Reklama

středa 7. října 2015

Ukrajina bude pro ISIL připravovat informace o ruských pilotech


7. 10. 2015    zdroj
Poslanec Nejvyšší rady Anton Geraščenko oznámil, že na neslavném webu "Mírotvůrce" bude zřízena sekce s osobními údaji pilotů, vojáků a personálu, účastnících se operace na straně syrské vlády. Připomeňme, že na těchto stránkách byly osobní údaje spisovatele Olese Buziny v předvečer jeho vraždy. "Mírotvůrce", publikující v rozporu se zákonem důvěrné informace, je veden ukrajinskými orgány, aby bylo možno zúčtovat s nepohodlnými.

"Vyzývám každého, kdo má informace o ruských občanech, podílejících se na nevyhlášené válce Ruska proti syrskému lidu, aby oznámil všechny známé údaje internetové stránce "Mírotvůrce", kde bude zřízena samostatná sekce "Zločiny Putina v Sýrii a na Blízkém východě", uvedl ukrajinský poslanec na své stránce na Facebooku.

Geraščenko s odkazem na stanovisko svých stoupenců poznamenává, že v reportážích ruské TV "jsou detailně v plné parádě technici z Ruska, kteří zavěšují bomby a rakety na letadla."

"Jejich tváře budou stačit, aby je isilovci a jejich kolegové v Rusku, kterých je na Kavkazu dost, mohli potom najít a pomstít se podle "práva šaría", sděluje svůj předpoklad Geraščenko.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

28 komentářů :

 1. Geraščenko musí být extralotr ..... ale kdo s čím zachází .....?

  OdpovědětSmazat
 2. Kouzlo nechteneho: jestli jeste nekdo potreboval dukaz o zapojeni a roli uSSa do bordelu v Syrii a na Ukrajine tak ted je to snad kazdemu jasne - je to vsechno jedna fronta. Zhovadilost uSSackych loutek z ISIL/ISIS/FSA a Ukrajinskych nacistu nema mezi. Doufam ze toho Ukrajinskeho nacistickeho dementa jeho kamosi z ISIS pekne obrezou, at je taky on Sarija-Kompatibilni.

  OdpovědětSmazat
 3. Na tom není nic zvláštního že fašisti podporují teroristy a diktátory. Proto se nacházejí v jednom balíku USA, Kyjev, Saudská Arábie, Turecko, Katar, Al Kajdá, Al Nusra, ISIL....

  OdpovědětSmazat
 4. Stači se podívat na jeho prasečí obličej a je každemu jasne že je to retardovaný člověk vhodný pro Ukrajinskou vládu kde velmi dobŕe zapadl

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ISIL si spravý z jeho hlavy paprikový podbradok.

   Smazat
 5. Stači se podívat na jeho prasečí obličej a je každemu jasne že je to retardovaný člověk vhodný pro Ukrajinskou vládu kde velmi dobŕe zapadl

  OdpovědětSmazat
 6. Potrestá toho zločince za jeho podporu teroristům NATO, když přece bojuje proti ISIL, a zamezí mu v jeho další činnosti? Je to přece zrádce!
  Nebo není, a my jsme součástí uskupení, které terorismus podporuje?

  OdpovědětSmazat
 7. Ukrajina se sama staví tam kde chce být, vyjma separatistů.

  Svět se rozhodl ISIL a jeho pdporovatele vyhladit, tak jsem na to zvědav.

  OdpovědětSmazat
 8. Tak tu máme jednu zemi, fanaticky nepřátelsky naladěnou proti jiné, ve vedení má lidi, kteří vedou zemi hůř, než kdyby tam seděla čtyřletá vzpurná dítka a to má jako být členem EU chránící demokracii, evropské hodnoty, loajalitu a podobně?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A to náš parlament tuto zemi podpořil a schválil asociační dohodu Ukrajiny s EU?
   To pak znamená, že náš parlament přesně schvaluje to, co ukrajinští pohlaváři dělají.

   Smazat
 9. To je ale ha.zl !

  OdpovědětSmazat
 10. Myslím, že po dnešním úspěšném raketovém zlikvidování ISIL z lodí v Kaspickém moři zase trošku vychladnou horké hlavy v USA, NATO a v té "přeudatné" Ukrajině. Myslím, že je to jasný vzkaz o vojenských možnostech Ruska. Už nepotřebují být ani u pobřeží a mohou úspěšně operovat i ze vzdálených míst. No a co se týká toho šílence, tak bych se ani nedivil, kdyby byl na seznamu hledaných zločinců ruskými službami a vyšetřovately. Nebál bych se být jím o ostřílené vojáky z bojů, ale o svou hlavu. Ani papaláši ukroušké chunty to nemají moc jisté, že nedopadnou špatně až dovedou zem k naprostému bankrotu.
  A oni dovedou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. rozumím tomu dobře, že ty rakety musely přeletět i přes Irán, Irák nebo Turecko ?

   Smazat
  2. Na Sputniku mají video a tam je mapka s vyznačeným přeletem.

   Smazat
 11. kyjevští banderovci jsou prostě obyčejní dobytkové a naše kamarády z nich neudělá ani asociační smlouva s EU

  OdpovědětSmazat
 12. na praseščenkovi jsou zcela zřetelně vidět ukrajinské potravinové přebytky, které blokuje Rusko, ale neodebírá ani EU

  OdpovědětSmazat
 13. Zpitého prezidenta Porošenka museli nedávno vynést z letadla do Moskvy příslušníci ukrajinské tajné služby. Obávám se ale o život tohoto čelného ukrajinského politika Geraščenka, s ním se zcela určitě nikdo nosit nebude.

  OdpovědětSmazat
 14. Tyto hajzly zrovna strilet !!!!

  OdpovědětSmazat
 15. Jeho prasaci ksicht sa uz vynima v Kadyrovom bonzbloku...

  OdpovědětSmazat
 16. Jakožto loutky vedené z Washingtonu už ani nepředstírají, na čí straně toho boje proti IS(IL) jsou.
  A že tato nacistická verbež má být začleněna do Unie? Nebo se už i ta Unie stala ochránkyní nacistů? To když i náš parlament nedávno pro kyjevskou sebranku odsouhlasil asociační dohodu ...

  OdpovědětSmazat
 17. Ludia tak toto je bravcova hlava ktoru budu tlacit ukrajincom na plechovky ktore mozu pisielat IS.Co poviete?????,??????????

  OdpovědětSmazat
 18. Tady je vzkaz Geraščenkovi od Ramzana Kadyrova:
  http://tass.ru/politika/2326656

  OdpovědětSmazat
 19. klasickej ukrajinskej zmrd

  OdpovědětSmazat
 20. divím se rusákům, že tyhle svině nestřílí. Mnoha lidem by se ulevilo.
  Poslat tam jednoho odborníka, kterej by sejmul pár zmrdů a ostatní by měli sakra stažený prdele.
  Ale stejně si myslím, že na to dojde.
  J

  OdpovědětSmazat
 21. alebo na podobných Ukrajinských zmrdov poslat po páre krídlatých rakiet čo a je po probléme.

  OdpovědětSmazat
 22. Bože chraň nás před invazí těchto krys !
  Co je větší pakáž muslim nebo udavačská krysa ?

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.