Reklama

sobota 10. října 2015

Viktoria Šilová o válce na Ukrajině a amerických loutkovodičích (VIDEO)


Václav Dvořák
10.10.2015  Nezávislá média na YouTube

Pravda o válce a míru na Ukrajině z úst mírové aktivistky a zakladatelky ukrajinského hnutí Antivojna Viktorie Šilové. Prahu navštívila 8.10.2015 a v podvečer se setkala s českými občany. Na setkání se jí pokusily dehonestovat redaktorky stanice Radio Svoboda demagogikým útokem na její osobní integritu. V pozadí útoku byla propagandistka placená vládou Spojených států, paní redaktorka Oksana Pelenská (to je ta malá mlčící blondýna na kraji řady vedle hysterky, která ukazuje fotografii V. Šilové s poslancem Ljaškem a vidlemi z roku 2013). Provokace nevyšla, protože proti propagandě a pomluvám stojí pravda. Ostatně pravdu o ukrajinské válce najdete na mnoha internetových serverech – Nová republika, Kosa zostra, Outsidermedia, AC24, Střípky ze světa, E-republika, Protiproud, AENews, Zvědavec, Eurasia24 a dalších a dalších. Těžko ji však najdete na obrazovce televize či ve vysílání rozhlasu, které si musíme sami platit. Proto jsou setkání s paní Šilovou a dalšími mírovými aktivisty pro duševní zdraví české společnosti velmi potřebná.
5 komentářů :

 1. To je ženská jako "řemen",obdivuji její odvahu.Kam se nani hrabou ti šoviništičtí ukrajinští trpaslíci a trpaslice

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale bohužel i čeští političtí trpaslíci a to bohužel ze všech pol. stran.

   Smazat
  2. Souhlas.
   A zasloužila by si kvalitnějšího překladatele.

   Smazat
  3. Ano, bohužel tlumočila mladá holka, která to dělala poprvé a neznala ty základní řemeslné fígle ani slovník k tématu. Paní Šilová by si zasloužila lepší zázemí. Ale co dělat, ti lidé byli rádi, že sehnali nějaké peníze na nájem sálu a ozvučení.

   Smazat
 2. že od nás budeme stěhovat black and white, ukrajinci budou ti druzí (a to včetne ukrajinského žida Fistejna)

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.