Reklama

pondělí 26. října 2015

Velvyslanec USA na Ukrajině „kontroloval“ volební komisi, jestli má všechno v pořádku. Nahlížel do volebních archů, kontroloval, kdo volil a kdo ne!

- VK -
26.10. 2015 WertyzReport

Velvyslanec USA na Ukrajině „kontroloval“ volební komisi, jestli má všechno v pořádku. Nahlížel do volebních archů, kontroloval, kdo volil a kdo ne!

Obrovský skandál, který ukazuje na zoufalou situaci na Ukrajině, odhalil jeden ukrajinský člen volební komise v Kyjevě, když pořídil neuvěřitelnou fotku, viz. níže. Na kontrolu do volební místnosti tam totiž přišel americký velvyslanec na Ukrajině Geoffrey R. Pyat a začal kontrolovat práci volební komise! Ta byla natolik šokována, že se nezmohla na žádný odpor. Pan protektor přišel s celou suitou a důkladně prověřoval, jestli všechno jde tak, jak si americké velvyslanectví objednalo, tedy pardon, jak si představuje, že mají vypadat demokratické volby. Naprosto bezprecedentní vměšování do vnitřních záležitostí Ukrajiny pouze potvrzuje znechucení obyčejných Ukrajinců těmito fraškovitými volbami, které pro Kyjev dopadly s obrovskou ostudou. Na případ nás v redakci upozornil náš spolupracovník, pan Petr Cvalín.

Účast ve volbách byla nejnižší od vzniku samostatné Ukrajiny po rozpadu SSSR a v některých městech (nutno zdůraznit na západní a jižní Ukrajině) se volební místnosti ani neotevřely. Důvody nejsou známé, i když prezident Porošenko pohotově našel vysvětlení, že za volební fiasko můžou pro-ruské síly. Pravda bude ale mnohem prozaičtější, protože volební místnosti se neotevřely, protože nebylo možné sestavit volební komise. Mezi Ukrajinci totiž panuje strach z účasti ve volebních komisích, protože ty jsou pravidelně terčem vydírání ze strany oligarchů, kteří se snaží pravidelně volby manipulovat.

Americký velvyslanec na Ukrajině Geoffrey R. Pyat kontroluje v Kyjevě práci ukrajinské volební komise, kontroluje volební archy…

Známý je ovšem důvod neotevření hlasovacích místností v Mariupolu. Volební lístky, které do Mariupolu přišly, byly chybné. Jména na lístcích neodpovídala volebním seznamům. Kyjev obvinil okamžitě tiskárnu, která měla lístky na starosti, že to udělala schválně a majitel tiskárny prý je příznivce bývalého prezidenta Janukovyče. V tom případě se ovšem nabízí otázka, proč se v jiných městech žádná taková chyba neobjevila, pro které tiskárna seznamy tiskla. Tiskárna se brání nařčení, že natiskla jen to, co si objednala Mariupolská volební komise. Korupce za bílého dne? Korupce je naprosto všude a tyto volby jsou klíčové, protože tato nová komunální zastupitelstva budou rozhodovat o obrovských majetcích měst, chystá se privatizace městských bytů, vodáren, plynovodů, tepláren, zkrátka se chystá stejný proces, který dobře známe z 1. poloviny 90. let v České republice. Je tudíž vytvářen obrovský tlak na volební komise, a proto v mnoha místech se volební místnosti ani neotevřely.

Lidé na Ukrajině to potom řeší tak, že zaměstnanci úřadů si berou před volbami volno anebo jdou marodit, aby se nemuseli práce ve volební komisi účastnit a nevystavovali v nebezpečí sebe a svoji rodinu. Komunální volby na Ukrajině dopadly natolik katastrofálně, že i mainstream musel s pravdou ven [1]. Opět si ale všimněte, jak se mainstream snaží problémy s volbami na Ukrajině bagatelizovat technickými problémy s hlasovacími lístky. To je zase takový pěkný mainstreamový blábol. Hlavní distribuce lístků na Ukrajině probíhala normálně, podle dodaných ověřených seznamů voličů. Problém nastal ale s tím, že hlasovací lístky ve stovkách případů neměl kdo převzít z místních volebních komisí, protože nikdo komise k volbám nebyl ochoten sestavit v mnoha městech. A když není komise, nemohl nikdo podepsat převzetí natisknutých volebních lístků.
[VIDEO] Ruská televize informuje o problémech během komunálních voleb na Ukraji

Kyjev se snaží před světem ututlat obrovskou korupci, která pravidelně doprovází ukrajinské komunální volby. Volby jsou často doprovázené násilím, vyhrožováním a v neposlední řadě úplatky, což pro tyto historické volby platí dvojnásob. Nadcházející privatizace komunálního majetku ukrajinských měst je však klíčová. Ukrajinská města spravují ohromné majetky, miliony bytů, lukrativní domy a pozemky v centrech měst, historické památky, obrovskou infrastrukturu a je proto jasné, proč americký velvyslanec kontroloval průběh voleb osobně, v roli dozorujícího protektora. Američané tak dozajista chtějí na privatizaci komunálního majetku na Ukrajině urvat významný podíl, když volební komise v Kyjevě osobně kontroluje americký velvyslanec.

