Reklama

čtvrtek 8. října 2015

Viktoria Šilová v pořadu ČT 24 Ukrajina bez výstřelu


8. 10. 2015  
Ukrajina týden bez výstřelu
Hosty v pořadu byly na ČT 24 Události , komentáře  ukrajinská opoziční politička, protiválečná aktivistka Viktoria Šilova a ředitel Fondu Borise Jelcina Alexandr Drozdov. Záznam uvidíte na adrese http://www.ceskatelevize.cz/porady/1096898594-udalosti-komentare/215411000371007/

13 komentářů :

 1. Ze by nas vecne priozralej Karas a ten druhej "novinarskej" zoufalec nikdy nebyl na Donbase ? Co s tim, ted chudak odula novinarska smira z jejich TV, ma delat ? Dva roky nam hlasi opak. Asi by si to ti chlapci v TV, uz konecne, meli zbalit a jit si nekam na par let sednout.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jelikož amíkům na arabském poloostrově teče do bot, a potřebují odtamtud odvrátit pozornost, jsou ochotni do ČT vpustit i opoziční
   názor z Ukrajiny

   Vymazat
 2. Hezká a chytrá ženská. Svojí briskní vyřídilkou Karase úplně odzbrojiila. Nestačil se chytat se svými standardními připravenými floskulemi. A že se snažil , kluk jeden ušatá, aby si zasloužil svůj propagandistický "tolar".

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vy mluvíte o Karasovi, ale 'besedoval' s ní profesionální žvanda z pražské lumpenkavárny Takáč. Nebo se pletu? Před tím tam hostil kreténa Štětinu a s ním si notoval,jak jinak. Pavel P.

   Vymazat
  2. Jistě Pavle,protože Takáč asi neumí rusky nestačil Viktorii skákat do řeči, proto ta její svoboda projevu.

   Vymazat
 3. Takáč je jen takový debil-poskok,který vykonává jen to co mu řekne jeho šéf on ani nemůže mít svůj názor on je jen takový pacholek ze stáje.

  OdpovědětVymazat
 4. Takových takáčů je více a kdyby neřekl to co řekl tak by letěl jak namydlén blesk a ti co to lhaní a zkreslování pořadů řídí tak by si tam dali jiného pacholka.

  OdpovědětVymazat
 5. No jasně Takáč nestíhal, nicméně pořad trval velice krátce a příště už nikdo nebude mít nárok. Budiž, to ale nevadí i tak Viktorie Šilová stačila hodně povědět a snad opět někdo pochopil kdo , že to je na Ukrajině ten vrahoun. Opolčenci to zaručeně nejsou.

  OdpovědětVymazat
 6. Sympatická a odhodlaná žena, svobodná matka dvou dětí. Respekt k její odvaze říkat pravdu. Že zloděje ve vládě na Ukrajině vystřídali vrazi. Tak to je demokracie jak "stehno" a výsledek uměle vyvolaného Majdanu v režii Sorose a jemu podobných zrůd. Všem matkám, jako je Viktorie, přeju mír na Ukrajině a jejich dětem šťastné dětství v dostatku.
  LadyAnn

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Není svobodná, tvrdí, že se manžel zdekoval po té, co se začala angažovat a začalo být okolo ní a podobných husto a už i mrtvo.
   KR

   Vymazat
  2. šilová byla ne třetím místě v seznamu Pravého sektoru na odstřel. Seznam byl i s adresami zveřejněn na Ukrjainském webu. Dva před ní - Kalašnikov a Buzina - byli zavražděni. Teď je řada na ní!! Strašné, kam jsme se to dostali, s kým kamarádíme a komu dodáváme munici proti vlastním spoluobčanům. Za to jednou bude muset v Česku někdo šeredně pykat. Nejdřív politici a pak i obchodníci se smrtí.

   Vymazat
 7. Tak to se opět jednou goebbelsovská televize spletla a pozvala do studia člověka, který není ochoten lhát podle předem připraveného návodu. Tato žena byla v ČT naposledy, tak jako jiní před ní, kteří vyslovili pravdu, jelikož pravda je, jak známo, je největší nepřítel havlistické ČT a americké TV Nova. Zajímavé je, že tato politička jako viníka války a rozvratu Ukrajiny označila USA (což je všeobecně známý fakt od samého začátku) a nesváděla žádnou vinu na Rusko a Putina, a rovněž nehovořila nic o ruské invazi. Dokonce ani jinak ultraprolhaný redaktor se neodvážil zeptat se na roli Ruska na Ukrajině, jejikož i on pravděpodobně ví dobře, že tam žádná ruská vojska nejsou a nebyla. Dnes snad pohádkám o invazi ruské armády na Ukrajinu, aniž by existoval za rok a půl bojů, sebemenší důkaz o její přítomnosti (navíc v době, kdy má u sebe každý mobil s kamerou), může věřit opravdu jen ti nejfanatičtější a nejzaslepenější havlisté a skutečně hloupí nebo velmi naivní lidé.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to taky trochu nás. Nesmíme ustávat v tlaku na ČT. Věřím, že Viktorie se ještě do ČT dostane.

   Vymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.