velmi bolestná pro veškeré lidstvo.Těmito pár řádky nechci nikoho strašit ani zastrašovat,pouze chci poukázat,že tento současný vývoj byl a je vládcům tohoto světa zcela znám a je určitě záměrně řízen.Co s toho vyplývá pro nás jednotlivce,no že nejsme vládci nad svým životem,ale že s námi manipulují jiní a určují jakým způsobem budeme žít.

  OdpovědětSmazat
 7. Zbývá ještě poprosit Rusy o pomoc. Nebylo by to poprvé.

  OdpovědětSmazat
 8. Lepší 10 Rusů než 1 špinavej muslimák.

  OdpovědětSmazat
 9. Vidím, že Hitler byl proti američanům úplný babrák.

  OdpovědětSmazat
 10. Hitler to chtěl vzít od píky strašně rychle ke konci a neměl všechno podchycený a posloužil jako příklad "tudy cesta nevede" . Poprosit Rusy o pomoc?? No myslím, že USA a Rusko jsou dvě strany téže mince... Ale momentálně je Rusko menší zlo

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. to si nemyslím, rusko se vždycky jen bránilo agresi. to o americe říci nelze, ameriku ještě nikdy nikdo nenapadl..nejspíš je to škoda, znala by aspoň cenu míru, rusko ji zná !rusko válčit nechce, ale je k tomu stále nuceno zvenčí..

   Smazat
 11. Rozčílených hlasů je zde spousta. Rozčílení ale nic neřeší. A pak přijdou volby, a všichni, i ti rozčílení, budou opět dávat své hlasy i těm stranám, o nichž již teď dobře víme, že otevřeně či skrytě pod diktátem Bruselu, pracují na islamizaci země. Co s tím?

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.