Otázka závěrem: Kdy se dočkáme chvíle, kdy i volební komunální komise v ČR bude kontrolovat a dozorovat americký velvyslanec Andrew Schapiro?

-VK-
Šéfredaktor AE News

30 komentářů :

 1. Pane Bože,kam ta zem až klesla,Amerika má další dobrovolnou kolonii-sláva Ukrajině

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A copak je tak spatneho kdyz se mezinarodni pozorovatele presvedci, zda jsou volby demokraticke ?
   Povezte, komunisticka prasata.

   Smazat
  2. prasa bol tvoj otec - a syn je po ňom, k veci - byť pozorovateľ má svoje zákonitosti, ktosi sa pozval a ktosi dostal štatút pozorovateľa -

   Smazat
  3. Hlavně že OBSE shledala, že volby proběhly podle demokratických pravidel a jsou regulérní. Všude jinde pindali o nedemokratičnosti, že neměla opozice přístup ke sdělovacím prostředkům a podobně a tady jim nevadí, že je jedno velké město bez volebních lístků.

   Smazat
  4. 4:48Ty hajzel ty sa liec nemas to v hlave v poriadku.Ty prasa menom Demokrat.

   Smazat
  5. 4:48 co děláš mezi slovanama ty zasranej havloide navštěvuješ pravidelně kchárlův posranej anál ??

   Smazat
  6. 4.48 špatné je především to, že se kontroluje tam, kde volby probíhají, mělo by se kontrolovat i tam kde volby sice probíhat mají, ale přitom neprobíhají ... a zjistit proč je tomu tak. Šlo o celou řadu měst...

   Smazat
 2. Čím ďalej viac pribúda dôkazov o tom, že centrum novodobého fašizmu sa presunulo do USA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nětáraj chujoviny, Dežo.

   Smazat
  2. Bohužel.USA,Izrael a Británie jsou největší zločinecké režimy v celé historii lidstva.A.Hitler byl hajzl ale ny tyhle neměl.Nyní se již představitelé režimu USA ani netají tím,že nyní bude válka v Evropě.-Proto sem rve tolik migrantů ve věku vojáků.----http://www.dailymail.co.uk/news/article-3289031/The-long-march-Stunning-pictures-thousands-migrants-brave-mud-rain-days-bid-Balkans-western-Europe.html

   Smazat
 3. Strategic Engineered Migration as a Weapon of War
  http://www.tandfonline.com/doi/pdf/10.1080/13698240701835425
  je to tam, vydání 2008
  zaplavení uprchlíky je propočítáno, postupy rozpracované, je to sociální zbraň
  r.m.
  r.m.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dokonce nejen vražedná, ale i vlastní sebevražedná.

   http://euro.e15.cz/jak-zabit-civilizaci-821461

   http://www.express.co.uk/news/uk/65628/Secret-plot-to-let-50million-African-workers-into-EU

   Děda.

   Smazat
 4. Žádný div. Americký protektor v ČR "bojuje proti korupci" (kdoví jestli mná pracky v případu Rath, Nagyová, Langer) - jestli se nám hošík nezačal "demokraticky" vměšovat do politiky s cílem "usměrňování"... Americký protektor, který od samého počátku (barevného - krvavého - Majdanu, který svrhl neústavním a nedemokratickým, nevolebním způlsobem zákonného prezidenta) režíruje dění na Ukrajině. Bylo by spíš divné, kdyby tak loutkovodič v daném případě nečinil. Ukrajina je americkým protektorátem se vším všudy. Konečně americká ministerka ukrajinských financí mluví nejlépe za vše.

  OdpovědětSmazat
 5. pokiaľ som mal čo do činenia s občanmi USA ktorí tu spravovali "poctivo" nadobudnuté majetky, ich kovbojské a bohorovné správanie bez špetky úcty k obyvateľstvu ma presvedčilo, že tento národ má v krvi to, čím vznikol, zabrať sebe, mať, vlastniť, lebo zajtra táto príležitosť nemusí byť - viď Krvavá Mary"

  OdpovědětSmazat
 6. Ono to také značí,že USA nevěří ani některým svým lidem,proto si to musí kontrolovat,aby se volební archy,moc nelišila od zfalšovaných záznamů v počítačích.Je to skutečně už USA kolonie a není záchrana pro obyvatele.
  zemedelec.

  OdpovědětSmazat
 7. Ano, US gaulaiter neponechává na Ukrajině nic náhodě.
  Ostatně, i on je placen a z něčeho živ být musí. Přece!!
  A že to je za to páchání trestného "dobra"? Kdo ve světě si dnes ale troufne jej za to obžalovat a postavit i před soud? ...

  OdpovědětSmazat
 8. Co dříve nenávistně kritizovali u sovětské KGB, to dnes sami dělají...
  A o to horlivěji. Tak kam jste došli, anonyme 4:48 ???
  Prasata, mají větší cenu, než máš ty, demente.

