Reklama

sobota 31. října 2015

V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 26. 10. 2015 (video - české titulky)Valerij Pjakin
31. 10. 2015  Outsidermedia

Přechod globálního řízení do Číny * Bašár Asad v Moskvě * Valdajský projev Putina * Proč pokračuje stahování ukrajinských vojsk z Donbasu? * Vyšetřování Hillary Clintonové * Legitimita LNR a DNR * Americká PRO v Evropě * Trest smrti * Bezstrukturní řízení ze strany globálního prediktora * Proč lidé nepovstali za Kaddáfího nebo proti Chruščovovi7 komentářů :

 1. Mně by zajímalo, jak by V.V. Pjakin charakterizoval neziskovky - jsou součástí struktur GP? Podle mě jsou v podstatě paralelními státními strukturami ve všech zemích EU a tedy i u nás. A bojovat proti nim na "ulici" vlastně ani nejde, protože nejsou "naše" a nejsou ani státní. Takže i kdyby byl sebeblbější ministr a měl v popisu práce jenom držet neziskovky - stačilo by to... a vlastně tomu tak i je... takže jsou neziskovky součást GP anebo jenom americké státní elity?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podle mého soudu nejsou ani tak součástí, jako spíše jedním z nástrojů. Správně uvádíte, že bojovat proti nim na "ulici" nejde. Přesněji, nemá to valný význam, protože se do "boje" zpravidla vloží "antikonfliktní tým". Jediný, zatím, učinný prostředek je státní zájem, který požaduje přísnou registraci-evidenci těchto neziskovek, a hlavně, přísnou veřejnou evidenci a kontrolu jejich zdrojů financování. Což mimochodem, po vzoru SSA zavedl Putin v Rusku.
   Problém, hlavní, řekl bych, je však v tom, že dopsud nikdo z našich vládních politiků, se nedokázal vzepřít nepsaným směrnicím amerických velvyslanců, že na "jejich" neziskovky se prostě nesahá. Hrdost, nezávislost a vlastenectví se prostě nenosí. Dokud se do Parlamentu a do vlády nedostanou takové osobnosti, které budou tvrdě hájit suverenitu země, a trestat vyhoštěním vměšování do vnitřních záležitostí země, tak se nic nezmění. Otázka zní, jestli ještě takové máme, a jestli ano, jakou mají šanci. J.B.

   Smazat
 2. Pjakin je jednička !!

  OdpovědětSmazat
 3. Otazka: kedze sledujem odpovede V.V. Pjakina iba asi 1/2 roka, nemozem porozumiet, ake sily povazuje Pjakin v ramci pojmu "globalneho prediktora " ? Kto mi to vysvetli ? Dakujem !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. co treba primo pjakin? http://pravdive.eu/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=155

   Smazat
 4. Tak na to by som rád tiež presnú odpoveď. Mám na mysli konkrétne mená. Ak ide o všeobecný výklad, treba vychádzať zo samotného termínu "prediktor". (http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.php/slovo/prediktor) (zaujímavý článok: http://leva-net.webnode.cz/products/globalny-prediktor-parazit-gpp-/). Mám za to, že ide o medzinárodné finančné špičky, ktoré riadia vývoj vo svete (napr. Soros?, kt. dokázal rozkolísať ekonomiku celých štátov). Musia to byť indivídua, ktoré majú finančne, intelektuálne a hlavne "charakterové" zázemie. Národný prediktor sú viac alebo menej poslušní vykonávatelia rozkazov s väčšími či menšími právomocami.

  OdpovědětSmazat
 5. Pjakin tiež v niektorom príspevku hovoril, že globálny prediktor sa sťahuje do Číny, konkrétne do Hong Kongu a Japonska. Tam sa nesťahujú vojská ... ale peniaze. Sledujte stopu peňazí :-) ak sa to dá...
  Tragédia je, že moc globálneho či národného prediktora by nebola, keby sa ľudia konečne zobudili a povedali NIE bezcenným papierom, ktoré nazývajú peniaze a celému systému. Raz sa to určite stane. Ľudí k tomu donúti minimálne príroda. Terajší ekonomický systém je postavený na hlavu. Alebo potom naozaj ostane zlatá miliarda a pár ľudí rozhodne, kto ostane. Stačí sa ale spýtať psychológov, aké stopy to zanechá na prežijúcich. A potom sa svet bude zase vyvíjať ako doteraz? Alebo tu bude svet a la Drozdajka (Hry o život)? Skúste pozrieť dokumenty od MUDr. Koukolíka o psychopatoch. Veľmi poučné!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.