  OdpovědětSmazat
 9. Noo a cemu se divite??
  My jsme jeste dal. To co bylo ceske uz neexistuje. Vse prodana a rozkradene. US velvyslanec si uz zve jednotlive predstavitele nasich pol.stran k sobe na koberec a jebe je za jejich vlaznou oddanost.
  Zradlo-cizi
  Banky-cizi
  Neziskovky-cizi
  Napoje pitivo alkohol-cizi
  Spotrebni zbozi v obchodech-cizi
  Automobilovy prumysl-cizi. Snad jen ta tatra je v ceskych rukou
  Energie-cizi
  Cerpaci stanice-cizi
  Aerolinky-cizi
  Prumysl-prevazne cizi
  Barum-cizi
  Cokolada-cizi
  Za lonsky rok odteklo ze zeme dividend za 300 miliard.
  Jak muze takova zeme ekonomicky fungovat? Jednoduse nijak dlouhodobe.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takže je úplně jasné, že za tuto slupku s názvem Česká republika mohou bojovat už jenom žoldáci a rozhodně nikoliv "domorodé obyvatelstvo". Problém je v tom, že ta "slupka" už nemá prašule už ani na ty žoldáky. Mám podezření, že stejnou slupkou je i sousední, tolik vycvhvalované, Německo (krach Deutsche Bank za dveřmi) a Frau Merkel to moc dobře zná situaci své země, proto do své náruče láká muslimské imigranty, ti budou bojovat s minimálními náklady.

   Smazat
  2. 9:54

   A ono něco z toho co jsi vyjmenoval bylo snad někdy tvoje?

   Smazat
  3. KRR : Ono to nemusí být ani tak moje, jako že jde spíš o to jestli danou instituci ( firmu ) řídí ( vede ) někdo, kdo nemá na prvním místě jen svůj zisk. Někoho kdo má alespoň základní socialní cítění a jen kvůli svému zisku nebude ohrožovat zdraví svých spoluobčanů - svého národa. Jenže to by ho všici kapitalističtí kápové ukamenovali a přinejlepším by dopadl jen s nálepkou Komunista. - X : Dobrý den, chtěl bych si koupit zdroj Vašeho blaha a komfortu a slibuji, že se o něj budu dobře starat. Y : Hmm.. Je to přece náš strategicky nepostradatelný zdroj... .. a kolik dáte..? X : Tolik, že se do konce svého života nebudete muset starat o to jak to jde do kopru... Y : Dohodnuto.

   Smazat
  4. Bylo to nás všech, ocásku, ale to ti asi hlava nepobere. Pro tebe snad jednodušeji. Bylo to Československé...

   Smazat
  5. KRR : Omlouvám se, ale jsem poněkud ztracen ve vláknech .
   Pro ujasnění - můj komentář byl reakcí na " Anonymní v 11:06 " nikoliv jako proti-reakce na komentář "r v 9:54 "

   Doufal jsem, že z povahy mého komentáře to bude zřetelné.   Smazat
 10. Ihned bych mu dal přes držku,buzerantovi zasranýmu!!!Co mu je potom,hajzlovy!!!!!

  OdpovědětSmazat
 11. Ukrajina je jedním se států SSA, proto je logické, že je přímo řízena ze state departmentu. Nějak se ale nedostává kvalitních řídících kádrů. Armádu, polici a tajné služby řídí SSA přímo, ale poněkud zapomněli přidělit specialisty (těch pár zahraničních ministrů nestačí) na řízení průmyslu, zemědělství, energetiky atd. Tam všude to jde od deseti k pěti. Ale asi je to cíl standardní americké politiky proti EU, připojit k proudu arabských imigrantů do EU ještě početnější zástupy vyhladovělých a zlých Ukrajinců. Heslo dne: EU bude donucena podepsat TTIP ještě do letošního Silvestra !

  OdpovědětSmazat
 12. no a v česku zase vládne usácká buzna čapiro ta kurva měl být dávno vyhoštěn z republiky v jeho režii jsou trenky nad hradem ,červený karty a podobný útoky a ti naši zkorumpovaní zrádci jen tiše přihlíží a dál okrádají lidi a my jen čučíme a toho oni zneužívají pod heslem " do nich dokud jsou blbí "

  OdpovědětSmazat
 13. Vypadá to tak , že v Česku v příštích volbách bude provádět kontrolu zmetek Čapiro .

  OdpovědětSmazat
 14. Američtí velvyslanci si často pletou svoje funkce s nějakými protektory. Ten u nás zase na americkém velvyslanectví organizuje porady o potírání české korupce a mluví do mnoha našich vnitřních záležitostí.. To jsem zvědav, jak dlouho jim to tentokrát na Ukrajině bude trvat, než spočítají výsledky voleb, nebo než se na nich dohodnou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Budou počítat tak dlouho až se dopočítají k přijatelnému pro ně výsledku .

   Smazat
 15. Rád ukážu celé Americe svoje hemeroidy...

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.